هلیکوپتر با Kobe Bryant تایید به پرواز در مه: زندگی می کنند به روز رسانی


Video player loading
بازنشسته N. B. A. ستاره, 41 بود در میان مسافران در یک هلیکوپتر که رفت در کالاباساس کالیفرنیا.اعتباریاعتباری…هانا Yoon برای نیویورک تایمز

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • هلیکوپتر در حال دریافت تأییدیه خاص به پرواز در اطراف Burbank در هوای مه آلود.
  • یک شاهد گفت: پس از آن بود مه آلود در نزدیکی محل سقوط مردم به حال مشکل رانندگی.
  • در اینجا چه چیز دیگری ما می دانیم که در مورد سقوط.
  • وجود دارد و نه قربانیان در همه.
  • برایانت در حال برنامه ریزی برای Mambacita نام مستعار.
  • N. B. A. تأمل در برایانت میراث.
  • برایانت یک بزرگ بسکتبال در حال رشد خارج از ایالات متحده است.

هلیکوپتر که سقوط کرد روز یکشنبه با Kobe Bryant و هشت نفر دیگر در هیئت مدیره کشتن هر کس تا به حال دریافت تاییدیه برای پرواز را از طریق کنترل حریم هوایی اطراف Burbank حتی اگر شرایط آب و هوایی بدتر از استانداردهای معمول برای پرواز.

هلیکوپتر پرواز شمالی از اورنج کانتی پس از برخاستن در صبح روز یکشنبه و دور نزدیک Burbank در انتظار ترخیص به رفتن نگه دارید. با توجه به پرونده صوتی بین هلیکوپتر خلبانی و کنترل ترافیک هوایی در فرودگاه Burbank هلیکوپتر داده شد آنچه شناخته شده به عنوان ویژه بصری قوانین پرواز ترخیص معنی آنها ادامه می تواند از طریق بربنک حریم هوایی در یک صبح مه آلود در جنوب کالیفرنیا.

آیا خلبان تصمیم درست برای ادامه پرواز با وجود کم مه در عضوي از کالاباساس که در آن هواپیما سقوط کرد — به احتمال زیاد خواهد شد در مرکز تحقیقات برای یافتن علت سقوط.

هر ویژه ترخیص از کنترل ترافیک هوایی را مجاز خلبان به پرواز را از طریق کنترل حریم هوایی اطراف Burbank و وان Nuys شود اما نمی خواهد به پرواز “پتو ترخیص کالا از گمرک” را در ادامه از آنجا به اسلام آباد با توجه به اداره فدرال هواپیمایی رسمی.

“یک خلبان است که مسئول برای تعیین اینکه آیا آن را بی خطر است برای پرواز در زمان و انتظار می رود شرایط و خلبان نیز مسئول تعیین پرواز دید گفت:” مقام صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به بحث در مورد جزئیات این بررسی است.

هنگامی که خلبان در سمت چپ بربنک کنترل منطقه رسمی افزود: این امر شده اند تا او را به هر دو مطمئن شوید که وجود دارد مناسب بصری شرایط پرواز یا انتقال به پرواز تنها با استفاده از ابزار خود را که مورد نیاز اضافی F. A. A. ترخیص کالا از گمرک.

با توجه به F. A. A. سوابق خلبان بود نه تنها مجاز به پرواز در زیر ابزار شرایط اما برای آموزش خلبانان دیگر به دنبال به دست آوردن ابزار خود را رتبه بندی. خود خلبان تجاری مجوز صادر شده در سال 2007.

رسما انتقال به ساز پرواز قوانین را مجاز خلبان برای رفتن به پرواز حتی با دید کم اما نمی خواهد که اجازه پرواز به زمین به جز در فرودگاه. خلبان نیز ممکن است تا به حال برای به دست آوردن ارتفاع به منظور به طور کامل قابل مشاهده در رادار مورد استفاده توسط کنترل کننده است.

فقط قبل از از دست دادن ارتباط رادیویی خلبان خواسته بود برای “پرواز زیر” که اجازه می دهد تا کنترل به مسیر پرواز و در تماس منظم خود را “ویژه” بصری پرواز ترخیص کالا از گمرک.

کنترل کننده پاسخ داد که هلی کوپتر شد “بیش از حد سطح پایین برای پرواز زیر در این زمان است.”

گروهبان ایوت تنظیم بود که دیده بان فرمانده اداره پلیس لس آنجلس را با بخش پشتیبانی در صبح تصادف گفت که بسیاری از حوضه لس آنجلس شد تا ابری که پرواز انجام می شود می تواند تنها ابزار تحت قوانین در صبح روز یکشنبه.

L. A. P. D. هلیکوپتر نیست به طور کلی پرواز تحت آن شرایط به دلیل افسران نیاز به قادر خواهید بود برای دیدن در حالی که انجام گشت هوایی. دید کمتر از دو و نیم مایل از وزارت هلیکوپتر در نزدیکی اتحادیه ایستگاه در مرکز شهر لس آنجلس, او گفت:.

او گفت: این شرایط رخ می دهد بیشتر در زمستان و در اوایل تابستان زمانی که مه در امتداد ساحل عادی است.

تنظیم گفت: آب و در زمستان به عنوان آن بود در صبح روز دوشنبه بوده است نسبتا روشن اجازه می دهد هلیکوپتر به کار به طور معمول.

“اما دیروز وقتی که من به کار من بلافاصله آن را دیدم به من آمد به دره که آن را فقط به اسارت در” تنظیم گفت. “بنابراین من در حال حاضر می دانستند که ما” — به معنی L. A. P. D. پشتیبانی هوایی — “نمی خواهید به پرواز مگر آن سوخته سریع. و آن را نمی سوزاندن سریع است.”

اسکات Daehlin, 61 گفت: مه شده بود “به عنوان ضخامت شنا کردن در یک استخر شیر” هنگامی که او راه می رفت خارج از کلیسا در دره عمیق و باریک در 9:40 صبح روز یکشنبه.

او آمده بود از کلیسای پروتستان است که در سراسر خیابان از محل سقوط به صدا تجهیزات برای سرویس یکشنبه هنگامی که صدای یک هلیکوپتر اومده پایین و با صدای بلند از طریق ضخیم لایه دریایی او را وادار به نگاه کردن.

“من نمی تواند هر چیزی را ببینید و حتی یک شبح,” او گفت: به عنوان او در سراسر خیابان که در آن شیب تند کوهستان رز چمنی شیب در حال حاضر با آشغال خرابه. “من اول فکر کردم آنچه در جهان است که یک هلیکوپتر انجام در اینجا در این مه؟”

پایین ابر لایه های رایج در منطقه, اما روز یکشنبه, مه بود به طوری که ضخامت آن آمد نزدیک به زمین ساخته شده و دید بسیار پایین, اعضای کلیسا گفت که آنها تا به حال مشکل رانندگی.

برای حدود 20 ثانیه در صبح روز یکشنبه Daehlin به دنبال صدای هلیکوپتر آن را به عنوان جاروب بیش از پارکینگ کلیسا و جنوبی به سمت قله کوه های سانتا مونیکا. این صدا حتی عادی اما او گفت: “این صدا خیلی کم است.”

“این صدا تقریبا مانند خلبان معلق در هوا بود تلاش برای پیدا کردن راه خود گفت:” Daehlin که گفت پدرش خلبان بود. او اضافه کرد: “من تا به حال یک احساس غرق شدن در معده من و من گفت:” برخی از ارتفاع.'”

سپس او شنیده ام صدای بلند ضربت و کرک از آنچه صدا مانند فایبر گلاس و صدا از موتورهای متوقف شده است.

او به نام 911 و کارگردانی خدمه آتش به دامنه کوه. او نمی تواند نگاه کنید به سقوط به دلیل مه اما دیدم بعضی از دود و شنیده چندین میآید که خرابه سوخته است.

اعتبار…مت هارتمن/آسوشیتد پرس

بازنشسته لس آنجلس لیکرز ستاره Kobe Bryant, 41 و دختر خود را Gianna کشته در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی کالاباساس کالیفرنیا روز یکشنبه همراه با هفت نفر دیگر از قربانیان است.

هلی کوپتر پرواز از اورنج کانتی, کالیفرنیا., که در آن برایانت خانواده زندگی می کند و سقوط کرد در شرایط مه آلود در حدود 30 مایلی شمال غربی مرکز شهر لس آنجلس به عنوان آن بود در مسیر به برایانت بسکتبال جوانان آکادمی.

مسافر دیگر شامل خلبان, Ara Zobayan; کالج مربی بیس بال جان Altobelli و Altobelli همسر کری و دختر الهام; Christina Mauser یک مربی بسکتبال; و سارا و Payton چستر یک مادر و دختر که در اورنج کانتی زندگی می کردند.

کلانتر الکس بیانوبا لس آنجلس گفت این هلیکوپتر رفت و در یک منطقه با “زمین بسیار خشن” و حتی خدمه اورژانس پیدا کرده بود آن را خطرناک تلاش برای به دست آوردن وجود دارد در طول روز روشن در روز یکشنبه. بقایای زمینه گفت: شد و در حدود 100 متری در هر جهت.

ملی ایمنی حمل و نقل گفت: این امر در تاریخ خلبان و هر خدمه در هیئت مدیره.

“ما به دنبال در نگهداری سوابق هلیکوپتر” گفت: Jennifer Homendy یک عضو از هیئت مدیره. “ما به دنبال در پرونده مالک و اپراتور هلیکوپتر و تعدادی از چیزهای دیگر.”

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه بسیاری از مسافران هلیکوپتر تصویب شد به حمل و نقل و یا اینکه آیا هلیکوپتر غیرمنتظره بود.

رئیس پزشکی قانونی برای لس آنجلس دکتر Jonathan R. لوکاس گفت: آن را می تواند چندین روز به بازیابی بدن از محل سقوط.

“ما انجام خواهد داد کار ما کاملا به سرعت و با نهایت شفقت” لوکاس گفت. “ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای تایید شناسایی و به بسته شدن به خانواده ها درگیر است.”

هلیکوپتر سفر به Mamba آکادمی ورزشی در هزار اوکس کالیفرنیا و مسافران آن شامل برایانت 13-year-old daughter Gianna که بازی در مدرسه.

برایانت مربی تیم او و Gianna که نام مستعار بود جی جی بود “hellbent” در بازی برای دانشگاه کانکتیکات و در W. N. B. A. او گفت: لس آنجلس تایمز در سال گذشته است.

در UConn بازی سال گذشته این پدر و دختر نشسته courtside و برایانت خواسته شده بود در مورد دختر خود را برداشت تا بازی با SNY. “من با تماشای بازی از طریق چشم دختر من,” او گفت:.

جان Altobelli, 56, دیرین مربی بیس بال در Orange Coast College, تاریخ و کالج در کوستا مسا. کالیفرنیا نیز در هلیکوپتر با همسرش, کری, و, دختر, الهام, با توجه به یک کالج, سخنگوی.

“این فوق العاده است از دست دادن برای دانشگاه ما جامعه” گفت: گلپر سوارز رئیس جمهور Orange Coast College, در بیانیه ای.

در سال گذشته Altobelli led دزدان دریایی به کالیفرنیا کالج بیس بال قهرمانی کشور را چهارم دولت عنوان با مربی و او به نام یکی از آمریکایی بیس بال, مربیان, کانون مربیان از سال است.

جف McNeil متس All-Star infielder شده بود مربی Altobelli و گفت: ESPN “او را در نظر گرفتن که شانس من داشتن من در تیم خود من پیش نویس.”

اگر چه کالیفرنیا مقامات عموم نیست شناسایی قربانیان خود و بستگان و دوستان و کارفرمایان را اعلام کرد و غصه دار مرگ و میر. دیگر قربانیان هستند:

  • سارا و Payton چستر یک مادر و دختر که در اورنج کانتی زندگی می کردند

  • کریستینا Mauser کالیفرنیا بسکتبال مربی که کار کرده بود با Gianna برایانت

  • Ara Zobayan یک خلبان

برایانت شرکت سال را صرف استفاده از علائم تجاری.

وجود دارد مامبای سیاه برایانت را با نام مستعار. وجود دارد Mamba ذهنیت است. و اخیرا وجود دارد Mambacita Gianna را با نام مستعار.

برایانت شرکت برای اعمال علامت تجاری در ماه دسامبر به دنبال حفاظت از رو به رشد تجاری است که به نظر می رسید آماده برای تبدیل شدن به با ارزش تر به عنوان Gianna بسکتبال سهام افزایش یافت.

او جاه طلبی های گنجانده شده در این W. N. B. A. و در یک پرونده با ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر پدرش شرکت پیشنهاد آن را می خواستم به استفاده از نام Mambacita در ورزشی پیراهن و شورت کشباف sweatpants و مانتو در میان موارد دیگر.

برایانت با استفاده از نام مستعار در Instagram حساب به تازگی به عنوان Jan. 14 زمانی که او ارسال شده تصویری از یک تربیت بدنی و گفت: او دختر بود “هر روز بهتر شدن.”

برایانت نوشته شده بود فیلم دیگری با نام مستعار در ماه نوامبر هنگامی که او slyly اشاره کرد “آشنا و به دنبال محو شدن است.”

برایانت فراخوانده شد به N. B. A. به طور مستقیم از دبیرستان در سال 1996 کمک کرده و منجر لس آنجلس لیکرز به پنج قهرمانی بود و به نام همه ستاره در 18 از 20 فصل برای این تیم است. او hypercompetitive طبیعت می تواند منجر به درام در میان مربیان و هم تیمی — که گاهی اوقات ریخته به عمومی — اما تعهد خود را برای برنده شد هرگز مورد سوال است.

آدم نقره N. B. A. کمیسر مورد ستایش قرار داد برایانت به عنوان “یکی از فوق العاده ترین بازیکنان در تاریخ بازی ما است.”

“برای 20 فصل کوبه به ما نشان داد چه زمانی ممکن است که استعداد قابل توجه می آمیزد با مطلق ارادت به برنده شدن” نقره, گفت:, و اضافه کرد که برایانت خواهد “یاد می شود بیشتر برای الهام بخش مردم در سراسر جهان را انتخاب کنید تا یک بسکتبال و رقابت به بهترین توانایی خود را.”

برایانت سرسختی و شدت او موفق به کسب احترام از رقبا و الهام گرفته از کسانی که به دنبال او به بازی. مراسم تجلیل از ورزشکاران دیگر نورد در روز یکشنبه به عنوان برایانت دوستان و رقبای مشترک آنچه که او به معنای به آنها. تیمی سابق خود شکیل اونیل گفت: او را در آغوش برایانت کودکان “مانند آنها خود من است.”

مایکل جردن در بیانیه ای گفت که او را به صحبت برایانت اغلب و است که او “مانند یک برادر کوچک به من.” Dwyane Wade سابق Miami Heat ستاره گفت: در Instagram که برایانت “بود که من تعقیب” و آن را “یکی از غم انگیزترین روز در طول عمر من است.”

برایانت رزومه شامل N. B. A. با ارزش ترین بازیکن جایزه 2007-8 فصل نهایی M. V. P. در دو سال 2009 و 2010 81-نقطه بازی در سال 2006 است که دوم بالاترین تک بازی در مجموع در N. B. A. تاریخچه و استرلینگ شجره در صحنه بین المللی که در آن او موفق به کسب مدال طلا برای U. S. A. بسکتبال در سال های 2008 و 2012 بازی های المپیک است.

در سال 2016 پس از آسیب های مختلف گرفته شده بود عوارض خود را در دراز مدت سوپراستار او به پایان رسید کار خود را با نمره 60 امتیاز خود را در بازی نهایی.

خاموش دادگاه برایانت میراث به مراتب پیچیده تر است. او دستگیر شد و در سال 2003 پس از یک تجاوز جنسی شکایت علیه او در کلرادو. یک جوان 19 ساله کارمند هتل ادعا کرد که برایانت که مشغول به کار بود به بازسازی خود زانو پس از عمل جراحی, حال تجاوز به او. حقوقی پرونده برایانت بود و در نهایت کاهش یافته است و یک کت و شلوار مدنی حل و فصل شد بخش خصوصی در خارج از دادگاه اما برایانت علنا عذرخواهی برای این حادثه است.

“اگر چه من واقعا معتقدم که این برخورد بین ما رضایت طرفین بود من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من,” او گفت: در این بیانیه است. “پس از چند ماه بررسی کشف و گوش دادن به وکیل و حتی شهادت او در شخص من در حال حاضر درک کنند که چگونه او احساس می کند که او را به رضایت به این روبرو می شوند.”

در دوران بازنشستگی برایانت خود را گسترش اجراء برنده جایزه اسکار در سال 2018 برای انیمیشن کوتاه “عزیز بسکتبال” در حالی که همچنین ایجاد وب سری “جزئیات” برای ESPN که او در آن تجزیه و تحلیل بازیکنان فعلی. او برنامه ریزی شده بود به تیتر 2020 N. B. A. Hall of Fame نامزد.

کوبه برایانت نشده اند ممکن است راننده N. B. A. فوق العاده ای رشد خارج از کشور بود اما او یک هسته وسیله نقلیه برای آن اقدام به عنوان یک سفیر برای بسکتبال در سراسر زندگی حرفه ای او هم برای لیگ و منافع خود را. او با بازی در دو تیم المپیک برنده مدال طلا در سال 2008 (پکن) و 2012 (لندن). در سال 2018 برایانت نامگذاری شد همراه با یائو مینگ یک سفیر جهانی برای سال گذشته FIBA Basketball World Cup.

“استرن چشم انداز بود که همیشه به N. B. A. جهانی ورزش و قطعا او یک کمیسر که در آغوش که” مایکل Veley استاد مدیریت ورزشی در دانشگاه سیراکیوز گفت. “اما او بازیکنان مورد نیاز را نیز به خرید آن است. آن آغاز شده و با تیم المپیک — تیم رویایی — اما پس از برخی از ستاره های بزرگ مانند چارلز بارکلی و مایکل جردن باتوم بود گذشت به دیگر افرادی که نه تنها رفتن به بازیکنان بزرگ اما رفتن به نمایندگی ورزش و بحث در مورد آن بین المللی است.

Matteo Zuretti رئیس روابط بین الملل برای N. B. A. بازیکنان اتحادیه اروپا در مصاحبه ای گفت که برایانت غالب بازی به تنهایی و کمک کرد تا لیگ را تشویق بیشتر مردم در خارج از ایالات متحده را به این ورزش است.

“هنگامی که شما یک بازیکن بین المللی و به شما اقامت تا 4 صبح برای تماشای بت خود شما هستید خیلی از حذف او است که شما توسعه یک اتصال خاص,” Zuretti گفت. “کوبه شده بود فوق العاده مربوط به مردم در لس آنجلس. اما برای یک نسل از بازیکنان بین المللی, او که برنده و بت.”

سه رئیس جمهور آمریکا و ورزشکاران مشهور و طرفداران در سراسر جهان غصه دار برای برایانت شد که ستاره بسکتبال به رشد حس بین المللی است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که برایانت بود “فقط گرفتن آغاز شده در زندگی” حتی پس از یک حرفه ای است که برای همیشه مشخص شده او را به عنوان یکی از بسکتبال نوابغ.

“او عاشق خانواده اش است و تا به حال چنین اشتیاق قوی برای آینده” رئیس جمهور در توییتر نوشت. “از دست دادن دختر زیبا Gianna باعث می شود این لحظه حتی مخرب تر است.”

رئیس جمهور سابق باراک اوباما که پس از استقبال لیکرز به کاخ سفید ارسال شده در توییتر که برایانت بود “یک افسانه در دادگاه و فقط گرفتن آغاز شده در چه بوده است فقط به عنوان به معنی دوم عمل می کنند.”

مرگ برایانت دختر سابق رئیس جمهور افزود: “حتی بیشتر دلخراش به ما به عنوان پدر و مادر است.”

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون بود که در کاخ سفید در هنگام برایانت صعود به N. B. A. و همسرش, وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون extolled چگونه برایانت “آورده هیجان و شادی برای طرفداران بسکتبال و نه فقط در لس آنجلس, اما در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

برزیل ستاره فوتبال نیمار پرداخت ادای احترام به برایانت آیا به عنوان بازیکن تنیس نائومی اوزاکا که از او تشکر کرد “برای مراقبت و چک کردن تا بر من پس از من سخت و زیان است.”

Khezri سابق N. F. L. کارفرمایی که زانو را در طول سرود ملی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس الهام گرفته از تعدادی از ورزشکاران به صحبت کردن در عموم گفت در توییتر است که او را به یاد داشته باشید برایانت به عنوان یک “افسانه بسکتبال, یک پدر و یک مرد.”

ایتالیایی فدراسیون بسکتبال گفت: در روز دوشنبه که آن را نگه دارید و یک لحظه سکوت در هر بازی این هفته برای برایانت که در ایتالیا زندگی می کردند از سنین 6 تا 13 در حالی که پدرش بازی بسکتبال حرفه ای وجود دارد.

برایانت بود مسلط به زبان ایتالیایی و یک بار گفت: این امر می تواند یک “رویا” بازی برای کشور اما در سال 2011 زمانی که یک تیم Virtus بولونیا به او پیشنهاد یک قرارداد یک ساله در طول N. B. A. تحریم معامله از طریق سقوط کرد آسوشیتد پرس گزارش داد.

“این یک کوچک اما قلبی و سزاوار حرکت به افتخار زندگی و حافظه کوبه برایانت مطلق قهرمان که همیشه ایتالیا در قلب خود” فدراسیون در بیانیه ای گفت. برایانت در این بیانیه گفت: “بود و همیشه خواهد بود مربوط به کشور ما است.”

لس آنجلس بیدار شد دوشنبه دست و پنجه نرم کردن با از دست دادن یک ستاره جهانی بود که به جنوب کالیفرنیا هنوز هم یک قهرمان محلی. در روز یکشنبه خود به خودی عالیات و vigils بریدن اطراف منطقه از جمله در خارج از مرکز خانه لیکرز تیم او در بازی با 20 فصل است.

“او یک انسان کامل اما همه ما گسل” جو ریواس یک 28 ساله پرستار ثبت شده گفت: در روز یکشنبه. “این فراتر از بسکتبال است.”

لس آنجلس مقامات نگران بوده و توسط تعداد زیادی از مردم که سعی در بازدید از محل سقوط که به گفته آنها واقع شده است در میان زمین به چالش کشیدن.

“ما در حال حاضر مواجه با من حدس می زنم به خوبی wishers و مردم عزاداری که فرود بر روی منطقه مسکونی در جامعه و حتی محل سقوط خود را در” کلانتر الکس بیانوبا گفت: در روز یکشنبه. “ما مجبور به تکرار آن است که خارج از محدوده به همه به جز اولین پاسخ دهندگان و محققان.”

عزاداران او گفت که می تواند جمع آوری در یک پارک مجاور.

شنبه وعده داده می شود یک چالش برانگیز روز در لس آنجلس که در آن لیکرز بازی خواهد کرد بازی اول خود برایانت پس از مرگ است. حریف خود را? لس آنجلس کلیپرز.

واشنگتن پست به حالت تعلیق در یکی از خبرنگاران خود را Felicia Sonmez پس از او منتشر شده یک سری از توییتهایی دربارهی برایانت در ساعت پس از مرگ او.

Sonmez در ابتدا توییتی یک لینک به یک Daily Beast, مقاله در مورد تجاوز جنسی اتهامات ساخته شده در برابر برایانت در سال 2003 — یک داند که ایستاده بود در کل غلیان احساسات قدردانی برایانت و درو سریع واکنش.

او دنبال کرد تا با یک پست در مورد پاسخ منفی او دریافت کرده بود از جمله یک تصویر از یک ایمیل او دریافت کرده بود که با استفاده از زبان توهین آمیز به نام او هرزه و نام نمایش داده می شود فرستنده و نام خانوادگی.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر هر صدای جیر جیر خاص باعث تعلیق و پست گفت که بررسی “آیا توییتهایی دربارهی مرگ کوبه برایانت نقض این پست و اتاق خبر رسانه های اجتماعی سیاست.”

به طور جداگانه به عنوان کلانتر لس آنجلس, Alex بیانوبا به یکی از اولین به روز رسانی رسمی در این تحقیقات او کاهش یافته است می گویند که آیا برایانت یکی از قربانیان و ارائه شده اشاره کرد و ملامت به سازمان های خبری که اخبار شکست.

“این امر می تواند بسیار بی احترامی به درک شما عزیزان را به جان و شما در مورد آن را از TMZ” او گفت:. “که فقط کاملا نامناسب بنابراین ما در حال رفتن به رفتن وجود دارد. ما می رویم به صبر کنید تا زمانی که پزشکی قانونی می کند کار خود را.”

TMZ بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. رسانه های خبری همچنین جلب انتقاد در روز یکشنبه پس از گزارش های نادرست منتشر شده که چهار نفر از برایانت کودکان در تصادف کشته شدند و یک خبرنگار ABC News عذرخواهی برای این گزارش.

گزارش شد کمک توسط Louis Keene, Kevin دراپر النا Bergeron, جنیفر مدینه نیل Vigdor, Sopan Deb مارک استین جیل Cowan, میریام اردن Mihir Zaveri جان مانع راشل آبرامز بنیامین هافمن, یونس انگل برومویچ و دانیل ویکتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>