Harvey Weinstein دادگاه: داوران به نظر می رسد برای رسیدن به جزئی حکمهیئت داوران در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه در نیویورک به نظر می رسد که رسیده حکم بر سه از پنج شمارش رو او هر چند آنها به بن بست رسیده در جدی ترین اتهام – درنده تجاوز جنسی.

مدت کوتاهی پس از ناهار روز جمعه پنج مرد و هفت زن از داوران نامیده می شدند دوباره به دادگاه داشتن نشان داد که در سه فقره از آنها رسیده اند تصمیم خود را. این عبارتند از: تعداد که مدعی افتاده فیلم مغول مجبور عمومی, اسپرم, سپس پروژه باند دستیار تولید میریام هیلی در سال 2006 و دو فقره تجاوز به عنف در سال 2013 از یک زن که نگهبان است نه نامگذاری به عنوان نیت خود در شناسایی هستند مشخص نیست.

در هر حال داوران همچنین روشن ساخته است که آنها نمی تواند رسیدن به یک تصمیم به اتفاق آرا در شمارش یک و یا سه. کسانی که درنده تجاوز جنسی تعداد شامل جنایات جنسی علیه بیش از یک زن و حمل stiffest جمله از همه به مقدار حداقل 10 سال زندان و احتمالا زندگی است.

پس از جویدن ناخن چند دقیقه در دادگاه 99 دادگاه عالی نیویورک که در آن قریب الوقوع حکم به نظر می رسد ممکن است قاضی جیمز بورک در مشورت با دادستان و Weinstein دفاعی تیم گفت: داوران برای در رفتن نگه دارید. Weinstein وکلا گفته بود آنها را قبول بخشی از حکم ولی دادستان گفت: هیچ و برک حاضر به انجام این کار. بورک پس از آن گفت: با کمی کار بیشتر داوران می تواند به اتفاق آرا در آن شمارش بیش از حد. داوران در حال حاضر خواهد شد تا مذاکرات خود در روز دوشنبه ،

هیئت داوران با مشکلات درنده تجاوز جنسی شمارش در هماهنگی با درخواست های خود را در طول دو روز گذشته. آنها شده اند با تمرکز بر Annabella Sciorra سابق Sopranos بازیگر.

او شهادت در دادگاه است که Weinstein, 67, تجاوز او برخی از زمان در طول زمستان از سال 1993 تا 1994 در Gramercy Park آپارتمان در منهتن. ادعایی حادثه رخ داده است و تا پیش از آن است که فراتر از اساسنامه محدودیت ها و نمی توان محاکمه در سمت راست آن ،

Sciorra است هر چند شامل درنده جنسی به اتهام تجاوز در علاوه بر این به هیلی و بینام اتهام تجاوز قربانی.

چهارمین روز مذاکرات آغاز شد و روز جمعه با دوباره خواندن از تکه های زیادی از Sciorra را شهادت در هیئت داوران درخواست.

قبل از رفتن به خانه بعد از منهتن داوران فرستاده بود به قاضی گفت: توجه داشته باشید آن را می خواستم به بررسی cross-examination of the Sopranos بازیگر و هر گونه پیگیری بازجویی توسط دادستان. در حدود 90 دقیقه به خواندن منصفه اطلاع قاضی آنها تا به حال “شنیده ام به اندازه کافی” و از سر خود مشورت.

داوران در حال حاضر متمرکز بر ایمیل های که Weinstein فرستاده در مورد Sciorra از جمله آنهایی که برای اسرائیل جاسوسی آژانس او گفته داوطلب خدمت سربازی به حفاری تا خاک را شاکیان به عنوان خبرنگاران مشغول به کار بودند در داستان در مورد اتهامات علیه او در سال 2017.

Sciorra در حال حاضر 59 اولین شاکی به شهادت و در زمان شهادت ایستاده نزدیک به یک ماه پیش گفتن منصفه چگونه یک بار قدرتمند فیلم مغول نشان داد تا به طور غیر منتظره در درب آپارتمان خود در منهتن قبل از barging و تجاوز و به زور در دهان او.

در مقطع معاینه Sciorra بود کبابی در مورد اینکه چرا او باز درب در وهله اول و نمی پیدا کردن یک راه برای فرار اگر او مورد حمله قرار گرفت.

Weinstein وکیل دانا Rotunno پرسید: “چرا شما نمی سعی کنید برای اجرا از آپارتمان ؟ آیا شما ابتدا او ؟ سعی کنید به فشار با نوک انگشت او را در چشم؟”

“او بیش از حد بزرگ بود” برای مبارزه با Sciorra پاسخ در یک نقطه. “او ترسناک است.”

  • در ایالات متحده Rainn ارائه می دهد پشتیبانی در 800-656-4673 یا چت در Rainn.org. در انگلستان تجاوز به بحران ملی خط تلفن freephone در 0808-802-9999. در استرالیا پشتیبانی در دسترس است در 1800Respect (1800-737-7328) یا 1800respect.org.au. دیگر بین المللی کمک می توان در یافت Ibiblio.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im