او رهبری یک کشتی نیروی دریایی. در حال حاضر او نشسته در قرنطینه اخراج و آلوده است.

واشنگتن — برای روز او پشت سرگذاشته ترس که سرایت خواهد گسترش بدون کنترل از طریق خدمه خود را. سپس هفته گذشته کاپیتان ناو هواپیمابر تئودور روزولت که تا به حال به دادگاه تجدید نظر به مافوق خود برای کمک به از کار اخراج شد.

یکشنبه, دوستان, گفت:, او تا به حال پایین آمدن با coronavirus خود را.

نظامی طولانی رعایت سفت و سخت زنجیره ای از فرمان و تحمل هیچ ابراز مخالفت در خارج از کانال های رسمی. سروان. برت E. Crozier که کاپیتان این هواپیما حامل می دانستم که او در برابر کسانی که ضرورت زمانی که او در خواست کمک برای نزدیک به 5000 خدمه به دام افتاده در یک ظرف پتری از یک کشتی در وسط یک بیماری همه گیر.

اما همکاران می گویند اشتباه است که می تواند هزینه کاپیتان Crozier زندگی حرفه ای او بود شارژ بی پروا به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را روایت است که آن را تا به حال همه چیز تحت کنترل است.

مقامات پنتاگون گفت که اگرچه رئیس جمهور تهمت هرگز دستور کاپیتان Crozier اخراج او ناراضی با کاپیتان اقدامات و اجازه دهید نیروی دریایی دانم — یک روحیۀ آقای ترامپ ساخته شده بسیار عمومی در روز شنبه هنگامی که او به شدت انتقاد کرد در کاپیتان.

حتی پس از, نیروی دریایی, برترین برنج درگیر شدند و در مورد چه باید بکنید.

Adm. Michael M. Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی بخش خصوصی خواست در برابر اخراج و استدلال کرد که هر طور معمول نیروی دریایی مراحل رسیدگی به آنچه رفت را اشتباه در روزولت باید مجاز به بازی کردن. اما این اقدام نیروی دریایی, منشی, Thomas B. Modly, رد, نیروی دریایی بالا دریاسالار گفت: کاپیتان Crozier حال ترک خورده تحت فشار است.

وزیر دفاع Mark T. Esper گفت: او حمایت آقای Modly تصمیم. واشنگتن پست اولین گزارش نظرات متفاوت در میان مقامات نیروی دریایی.

مقامات نیروی دریایی اذعان کرد در روز یکشنبه که تنش بین کاپیتان Crozier و فوری, رئیس, عقب Adm. استوارت P. بیکر, فرمانده multiship نیروی کار از جمله روزولت به احتمال زیاد پیچیده نیروی دریایی در پاسخ به شیوع بیماری های ویروسی و باعث کاپیتان به ارسال چهار صفحه نامه شفاعت برای کمک به. مقامات گفتند که نامه فرستاده شده به عنوان یک طبقه بندی نشده, ایمیل, رفت و تنها برای دیگر پرسنل نیروی دریایی اما از آن به بیرون درز رسانه های خبری در هفته گذشته.

در واقع نیروی دریایی اشاره کرد در چنین تنش در بیانیه ای در روز یکشنبه که این یافته ها از بررسی آنچه اتفاق افتاده است روی روزولت و زنجیره فرماندهی در اقیانوس آرام از جمله آن “فرمان به آب و هوا” خواهد بود ارائه شده به دریاسالار Gilday در روز دوشنبه.

با توجه به کسانی که شناخته شده کاپیتان Crozier برای بیش از سه دهه تصویر آقای Modly رنگ خود را از دوستان و همکلاسی است نه یکی از آنها را تشخیص دهد.

جف کریگ که به تازگی بازنشسته از نیروی دریایی پس از خدمت به عنوان یک کاپیتان از جمله یک تور به عنوان دوم در دستور روزولت کار گسترده با کاپیتان Crozier پس از حضور در آکادمی نیروی دریایی با او. کاپیتان Crozier تبدیل به یک خلبان هلیکوپتر آقای کریگ گفت: درآمد یک نام مستعار است که او را حفظ و حتی پس از انتقال به پرواز جت ها و در نهایت به فرماندهی یک حامل: هلی کوپتر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره ترویج استفاده از هیدروکسی کلروکین.
  • به عنوان نقاط داغ تغییر در ایالات متحده ایالتی واشنگتن نشان می دهد که چگونه یک محل است که rebounding می تواند به دیگران کمک کند.
  • ایالات متحده undercounting تعداد افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر ،

“هلی کوپتر یکی از بهترین مردم من تا کنون شناخته شده هر دو حرفه ای و شخصا” آقای کریگ که در حال حاضر با این نسخهها کار با آمازون حمل و نقل هوایی بخش گفت: در مصاحبه ای در روز یکشنبه ،

در یکشنبه, کاپیتان Crozier در قرنطینه در گوام در این قلمرو آمریکا در اقیانوس آرام برخورد با خشک گوشخراش و سرفه می گویند افرادی که او را می دانم. حداقل 400 ملوانان از روزولت که آزمایش منفی برای این ویروس به شمار می رود ارسال شده از کشتی به هتل پیوستن به 625 دیگر ملوانان که در حال حاضر آزمایش منفی است.

معلوم نیست که کاپیتان Crozier تشخیص ساخته شده بود و یا این که آیا نیروی دریایی آگاه بود از عفونت شد فرمان اگر پزشکی نتایج آمد قبل از مجازات.

دوستان و همکاران می گویند کاپیتان Crozier, 50, است که در صلح با یک تصمیم گیری است که به احتمال زیاد به پایان رسید یک حرفه ای است که طاقی او را از ایالات متحده آکادمی نیروی دریایی به کار معتبر به عنوان کاپیتان یک نیروی دریایی 11 هواپیما حامل.

کاپیتان Crozier بومی سانتا رزا کالیفرنیا شروع کار خود را به پرواز هلیکوپتر. او سپس پذیرش برای فوق العاده نادر انتقال به پرواز بال ثابت هواپیمای جت در نهایت افزایش به فرماندهی یک F/A-18 Hornet fighter squadron. از آنجا او شروع به بالا رفتن از حدود دهه خط لوله به فرماندهی یک ناو هواپیمابر.

کاپیتان Crozier وارد نیروی دریایی آکادمیک دلهره آور قدرت های هسته ای مدرسه به یاد بگیرند که چگونه برای اجرای دوقلو نیروگاه های هسته ای در قلب یک نیمیتز کلاس حامل مانند تئودور روزولت. سپس او به عنوان دوم در فرماندهی ناو رونالد ریگان و بعد به عنوان افسر آبی ریج یک دوزیست فرماندهی کشتی در یوکوسوکا ،

اما کمی آماده کرده بود کاپیتان که فرض دستور روزولت در ماه نوامبر و خدمه خود را برای آنچه اتفاق افتاده است در ماه مارس است.

حامل بخار در غرب اقیانوس آرام, آماده پاسخ به هر گونه شرایط اضطراری مربوط به کره شمالی یک جسارت چینی نیروی دریایی در دریای چین جنوبی و یا یکی دیگر از بحران در حال ظهور. در مارس 24, دو هفته بعد از بیرون کشیدن از یک پورت در دانانگ ویتنام دو ملوانان کشتی روزولت آزمایش مثبت برای coronavirus شدند و پرواز به گوام برای درمان. دو روز بعد از ترس این معضل به سرعت گسترش ویروس روی عرشه ناو هواپیمابر با آن تنگ محله های نزدیک به 5,000 ملوانان کشتی بخار به قبلا برنامه ریزی شده متوقف در گوام است که عمده نیروی دریایی پایه و بیمارستان.

کاپیتان Crozier به دادگاه تجدید نظر به مافوق خود برای کمک و مقامات نیروی دریایی آغاز شد, پاسخ, اما ظاهرا کافی نیست.

نقطه اوج بود و چهار-صفحه نامه ای به تاریخ مارس 30, اولین گزارش سان فرانسیسکو کرونیکل روز سه شنبه که در آن کاپیتان Crozier گذاشته وضعیت وخیم اتفاق می افتند روی عرشه کشتی. او در توصیف آنچه او گفته بودند نیروی دریایی را شکست و او را با ارائه مناسب منابع به مبارزه با این ویروس توسط حرکت ملوانان کردن کشتی.

“ما در جنگ” کاپیتان Crozier نوشت. “ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان.”

پشت در پنتاگون بود و خشمگین آقای Modly که تا به حال نقل مکان کرد تا از نیروی دریایی شماره 2 در ماه نوامبر پس از آقای Esper خواستار استعفای رئیس خود را بیش از او دست زدن به صورت مهر و موم نیروی دریایی تکاور آنها آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال دفاع و پشتیبانی. این اقدام وزیر به خبرنگاران گفت: هفته گذشته که نیروی دریایی بود و با عجله به شدت مورد نیاز تامین به روزولت قبل از کاپیتان با ارسال نامه خود به چندین افسران خود را در زنجیره ای از فرمان بیش طبقه بندی نشده ایمیل. آقای Modly گفت: کاپیتان حال تبدیل شدن به “غرق” از بحران و گفت: او را برداشته بیش از یک دست دادن اعتماد به نفس — و نه قصاص برای نامه. مقامات نیروی دریایی می گویند آنها نمی دانند که به بیرون درز نامه.

اما در از بین بردن از فرماندهی کاپیتان که شکایت کرده است که نیروی دریایی انجام نمی شد به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش coronavirus نیروی دریایی افتتاح شد خود را به نقد که آن بود به اندازه کافی نگران سلامت آن ملوانان. حتی اگر آقای Modly تاکید کرد که او با استقبال بی پرده ارزیابی از تابع افسران حذف کاپیتان Crozier می تواند یک اثر سرما چند از افسران ارشد گفت.

آنلاین, اعضای کاپیتان Crozier را در آکادمی نیروی دریایی کلاس از سال 1992 بسیج پشت سر همکلاسی خود را. اعضای این کلاس که به مدت طولانی پس از ترک ارتش خود را می گویند خصوصی Facebook گروه سرشار با پست ها و نظرات در حمایت از کاپیتان. “حجم مطالب تقریبا نمایی” یک همکلاسی, علامت Roppolo گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

آقای کریگ که در خدمت با کاپیتان Crozier گفت: او دوست خود را یک ایمیل به زمانی که coronavirus شروع به گسترش در آسیا این زمستان مایل او هست. او گفت که او موفق به دریافت یک پاسخ گفت: با تشکر از شما اما صحبت نکرده بود به او پس او رها از فرمان.

دو مرد برداشت شد برای نیروی دریایی را خواستار قدرت های هسته ای مدرسه هم در سال 2012 و کاپیتان Crozier به وضوح سرآمد.

“انرژی هسته ای مدرسه یک بوته” آقای کریگ گفت. “این نه برای ضعف قلب است. هلی کوپتر می ماند اواخر مطالعه در تعطیلات آخر هفته تا زمانی که او می تواند نه تنها عبور از آزمون بود اما یک درک عمیق از مفاهیم پشت سر آنها.”

آقای Craig گفت که در طول زمان خود را روی روزولت در سال 2015 دستور به طور منظم حفر واکنش نشان می دهند به جنگ آسیب های آتش و دیگر فجایع اما هرگز تمرین آنچه انجام می دهد اگر بیماری عفونی ویران محله های تنگ از کشتی.

“هلی کوپتر همیشه بهترین منافع خود را خدمه مقدم است. من مطمئن هستم که در اینجا” آقای کریگ گفت. “هلی کوپتر شخصیت است و نه در معرض ابتلا به شتابزده و یا بی سواد تصمیم گیری. هر چیزی که او خوب است.”

دن گلدنبرگ یکی دیگر از آکادمی نیروی دریایی همکلاسی کاپیتان Crozier را گفت که “Modly اشتباه است بدون توجه به آنچه.”

“او یا اشتباه در تماس شلیک Crozier, و یا اگر او ساخته شده راست به تماس او وحشتناک از توضیح آن — آن را فقط غیر منطقی گفت:” آقای گلدنبرگ بازنشسته نیروی دریایی کاپیتان و دستیار ویژه به چهار دبیر نیروی دریایی است.

در یکشنبه, دوستان, بگو, کاپیتان Crozier در بر داشت خود را به تنهایی نشسته در “بازدید کنندگان محترم چهارم” در پایگاه نیروی دریایی گوام مبارزه با یک عفونت کرونا ويروسی با ناشناخته گام بعدی در نزدیک به 30 سال کار نظامی.

تخلیه کاپیتان Crozier به دنبال خدمه اش در حال حاضر در حال حرکت — یکی از زیر محرک ارسال کردن آنها به او به عنوان او به سمت چپ کشتی هفته گذشته است.

صدها نفر از ملوانان که آزمایش منفی شده اند تخلیه از کشتی است که در حال ضد عفونی با اسکلت خدمه به کار راکتورهای هسته ای و بحرانی دیگر توابع.

قرنطینه ملوانان مجاز به ترک اتاق خود را. وعده های غذایی خود را بر روی زمین قرار داده و در بیرون درب هتل سه بار در روز و الکل و خارج از مواد غذایی مجاز در.

این ملوانان که حتی داده شده است و کلید اتاق خود را. اگر آنها سعی در رخنه کردن درب قفل خواهد شد در پشت آنها خواهد شد و آنها نیاز به یک نظامی افسر پلیس یکی از آنها نگه داشتن سازمان دیده بان در هر طبقه — به اجازه دهید آنها را پشت در. آنها باید دسترسی به Wi-Fi و کابل تلویزیون و مجاز به سیگار در بالکن اگر اتاق خود را به یک.

دو بار در روز در بیمارستان corpsmen — نیروی دریایی پزشکان — بازدید از هر اتاق و ملوانان’ درجه حرارت را به صورت بالقوه تب.

آن است که پایان دادن به هر یک از کاپیتان Crozier دوستان و آکادمی همکلاسی های پیش بینی.

“شما می توانید تصور زیرپا تمام زندگی خود را به نیروی دریایی به عنوان Crozier است و شما حق تماس خود را برای کمک به خدمه و این اتفاق می افتد؟” آقای گلدنبرگ گفت. “من floored.”

دیو Philipps کمک گزارش از کلرادو اسپرینگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>