او در حال بازی با آتش بازی. یک پرواز به خانه خود تصویری را نشان می دهد.

سه نفر ایستاده در جلوی خانه بین دو خانه در بروکلین.

یکی از آنها دست راست خود را مطرح در شاخه های مختلف آتش به آسمان. سپس بازوی خود را قطره نسبت به زمین و بعد از پشت سر هم می رود از طریق یک پنجره باز به یکی از خانه های.

آنچه در زیر یک ویدئو از این حادثه یک مثال قابل توجه از خطرات ناشی از این کار نمایش اتش بازی که تند نیویورک محله, باعث مسئولان به آغاز نصب كردم.

در عرض چند دقیقه افزایش شعله های آتش در داخل خانه است. نه مرد و نه دیگر دو نفر متوجه و مرد همچنان به آتش آتش بازی. در یک نقطه به عنوان شعله های آتش صعود بالاتر از او وارد خانه در حال سوختن پس از آن به بیرون می آید و رزومه خود را آتش زا و فعالیت است.

در آن طول می کشد این گروه چندین دقیقه برای دیدن آتش است. سپس از خانه فرا گرفته است در شعله های آتش. پس از یک تلاش ضعیف به douse فروغ با یک شلنگ باغ هر سه فرار به جلوی خانه. به عنوان آنها را به جانبداری در خانه دوم به نظر می رسد به ذوب شدن از گرمای آتش در کنار درب.

صحنه دستگیر شد در فیلم منتشر شده توسط سازمان آتش نشانی در روز پنج شنبه به عنوان مقامات اعلام کرد دستگیری مرد گفتند شات کردن آتش بازی, Damien خم 36 در بزه آتش سوزی شارژ. خانه آقای خم شد و گفت: به آتش دولتی خود بود.

این قسمت رخ داده است حدود 9:30 p. m. در ژوئن 24 در Flatlands بخش بروکلین یک روز پس از شهردار, بیل د Blasio, پاسخ به افزایش شکایات به شهر نیویورک کمک و اضطراری خطوط تماس ویژه اعلام کرد که سرکوب غیر قانونی استفاده و توزیع از آتش بازی.

برای برخی از مردم ثابت نمایش شده اند و آزادی پس از ماه از خستگی و انزوا در طول نزدیک به کل خاموش کردن زندگی روزمره باعث coronavirus بیماری همه گیر.

برای دیگران آتش بازی جشن سخت مبارزه گام های ساخته شده در طول ادامه تظاهرات علیه نژادپرستی نظاممند و نشان از تمرد نسبت به پلیس.

اما برای بسیاری از مردم شده اند ناخواسته شبانه موسیقی متن فیلم به یک وجود است که هنوز هم به دور از عادی.

در زمان آقای د Blasio اعلام این شهر به دریافت بیش از 12,500 تماس به آن 911 سیستم به صورت غیر قانونی آتش بازی در ماه ژوئن به پلیس. که حدود 12 برابر تعداد جمله تماس های تلفنی در شش ماه اول سال گذشته ،

در بروکلین که در آن صدای ناهنجار و خشن از چتری پاپ و انفجار را ترک کرده است ساکنان چند محله jangled بیش از 4,500 آتش بازی شکایت آمده بود به شهر 311 سیستم, سپس, پلیس گفت:. که بیش از 80 بار تعداد 311 تماس شهر در شش ماه اول سال 2019.

آقای خم شد و 18 نفر دستگیر آتش مارشال در یک آتش بازی مربوط به شارژ در روزهای اخیر و برای اولین بار به صورت یک آتش سوزی شارژ, مقامات گفت. دیگران متهم شده اند با در اختیار داشتن غیر قانونی از آتش بازی و بی پروا خطر افتادن مقامات گفت.

پس از سرکوب آغاز شد, مقامات گفت: مارشال ضبط $36,700 ارزش غیر قانونی از آتش بازی.

آقای خم به نظر می رسد در دادگاه در بروکلین در روز پنج شنبه داده شد و یک میز ظاهر بلیط به گفته یک سخنگوی دادستان منطقه بروکلین ، بدون بازگشت تاریخ راه اندازی شد. آقای خم نمی تواند بلافاصله نظر رسیده و مشخص نیست که آیا او تا به حال یک وکیل.

دوازده واحد و 60 آتش نشان مورد نیاز را به آتش تحت کنترل مقامات گفت. هیچ کس مجروح شد اما خانه پایدار عمده و آتش و دود و آب آسیب و چپ غیرقابل سکونت, مقامات گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de