HBO حداکثر می کشد ‘بر باد رفته’ با استناد نژادپرستانه توصیفاتی

HBO حداکثر تا حذف آن از فروشگاه “بر باد رفته” در سال 1939 فیلم طولانی به عنوان یک پیروزی سینمای آمریکا اما یکی که romanticizes جنگ داخلی-عصر جنوبی در حالی که glossing بیش از آن نژادی گناهان.

سرویس جریان متعهد در نهایت به ارمغان می آورد فیلم پشت در “با بحث و گفتگو از آن بافت تاریخی” در حالی که افشاگری آن نژادی اشتباه یک سخنگو در بیانیه ای گفت: در روز سه شنبه.

مجموعه ای در یک مزرعه و در آتلانتا, این فیلم برنده چندین جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای هتی مک دنیل اولین آفریقایی-آمریکایی برنده جایزه اسکار و آن باقی مانده است در میان مشهور ترین فیلم سینمایی تاریخ است. اما آن رز رنگی تصویر از antebellum جنوب و خود را به کوری وحشت از برده داری مدت طولانی است که مورد انتقاد و موشکافی تمدید شد این هفته به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید همچنان به جلو و ایالات متحده به گسترده گفتگو در مورد مسابقه.

“‘بر باد رفته’ یک محصول از زمان خود را به تصویر می کشد و برخی از تعصبات قومی و نژادی است که متاسفانه امری عادی بوده است در جامعه آمریکا” یک HBO حداکثر سخنگو در بیانیه ای گفت. “این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی غیر مسئولانه خواهد بود.”

HBO حداکثر متعلق به AT&T, کشیده این فیلم در روز سه شنبه یک روز پس از جان ریدلی این فیلمنامه از “12 سال یک برده” نوشت: یک op-ed در لس آنجلس تایمز خواستار حذف آن. آقای ریدلی گفت: او می دانست که فیلم شد عکس لحظه ای خود را در تاریخ داشته است که “بر باد رفته” بود و هنوز هم مورد استفاده قرار گیرد به “پوشش را به کسانی که به دروغ ادعا می کنند که چسبیده به پیکرنگاری از کشت و زرع عصر یک ماده از ‘میراث نفرت نیست.'”

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • مقامات در سراسر کشور حرکت به ممنوعیت chokeholds و پال خواستار قطع بودجه دولت ،
  • نیوجرسی اصلاحات افسر معلق است پس از تمسخر جورج فلوید مرگ طی کردند.
  • جورج فلوید به عنوان یک پدر و پسر برادرزاده و ” سوپرمن.’

“این یک فیلم است که زمانی که آن را نه نادیده گرفتن وحشت از برده داری مکث تنها به تداوم برخی از دردناک ترین کلیشه های از مردم رنگ,” او نوشت.

توسط چند اقدامات این فیلم یکی از موفق ترین ها در تاریخ آمریکا است. آن را دریافت هشت رقابتی جوایز اسکار باقی می ماند و بالاترین فیلم پرفروش همیشه هنگام تنظیم برای تورم است. در سال 1998 آن را قرار داده ششم در موسسه فیلم آمریکا لیست از بزرگترین فیلم های تمام دوران است.

کمی وجود دارد انتقاد از این فیلم زمانی که آن را منتشر شد هر چند در سال 1939 عضو هیئت تحریریه روزانه کارگر یک روزنامه منتشر شده توسط حزب کمونیست ایالات متحده آمریکا آن را به نام “موذی تجلیل از بازار برده” و Ku Klux Klan.

اما جهان در آن مشاهده شده است تغییر کرده است و با هر دهه ناراحتی رشد کرده است که مردم دوباره خود را نژادی تم و چه حذف شد. در سال 2017, the Orpheum تئاتر در ممفیس گفت: این امر توقف نمایش این فیلم به عنوان آن را تا به حال انجام داده و هر سال برای 34 سال پس از دریافت شکایت از مشتریان و دیگر نظر. رئیس تئاتر گفت: آن را نمی تواند نمایش فیلم “است که نسبت به بخش بزرگی از آن مردم محلی.”

بر اساس یک 1936 کتاب توسط مارگارت میچل, فیلم, تواریخ از عشق وعاشقی از اسکارلت اوهارا دختر یک صاحب مزرعه و Rhett Butler, جذاب قمار باز. منتقدان را بلند گفت که بردگان به تصویر کشیده شده به عنوان به خوبی درمان می شود, مطالب و وفادار به اربابان خود یک استعاره است که بازنویسی واقعیت چگونه به بردگی گرفته شده بودند مجبور به زندگی می کنند. خانم McDaniel برنده جایزه اسکار برای عملکرد خود را به عنوان لله an affable, برده و نزدیک به اسکارلت اوهارا.

در سراسر کشور تظاهرات هفته های اخیر را ناشی از سرگرمی های دیگر شرکت ها برای تجدید نظر در چگونگی محتوای آنها مشاهده شده است در آب و هوای فعلی. برترین شبکه گفت: آن را حذف کرده بود “پلیس” طولانی در حال اجرا واقعیت نشان می دهد که جلال افسران پلیس از برنامه های آن قبل از آن 33 فصل است.

وجود دارد نیز شبیه حرکت در بریتانیا. روز دوشنبه بی بی سی حذف شده قسمت از سریال کمدی “کوچک بریتانیا” — که یکی از شخصیت های برجسته در blackface — از آن جریان خدمات.

“زمان تغییر کرده از ‘Little Britain برای اولین بار پخش شد پس از آن است که در حال حاضر در دسترس در iPlayer بی بی سی” یک سخنگوی گفت. نشان می دهد در حال حاضر حذف شده از Netflix و نیز گرفته شد خاموش BritBox جریان خدمات.

“Little Britain” که نشان داده شد در اوایل 2000s ایجاد شده توسط David Walliams و مت لوکاس. آقای لوکاس بود که به تازگی نام میزبان جدید از “بزرگ انگلیسی پخت نشان می دهد” گفت: در مصاحبه هایی که او را “Little Britain” امروز”.

الکس مارشال کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>