‘دل’ LeBron James اولین بیانیه عمومی در کوبه برایانت مرگLeBron James این نظرات پس از مرگ همکار خود را لوس آنجلس Laker کوبه برایانت در روز یکشنبه.

برایانت که بازنشسته شد در سال 2016 شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر به همراه هشت نفر دیگر از جمله دختر نوجوان Gianna. روز قبل از جیمز گذشته بود برایانت به عنوان NBA سومین تمام وقت گلزن. برایانت آخرین بیانیه عمومی شد یک صدای جیر جیر که در ستایش او جیمز را به ثمر رساند feat.

در یک Instagram پست جیمز گفت که او با گریه به او نوشت: ادای احترام به برایانت بود که هم تیمی اش در ایالات متحده آمریکا طلا-مدال پیروزی تیم بسکتبال در سال های 2008 و 2012 بازی های المپیک است.

مشاهده این پست در Instagram

من آماده نیستم اما من اینجا بروید. مرد من اینجا نشسته در تلاش برای نوشتن چیزی برای این پست اما هر بار که من سعی می کنم من شروع دوباره گریه فقط فکر کردن در مورد شما خواهرزاده جی جی و دوستی/پیوند/برادری ما بود! من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به LA. فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم. WTF!! من دل شکسته و ویران برادر من!! 😢😢😢😢💔. مرد من دوست دارم شما در نیار. قلب من می رود به ونسا و بچه ها. من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد! منظور شما بسیار برای ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation💜💛 و این مسئولیت من برای قرار دادن این گه در پشت من و نگه داشتن آن رفتن!! لطفا به من قدرت از آسمانها بالاتر و تماشای بیش از من! من ما اینجا! وجود دارد خیلی بیشتر من می خواهم به می گویند اما فقط نمی تواند در حال حاضر به دلیل من نمی توانم از طریق آن دریافت کنید! تا زمانی که ما دوباره ملاقات برادر من!! #Mamba4Life❤️🙏🏾 #Gigi4Life❤️🙏🏾

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط LeBron James (@kingjames) در

“من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به لا” جیمز نوشت. “فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم.”

جیمز دیده می شد در اشک پس از لیکرز’ هواپیما از فیلادلفیا که در آنها بازی کرده بود شنبه شب, لمس کردن در LA. او گفت که تلاش برای تقلید برایانت موفقیت در لا که در آن او تا به حال موفق به کسب پنج قهرمانی قبل از مرگ او. “من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد” نوشته جیمز. “شما به معنای زیادی به ما همه در اینجا به خصوص #LakerNation و این مسئولیت من برای قرار دادن این گه در پشت من و نگه داشتن آن رفتن!! لطفا به من قدرت از آسمانها بالاتر و تماشای بیش از من!”

جیمز همچنین شامل مجموعه ای از عکس های این دو با هم در Instagram post. لیکرز به تعویق افتاد سه شنبه شب بازی خود را در برابر عبور-شهرستان رقبای کلیپرز پس برایانت مرگ است.

برایانت نیز به عنوان سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs جمع آوری شده برای این روز یکشنبه سوپر باول در میامی. دوست نزدیک خود ریچارد شرمن یکی از 49ers’ بازیکنان کلیدی و گفت که او امیدوار است او می تواند ادای احترام به دوست خود را با برنده شدن این عنوان است.

“من واقعا غم دیروز غم امروز صبح. من واقعا” شرمن گفت: سه شنبه شب ، “من در افسردگی و پس از آن من فکر کردم در مورد آنچه که او را به من بگویید. او را به من بگویید برای متوقف کردن یک کودک و مرد و بازی و انجام آن در خود افتخار و پیروزی در این بازی برای او. و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام. ما در حال رفتن به بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید به بازی در برخی از تسلط توپ درست مثل او می خواست.”

کانزاس سیتی فرانک کلارک رشد در لس آنجلس و گفت: او با استفاده از لیکرز ستاره به عنوان یک منبع الهام در حالی که در حال رشد بدون پدر خود را.

“وجود دارد [در جنوب مرکزی لس آنجلس] شما نمی کردم بسیاری را به تکیه. شما نمی کردم تا حد زیادی به نگاه به جلو به” کلارک گفت. “وجود دارد و باندهای مواد مخدر و این که واقعا در آن است. و یک نفر اگر هر چیزی, نگاه من به الهام بخش و تمام قدرت در حال رشد تا وقتی که من رفتن را از طریق چیزهایی که من از طریق رفتن بود Kobe Bryant. او یک مرد موفق است که یکی از چیزهایی که شما نگاه کنید به. شما نگاه کنید در باندهای و شما نگاه فروشندگان مواد مخدر و سپس شما نگاهی به بچه ها که موفق هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>