هاوایی اجتناب coronavirus سنبله – اما آن توریست اقتصاد خرد

تیاو وسبک Waikiki می ایستد فقط یک دریا صاف سنگریزه پرتاب از یکی از معروف ترین هاوایی سواحل است. کار میز جلو, Jordyn والاس عاشق ملاقات با افراد جدید از کشورهای مختلف و دوردست کشور در یکی از زیبا ترین مقصد تعطیلات.

مانند بسیاری از هاوایی, Wallace کار کرده است در گردشگری پس از او فارغ التحصیل دبیرستان از پنج سال پیش آغاز شده و او را جلو-میز کار در ماه دسامبر. سپس همه گیر آمد و والاس خود را از دست داده به عنوان هاوایی مجبور شد به معنای واقعی کلمه زندگی در حال تغییر تصمیم گیری: نزدیک به توقف Covid-19 و آب و هوا یک بحران اقتصادی نهان در دهه.

در 21 مارس هاوایی فرماندار David Ige اعلام کرد تمام بازدید کنندگان را به جزایر باید قرنطینه برای 14 روز. تلنگر-شکست مواجه مسافران ناپدید شد. فروشگاه ها و رستوران ها شروع به تحت امور خارجه خاموش کردن سفارشات. والاس بود او ساعت به طور چشمگیری کاهش تنها کار چند شیفت در آوریل و مه قبل از گذاشته شدن.

“من را دیده اند هرگز Waikiki خیلی خالی است. این احساس حقیقی به دلیل مهم نیست که چه زمان از روز است, شما همیشه دیدن بازدید کنندگان در Waikiki” والاس گفت. “ما بیش از 1000 اتاق. این یک هتل بزرگ و به دیدن یک روح واحد در اموال دیوانه بود.”

A ‘keep out’ sign at the Sheraton Maui in April.

تقریبا هر ایالت در ایالات متحده به اجرا در برخی از نوع خاموش منظور جلوگیری از گسترش Covid-19 بسته شدن میله, رستوران ها و سالن های ورزشی و شروع یک راه جدید اجتماعی فاصله زندگی است. از خاموش شدن ناگهانی آورده افسردگی-سطح بیکاری تعداد اثر که درنگ حتی به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود را.

برای هاوایی به عنوان یک جدا شده و زنجیره ای از جزایر در وسط اقیانوس آرام ثابت شده است به برکت و لعنت. که هاوایی تنها در دسترس با هواپیما یا کشتی کروز را فراهم کرده است دولت با یک مزیت جغرافیایی در جلوگیری از گسترش ویروس. اما تشویق مردم به ماندن به شدت آسیب دیده و اقتصاد کشور که به شدت متکی بر گردشگری دلار.

“هر روز وجود دارد چیزی است که در اخبار اعلام کرد که کسب و کارهای در حال بستن. این کسب و کار جدید. آنها در کسب و کار خانواده آنها نهاد و این کسب و کار هستند که جان سالم به در چالش های اقتصادی در گذشته گفت:” شری Menor-مک نامارا رئیس جمهور و رئیس اجرایی از هاوایی اتاق بازرگانی است.

در حالی که کشورهای دیگر در آمریکا مانند فلوریدا و تگزاس را دیدم بزرگ خوشه در Covid-19 موارد به عنوان دولت کار می کرد به بازگشایی اقتصاد هاوایی به جای نورد از یک سیاست است که عمدا متوقف گردشگری برای اطمینان از سلامت ساکنان آن است.

افرادی که شکستن قرنطینه به موضوع دستگیری و جریمه نقدی از $5,000. هاوایی بوده است سخت در اجرای قوانین دستگیری نزدیک به 200 نفر از بازدید کنندگان و ساکنان از مارس.

قرنطینه همراه با دیگر گسترده تر سفر محدودیت های اجرا شده در سراسر جهان به طور موثر متوقف شد سفر به هاوایی. در 1 مارس تقریبا 29,000 مردم وارد شده است. تا 31 مارس این رقم کاهش یافته به 301, سقوط 98.9 درصد نسبت به همین روز در سال گذشته است.

قرنطینه است کمک به جلوگیری از هر گونه بزرگ شیوع ویروس. همانطور که از 22 جولای هاوایی گزارش کرده است فقط بیش از 1400 موارد و 25 مرگ و میر. در مقایسه New Hampshire است که کمی کوچکتر جمعیت از هاوایی تا به حال بیش از 6000 مورد تأیید و نزدیک به 400 مرگ و میر.

اما نیروهای ترکیبی از یک ایالت خاموش شدن ناگهانی و توقف در صنعت گردشگری را ویران کرده است اقتصاد است. حداقل 150,000 کارگران در دولت از 1.5 میلیون نفر است. نرخ بیکاری بود 23.5% – بیش از 10 درصد بالاتر از نرخ ملی.

Judith and Jose Ramirez, a housekeeper and an electrician who were both temporarily laid off from their jobs at the Sheraton Waikiki.

هاوایی سیستم آنلاین برای پر کردن نرخ بیکاری غرق شد که بسیاری تا به حال به صبر کنید حداقل یک ماه برای دریافت هر گونه پرداخت.

والاس برای اعمال نرخ بیکاری در ماه مارس پس از ساعت ها قطع شد به تقریبا هیچ چیز. درست قبل از همه گیر ضربه او فقط وام گرفته شده برای تحکیم برخی از کارت های اعتباری و بدهی پزشکی. بدون پرداخت والاس نمی خواهد بود قادر به پرداخت در زمان تحریک نرخ بهره بالا است.

او پرداخت و در نهایت در ماه مه پس از دو هفته تلاش برای دریافت پاسخ از بیکاری ، “این فقط یک مطلق کابوس تلاش برای دریافت نگه از دفتر خود را,” او گفت:.

شغل شروع به آمده به عقب در اواخر ماه مه و ژوئن پس از هاوایی شروع آهسته آن را بازگشایی روند. در ماه ژوئن نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.9 درصد در مورد 85,000 مردم ،

اما اثرات آن بر اوقات فراغت و صنعت مهمان نوازی معطل خواهد شد. در سال گذشته 10.5 میلیون بازدید کننده صرف $17bn هنگام سفر به جزایر با $2bn از این پول به طور مستقیم به دولت.

حدود 7bn شده است به پمپ هاوایی اقتصاد بیش از چهار ماه گذشته از دولت فدرال اضطراری برنامه های محرک اقتصادی. اما این کافی نیست برای جبران این کمبود.

بودجه دولت در سراسر کشور ویران شده اند این بیماری همه گیر. هاوایی به احتمال زیاد خواهد شد به اثبات می شود این قاعده مستثنی نیست. در اوایل این ماه فرماندار Ige گفت: کاهش پرداخت برای دولت و کارگران محلی از جمله معلمان اجتناب ناپذیر است. دولت خواهد شد در سمت چپ از $1.2 میلیارد دلار با توجه به یک گزارش از دانشگاه هاوایی اقتصادی سازمان پژوهش (UHERO). این کسری بودجه است “به مراتب بدتر از آن مواجه می شوند در طول رکود بزرگ” در این گزارش گفت:.

کارل بانهم, یک استاد اقتصاد در دانشگاه هاوایی و مدیر اجرایی UHERO گفت: نامتناسب اثر این بیماری همه گیر شده در گردشگری در مقایسه با دیگر صنایع به معنی دولت خواهد بود آهسته به بهبود یافتن از اثرات اقتصادی.

“خیلی از بقیه کشور را بازیابی سریع تر از هاوایی است. حتی هنگامی که وجود دارد بهتر است درمان یا کنترل بهتر از این ویروس وجود دارد هنوز هم طولانی اثرات مسافرت هوایی” بونهام گفت. “هاوایی خواهد شد در مکان های مختلف در طول سال آینده و یا پس ما باید افزایش ورشکستگی و شکست کسب و کار. وجود خواهد داشت کمتر فعالیت برای بازدید کنندگان می آیند.”

بونهام گفت: بیشتر فدرال کمک تنها راه هاوایی اقتصاد بهبود می یابند. حتی با کمک های بیشتر به احتمال زیاد خواهد شد از پول برای پنج سال آینده است.

An employee hands a customer change at a market in Wailea in April.

با کنگره در متوقف بر دادن کمک های اضافی به دولت و دولت های محلی هاوایی رهبران شده اند تقلا برای راه حل که اجازه می دهد گردشگران به دقت آمده است.

در حال حاضر همه شرط هستند hedged در یک برنامه است که اجازه می دهد بازدید کنندگان برای دور زدن 14 روز در قرنطینه اگر آنها تست منفی برای این ویروس 72 ساعت قبل از پرواز خود را به هاوایی نشان دهد و اثبات منفی تست. دولت در مذاکرات با CVS Pharmacy بیش از یک همکاری بالقوه را به آزمون در دسترس برای تماس های ورودی مسافران است.

این طرح در اصل میله میله برای شروع 1 اوت اما فرماندار تحت فشار قرار دادند در تاریخ 1 سپتامبر به نقل از افزایش عفونت در کشورهای دیگر. در حالی که این تاخیر ناراحت کننده برای بسیاری از صاحبان کسب و کار هشت نفر از 10 ساکنان در یک نظرسنجی گفت: آنها معتقد بودند هاوایی آماده است برای باز کردن به گردشگران فقط رتبهدهی نشده است. و نظرسنجی ها نشان می دهد مسافران خود هستند و بیشتر مایل به گرفتن ماشین سفر به مقصد تعطیلات خود – به جای یک مسافت طولانی پرواز به هاوایی – به عنوان آن می آید با کمتر خطر گسترش ویروس.

“بهترین سیاست اقتصادی در این نقطه است که واقعا یک سیاست های بهداشتی. آن را کنترل ویروس” بونهام گفت. گردشگران “در حال رفتن به نشستن در هواپیما به مدت پنج ساعت با یک دسته کامل از کسانی است که با پوشیدن ماسک”.

“اگر شما مقابله با این مسائل مهم نیست اگر اقتصاد باز است. که بخشی از اقتصاد نمی خواهد واقعا بهبود می یابند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>