نفرت حوادث در برابر آمریکایی ها از رنگ خروش در میان همه گیر

با حداقل 40 متحده آمریکا در گزارش افزایش coronavirus موارد وخیم تر شدن بیماری همه گیر در ادامه به اثرات مخربی بر سلامت و چشم انداز اقتصادی برای آمریکایی ها در سراسر کشور. اما برای بسیاری از جوامع از رنگ آن را نیز برانگیخته نژادپرستانه واکنش.

حدود چهار در 10 سیاه و آسیایی, بزرگسالان گزارش افزایش تنش نژادی پس از همه گیر آغاز شد, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در این ماه از سوی مرکز تحقیقات پیو. برخی در جوامع باید گزارش رو به قربانیان حمله مرگبار الشباب در حالی که برخی از آمریکایی های سیاه و سفید گزارش داده اند که هدف آزار و اذیت برای پوشیدن ماسک.

سیاه و آسیایی و آمریکایی ها بودند به احتمال زیاد به گزارش موضوع به نژادپرست تهمت یا جوک های خود را سفید و همتایان اسپانیایی. در 31 درصد آسیایی, پاسخ دهندگان گزارش دادند که هدف از تهمت یا جوک در مقایسه با 21 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار, 15 درصد از Latinos و فقط 8% از مردم سفید.

“این سخت است به نسبت علیت اما آنچه که ما می گویند این است که بسیاری از آمریکایی های آسیایی تبار احساس آنها شده اند موضوع را به تهمت و یا جوک های خود را به دلیل نژاد یا قومیت پس از وقوع” گفت: Neil رویز, co-نویسنده و مدیر دانشیار جهانی مهاجرت و جمعیت شناسی در پیو گفت: Politico.

“این ممکن است به نقاشی بر روی تجارب خود را برای کسانی که [می گویند] آنها می دانند که آن را تبدیل شدن به شایع تر برای مردم برای بیان مشاهدات نژادپرستانه نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار.”

بررسی های انجام شده در اوایل ماه ژوئن نیز همزمان با تظاهرات در پاسخ به پلیس به قتل جورج فلوید. از اواخر ماه مه فلوید مرگ برانگیخته در سراسر کشور تظاهرات خواستار عدالت نژادی اصلاحات.

آمریکایی های آفریقایی تبار حساب برای یک سوم از تمام coronavirus موارد و مرگ و میر و نشده معاف از شدت سیاسی coronavirus پاسخ. بسیاری از طرفداران را مورد انتقاد دولت فدرال و بازگشایی دستورالعمل قرار می دهد که آمریکایی های سیاه و سفید در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

در نیویورک به عنوان مثال دادستان کل Letitia جیمز آن را به نام “ذاتا اشتباه به شدت پلیس یک گروه از مردم” و در عین حال چشم پوشی از گروه دیگری که مرتکب همان تخلف” در پاسخ به گزارش هایی که بیشتر ساکنان سفید که نقض متحده اقامت در خانه سفارشات بودند بیشترین بار مجازات نمی کند در حالی که سیاه و لاتین ساکنان دریافت بلیط و دادگاه احضاریه.

“[که] عمیق تر شدن شکاف بین اجرای قانون و مردم آنها وظیفه برای محافظت از” جیمز در بیانیه ای گفت. مشابه تفاوت کشف شده است در ایالات اوهایو و فلوریدا و هاوایی پس از بررسی توسط ProPublica.

با توجه به Pew حدود سه در 10 سیاه, بزرگسالان زیر 50 می ترسید کسی ممکن است تهدید و یا جسمی آنها حمله و یک چهارم شده بود موضوع را به تهمت و یا جوک از شیوع کروناویروس.

در سراسر کشور, سازمان پیگیری نژادی با هدف قرار دادن و نفرت حملات گزارش موج نفرت حوادث. آروشا گوردون دستیار مدیر جیمز برد Jr مرکز برای جلوگیری از نفرت با وکیل کمیته حقوق مدنی تحت قانون اشاره کرد افزایش “flyering” – که زمانی است که گروه “ترک نفرت آگهی های اطراف هدفمند جوامع”.

“ما شاهد بزرگ سربازان ارتش در مستاجر-در-مستاجر آزار یا خشونت مردم گزارش که تف,” او گفت: با توجه به افزایش تماس از خاص در میان زنان آسیایی به خود را در خط برای ردیابی نفرت.

اگر چه برخی از منتقدان ادعا سفید supremacist شعارهای سوخت حملات نژادپرستانه گوردون هشدار داد که نسبت دادن خشونت های اخیر از جمله فضایی حملات در زندگی توجه معترضین به نژادی عدالت تظاهرات می تواند مشکل باشد.

اما وقتی که می آید به همه گیر او گفت: پیوند غیر قابل انکار است.

“ما روند شبه روشنفکری در تابلوهای پیام با supremacists با استفاده از آنچه که اتفاق می افتد با coronavirus را بی اساس ادعای برتری بیولوژیکی و یا به مسخره چه چیزی اتفاق می افتد به سیاه و جوامع تحت تاثیر” گوردون گفت.

در حالی که بسیاری از حوادث گزارش شده به خط تلفن و یا در نظرسنجی پیو در نظر گرفته نفرت حوادث آنها از نظر قانونی نمی جنایات نفرت. فریاد نژادی تهمت نژادپرستانه جوک و تهدید به اخراج از کشور areprotected تحت متمم اول قانون اساسی که تضمین آزادی بیان.

تحت قانون فدرال جنایات نفرت هستند و محدود به یک “جرم جنایی علیه یک شخص و یا اموال با انگیزه در تمام و یا در بخشی از یک مجرم تعصب در برابر یک, نژاد, دین, ناتوانی, جنسی, جهت, قومیت و جنسیت و یا هویت جنسیتی”. گوردون اشاره کرد که نه تنها آنها به ندرت تحت پیگرد قانونی قرار دارد آژانس ملی تعیین شده برای پیگیری محکومیت نرخ در سطح ملی است.

چند متحده نظارت بر نحوه اغلب دادستان امن محکومیت در جرایم ناشی از نفرت موارد نیز هست و آنها متفاوت است به طور گسترده ای در حمایت. طرفداران اصلاحات توجه داشته باشید که اغلب نتایج در حفاظت نابرابر معنی مشابه جرایم خشونت آمیز را می توان متهم شده و تحت پیگرد قانونی قرار متفاوت اگر در همه. پنج متحده از آرکانزاس, ایندیانا, داکوتای شمالی, کارولینای جنوبی و وایومینگ – ارائه نمی دهد جرم و جنایت نفرت ،

گرجستان قانون تنها به تازگی به تصویب رسید در ماه ژوئن پس از تصویری از قتل Ahmaud Arbery سیاه هل دهنده کشته شدن توسط سه مرد سفید در دولت ویروسی رفت آنلاین. تبدیل شدن به موثر 1 جولای گوردون استدلال گذشت نشان می دهد که قدرت رسانه های اجتماعی در پیشرفت و عدالت کیفری اصلاحات.

A FBI را 2019 تجزیه و تحلیل ردیابی 16 سال به بالا در جرایم ناشی از نفرت در سال 2018 است. اما تعداد کلی ثابت باقی مانده است و پس از سه سال افزایش پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و انتخابات.

رئیس جمهور مواجه شده است و نصب, انتقاد ضبط آهنگ در مسابقه از جمله پاسخ به هر دو بیماری همه گیر کوروناویروس و زندگی ماده تظاهرات. گوردون اشاره کرد که “بسیاری از شعارهای نژادپرستانه در اطراف همه گیر” مرکز موجود در سفید supremacist تابلوهای پیام بودند “توهین مستقیم اولین پرتاب یا توییتی توسط رئیس جمهور”.

راست گرا که گرایش به افراط گرایی افزایش یافته است در طول مغلوب ساختن پیشی جستن تصدی. فقط در هفته اول ریاست جمهوری خود به تنهایی مرکز قانون فقر جنوب اندکی بیش از 1000 حوادث نفرت تهدید و یا آزار و اذیت. تعدادی از شناخته شده نفرت و یا گروههای شبه نظامی نیز رسید.

اما کامیل لوید, مدیر اجرایی مرکز گالوپ در صدای معتقد است که در حالی که “فلش-امتیاز خشونت پلیس و قتل” می تواند روشن موجود نژادی و نابرابری آن را “زندگی روزمره و بدرفتاری” جوامع از رنگ تجربه خارج از بیماری های همه گیر و شورش است که “قرض دادن بینش چگونه شایع هستند”.

مرکز انجام شده یکی از اولین مطالعات جامع در نژادپرست میکرو محیطی و متوجه شد که آمریکایی های سیاه و سفید با تجربه منفی درمان توسط کسی که از یک نژاد های مختلف بیش از هر گروه دیگری در 12 ماه گذشته. این شامل درمان به عنوان پست تر تصور می شود کمتر هوشمند از سیاه و سفید غیر همتای نشان داده شده کمتر احترام و یا دریافت بدتر از خدمات به مشتریان است.

“به عنوان یک بزرگسال شما سه برابر بیشتر احتمال دارد که تا به حال تجربه ای در 12 ماه گذشته هنگامی که کسی به شما توهین شده یا به نام شما یک نام” لوید گفت. “که اختلاف غیر قابل انکار بخشی از روزمره سیاه و تجربه است.”

یک ماه ژوئن بررسی از پیو یافت می شود اکثر آمریکایی ها مشاهده تظاهرات متصل به تنش بین آمریکایی ها و پلیس نهادی بی عدالتی و همچنین خشم بیش از فلوید مرگ است. اکثریت آمریکایی ها (حدود دو سوم) گفت که آنها در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و تظاهرات برای عدالت نژادی اصلاحات.

هنوز هم تهمت حفر شده به التهاب و بلاغت در هفته گذشته با اشاره دوباره به شیوع بیماری به عنوان “چین ویروس” یک اصطلاح است که بارها و بارها محکوم به عنوان نژادپرست قبل از ظاهر شدن به دروغ کراوات خوشه خود به, Black Lives Matter تظاهرات. تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان گفته پیو رئیس جمهور ساخته شده است که روابط بدتر است. که از 56% از یک سال پیش.

در حالی که داده ها را تقویت نابرابری است که می تواند به بدتر شدن اثرات بحران بهداشت عمومی گوردون اضافه شده پشت سر هم از پیگیری نفرت و روزمره تجارب مهم هستند نه فقط برای ساکنان که تکیه بر منابع و پشتیبانی, اما برای دولت های محلی و ایالتی که استفاده از پایگاه داده های ردیابی برای شکل دادن به سیاست در مقابله با نفرت.

“مردم نهفته ثابت اخبار و اطلاعات,” او گفت:. “اما آن را اجازه می دهد تا ما را به درک آنچه که مردم در حال تجربه در سطح محلی با سرعت بسیار بیشتری برای جلوگیری از نفرت است که در آن شروع می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>