او هرگز به همراه داشت’: عزاداران پرداخت احترام به جان لوییس در خارج از کنگرهمتولد در Citronelle آلاباما در اوایل 1950s فرانکی Blevins رشد با ظلم و ستم اعمال شده توسط Jim Crow جنوبی: دلیل تفکیک نوشیدن چشمه دستشویی و رستوران ها.

در خانواده او اولین سفر جاده مادرش بسته بندی مواد غذایی به حفظ آنها را برای کل سفر دانستن آنها اجازه داده نمی شود برای جلوگیری مقررات در طول راه.

و در 7 مارس 1965, Blevins وضوح به یاد می آورد تماشای پوشش خبری یک جوان جان لوییس در میان کسانی که پیشرو حقوق مدنی راهپیمایان در سراسر ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما به یک بند از, سفید, سربازان دولت دست باشگاه ها و bullwhips در یک روز خواهد بود که به عنوان یکشنبه خونین.

ایستاده در خارج از ایالات متحده ساختمان کاپیتول شنبه که در آن لوئیس در حال حاضر در وزارت امور خارجه پس از مرگ او این ماه Blevins گفت: نگهبان: “زندگی من امروز است که خیلی بیشتر قابل زندگی در این کشور به دلیل آنچه که او و دیگران انجام داد.”

Blevins در حال تماشا در تلویزیون تمام کسانی که دهه پیش زمانی که دستور به پراکنده از پل معترضان خودداری کرد و سربازان پیشرفته, سلاح های مطرح شده در یک تگرگ از teargas. لوئیس در پیشتاز به حال خود جمجمه شکسته یک سپاهی ،
Melanie Eversley, of New York City, wipes away tears as she and her mother, Mae Eversley, 92, walk to view Lewis’s casket on Tuesday.

هشت روز بعد رئیس جمهور لیندون جانسون معرفی قانون حق رای مهم حقوق مدنی قانون. او آن را امضا و به قانون در 6 اوت.

در حال حاضر Blevins نگاه لوئیس تابوت مطرح شده در همان catafalque که آبراهام لینکلن پس از استراحت و گفت: “من نمی توانستم اجازه دهید این لحظه رفتن بدون بودن وجود دارد.”

او در میان صدها نفر از اعضای عمومی که به کنگره آمریکا روز سه شنبه برای ادای احترام به پسر sharecroppers که می تواند به عنوان یک حقوق مدنی و نماد و وجدان “کنگره”.

به طور سنتی هزاران بازدید کننده خواهد بود استقبال به کنگره برای خداحافظی. اما عمومی شده و مانع از ورود به ساختمان در این مجموعه پس از ماه مارس به دلیل coronavirus.

به جای لوئیس در تابوت قرار داده شده بود در خارج از کنگره در بالای مرکز مراحل که منجر به جشن گنبد مدور در شنبه شب و در تمام طول روز جمعه. بالای خود را به تابوت یک پرچم آمریکا پرواز کرد در نیمه کارکنان.

لوئیس بود که مبتلا به سرطان لوزالمعده در ماه دسامبر درگذشت 17 جولای در سن 80. او تنها سیاه و سفید دوم مجلس به دروغ در دولت در کنگره و برای اولین بار به دروغ در دولت در برجک.
Tonya Jones, of New York City, left, bumps elbows with the Rev Jesse Jackson outside the Capitol on Tuesday.

همه کسانی که برای ادای احترام خود را در روز سه شنبه ماسک عینک به عنوان مورد نیاز است. برخی از پوشش صورت انجام messages: “Black Lives Matter” یا “خوب مشکل” — یکی از لوئیس’ مورد علاقه عبارات که تشویق مردم به ایستادن به تبعیض و بی عدالتی است. اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته شد در بین بازدید کنندگان به عنوان آنها wended راه خود را به پایه کاپیتول مراحل.

لوئیس خانواده درخواست عمومی ارائه احترامات آنلاین با استفاده از هشتگهای اختصاصی #BelovedCommunity یا #HumanDignity جای خود را در معرض خطر سلامت از سفر خارج از شهر. اما کسانی که آمد گفت: آنها احساس اجبار.

“به آمریکایی های آفریقایی تبار به اعتقاد من او یکی از پدران ما” گفت: Tasha Burks که با پسرش از ویرجینیا است. “او به رهبری است که مارس برای ما این آزادی که ما در حال حاضر. او راه می رفت راه رفتن و صحبت کردیم به صحبت. کسی که شما را مجبور به بیرون آمدن و پرداخت خود را احترام در فرد است.”

بیش از نیم قرن پس از لوئیس بود مورد ضرب و شتم اراذل و اوباش به عنوان یک آزادی سوار هجوم تفکیک بین ایالتی خدمات اتوبوس و راهپیمایی سلما جوان مردم دوباره راهپیمایی در خیابان ها.

لوئیس تشویق Black Lives Matter جنبش که هواداران تقاضا برابری نژادی در سراسر کشور تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که زیر, زانو, سفید, مینیاپولیس افسر پلیس در ماه مه. کسانی که بمب پیشرفت است که تا به حال ساخته شده از آن – و چگونه بهترین را به افتخار میراث او.

“من تشویق مردم به حفظ راهپیمایی و همچنان امیدوار” گفت: Alysia دمپسی یک نویسنده مستقر در واشنگتن است. او سپس با اشاره به او پیراهن که روی آن نوشته شده: “بهترین راه برای اعتراض به رای بدهند.”

مشاهده بخشی از صفوف منظم از اذکار آغاز شده است که در آلاباما و به پایان خواهد رسید و این هفته در گرجستان دولت Lewis ارائه شده در کنگره است.

روز یکشنبه یک اسب کشیده حمل و نقل انجام شده خود را پرچم-بخور تابوت بیش از ادموند Pettus پل. قرمز گل رز گلبرگ پوشانده چهار خط کشش از جاده به حالت تعلیق در بالای رودخانه آلاباما جایی که لوئیس پس از بلد.
Two women water the flowers near the flag-draped casket on Tuesday.

تابوت قرار داده شده بود در کاپیتول ساختمان مدور در روز دوشنبه به عنوان رهبران سیاسی هر دو طرف پرداخت و احترام خود را هر چند بدون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که کاهش یافته است و برای حضور در.

روز سه شنبه با وجود بالا گرمای تابستان یک جریان ثابت از بازدید کنندگان قرار داده و دست خود را بر قلب خود و یا متمایل شدن سر خود را به عنوان آنها متوقف شد در پای کاپیتول.

برخی از خاطرات شخصی از کنگره خود را بی دریغ شجاعت و بی امان خود را, خوش بینی خود را آرام حضور و غرش فصاحت و بلاغت.

راکی Twyman که رهبری یک کمپین به معرفی لوئیس برای جایزه صلح نوبل گفت که او تا به حال راهپیمایی در کنار او در آتلانتا در سال 1960. Twyman به یاد می آورد لوئیس به عنوان یک مربی به نسل بعدی از حقوق مدنی سازمان. او گفت که او امیدوار لوئیس’ میراث غیر خشونت آمیز مخالفان ادامه خواهد داد برای شکل دادن به جنبش برابری نژادی.

“او هرگز جنگیدند. او هرگز به همراه داشت به آن گفت:” Twyman که عینک کراوات رنگ تی شرت با کلمات “Black Lives Matter”. “او شخصیتی یک حقوق مدنی آیکون اما او همیشه مایل به صحبت کردن با افراد جوان است. این چیزی است که من دوست داشتم در مورد او.”
Visitors pay respects on Monday.

دو تماشاچیان برگزار نشانه اصرار کنگره به افتخار لوئیس میراث با عبور از قانون که بازگرداندن یک کلیدی از مقررات قانون حق رای بود که تغییر نام داد و در اواخر کنگره افتخار این هفته است.

خیمه ثبت نام خارج از United Methodist ساختمان در سراسر خیابان را از کنگره گفت: “در حافظه هرزه John Lewis. امید. عمل می کنند. رای می دهند.”

برخی می دانستند لوئیس تنها از تاریخچه کتاب و فیلم منتقل شدند اما همه یکسان است.

“قلب من سنگین است در حال حاضر به دلیل آنچه رخ داده به او در 50s و 60s است که اتفاق می افتد در حال حاضر امروز” گفت: Kelly پیت مادام العمر ساکن DC. “آن را مانند تاریخ در حال تکرار خود است.”

پیت که سیاه و سفید است, بر این باور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تشدید این مشکلات او گفت: او را متهم به دامن زدن به نفرت و برافروختن تنش های نژادی.

اگر او نگران جهان است که نوه او رشد خواهد کرد تا در پیت همچنان امیدوار به عنوان لوئیس موعظه.

“آنها برنده برنده نیست,” او گفت: از نیروهای مخالف به برابری نژادی. “خدا دوست ندارد زشت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de