او می تواند دیده می شود چه بود: پشت مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست ویروس

واشنگتن — “هر راه شما آن را قطع این است که رفتن به بد” ارشد پزشکی مشاور در وزارت امور سربازان سابق دکتر کارتر Mecher نوشت: در شب Jan. 28 یک ایمیل به یک گروه از کارشناسان بهداشت عمومی پراکنده در اطراف دولت و دانشگاه است. “پیش بینی اندازه شیوع در حال حاضر به نظر می رسد سخت به این باور.”

یک هفته پس از اولین coronavirus مورد تا به حال شناخته شده در ایالات متحده و شش هفته قبل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت در زمان اقدام تهاجمی برای مقابله با خطر این ملت مواجه شد — یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر هوا به ده ها هزار نفر از آمریکایی زندگی — دکتر Mecher شد خواست درجات بالایی از کشور بهداشت عمومی بوروکراسی را از خواب بیدار و آماده سازی برای امکان به مراتب شدید تر عمل است.

“شما بچه ها ساخته شده سرگرم کننده از من جیغ, نزدیک به مدارس,” او نوشت: به این گروه که نام خود را “Red Dawn” شوخی در داخل بر اساس 1984 فیلم در مورد یک گروه از آمریکایی ها در تلاش برای نجات کشور پس از تهاجم خارجی. “در حال حاضر من جیغ, دید از کالج ها و دانشگاه ها است.”

او به سختی و تنها صدای. در طول ماه ژانویه به عنوان آقای ترامپ بارها و بارها بازی کردن جدیت ویروس و تمرکز بر مسائل دیگر آرایه ای از اعداد و ارقام در داخل خود دولت از مشاوران ارشد کاخ سفید به کارشناسان در کابینه ادارات و سازمان های اطلاعاتی — شناسایی خطر به صدا هشدار دهنده و روشن شدن نیاز به اقدام تهاجمی.

رئیس جمهور هر چند آهسته بود برای جذب مقیاس خطر و به عمل بر این اساس به جای تمرکز بر کنترل پیام حفاظت از منافع در اقتصاد و پنبه حلاجی شده به دور از هشدارهای مقامات ارشد.

حتی پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اولین اقدام عملی در پایان ژانویه — محدود کردن سفر از چین — بهداشت عمومی اغلب مجبور به رقابت با اقتصادی و ملاحظات سیاسی داخلی بحث کاهش مسیر دیر تصمیم گیری به دنبال پول بیشتر از کنگره برای به دست آوردن منابع لازم و آدرس و کمبود در تست و در نهایت حرکت به نگه داشتن بسیاری از ملت در خانه.

اتفاق می افتند به عنوان آن را در پی خود را از استیضاح توسط مجلس و در میان خود را به سنا محاکمه آقای تهمت پاسخ رنگی بود با ظن و اهانت برای آنچه که او به عنوان “دولت عمیق” مردم بسیار در دولت او که تخصص و تجربه طولانی ممکن است باید او را هدایت با سرعت بیشتری نسبت به مراحل است که می کند این ویروس به احتمال زیاد زندگی را نجات دهد.

تصمیم گیری نیز پیچیده و طولانی در حال اجرا اختلاف در داخل دولت بر سر نحوه مقابله با چین است. این ویروس در ابتدا در زمان صندلی عقب به یک تمایل به ناراحت پکن در ایران اما بعد از ضربه به امتیاز برابر پکن چپ جهان را دو منجر به قدرت بیشتر تقسیم می شود به عنوان آنها مواجه یکی از اولین واقعا جهانی تهدیدات قرن 21 است.

کاستی از آقای تهمت عملکرد ایفا کرده و با شفافیت قابل توجه به عنوان بخشی از روزانه خود را به تلاش برای تسلط بر صفحه تلویزیون ملی و گفتگو.

اما ده ها تن از مصاحبه با مقامات فعلی و سابق و بررسی ایمیل ها و دیگر سوابق نشان داد بسیاری از قبلا گزارش نشده جزئیات و عکس فولر از ریشه و میزان توقف در پاسخ به این ویروس کشنده گسترش:

  • شورای امنیت ملی مسئول دفتر برای ردیابی بیماری های همه گیر دریافت گزارش های اطلاعاتی در اوایل ژانویه پیش بینی گسترش ویروس به ایالات متحده, و در عرض چند هفته بود که افزایش گزینه های مانند نگه داشتن آمریکایی ها از محل کار به خانه و بستن شهرستانها اندازه شیکاگو است. آقای ترامپ خواهد برای جلوگیری از چنین مراحل تا مارس.

  • با وجود آقای تهمت انکار هفته بعد او در آن زمان گفته شد در مورد یک Jan. 29 یادداشت های تولید و تجارت, مشاور پیتر ناوارو, تخمگذاری در جزئیات قابل توجه پتانسیل خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر کوروناویروس: به عنوان بسیاری از یک و نیم میلیون کشته و هزاران میلیارد دلار زیان اقتصادی.

  • سلامت و خدمات انسانی, منشی, Alex M. آذر II به طور مستقیم هشدار داد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از احتمال یک بیماری همه گیر در طول یک تماس در Jan. 30 دوم هشدار او تحویل داده شده به رئیس جمهور در مورد این ویروس در دو هفته. رئیس جمهور بود که در نیروی هوایی در حالی که سفر برای حضور در میانه پاسخ داد که آقای آذر بود که جنجال آفرینی.

  • آقای آذر علنا در ماه فوریه اعلام کرد که دولت ایجاد یک “نظارت” سیستم در پنج شهرستانها آمریکا برای اندازه گیری گسترش ویروس و فعال کردن کارشناسان به پروژه بعدی نقاط داغ. آن به تعویق افتاد برای هفته ها. آهسته شروع این طرح در بالا از مستند شکست برای توسعه کشور تست ظرفیت چپ مقامات دولت با تقریبا هیچ بینش چگونه به سرعت ویروس پخش شد. “ما پرواز هواپیما با هیچ ابزار” یک مقام گفت.

  • در هفته سوم در ماه فوریه دولت را بالا کارشناسان بهداشت عمومی به این نتیجه رسیدند که آنها باید توصیه به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک رویکرد جدید است که عبارتند از هشدار آمریکا مردم از خطرات و اصرار مراحل مانند اجتماعی فاصله و ماندن خانه از محل کار. اما کاخ سفید متمرکز به جای در پیام بسیار مهم و اضافی هفته رفت و قبل از اینکه دیدگاه های خود بودند با اکراه پذیرفته شده توسط رئیس جمهور — زمانی که این ویروس تا حد زیادی گسترش آزادانه.

زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت توافق کردند که در اواسط ماه مارس به توصیه های اجتماعی فاصله در سراسر کشور به طور موثر آوردن مقدار از اقتصاد به توقف او به نظر می رسید shellshocked و تخلیه به برخی از نزدیکترین همکاران او. یک توصیف او به عنوان “رام” و “گیج” چگونه بحران شده بودند ، اقتصاد است که او تا به حال wagered خود را دوباره در انتخابات بود به طور ناگهانی در قتلگاه.

او تنها به دست آورد خود را با تکبر راه رفتن دستیار گفت: از انجام روزانه خود را در کاخ سفید جلسات که در آن او اغلب به دنبال بازنویسی تاریخ در چند ماه گذشته. او اعلام کرد در یک نقطه که او “احساس می کرد که یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر” و اصرار داشت در یکی دیگر که او تا به حال به یک “تشویق کننده برای کشور” را به عنوان اگر آن توضیح داد که چرا او موفق به آماده کردن مردم برای چه بود.

آقای تهمت متحدان و برخی از مقامات دولت می گویند انتقاد غیر منصفانه بوده است. دولت چین گمراه دولت های دیگر آنها می گویند. و آنها اصرار دارند که رئیس جمهور بود یا گرفتن اطلاعات مناسب و یا مردم در اطراف او نبودند انتقال فوریت تهدید. در برخی موارد آنها استدلال می کنند که مقامات خاص او از شنیدن شده بود بی اعتبار خود را در چشم اما هنگامی که اطلاعات درست به او را از طریق کانال های دیگر به او حق می نامد.

“در حالی که رسانه ها و دموکرات ها حاضر به اذعان به طور جدی این ویروس در ماه های ژانویه و فوریه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اقدام جسورانه برای محافظت از آمریکایی ها و از بند باز کردن قدرت کامل از دولت فدرال برای جلوگیری از گسترش این ویروس گسترش آزمایش ظرفیت و تسریع در تولید واکسن حتی زمانی که ما تا به حال هیچ ایده درست سطح انتقال و یا بدون علامت گسترش” گفت: Judd Deere یک سخنگوی کاخ سفید.

وجود دارد کلید نقاط عطف در طول راه فرصت برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به گرفتن پیش از این ویروس نه تنها به تعقیب آن است. وجود داخلی بحث ارائه شده است که او را با استارک انتخاب و لحظات زمانی که او می تواند را انتخاب کرده اند به درخواست سوالات عمیق تر و بیشتر یاد بگیرند. او چگونه رفتار آنها ممکن است شکل خود را دوباره انتخابات. آنها قطعا شکل میراث او.

آخرین هفته از ماه فوریه مشخص بود به اداره بهداشت عمومی تیم که مدارس و کسب و کار در نقاط داغ را به نزدیک است. اما در تلاطم مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید آن را در زمان سه هفته بیشتر برای متقاعد کردن رئیس جمهور که شکست به سرعت عمل برای کنترل گسترش ویروس خواهد عواقب وخیم است.

زمانی که دکتر رابرت Kadlec بالا فاجعه واکنش رسمی در بهداشت و خدمات انسانی بخش تشکیل کاخ سفید coronavirus task force on Feb. 21 او در دستور کار فوری است. وجود ترک های عمیق در دولت استراتژی برای نگه داشتن این ویروس در خارج از ایالات متحده است. آنها رفتن به مجبور به قفل کردن این کشور برای جلوگیری از گسترش آن. سوال این بود: که ؟

وجود دارد در حال حاضر بوده است هشدار دهنده افزایش موارد جدید در سراسر جهان و ویروس پخش شد در سراسر خاورمیانه است. آن را تبدیل به آشکار است که دولت تا به حال botched اجرای این تست برای ردیابی ویروس در صفحه اصلی و در مقیاس کوچکتر نظارت برنامه در نظر گرفته شده برای کول در فدرال آنفولانزا, سیستم ردیابی نیز شده بود مرده.

در واشنگتن رئیس جمهور نگران بود نه پیش بینی که توسط مارس “هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود.” خود را در کاخ سفید بود و در عین حال به درخواست کنگره برای بودجه اضافی برای آماده شدن برای هزینه های بالقوه وسیعی از مقیاس عفونت در سراسر کشور و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال رشد به طور فزاینده ای نگران در دسترس بودن ماسک های هواکش و تجهیزات دیگر.

آنچه آقای ترامپ تصمیم به انجام بعدی به طور چشمگیری می تواند شکل این دوره از بیماری همه گیر — و چگونه بسیاری از مردم می شوند و می میرند.

با در نظر گرفتن وظیفه نیروی جمع شده بودند برای یک میز ورزش — یک نسخه از یک جنگ تمام عیار بازی از یک آنفولانزای همه گیر دولت اجرا کرده بود سال قبل است. که قبل از آن ورزش نیز انجام شده توسط آقای Kadlec و به نام “Crimson سرایت” پیش بینی 110 میلیون عفونت 7.7 میلیون بستری شدن در بیمارستان و 586,000 مرگ و میر زیر یک فرضی شیوع آغاز شده است که در چین است.

رو به احتمال یک بیماری همه گیر این گروه نیاز به تصمیم می گیرید که برای رها “مهار” — تلاش برای حفظ این ویروس در خارج از ایالات متحده و برای منزوی کردن هر کسی که می شود آلوده — و در آغوش “کاهش” برای خنثی کردن گسترش ویروس در داخل کشور تا یک واکسن در دسترس می شود.

در میان این سوالات در دستور کار بود که به مرور توسط نیویورک تایمز بود که به وزارت, وزیر, آقای, آذر, باید, توصیه می کنیم که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به کتاب درسی کاهش اقدامات “مانند مدرسه اخراج و لغو تجمع جرم” که تا به حال شناخته شده به عنوان بعدی مناسب گام در یک بوش در دوران بیماری همه گیر طرح است.

ورزش بود جدی. گروه — از جمله دکتر Anthony S. Fauci از موسسه ملی بهداشت; Dr. Robert R. Redfield از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و آقای آذر که در آن مرحله بود که منجر به کاخ سفید نیروی کار — به این نتیجه رسیدند آنها را به زودی نیاز به حرکت به سمت تهاجمی اجتماعی فاصله حتی در خطر شدید اختلال در اقتصاد کشور و زندگی روزمره میلیون ها نفر از آمریکایی ها است.

اگر دکتر Kadlec تا به حال هر گونه شک و تردید در آنها پاک شده و دو روز بعد هنگامی که او تصادفا یک ایمیل از یک محقق در موسسه فناوری جورجیا بود که در میان گروهی از دانشگاهیان, دولت, پزشکان بیماری های عفونی و پزشکان که در حال صرف هفته ردیابی شیوع در Red Dawn ایمیل های زنجیره ای.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • ایالات متحده پیشی ایتالیا در مجموع تعداد تایید مرگ.
  • یک بار معاینه نشان می دهد میزان جمهور تهمت را آهسته پاسخ به این ویروس گسترش یافته است.
  • شهر نیویورک مدارس بسته خواهد شد از طریق پایان سال تحصیلی شهردار می گوید.

20-سال-پیر زن چینی تا به حال آلوده پنج بستگان با این ویروس حتی اگر او هرگز نمایش داده می شود هر گونه علائم خودش. مفهوم این بود که قبر — ظاهرا افراد سالم می تواند ندانسته گسترش این ویروس و پشتیبانی نیاز به حرکت به سرعت به کاهش.

“آیا این درست است؟!” دکتر Kadlec نوشت: بازگشت به محقق. “اگر ما یک کل ما غربالگری و قرنطینه تلاش” از جمله تایپی که در آن او به معنای سوراخ است. پاسخ او این بود بلانت: “مردم در حال حمل این ویروس در همه جا.”

روز بعد دکتر Kadlec و دیگران تصمیم گرفت به آقای ترامپ با یک طرح با عنوان “چهار مرحله برای کاهش” گفتن رئیس جمهور است که آنها نیاز به شروع به آماده شدن برای آمریکایی ها یک گام به ندرت صورت گرفته در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

اما بیش از چند روز آینده ریاست جمهوری blowup داخلی و چمن دعوا خواهد sidetrack چنین حرکت می کند. تمرکز خواهد شیفت به پیام و با اعتماد به نفس پیش بینی موفقیت به جای علنا خواستار تغییر تا کاهش.

این روزهای آخر فوریه شاید بیشتر از هر لحظه ای در طول تصدی خود در کاخ سفید نشان داده شده آقای تهمت ناتوانی و یا عدم تمایل به جذب هشدار در آینده او. او به جای واگردانی به سنتی راهکار سیاسی در میان عامه فاجعه هدر دادن زمان حیاتی به عنوان coronavirus گسترش سکوت در سراسر کشور است.

دکتر Kadlec گروه می خواستم برای دیدار با رئیس جمهور حق دور اما آقای تهمت بود در سفر به هند, به طوری که آنها به توافق را مورد او را در فرد به عنوان به زودی به عنوان او دو روز بعد. اگر آنها می تواند او را متقاعد کند نیاز به تغییر استراتژی آنها بلافاصله می تواند شروع یک کمپین ملی آموزش و پرورش با هدف آماده شدن برای این واقعیت جدید.

یک یادداشت مورخ Feb. 14 تهيه شده با هماهنگی شورای امنیت ملی و با عنوان “دولت ایالات متحده در پاسخ به 2019 رمان Coronavirus” مستند چه اقدامات شدید تر خواهد بود از جمله: “به طور قابل توجهی محدود کردن تجمعات عمومی و لغو تقریبا تمام رویدادهای ورزشی, اجرای برنامه های عمومی و جلسات خصوصی که نمی تواند برگزار شده توسط تلفن. در نظر گرفتن تعطیلی مدارس. گسترده ‘در خانه بماند’ بخشنامه از سازمان های دولتی و خصوصی با نزدیک به 100% telework برای برخی از.”

این یادداشت نیست مدافع فوری ملی shutdown اما گفت: هدف استفاده از “قرنطینه و جداسازی اقدامات” می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرعت گسترش در مکان های که در آن “پایدار انسان به انسان انتقال” مشهود است.

ظرف 24 ساعت قبل از آنها فرصتی برای ایجاد ارائه خود را به رئیس جمهور این طرح چپ چپ رفت.

آقای ترامپ بود و بالا رفتن از پله های یک نیروی هوایی به خانه سر از هند در فوریه. 25 وقتی که دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی عمومی صادر کند هشدار آنها همه توافق لازم بود.

اما Dr. r. schultze ، تا به حال شروع به پریدن تفنگ. آنها تا به حال گفت: رئیس جمهور در عین حال بسیار کمتر بدست رضایت او.

در 18 ساعت سوار هواپیما خانه آقای ترامپ fumed به عنوان او را تماشا سقوط بازار سهام پس از Dr. r. schultze ، نظرات. خشمگین او به نام آقای آذر هنگامی که او فرود آمد و در حدود ساعت 6 صبح در فوریه. 26 مواج که Dr. r. schultze ، تا به حال ترس مردم بی ارزش. در حال حاضر بر روی یخ نازک با رئیس جمهور بیش از انواع مسائل و داشتن نظارت شکست به سرعت تولید موثر و به طور گسترده ای در دسترس تست آقای آذر به زودی پیدا کردن اقتدار خود را کاهش می یابد.

در این جلسه که شب با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حمایت اجتماعی فاصله لغو شد, به جای یک کنفرانس خبری که در آن رئیس جمهور اعلام کرد که کاخ سفید پاسخ خواهد بود قرار داده و تحت فرمان معاون رئیس جمهور مایک پنس.

فشار برای متقاعد کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از نیاز به صورت قاطعانه تر عمل متوقف شده است. با آقای پنس و کارکنان خود را مسئول تمرکز روشن بود: هیچ بیشتر جنجال آفرینی پیام. اظهارات و رسانه حضور مقامات وزارت بهداشت مانند دکتر Fauci و دکتر Redfield خواهد بود هماهنگ از طریق آقای پنس ، این امر می تواند بیش از سه هفته قبل از آقای ترامپ اعلام خواهد کرد جدی اجتماعی فاصله تلاش های از دست رفته دوره که در طی آن گسترش ویروس شتاب به سرعت در حال.

بیش از نزدیک به سه هفته از Feb. 26 مارس 16 تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده رشد از 15 به 4,226. پس از نزدیک به نیم میلیون آمریکایی به آزمایش مثبت برای ویروس ها و مقامات می گویند که صدها هزار نفر بیشتر احتمال دارد آلوده.

اولین هشدار در مورد کوروناویروس کردم گرفتار در crosscurrents از دولت اختلافات داخلی بیش از چین است. این چین hawks که تحت فشار قرار دادند برای اولین سفر بان کی مون. اما دشمنی خود را نسبت به چین نیز تضعیف امید برای بیشتر تعاونی رویکرد جهان دو منجر به قدرت به یک بحران جهانی است.

آن اوایل ژانویه و تماس با یک دلار هنگ کنگ اپیدمیولوژی چپ متی Pottinger لرزاند.

آقای Pottinger معاون مشاور امنیت ملی و شاهین در چین در زمان بلانت هشدار دهنده و دور از تماس با یک دوست قدیمی: یک وحشی, جدید, شیوع بیماری که در سطح ظاهر شبیه به شیوع بیماری سارس در سال 2003 تا به حال ظهور در چین است. آن در حال گسترش به مراتب سرعت بیشتری نسبت به دولت بود, اعتراف به, و آن را نمی خواهد طولانی قبل از آن را به دیگر نقاط جهان است.

آقای Pottinger کار کرده بود به عنوان وال استریت ژورنال خبرنگار در هنگ کنگ در طول شیوع بیماری سارس و هنوز هم زخم خورده خود را تجربه مستند مرگ گسترش است که بسیار مسری ویروس.

در حال حاضر هفده سال بعد دوست خود را به حال بلانت پیام: شما نیاز به آماده می شود. این ویروس هشدار داد که سرچشمه در شهر ووهان شد منتقل می شود توسط افرادی که هیچ نشانه — بینش است که آمریکا مقامات بهداشت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است پذیرفته شده است. آقای Pottinger کاهش یافته و از طریق سخنگوی دهید.

این یکی از اولین هشدارهای به کاخ سفید و آن را تکرار گزارش های اطلاعاتی ساخت راه خود را به شورای امنیت ملی. در حالی که بسیاری از اوایل ارزیابی از C. I. A. تا به حال کمی اطلاعات بیشتر از این در دسترس عموم برخی از گوشه های تخصصی از هوش جهان شد تولید پیچیده و سرد هشدار.

در یک گزارش به مدیر اطلاعات ملی به وزارت امور خارجه اپیدمیولوژی نوشت: در اوایل ژانویه که این ویروس به احتمال زیاد به گسترش در سراسر جهان و هشدار داد که coronavirus توسعه می تواند به یک بیماری همه گیر. کار به طور مستقل یک پاسگاه آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع ملی مرکز پزشکی هوش آمد و به همان نتیجه رسیدند.

تا اواسط ژانویه وجود دارد در حال رشد بود و شواهد از این ویروس گسترش در خارج از چین است. آقای Pottinger شروع برگزاری جلسات روزانه در مورد کوروناویروس. او هشدار رئیس خود را, Robert C. اوبراین مشاور امنیت ملی.

اوایل آلارم صدا توسط آقای Pottinger و چین دیگر hawks شد freighted با ایدئولوژی — از جمله فشار به عموم سرزنش چین که منتقدان در دولت می گویند یک حواس پرتی به عنوان coronavirus گسترش به غرب اروپا و در نهایت ایالات متحده است.

و فرار آنها به مخالفت از آقای تهمت مشاوران اقتصادی که نگران سختی رویکرد به سمت چین می تواند فرضا یک معامله تجاری است که یک ستون از آقای تهمت مجدد انتخابات.

با شک و تردید — برخی حتی ممکن است می گویند توطئه گر — مشاهده از حزب کمونیست چین آقای Pottinger در ابتدا مشکوک است که رئیس جمهور خلق چین در دولت بود نگه داشتن یک راز تاریک: که این ویروس ممکن است سرچشمه گرفته و در یکی از آزمایشگاه ها در ووهان مطالعه مرگبار عوامل بیماری زا. در نظر او این ممکن است حتی یک تصادف مرگبار انداخته در unsuspecting چینی جمعیت.

در طول جلسات و تماس های تلفنی آقای Pottinger خواسته سازمان های اطلاعاتی از جمله ماموران در C. I. A. کار در آسیا و سلاح های کشتار جمعی — برای جستجوی شواهدی وجود دارد که ممکن است به تقویت نظریه خود را.

آنها هیچ مدرکی نداشتیم. سازمان های اطلاعاتی تشخیص نیست هر زنگ در داخل دولت چین است که تحلیلگران فرض را همراه با نشت تصادفی از یک ویروس مرگبار از یک دولت آزمایشگاهی. اما آقای Pottinger ادامه داد: به اعتقاد coronavirus مشکل بود به مراتب بدتر از چینی ها بودند تصدیق کرد. داخل West Wing مدیر داخلی شورای سیاستگذاری جو Grogan همچنین سعی کردم به صدا هشدار دهنده است که تهدید از چین در حال رشد بود.

آقای Pottinger حمایت آقای اوبراین شد یکی از نیروهای محرک مبارزات انتخاباتی در هفته آخر ژانویه برای متقاعد کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال محدودیت در سفر از چین — اولین گام اساسی گرفته تا مانع از گسترش ویروس و یکی که رئیس جمهور بارها و بارها به عنوان شواهدی وجود دارد که او در بالا از مشکل است.

در علاوه بر این به مخالفان از تیم اقتصادی آقای Pottinger و متحدان خود را در میان چین hawks تا به حال برای غلبه بر شک و تردید اولیه از دولت کارشناسان بهداشت عمومی.

محدودیت های مسافرتی معمولا معکوس به مدیریت بیولوژیکی شیوع چرا که آنها مانع از پزشکان و دیگر بسیار مورد نیاز کمک های پزشکی به راحتی از رسیدن به مناطق آسیب دیده مقامات بهداشت گفت. و از جمله ممنوعیت اغلب باعث آلوده مردم را به فرار و گسترش این بیماری بیشتر است.

اما در صبح روز ژانویه ، 30 آقای آذر یک تماس از دکتر Fauci, Dr. Redfield و دیگران گفت: آنها تا به حال ذهن خود را تغییر. سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده بود جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی و مقامات آمریکایی تا به حال کشف اولین مورد تایید شده از فرد به فرد انتقال در داخل ایالات متحده است.

اقتصادی تیم به رهبری توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin ادامه داد: به استدلال می کنند که وجود خطرات بزرگ در نظر گرفتن یک گام تحریک آمیز نسبت به چین و حرکت به محدود کردن سفر جهانی. پس از بحث آقای ترامپ آمد در کنار شاهین و بهداشت عمومی تیم. محدودیت در سفر از چین شد و اعلام کرد در ژانویه. 31.

هنوز هم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات ارشد بودند با احتیاط بیشتر ناراحت کننده پکن. علاوه بر نگرانی در مورد تاثیر بر تجارت, معامله, آنها می دانستند که افزایش رویارویی خطرناک بود چرا که ایالات متحده به شدت متکی به چین برای دارو و انواع تجهیزات حفاظتی مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس.

اما hawks نگه داشته هل دادن در ماه فوریه به یک موضع انتقادی نسبت به چین در میان بحران رو به رشد. آقای Pottinger و دیگران — از جمله دستیاران به وزیر امور خارجه مایک Pompeo — فشرده اظهارات دولت به استفاده از اصطلاح “ووهان ویروس.”

آقای Pompeo سعی کردم به چکش ضد چین پیام در هر نوبت در نهایت حتی اصرار رهبران گروه 7 کشور صنعتی به استفاده از “ووهان ویروس” در یک بیانیه مشترک.

دیگران از جمله مشاوران به آقای پنس مقاومت در نظر گرفتن یک مکان عمومی خط و اعتقاد داشتند که عصبی پکن ممکن است منجر دولت چین به خودداری لوازم پزشکی و دارو و هر گونه تحقیقات علمی که ممکن است در نهایت منجر به یک واکسن.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک رویکرد آشتی جویانه از طریق اواسط ماه مارس ستایش کار آقای یازدهم انجام شد.

که تغییر به طور ناگهانی زمانی که مشاوران اطلاع آقای ترامپ که یک سخنگوی وزارت امور خارجه تا به حال عموم چرخید جدید توطئه در مورد ریشه های Covid-19: که آن را آورده بود به چین توسط ارتش ایالات متحده پرسنل که در بازدید از این کشور در ماه اکتبر گذشته.

آقای ترامپ خشمگین بود و او را به پلت فرم های مورد علاقه خود را به پخش یک پیام جدید است. در مارس 16, او در توییتر نوشت که “ایالات متحده خواهد بود با قدرت حمایت از این صنایع مانند شرکت های هواپیمایی و دیگران هستند که به خصوص تحت تاثیر قرار توسط چینی Virus.”

آقای ترامپ تصمیم به تشدید جنگ لفظی تضعیف هر گونه باقی مانده امکان گسترده همکاری بین دولت ها به آدرس یک تهدید جهانی. آن باقی مانده است دیده شود که آیا این سوء ظن متقابل را بیش از نشت به تلاش برای توسعه درمان یا واکسن در هر دو زمینه که در آن این دو کشور در حال حاضر رقابت.

یک نتیجه فوری بود رایگان برای همه در سراسر ایالات متحده با دولت و دولت های محلی و بیمارستان های مناقصه در بازار کمیاب اما ضروری چینی ساخته شده محصولات. هنگامی که ایالت ماساچوست موفق به تهیه 1.2 میلیون ماسک آن کاهش یافت و به صاحب جدید انگلستان میهن پرستان, Robert K. کرافت یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد به قطع گسترده از طریق نوار قرمز در هر دو طرف اقیانوس آرام به ارسال هواپیما خود را به آنها را انتخاب کنید.

هرج و مرج فرهنگ تهمت و کاخ سفید در کمک به بحران است. عدم برنامه ریزی و عدم اجرای همراه با رئیس جمهور تمرکز بر روی اخبار چرخه و خوشی زیر دل و روده خود را به جای داده های هزینه های زمان و شاید زندگی می کند.

داخل West Wing آقای ناوارو, آقای تهمت تجارت مشاور به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان quick-tempered, خود, مهم, در معرض ابتلا به سرحد در و وسواس ضد چین است.

پس از آن بدستآمده چشم رولز که پس از اینکه مانع از پیوستن به coronavirus نیروی کار او گردش یک یادداشت در Jan. 29 اصرار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به محدود کردن سفر از چین با این استدلال که عدم مقابله با شیوع این بیماری به شدت می تواند فاجعه بار منجر به صدها هزار کشته و هزاران میلیارد دلار زیان اقتصادی.

ناخوانده پیام نمی تواند در تضاد بیشتر با رئیس جمهور رویکرد در زمان بازی کردن به شدت تهدید. و هنگامی که دستیاران مطرح شده در آن با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او پاسخ داد که او ناراضی بود که آقای ناوارو قرار داده بود هشدار خود را در نوشتن.

از زمانی که این ویروس برای اولین بار به عنوان یک نگرانی دولت پاسخ بود گرفتار رقابت و بندى است که به طور معمول چرخش در اطراف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و همراه با رئیس جمهور آنی فروختن تصمیم گیری ها و سیاست های توسعه است.

در مواجهه با راهپیمایی بی امان از کشنده پاتوژن این اختلافات و عدم برنامه ریزی بلند مدت تا به حال عواقب قابل توجهی است. آنها آهسته رئيس جمهور در پاسخ و منجر به مشکلات با اعدام و برنامه ریزی از جمله تاخیر در به دنبال پول از کاپیتول هیل و یک شکست برای شروع گسترده نظارت تست.

تلاش برای شکل دادن به آقای تهمت مشاهده ویروس شروع در اوایل ژانویه هنگامی که تمرکز در جای دیگر: خرید اینترنتی از تصمیم خود برای کشتن مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی, ایران و امنیت متفکر خود را فشار اولیه معامله تجارت با چین; و سنا استیضاح آزمایشی بود که در مورد برای شروع است.

حتی پس از آقای آذر اولین نمود و در مورد پتانسیل جدیت این ویروس طی یک تماس تلفنی در Jan. 18 در حالی که رئیس جمهور بود در Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا آقای ترامپ پیش بینی اعتماد به نفس است که این امر می تواند عبور مشکل است.

“ما آن را کاملا تحت کنترل” او گفت مصاحبه چند روز بعد در حالی که حضور در مجمع جهانی اقتصاد در سوئیس. “این خواهد بود فقط خوب است.”

در واشنگتن, صدای خارج از کاخ سفید فلفلی آقای ترامپ با رقابت ارزیابی در مورد آنچه که او باید انجام دهید و چگونه به سرعت او باید عمل کند.

تلاش برای مرتب کردن سیاست پشت درهای بسته بودند انگیز و گاهی اوقات تنها آزادانه سازمان یافته است.

که مورد بود که شورای امنیت ملی تشکیل جلسه در اطلاع کوتاه در بعد از ظهر Jan. 27. وضعیت اتاق ایستاده بود و فقط اتاق بسته بندی شده با کاخ سفید مشاوران سطح پایین کارکنان, آقای تهمت های رسانه های اجتماعی گورو و چند تن از اعضای کابینه. وجود دارد بدون چک لیست در مورد آماده سازی برای همه گیر ممکن است که نیاز به فشرده تست سریع, کسب, دنده محافظ, و شاید محدودیت های جدی در آمریکا در حرکات.

در عوض پس از 20 دقیقه توضیحات توسط آقای آذر از گروه خود قابلیت های این جلسه بود زمانی که در حال تکان Stephen E. Biegun به تازگی نصب شده معاون وزیر امور خارجه اعلام کرد قصد دارد به موضوع “سطح چهار” هشدار سفر به شدت دلسرد آمریکایی از سفر به چین است. اتاق فوران به مجادله.

چند روز بعد در شب Jan. 30 میک Mulvaney اقدام کاخ سفید رئیس ستاد و آقای آذر به نام نیروی هوایی یکی به عنوان رئیس جمهور بود تصمیم نهایی برای رفتن پیش با محدودیت در چین سفر می کند. آقای آذر بود بلانت هشدار داد که این ویروس می تواند به یک بیماری همه گیر و با این استدلال که چین باید برای عدم انتقاد به شفاف است.

آقای ترامپ رد این ایده از انتقاد چین گفت: این کشور تا به حال به اندازه کافی برای مقابله با. و اگر رئیس جمهور تصمیم در مورد محدودیت های مسافرتی و پیشنهاد کرد که او به طور کامل درک جدی از وضعیت خود در پاسخ به آقای آذر در غیر این صورت نشان داد.

جلوگیری از وحشت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت.

که تمایلات شد و در حال حاضر در سراسر مه به عنوان رییس مشاوران برتر برای سازگار پیام اما در زمان چند قدم بتن آماده امکان عمده بهداشت عمومی بحران.

در طول یک جلسه در کاپیتول هیل در فوریه. 5 سناتور خواست مقامات دولت را به تهدید جدی تر. چند پرسید: اگر دولت نیاز به پول اضافی برای کمک به محلی و ایالتی ادارات بهداشت آماده است.

درک کن یک مقام ارشد از دفتر مدیریت و بودجه گفت که دولت تا به حال تمام پول آن نیاز حداقل در آن نقطه برای جلوگیری از این ویروس دو سناتور که با حضور در این جلسه گفت:.

“فقط چپ دولت در جلسه Coronavirus” سناتور کریستوفر S. Murphy, دموکرات از کنتیکت نوشت: در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی پس از. “خط پایین: آنها نیست این به طور جدی به اندازه کافی.”

دولت همچنین تلاش برای انجام برنامه های آن به توافق برسند. در اواسط ماه فوریه با تلاش به رول گسترده آزمایش متوقف آقای آذر اعلام کرد یک طرح به repurpose آنفولانزا-سیستم نظارت در پنج شهرستانها عمده برای کمک به پیگیری این ویروس در میان جمعیت عمومی است. تلاش همه اما سقوط حتی قبل از آن شروع کردم به آقای آذر تلاش را به نفع خود تصویب 100 میلیون دلار در بودجه و C. D. C. موفق به ایجاد اعتماد آزمون در دسترس است.

تعدادی از عفونت در ایالات متحده شروع به افزایش از طریق فوریه و اوایل ماه مارس اما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت نمی کند و به جای مقیاس بزرگ سفارشات به صورت ماسک و سایر تجهیزات حفاظتی و یا انتقادی تجهیزات بیمارستانی مانند هواکش. پنتاگون نشسته در حالت آماده به کار در انتظار هر گونه سفارشات برای کمک به ارائه موقت بیمارستان ها و یا کمک های دیگر.

به عنوان فوریه به راه مارس رئیس جمهور ادامه داد: به احاطه تقسیم جناح حتی آن را به عنوان روشن تر می شود که اجتناب از بیشتر مراحل تهاجمی بود و نه قابل دفاع.

آقای ترامپ موافقت کرده بود به یک بیضی آدرس دفتر در شب 11 مارس اعلام محدودیت در سفر از اروپا که در آن ویروس بود ravaging ایتالیا. اما در پاسخ به دیدگاه های کسب و کار خود را با دوستان و دیگران او ادامه داد: به مقاومت در برابر تماس های اجتماعی فاصله مدرسه تعطیل و دیگر مراحل است که مخاطره اقتصاد است.

اما این ویروس در حال حاضر ضرب در سراسر کشور — و بیمارستان ها در معرض خطر بودند از کمانش تحت بلندی موج به شدت بیمار افراد فاقد ماسک و دیگر تجهیزات حفاظتی پنکه و کافی تخت های مراقبت ويژه. سوال loomed بیش از رئيس جمهور و دستیاران خود را پس از دو هفته به تاخیر انداختن و انفعال: آنچه آنها می خواهم به انجام?

این رویکرد که آقای آذر و دیگران برنامه ریزی شده بود را به او هفته زودتر نقل مکان کرد به بالا از دستور کار. حتی پس از آن و حتی تهمت کاخ سفید استانداردهای بحث بر سر اینکه آیا به تعطیل بسیاری از کشور ها به سرعت گسترش یافته بود به ویژه شدید.

همیشه هماهنگ به هر چیزی که می تواند بازار سهام کاهش و یا رکود اقتصادی است که می تواند مانع انتخاب مجدد او تلاش آقای ترامپ نیز رسیده به برجسته سرمایه گذاران مانند Stephen A. Schwarzman مدیر اجرایی استون گروه شرکت سهام خصوصی.

“همه سوال آن را در حالی که نه همه اما بخش زیادی آن را سوال” آقای ترامپ گفت: در اوایل این ماه. “آنها گفت: اجازه دهید آن را باز نگه دارید. اجازه دهید آن را سوار.”

در یک زمان دفتر بیضی جلسه که آقای Mnuchin دوباره تاکید کرد که اقتصاد خواهد بود ویران آقای اوبراین مشاور امنیت ملی بود که نگران ویروس برای هفته صدا و برافروخته گفت: آقای Mnuchin که اقتصاد خواهد بود بدون در نظر گرفتن اگر مقامات هیچ چیز نیست.

به زودی پس از دفتر بیضی آدرس دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و دارو و اعتماد مدیره صدایی در داخل کاخ سفید بازدید آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تا حدودی در خواست Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون است. دکتر Gottlieb نقش بود برای تحت تاثیر قرار دادن بر رئیس جمهور چگونه جدی بحران می تواند تبدیل به.

اما در پایان مشاوران گفت: آن بود دکتر دبورا L. Birx کهنه ایدز محقق که به پیوست این نیروی کار که کمک به متقاعد کردن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. با لحن نرم و علاقه در این نوع از نمودارها و آقای ترامپ ترجیح می دکتر Birx ندارد لبه های خشن است که می تواند تحریک رئیس جمهور. او اغلب به مردم گفت که به او فکر می کردم او ظریف است.

دوشنبه, مارس 16 آقای ترامپ جدید اجتماعی اعلام کرد فاصله دستورالعمل گفت: آنها را در محل به مدت دو هفته. پس از آن اختلالات اقتصادی آنقدر شدید است که رئیس جمهور بارها و بارها پیشنهاد شده است که او می خواست برای بلند کردن حتی کسانی که محدودیت های موقت. او متداول دستیاران چرا دولت او بود که متهم در پوشش اخبار به صورت گسترده شکست مربوط به تست اصرار بر عهده داشتند معطوف به متحده است.

در طول هفته گذشته در مارس کلیان کانوی یک مقام ارشد کاخ سفید, مشاور درگیر در نیروی کار جلسات به صدای نگرانی دیگر دستیاران کرده بود. او هشدار داد آقای ترامپ که او آرزو-برای تاریخ عید پاک برای بازگشایی این کشور به احتمال زیاد نمی تواند انجام. در میان چیزهای دیگر, او به او گفت که او را تا پایان بودن متهم توسط منتقدان برای هر بعدی مرگ ناشی از ویروس است.

در روز او به تماشای تصاویر در تلویزیون از یک وضعیت فاجعه باری در المهرست بیمارستان مرکز مایل از خانه دوران کودکی خود را در کوئینز n. y. که در آن 13 نفر کشته شده بود از coronavirus در 24 ساعت.

او در سمت چپ این محدودیت در محل.

علامت واکر کمک گزارش از واشنگتن و مایک بیکر از سیاتل. زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>