‘او می پوشد زره خدا’: پروتستان های انجیلی تگرگ مغلوب ساختن پیشی جستن کلیسا عکس opNo یک متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ظرافت. زمانی که رئیس جمهور ایالات متحده مطرح مقدس سربار در دوشنبه شب خارج از سنت جان کلیسای اسقفی در واشنگتن دی سی به نام بود و بی تردید: یک درخواست تجدید نظر به او انجیلی پایه برای وفاداری به تظاهرات و شورش roared در سراسر امریکا است.

نه هر مسیحی پاسخ داده شده تماس بگیرید. برگرد جينی Gerbasi یک اسقفی کشیش گفت: پلیس با استفاده از teargas به رانندگی او و دیگران از سنت جان قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ، “آنها تبدیل زمین مقدس را به یک میدان نبرد,” او گفت: دین سرویس خبری.

اما بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن انجیلی حامیان دور از Washingtons سیاسی صحنه را دیدم این حرکت به عنوان یک پیروزی در یک دنیای مملو از شر است.

“تمام خانواده من مات و مبهوت بود گفت:” بنیامین Horbowy, 37.

این Horbowys جمع شده بودند در تالاهاسی فلوریدا به تماشای زندگی می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از کاخ سفید به سنت جان. “مادر من فقط فریاد زد: خدا به او قدرت می دهد! او انجام یک پیاده روی جریکو!'”

یک جریکو راه رفتن در برخی از انجیلی محافل اشاره به کتاب مقدس کتاب یوشع که در آن فرمان خدا به بنی اسرائیل به راه رفتن را هفت بار در اطراف مقابل شهر اریحا که دیوارها پس از آن آمد ریزد.

Horbowy در حال حاضر پشتیبانی از تهمت سیاسی او سر فصل های محلی از یک نرم افزار – مغلوب ساختن پیشی جستن موتور سیکلت باشگاه است و مبارزه برای یک صندلی در فلوریدا خارجه سنا – اما زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن برداشته مقدس Horbowy و خانواده اش احساس غلبه معنوی است.

“مادرم شروع به گریه. او می آید از پنطیکاستی پس زمینه و او شروع به صحبت کردن به زبان. من شنیده ام او را در زبان صحبت می کنند در سال,” او گفت:. “من فکر می کردم در من نگاه رئیس جمهور! او احداث خداوند پادشاهی در جهان است.”

او احساس می کنند که در تضاد با انجیل یوحنا که در آن عیسی مسیح گفت: “پادشاهی من از این جهان است ،

“خوب” Horbowy گفت: “این یک سوال فلسفی.”

پس از تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن ژست Horbowy خود را تغییر Facebook عکس پروفایل به یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از سنت جان با اضافه شدن اشعه از نور نشأت گرفته از کتاب مقدس است. “این جالبترین چیزی که او می تواند انجام دهد. چه بیشتر می تواند او انجام پوشیدن شلوار جین آبی و سوار بر یک اسب است؟,” او گفت:.

کاتالیزورها برای اعتراض به قتل عام 46 ساله جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس. خواسته که در مورد Horbowy گفت: “وجود یک آیه کتاب مقدس که می گوید: ما نباید بحث در مورد چیزهای بد. ما فقط می توانید می گویند, ‘وجود دارد ‘بد’ و حرکت می کند.”

او نمی تواند به یاد داشته باشید دقیق آیه, او گفت:.

پس چگونه از جانبازان مانند Horbowy از جمله تبدیل شدن به یک نیروی قوی که برنده خواهد سیگنال آنها را در ساعت های خود را نیاز دارید ؟ یک جواب در رابطه با مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها به او داده اند را پشتیبانی حرارت در صندوق های رای و به نوبه خود آنها را دیده اند یک محافظه کار تصاحب دادگاه و حمله به باروری و تجاوز+ حقوق.

قدرت خود را و جهان بینی است که به یک نقطه اوج روند که در آغاز دهه پیش به گفته جان Fea یک استاد تاریخ در کالج مسیح و خود را یک مسیحی انجیلی. “این ریشه در ترس” او گفت:.

در 1980s Fea گفت: چندین نیروهای همگرا به زنگ سفید مسیحیان: یک راهنمای رسمی نماز و خوانش کتاب مقدس از مدارس و هجوم مهاجران از آسیا و خاورمیانه و نهایی لغو تبعیض نژادی مشخص از مدارس مانند Bob Jones University.

“پس از ظهور مسیحی حق” Fea گفت.

آمار و ارقام مانند جری فالول و جیمز دابسون آغاز شده و دارای حق اعمال نفوذ سیاسی در یک راه جدید و به دنبال آن امروز توسط یک نسل جدید که شامل فرانکلین گراهام و دالاس کشیش رابرت Jeffress یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو انجیلی مدافعان.

“آنچه به نظر می رسد از دست رفته در بسیاری از پوشش است که گروهی از معترضان سعی داشتند از سوختگی است که کلیسا به زمین 24 ساعت قبل از آن” Jeffress گفت.

Jeffress می بیند هیچ درگیری بین مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتار و کتاب مقدس او برگزار شد تا جمعه شب. “شما چیست آیا او تظاهر به کاملا مقدس است.” او گفت:. “هیچ.”

Fea تماس رهبران مذهبی مانند Jeffress “دادگاه پروتستان های انجیلی”.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است این افراد در اطراف او” Fea گفت. “آنها در حال گفتن او ‘شما نیاز به خود را دریافت کنید انجیلی پایه در هیئت مدیره.

مردم هنگامی که در رابطه با تقوا Fea گفت: در حال حاضر طلب “ورزش در خالص قدرت سیاسی” و مقدس است دیگر معنوی سلاح اما یک زمینی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف خود را به عنوان یک “نظم و قانون” رئیس جمهور و دارای بالاترین نقطهء کشتی یک کتاب مقدس او conflates که قانون او را اجرا و که سفارش را به دنبال خواهد داشت. در یک سخنرانی کوتاه قبل از پیاده روی به سنت جان مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و تسلط بر خیابان”. که “پادشاهی جهان” Horbowy اشاره شده است.

“من اعتقاد دارم که آن را مانند افسسیان 6:10 از طریق 19,” Horbowy گفت: از فلوریدا. “اعتقاد من این است که یک رئیس جمهور که می پوشد زره کامل خدا.”

اما یکی از آن آیات آیه 12 – به صراحت می گوید که “ما نمی کشتی در برابر گوشت و خون” اما در برابر معنوی دشمنان است.

“خوب” Howbowy گفت. “او بی باک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>