Harvey Weinstein محاکمه نزدیک نهایی قانون پس از دفاع استوارHarvey Weinstein نگاه شاد در پایان پنج ساعت از بسته شدن سخنان در دادگاه عالی نیویورک با وجود مواجهه ممکن است حبس ابد.

به عنوان او trundled پایین راهرو در راه رفتن خود را, قاب, لبخند گسترده خبرنگاران در او پرسید که چه او از گام نهایی به هیات داوران ساخته شده توسط خود منجر وکیل دانا Rotunno. “من آن را دوست داشتم,” او گفت:. “من آن را به نام ملکه گفتار.”

تولید کننده سخنرانی پادشاه ممکن است احساس کاملا به جیک جیک کردن تا پایان جمعه. حرف آخر در دادگاه – قبل از داوران فرستاده است شروع به تعمق بعدی سه شنبه خواهد بود این سایت متعلق به دادستان.

آنها خود را در آخرین خندق تلاش برای متقاعد کردن هفت مرد و پنج زن از داوران که دادند جنسی هیولا که تمام قربانیان بی گناه است و باید مجرم در تمام پنج فقره تجاوز به عنف و تجاوز جنسی. او با رد تمام اتهامات عنوان شده علیه.

جمعه بسته شدن دادستان بیانیه خواهد بود ارائه شده توسط جوآن Illuzzi-Orbon یک مادام العمر نیویورک دادستان که کاهش قابل توجهی پایین کلید شکل در کنار Rotunno. اما در مقابل در سبک خود است فریبنده: این دو وکیل هستند به طور مساوی همسان از نظر تجاوز خود را تعیین و formidableness.
Joan Illuzzi-Orbon, left, will set out the prosecution’s closing argument on Friday before the jury retires to consider its verdict.

که از آنها پیروز خواهد شد که داوران می گرداند با آن حکم احتمالا هفته آینده می تواند پیامدهای گستردهای در هالیوود و فراتر از آن. هر چند قاضی جیمز برک هشدار داوران به دیدن این مورد به عنوان یک همه پرسی در #MeToo این شیوه ای که در آن بوده است مبارزه در دادگاه است و شاید به ناچار شده آغشته با جنبه های جنبش که فوران زمانی که Weinstein شد اولین متهم علنا از سوء رفتار جنسی با زنان متعدد در اکتبر 2017.

Rotunno استفاده او بسته خلاصه به رنگ یک چشم انداز است. بدون ذکر #MeToo با نام او هشدار داد که اگر این رفت و بیش از حد مردان متهم به جنایات جنسی خواهد بود و محروم از حق اساسی اصل برائت در حالی که زنان محروم خواهد بود از “حس مشترک استقلال و مسئولیت”.

او سپس سوار بر بی امان ترور شخصیت از تمام شش زنانی که شهادت در مقابل تهیه کننده فیلم متهم آنها را از آشکار دروغ گفتن داشتن خاطرات دروغین, تغییر داستان خود را به تناسب هزینه و انگیزه تمایل برای پول است. دفاع انباشته از تعداد زیادی از ایمیل های بین Weinstein و گفته قربانیان نشان می دهد که در چند مورد او حفظ تماس نزدیک با آنها حتی از یک طبیعت جنسی.

Rotunno خواندن یک ایمیل به او از یکی از اصلی ترین شاکیان ماه پس از او به اتهام تجاوز که بخوانید: “خانم شما مرد بزرگ.” “نه کلمات شما می گویم به خود با متجاوز” دفاع وکیل به هیئت منصفه گفت.

از شش زنان تنها دو نفر به طور مستقیم متصل به اتهامات عنوان شده علیه. اولین آنها نگهبان است نه نامگذاری به دلیل عدم وضوح بیش از تمایل خود را برای شناسایی و منبع دو فقره تجاوز به عنف در برابر Weinstein ادعا او حمله کردند و او را در نیویورک هتل در سال 2013 و پس از آن در هتل بورلی هیلز سال بعد.

میریام هیلی است که متصل به یک حساب از یک جنایتکار عمل جنسی ادعا که Weinstein, مجبور, زیر کلیک در دهان او در سوهو آپارتمان در سال 2006. نهایی دو فقره تنها می تواند اعمال می شود اگر هر دو یا هر دو از شاکیان’ حساب منجر به محکومیت در صورت که Weinstein همچنین اتهامات عنوان شده علیه درنده تجاوز جنسی که نشان میدهد حملات متعدد زنان است.
Lauren Young is questioned by attorney Damon Cheronis as Harvey Weinstein watches on, in this courtroom sketch.

چهار زن دیگر – the Sopranos بازیگر Annabella Sciorra, سحر Dunning, Tarale وولف و لورن جوان – آورده بودند به دادگاه توسط دادستان به عنوان شواهد و مدارک.

چالش برای Illuzzi-Orbon به عنوان او می ایستد به ارائه بیانیه پایانی این است که آیا او می تواند متقاعد کردن هیئت منصفه که انبوه ایمیل و دیگر اختلاف در شهادت است و تنها انتظار می رود هنگامی که با عنوان قوی و محاسبه درنده جنسی او به عنوان مدعی دادند.

او را استرس وسیع خلیج فارس در قدرت بین ادعا ضارب و قربانیان خود را با اشاره به ارتباط خود را به رهبران جهان از جمله بیل کلینتون در حالی که زنی که او را متهم تجاوز به عنف مطرح شد, در مقابل, در مزرعه های لبنی.

آیا دادستان موفق خواهد شد در محو بذر شک و تردید است که Rotunno است مشتاقانه کاشته شده در هیئت منصفه ذهن در مورد اعتبار و نیت زنان در حال حاضر آویزان در تعادل می باشد. به امن اعتقادات او باید متقاعد کردن هیئت منصفه است که آن را ممکن است برای قربانیان به طرز وحشیانه ای تجاوز وحشتناک جنسی مهاجم و سپس در ادامه به روابط صمیمی با او را از ترس و میل به پیشرفت شغلی و یا آسیب پذیری محض.

به عنوان زنی که مدعی تجاوز به عنف گفت: در خصوص لحظه ای شدید در cross-examination: “من می دانم که در مورد ایمیل با Harvey; من می دانم آن را پیچیده و دشوار است که تغییر نمی کند این واقعیت است که من تجاوز می کرد.”

هفته آینده هیئت منصفه تصمیم خواهد گرفت که آیا آنها به توافق برسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>