متخصص بهداشت ادعای آمریکایی ها خواهد شد با پوشیدن ماسک برای چندین سال


متخصص بهداشت ادعای آمریکایی ها خواهد شد با پوشیدن ماسک و انجام برخی از درجه اجتماعی فاصله برای چندین سال به عنوان 42 متحده همچنان به خروش در coronavirus موارد

  • اریک تونر ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت که او معتقد است آمریکایی ها خواهد شد با پوشیدن ماسک برای چندین سال
  • ‘اگر ما پوشش چهره ما و شما و هر کسی که شما در حال برقراری ارتباط با پوشیدن یک ماسک خطر انتقال راه پایین می رود,’ تونر اضافه شده
  • تونر را پيش بينی می آید که چندین ایالت دیدن چشم انداز مثبت در coronavirus موارد
  • جدید COVID-19 عفونت در حال افزایش در 42 متحده بر اساس یک تجزیه و تحلیل پارسینه
  • کالیفرنیا و هاوایی, Missouri, مونتانا, اوکلاهما و تگزاس در روز سه شنبه را درهم شکست قبلی خود را روزانه رکورد برای موارد جدید

یک کارشناس بهداشت با دانشگاه جانز هاپکینز فکر می کند که آمریکایی ها خواهد شد با پوشیدن ماسک برای چندین سال.

اریک تونر ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت گفت: در مصاحبه با CNET برای سری نرم آخرالزمان است که او معتقد است که پوشیدن صورت پوشش خواهد بود بخشی از ،

“من فکر می کنم که پوشیدن ماسک و برخی از درجه اجتماعی فاصله ما خواهد بود زندگی با – امیدوارم زندگی با خوشحالی – برای چندین سال,’ تونر روز دوشنبه گفت:.

تونر افزود: “این در واقع بسیار ساده است. اگر ما پوشش چهره ما و شما و هر کسی که شما در حال برقراری ارتباط با پوشیدن یک ماسک خطر انتقال راه پایین می رود.

‘بودن بیرون داشتن فاصله بین شما و افراد دیگر باعث کاهش خطر انتقال یافته است.’

Eric Toner (pictured), a senior scholar at the Johns Hopkins Center for Health Security, said in a recent interview: 'I think that mask wearing and some degree of social distancing, we will be living with -- hopefully living with happily -- for several years'

اریک تونر (تصویر) یک محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در مصاحبه های اخیر گفت: “من فکر می کنم که پوشیدن ماسک و برخی از درجه اجتماعی فاصله ما خواهد بود با زندگی — امیدوارم زندگی با خوشحالی — برای چند سال

Toner added: 'It's actually pretty straightforward. If we cover our faces, and both you and anyone you're interacting with are wearing a mask, the risk of transmission goes way down.' People are seen wearing face coverings while walking along the Brooklyn Bridge on July 4

تونر افزود: “این در واقع بسیار ساده است. اگر ما پوشش چهره ما و شما و هر کسی که شما در حال برقراری ارتباط با پوشیدن یک ماسک خطر انتقال راه پایین می رود.’ مردم دیده می شود پوشیدن پوشش صورت در حالی که راه رفتن در امتداد پل بروکلین در جولای 4

تونر را پيش بينی می آید در زمانی که چندین ایالت در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است. جدید COVID-19 عفونت در حال افزایش در 42 متحده بر اساس یک تحلیل رویترز از دو هفته گذشته.

بعد از ظهر سه شنبه تعداد تایید ما موارد نزدیک 3 میلیون مؤثر تقریبا یکی از هر 100 آمریکایی و یک جمعیت تقریبا برابر با نوادا.

کالیفرنیا و هاوایی, Missouri, مونتانا, اوکلاهما و تگزاس در روز سه شنبه را درهم شکست قبلی خود را روزانه رکورد برای موارد جدید.

تگزاس پیشی گرفته 10,000 جدید کروناویروس موارد در یک روز جمعه برای اولین بار عبور از یک نقطه عطف جدی به ندرت دیده می شود پس از همه گیر برای اولین بار ضربه زدن به آمریکا در ماه مارس است.

این رکورد 10,028 موارد جدید در تگزاس به عنوان یکی دیگر از هشدار دهنده جدید اندازه گیری سریع تجدید حیات COVID-19 سراسر کشور و شکست های این کشور در پاسخ.

جمهوری خواه Gov گرگ ابوت از تگزاس به شدت شروع امریکا یکی از سریعترین reopenings مه اما معکوس آغاز شده است البته در هفته های اخیر, سفارش میله بسته شده و الزامی چهره پوشانده اند.

نیویورک و فلوریدا تنها کشورهای دیگر به رکورد بیش از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز.

نیویورک آمار ترسناک است که در مجموع در ماه آوریل زمانی که شهر نیویورک بيمارستان غرق شد و صدها نفر از مردم در حال مرگ بودند هر روز. فلوریدا در صدر 10,000 موارد تایید شده در هفته گذشته.

در فلوریدا بیش از چهار ده بیمارستان در سراسر 25 67 شهرستانهای گزارش خود را در بخش های مراقبت ويژه رسیده بود پر ظرفیت با توجه به دولت در اداره مدیریت بهداشت و درمان.

تنها 17 درصد از کل 6,010 بالغ تخت ICU در سطح ایالت در دسترس بود در روز سه شنبه از 20 درصد سه روز پیش از آن.

ثبت علامت در تگزاس تا حدودی نشان دهنده تاخیر در نتایج تست از چهارم جولای آخر هفته که به تازگی موارد گزارش شده به مراتب کمتر از آن چه تگزاس دیده می شود در هفته های اخیر.

اما ابوت گفت: این تعداد هنوز هم باید “یک زنگ خطر برای همه” است که شک و تردید در مورد اینکه آیا ویروس یک تهدید است.

Toner's prediction comes at a time when several states are seeing an uptick in coronavirus cases. New COVID-19 infections are rising in 42 states, based on a Reuters analysis of the past two weeks

تونر را پيش بينی می آید در زمانی که چندین ایالت در حال دیدن یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد است. جدید COVID-19 عفونت در حال افزایش در 42 متحده بر اساس یک تحلیل رویترز از دو هفته گذشته

By Tuesday afternoon, the number of confirmed US cases neared 3 million, affecting nearly one of every 100 Americans and a population roughly equal to Nevada's. California, Hawaii, Missouri, Montana, Oklahoma and Texas on Tuesday shattered their previous daily records

بعد از ظهر سه شنبه تعداد تایید ما موارد نزدیک 3 میلیون مؤثر تقریبا یکی از هر 100 آمریکایی و یک جمعیت تقریبا برابر با نوادا. کالیفرنیا و هاوایی, Missouri, مونتانا, اوکلاهما و تگزاس در روز سه شنبه را درهم شکست قبلی خود را روزانه ثبت

“ما باید سریع گسترش COVID-19 در ایالت تگزاس در حال حاضر’ ابوت گفت: سن آنتونیو ایستگاه تلویزیونی KENS.

بعد از آن در مصاحبه ابوت بود noncommittal در مورد اینکه آیا او خواهد حضور خود را در کنوانسیون هفته آینده در هوستون که تگزاس ایران باقی مانده است خم در برگزاری حتی به عنوان شهردار پزشکان و کسب و کار فشار حزب به لغو.

هوستون به عنوان یکی از کشور های داغ مناطق در این بیماری همه گیر. اما فعالان جمهوری خواه و برخی از آنان را به نام ترس پر از شکوفه را حل کرد به فشار رو به جلو با چراغهای سه روز برگزارشد.

تگزاس رسید گذشته 8,000 ایالت بستری شدن در بیمارستان برای اولین بار در طول تعطیلات طولانی آخر هفته – بیش از چهار برابر افزایش در ماه گذشته است.

روز سه شنبه تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افزایش یافت گذشته 9,000. تگزاس نیز با مرگ و میر در یک روز با 60.

شهرداران در برخی از بزرگترین شهرستانها در دولت و با ما – از جمله Austin سن آنتونیو و هوستون – هشدار داده اند که بیمارستان ها می تواند به زودی غرق شده با کروناویروس بیماران.

در طول تگزاس و مکزیک, مرز, برخی از شهرها تحمیل حکومت نظامی سفارشات به امید کم کردن احزاب بزرگ و یا گردهمایی های اجتماعی به عنوان موارد سر به فلک کشید.

‘بسیاری از ما در حال اجرا در ظرفیت و ایجاد شده جدید بخش گفت: Michael Mann رئیس اجرایی در McAllen مرکز پزشکی” که در روز سه شنبه تا به حال بیش از 130 coronavirus بیماران در نظر گرفتن بیش از نیمی از تسهیلات تخت.

‘فضای فیزیکی است و بدیهی است که محدود است و بسیاری از بیمارستان ها در حال اجرا هستند که بسیار به سرعت.’

رکورد تعداد گزارش شد و در همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تکیه بر فرمانداران برای بازگشایی مدارس در این پاییز با این استدلال که برخی از آنها نگه داشتن مدارس تعطیل نیست و به دلیل خطرات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اما به دلایل سیاسی.

تگزاس مقامات آموزش و پرورش اعلام کرد که پوشش صورت خواهد بود و اجباری برای دانش آموزان بیش از 10 سال است که مدارس باید ارائه در دانشگاه یادگیری برای هر خانواده است که می خواهد فرزند خود را در کلاس درس.

کالیفرنیا گزارش شده بیش از 10 ، 000 coronavirus موارد در روز سه شنبه افزایش سابقه برای یک روز نیز پیشی گرفته و تعداد تماس با ردیاب به تازگی روت توسط دولت برای شناسایی و جلوگیری از پتانسیل شیوع است.

این 10,201 مورد جدید گزارش شده در روز سه شنبه صورت گرفت تعداد کل موارد در کالیفرنیا از زمان شروع این بیماری همه گیر به حدود 284,00.

در ماه ژوئن در کالیفرنیا عفونت بیش از دو برابر با بیش از 117,000 موارد جدید.

افزایش روزانه بیش از 10,000 تماس با ردیاب فرماندار گاوین Newsom اعلام کرد در اواسط ماه مه زمانی که مورد تعداد پایانی به عنوان بخشی از برنامه ای برای بازگشایی دولت است.

Newsom گفت: پس از آن که بیش از 500 نفر در حال حاضر آموزش داده شده است به کار به عنوان ‘بیماری کارآگاه’, استفاده از پایگاه داده های دولت برای ردیابی و به مردم توصیه شده بود که در تماس با موارد تایید شده.

اما به جای بیشتر بازگشایی دولت اقتصاد Newsom هفته گذشته نورد کسانی که تلاش ممنوع داخلی رستوران ناهار خوری در حد دولت بسته شدن میله و پله اجراي اجتماعی فاصله.

فعالیت های داخلی در, رستوران, سینما, تئاتر, موزه ها و امکانات دیگر ممنوع شد در 19 شهرستان که در آن 70 درصد از جمعیت زندگی برای حداقل سه هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de