هاوایی دارای زن بیش از کودکان گم شده در میان مرگ مشکوک

پلیس در هاوایی دستگیر و متهم به جرم بی وفایی از او دو فرزند که نشده اند seence از سپتامبر سال 2019 (AFP Photo/معاونت)

واشنگتن (AFP) – 46-سال-پیر زن آمریکایی با گزارش لینک به روز قیامت فرقه و به حداقل سه نفر است که مرگ و میر قرار گرفت بازداشت شده است در هاوایی بیش از ناپدید شدن او دو فرزند.

لری Vallow دستگیر شد دوشنبه در جزیره کائوآئی و به اتهام جنایت بی وفایی از کودکان 7 ساله جاشوا Vallow که مبتلا به اوتیسم و 17 ساله Tylee رایان پلیس در بیانیه ای گفت.

با توجه به ما گزارش های رسانه های, کودکان, که, مختلف, پدران گذشته دیده می شود در تاریخ 23 سپتامبر سال 2019.

ناپدید شدن آنها گزارش شد در ماه نوامبر توسط پسر پدربزرگ و مادربزرگ زندگی می کنند که در لوئیزیانا و شنیده بود هیچ چیز از کودکان برای مدت طولانی.

شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از آنها را پس از.

بررسی پوشا چند متحده در زمان خوفناک به نوبه خود زمانی که پلیس کشف کرد که چندین نفر از نزدیک مرتبط با لری Vallow و شوهر جدید, چاد Daybell — نویسنده باطنی کتاب در مورد دو “تجربه نزدیک به مرگ” و “تماس با ما” با بعدی جهان-بود درگذشت در سال های اخیر گزارش های رسانه ها گفت.

محققان دریافتند که Vallow سوم, شوهر, یوسف, Ryan — Tylee پدر — مرده بود در سال 2018 ظاهرا از یک حمله قلبی.

و او بود که بنا به گزارش ها در روند آسايش چهارم, شوهر, چارلز Vallow زمانی که او کشته شد یک گلوله در ماه ژوئیه گذشته 11.

Vallow برادر الکس کاکس گفت که او از کار اخراج شات در دفاع از خود پس از اینکه مورد حمله یک توپ بیس بال-خفاش-دارای حق اعمال Vallow; Cox درگذشت علل ناشناخته در ماه دسامبر.

– آماده شدن برای آمدن دوم’ –

چارلز Vallow گفته بود در طلاق تشکیل پرونده است که همسرش با او بود و پس از آن در آریزونا زندگی می کنند در حال توسعه فرقه مانند اعتقادات متقاعد شده است که او “خدا اختصاص داده شده برای انجام کار 144,000 در آمدن مسیح دوم در ماه جولای سال 2020 است.”

برخی از ادیان بر این باورند که 144,000 وفادار خواهد بود زنده در آخرالزمان به صرف ابدیت در بهشت است.

آخرین اکتبر 19, Daybell همسر تامی درگذشت, سن 49 ظاهرا از علل طبیعی.

گزارش های رسانه ها گفت: Daybell عروسی لری Vallow فقط دو هفته بعد و مشکوک مقامات اجرای قانون در دستور Tammy باقی می ماند که برای تست. این نتایج را منتشر نکرده اند.

در اوایل ماه نوامبر Vallow و Daybell چپ آیداهو برای هاوایی, جایی که آنها ازدواج کرده بودند.

بدون فرزند شده اند دیده می شود با آنها به پلیس گفت: این زن و شوهر داده بود و گیج کننده و یا ضد و نقیض پاسخ در مورد کودکان.

پلیس در سرزمین اصلی به دنبال تحقیقات مختلف خواسته هاوایی مقامات به سوال زن و شوهر; Vallow دستور داده شد برای تولید کودکان گم شده در ژانویه 30.

دستگیری پنج شنبه آمد و پس از او موفق به انجام این کار.

Daybell مواجه است هیچ هزینه و اما Vallow باقی مانده در زندان با قید وثیقه تعیین شده در $5 میلیون.

او انتظار می رود به بازگشت به آیداهو داشتن حاضر در جلسه دادگاه روز شنبه به چشم پوشیدن از استرداد هونولولو ستاره تبلیغ کننده گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im