‘او یک ناوشکن’: چگونه George فلوید تظاهرات چپ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در معرض“یکmericans تماشای این آدرس امشب باید دیده اخیر تصاویری از خشونت در خیابان های ما و هرج و مرج در جوامع ما. بسیاری از این شاهد خشونت شخصا بعضی از آنها حتی به قربانیان خود را. من یک پیام برای همه شما: جرم و جنایت و خشونت که امروز رنجور ملت ما به زودی و به معنی بسیار به زودی به پایان رسیده است.”

این سخنان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس سال 2020 اما در جولای سال 2016 به عنوان او پذیرفته جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در کنوانسیون ملی در کلیولند. برای بسیاری از ناظران وجود دارد متمایز اکو ریچارد نیکسون 1968 سخنرانی – “ما در شهرستانها در احاطه دود و شعله” – و یک پیشامد است که تاریخ می تواند به عنوان یک تاریک و خطرناک تبدیل شود.

برای سه سال اولین رئیس جمهور منتخب بدون سیاسی یا نظامی تجربه سوار شانس خود را و skirted گذشته فاجعه است. در سال چهارم سرنوشت خواستار بازپرداخت.

حتی مغلوب ساختن پیشی جستن شدیدترین منتقدان سرزنش می تواند او را برای یک ویروس اعتقاد به آمدن از یک بازار در شهر ووهان و نه برای یک اپراتور فروپاشی اقتصادی و نه برای چهار قرن از برده داری و تبعیض نژادی پلیس با خشونت های نژادی و بی عدالتی است.

اما آنها می توانند و انجام نقطه به نقطه چگونه او ساخته شده یک وضعیت بد بسیار بدتر است. داستان تهمت ریاست جمهوری بود مسلما همیشه منجر به این لحظه با آن سمی مخلوط از ضعف اخلاقی رهبری تفرقه نژادی, زمخت و مبتذل و بلاغت و فرسايش از هنجارهای موسسات و اعتماد سنتی منابع اطلاعاتی. گرفته شده با هم, این مواد ایجاد یک tinderbox آماده به منفجر زمانی که بحران آمد.

مغلوب ساختن پیشی جستن آنها می گویند بود منحصر به فرد بیمار واجد شرایط برای این لحظه. او سعی کرد به آرزو دور تهدید coronavirus و موفق به آماده سازی و سپس پرداخت بدون توجه به چگونه جوامع از رنگ با مته سوراخ کردن فشار از سلامت آن و عواقب اقتصادی. به عنوان ناآرامی در حال حاضر مدتها ده ها تن از شهرستانها او صحبت می کند خودکامه زبان از “اراذل و اوباش”, “سگ باطل” و “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”.

ملت انتظار بیهوده برای یک سخنرانی که ممکن است به بهبود زخم ها, پیدا کردن یک حس مشترک از هدف و اذعان نسل تروما از آمریکایی های آفریقایی تبار. که نیاز به عمیق مطالعه حساسیت فرهنگی و انسانی و همدلی – هیچ یک از آن ها شناخته می شود در میان ویژگی های شخصی از مغلوب ساختن پیشی جستن که تعریف خود را در مخالفت با باراک اوباما ،
Protesters gather outside the White House on Sunday.

“او بدیهی است که در راه بر سر او گفت:” LaTosha قهوه ای, یک فعال حقوق مدنی و از بنیانگذاران سیاه رای دهندگان مهم است.

“او اطلاعی ندارد. او یک شخصیت تلویزیون. او یک فرقه زیر که حول این قدرت سفید کارگزار شخصیت ریشه در برتری و نژاد پرستی. هر جا که او می رود او حمل است که نقش و نوع شخصیت اما در نهایت در حال حاضر با آنچه که ما دنبال آن هستید در این کشور است که رهبری واقعی. او ناتوان از ارائه که به دلیل این نیست که او چه کسی است.”

براون افزود: “او یک شخصیت. او استفاده می شود به این سوت سگ و به جای تلاش برای ریشه کن کردن بخش و دیدن که شهروندان در واقع در درد و صدمه زدن به او نمی کند و باید از این ظرفیت برای پرداختن به آن است. او می افزاید: در واقع سوخت و شعله ها و نشان می دهد که اساسا فکری قطع او از آنچه که اتفاق می افتد و همچنین چگونه آمادگی او به عنوان یک رهبر برای پاسخ به آن است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است یک کودک در حال بازی با کبریت به عنوان یک عمدا ایجاد حریق hellbent در سوزاندن آن همه قهوه ای هشدار داد.

“اگر آن را تخریب کشور برای او برای محافظت از موقعیت خود او مایل به انجام این کار است. او نشان داده است که او حاضر است برای کشتن هر چیزی که در این کشور از جمله مردم آن اگر آن را محافظت می کند او را.

“او حاضر به کشتن دموکراسی است. او حاضر است برای کشتن هر گونه حس واقعی احترام و یا اعتماد به دولت او. او حاضر است برای کشتن امریکا بین المللی و جهانی روابط است. او یک ناوشکن”.

رشاد رابینسون رئیس جمهور, رنگ, تغییر, یک, حقوق مدنی, گروه حمایت گفت: از زمان لحظه: “این نوع بحث که برنده ترین احساس در خانه.

“او نمی ایجاد خصومت و بخش اما او تحریک آن است. او ایجاد انگیزه برای آن به رشد است. او بالا و قرار دادن مردم در اطراف او است که انجام این کار نیز هست.”

رئیس جمهور پیشنهاد اخلاقی هم ارزی بین ملی گرایان و ضد فاشیستی معترضان در Charlottesville, Virginia در سال 2017 موفق به شل گرفتن دست او در حزب جمهوری خواه. شاید از آن سخت تر. در آغاز این انتخابات مجدد سال احساس جسارت خود را تبرئه در مجلس سنا استیضاح محاکمه و قوی اقتصاد تهمت بود اعتماد به نفس خود را دوباره انتخابات شانس.

در حال حاضر با سلامت اقتصادی و اجتماعی بحران تغذیه کردن هر یک از دیگر نظرسنجی ها نشان می دهد او را انتهایی رقیب جو بایدن. اما این وضعیت همچنان بی ثبات و غیر قابل پیش بینی. رئیس جمهور به دنبال قربانی ضد فاشیستی معترضان و وجود دارد خواهد بود کمی تعجب اگر او به Nixonian قانون نظم و بلاغت در تجمع خواهان و ذخیره کردن یک دام برای دموکرات ها به تصویر کشیدن آنها را به عنوان “نرم جرم و جنایت”.
Police fire at protesters in Denver.

“سخت دموکرات شهرداران و فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در یکشنبه, حتی به عنوان معترضان با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید برای سومین مستقیم بعد. “این افراد آنارشیست ها. تماس با ما در گارد ملی در حال حاضر. جهان در حال تماشای و خنده شما و خواب آلود جو. آیا این چیزی است که امریکا می خواهد ؟ هیچ!!!”

بایدن به صورتحساب انتخابات به عنوان یک نبرد برای روح ملت – پتانسیل به تلو تلو خوردن عمیق تر به بی نظمی دوم مغلوب ساختن پیشی جستن مدت و یا برای تنظیم مجدد بازسازی و طرح یک مسیر جدید است. مخاطرات حفظ شدن بالاتر روز به روز.

رابینسون گفت: “ریاست جمهوری, رهبری, وقتی که می آید به شکل واقعی اقدام فوق العاده مهم است.

“هنگامی که یک رهبر می تواند بشنود تقاضا و نگرانی ها و کار برای حل این مشکل این است که قدرت از دموکراسی است. رئیس جمهور تهمت علاقه مند است یا نه. او علاقه مند در پیشرو یا حل مشکلات است. مانند بسیاری از چیزهایی که او می کند او را از این درمان به عنوان یک بازی.

“مشکل اینجا است که ما می تواند تمرکز این به سادگی بر روی تهمت و یا ما نیز می تواند تمرکز بر روی تمام کسانی که مردمی که فعال مغلوب ساختن پیشی جستن: خواه رهبری شرکت را که ممکن است اظهارات در حمایت از این کار اما از سوی دیگر انجام تمام انواع چیزهای به سرپا نگه داشتن, پشتیبانی, کمک مالی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. شما نمی توانید مغلوب ساختن پیشی جستن و Trumpism بدون یک میزبان کامل از موسسات و افرادی که حمایت و او را قادر می سازد.”

DeRay Mckesson یک صدای پیشرو در زندگی مهم جنبش گفت: “هیچ کس یک شعبده باز, بنابراین من انتظار نداریم که بایدن به تغییر همه چیز را در یک روز اما مطالبات باید او را به تغییر به عنوان بسیاری از این پایان به عنوان مثل انسان ممکن است.

“اگر تهمت است خاطر نشان کرد ما از هر چیزی این است که دولت می تواند حرکت به عنوان سریع به عنوان آن می خواهد و هیچ کس, هیچ, فرد, رنگ, هیچ فرد فقیر را به نفع خود اگر تهمت است دوباره رئیس جمهور. بنابراین من علاقه مند به مغلوب ساختن پیشی جستن. من علاقه مند در یک برنامه از بایدن تیم در اطراف پایان دادن به خشونت های پلیس. من فکر می کنم که نیاز به آمده در حال حاضر. من فکر می کنم آن است که رک و پوست کنده دیر و من به امید دیدن آن را به زودی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن غیر متعارف مراسم تحلیف در ماه ژانویه سال 2017 است بهترین راه حل برای یک عبارت: “آمریکا قتل عام”. تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری ممکن است به خاطر آن بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>