دارای سابقه در نهایت با راجر سنگ ؟ آن را ممکن است به تهمت

واشنگتن — برای نزدیک به 50 سال Roger J. سنگ جونیور به سخره سیاسی خدایان سرنوشت رها کردن یک تورنت از حقه های کثیف به نمایندگی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دیگر به خوبی متصل مشتریان و جسارت دشمنان خود را به بعد از او آمده خاصی است که پیگیری خواهد او را ثروتمند و مشهور است.

در روز پنج شنبه و تاریخ ممکن است در نهایت با او. اما همانطور که اغلب مورد با آقای سنگ وجود دارد ممکن است یک فرار بند.

در واشنگتن دادگاه های شیک جمهوری خواه مشاور سیاسی که پس از اعلام “من شادی کردن در خود نفرت چرا که اگر من موثر نبود شما نمی hate me” — اعلام کرد: بیش از سه سال در زندان برای تلاش برای کمک به آقای ترامپ گول زدن اتهامات که او در کمپین 2016 با توطئه روس ها.

آیا آقای سنگ 67 خواهد شد در واقع صرف سال در پشت میله بستگی دارد ممکن است دوام طولانی و پر سر و صدا دوستی با آقای ترامپ که به شدت در روز پنج شنبه اشاره کرد که او ممکن است عفو او را در دوباره خاموش-دوباره مشاور. “من اجازه رفتن به این فرایند بازی” آقای ترامپ گفت: اما او اضافه کرد که “راجر سنگ و همه به عدالت رفتار شود. این شده است یک نمایشگاه روند.”

“او یک پسر هوشمند” رئیس جمهور رفت. “او کمی متفاوت است. اما کسانی هستند که گاهی اوقات جالب ترین.”

جالب بله.

آقای سنگ که از سن آمد در دوران ریچارد نیکسون سیاسی در صعود و در حال حاضر دارای یک امضا از نیکسون چهره بین تیغه های شانه — مشاهده برچسب خود را “کثیف شیاد” به عنوان کمتر توهین نسبت به یک نقطه از غرور و افتخار است. مدتها قبل از F. B. I. حمله خود را فلوریدا در سال گذشته به متهم و او را از انسداد و دروغ آقای سنگ در آغوش قدرت آمد که با کمپین دستکاری.

در سال 1972 او مطرح شده به عنوان یک سوسیالیست ساخت کمک به مبارزات انتخاباتی نیکسون جمهوری خواه اولیه حریف. (او خبر رسید برای کمک مالی به یک نیوهمپشایر روزنامه به ایجاد یک رسوایی است.) پس از آن علنی شد که آقای سنگ تا به حال به استخدام کسی برای نفوذ به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سناتور جورج مک گاورن او از کار اخراج شد و از کاپیتول هیل کار کار برای سناتور باب دل است.

آقای سنگ حرفه ای در سایه و تحت تاثیر قرار بود توسط خود مقدمه در اواخر دهه 1970 به روی کوهن بود که سناتور جوزف مک کارتی قرمز-طعمه دست پرورده. آقای سنگ را به مراجعه به آقای مک کارتی به عنوان “یک استاد از روابط عمومی” در آغوش خود bare-knuckle تاکتیک های سیاسی و هنرهای تاریک. (آقای کوهن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین وکیل برای اولین بار معرفی آقای سنگ به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.)

با الهام از آقای کوهن نفوذ آقای سنگ به تصویب قوانین او را به زندگی می کنند برای دهه: حمله حمله حمله. هرگز دفاع کند. اعتراف هیچ چیز را انکار همه چیز ضدحمله.

برای 20 سال آینده آقای سنگ honed مهارت های خود را در سیاست خشن از نیویورک تحت سلطه بزرگتر-از-زندگی سیاستمداران و تدبیر که پرخرج تحت پوشش آنها. آقای سنگ شد بزرگتر از زندگی خود را, رانندگی, پلنگ, پوشیدن لباس های زرق و برق دار لباس و dishing از لذیذ نقل قول.

“کلید به خوبی مارتینی است که شما باید برای marinate زیتون در آب سیب برای اولین بار” او یک بار گفت: نیویورکر توضیح خود را انتخاب نوشیدنی. “نیکسون به من دستور. او گفت که او آن را کردم از وینستون چرچیل.”

آن را همیشه آسان برای جدا کردن آقای سنگ می بالد از واقعیت است. هنگامی که او گرفتار شد ترک ناسزا-پخش پیام های صوتی برای پدر الیوت اسپیتزر و سپس دادستان کل در نیویورک, آقای سنگ ادعا کرد که او احتمالا نمی تواند قرار داده اند تماس بگیرید چرا که او از حضور در برادوی در نمایش “فراست/نیکسون” که شب. نشان می دهد نبود حتی بازی آن شب.

در 1980s آقای سنگ به طور خلاصه بخشی از واشنگتن استقرار زمانی که او پیوست پل Manafort سابق مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر در زندان برای تقلب مالی برای کمک به ایجاد نیروگاه جمهوریخواه شرکت مشاوره سیاه Manafort و سنگ. اوایل مشتری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس افراد مشهور, املاک و مستغلات مغول در نیویورک است. در سال 1987 آقای سنگ سعی کردم به خواستگاری آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به یک مسابقه در برابر یک ممکن است رقیب به ماریو کومو محبوب دموکرات فرماندار نیویورک اما آقای ترامپ گفت: هیچ.

مشارکت بود که همیشه یک عشق وعاشقی. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار به نام آقای سنگ “سنگ سرد بازنده است.” در حالی که هیلاری کلینتون شد آقای سنگ وسواس: در سال 2008 او تاسیس یک ضد کلینتون گروه منتقدان به سرعت متوجه شده است که حروف اول گروه چهار-کلمه نام دقیق نفت خام لقب.

در اجرا تا 2012 مبارزات انتخاباتی در آن آقای ترامپ بود که آقای سنگ را در ذهن به عنوان آقای ناروا شمردن و سپس رد این ایده به چالش کشیدن باراک اوباما برای ریاست جمهوری. چهار سال بعد در سال 2015, آقای سنگ بود دوباره در میان تعداد انگشت شماری از مشاوران گفت که آقای ترامپ که اگر او می خواست کاخ سفید در سال 2016 احتمالا آخرین فرصت است. او به عنوان یک مشاور برای چند ماه در کمپین اما زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند که آقای سنگ بود بیشتر علاقه مند به ترویج خود او بود.

“من فسخ راجر سنگ شب گذشته چرا که او دیگر در خدمت یک تابع مفید برای کمپین” آقای ترامپ گفت واشنگتن پست در زمان. بعد در یک صدای جیر جیر, آقای سنگ مورد مناقشه آقای تهمت ادعا که او از کار اخراج شد. “من اخراج مغلوب ساختن پیشی جستن,” او نوشت.

اما اگر او دیگر در داخل, آقای سنگ تعيين شد نمی شود به طور کامل از آقای تهمت مدار. در آخرین ماه از سال 2016 انتخاباتی آقای سنگ به دنبال به دست آوردن اطلاعات در مورد ایمیل های که شده بود به سرقت رفته توسط روسیه از رایانه های کمیته ملی حزب دموکرات و به پایان رسید تا در اختیار ویکی لیکس. ایمیل های منتشر شده توسط وب سایت به کمک آسیب های خانم کلینتون در مبارزات انتخاباتی.

این آقای سنگ را دخالت در آن امر است که در مرحله تنظیم نهایی او سقوط. دادستان ثابت به یک هیئت منصفه که او به دروغ محققان تحت سوگند و تلاش برای جلوگیری از شهادت یکی دیگر شاهد — تلاش برای کدام یک قاضی فدرال روز پنجشنبه گفت که او باید صرف 40 ماه در زندان است.

یا شاید نه. فقط چند ساعت بعد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد قبل از اینکه یک گروه کمک می کند که سابق مجرم دوباره وارد جامعه است. او بارها و بارها در دفاع از آقای سنگ در تماس تلفنی با یک “آدم خوب” و شلاق در forewoman از داوران که به اعدام محکوم شده و او را متهم او را از لحاظ سیاسی مغرضانه در برابر او.

برای یک لحظه به نظر می رسید به عنوان اگر آقای ترامپ ممکن است استفاده از این فرصت برای عفو آقای سنگ را در نقطه ای. او نه. اما او در سمت چپ شکی نیست که او بازدید آقای سنگ به عنوان کسی که به اشتراک گذاشته شده همان نارضایتی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است nursed از روزهای اول ریاست جمهوری خود.

“ما را تماشا خواهد کرد روند و تماشای آن را بسیار نزدیک” آقای ترامپ گفت: مخاطبان از سابق کرد ، “و در برخی از نقطه من را تعیین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im