Harvey Weinstein به صورت هزینه در لس آنجلس پس از حکم گناه در نیویورکاین حکم در نیویورک پرونده Harvey Weinstein است که تنها در ابتدای فیلم مغول را محاکمه جداگانه با اتهامات عنوان شده علیه خوار تولید پیش در لس آنجلس.

در بسیاری از مشخصات بالا دادگاه #MeToo جنبش هنوز نیویورک منصفه روز دوشنبه در بر داشت Weinstein گناه سوم-درجه تجاوز برای یک حمله در نیویورک هتل و جرم جنایی عمل جنسی برای وادار کردن دهان در سابق تلویزیون دستیار تولید. سقوط تیتان هالیوود بود که دور گرفته شده در دستبند, می تواند به صورت 25 سال در زندان خواهد شد و باید برای ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی.

بعد Weinstein است که با توجه به صورت یک پرونده جنایی در لس آنجلس است که ناشی از تحقیقات توسط اجرای قانون در جنوب کالیفرنیا به هشت اتهامات.

لا دادستان پرونده اتهامات دو حادثه گفته است که رخ داده است در یک دوره دو روزه. این هزینه شامل زنای به عنف زنای دهان جماع جنسی با استفاده از زور و باتری جنسی با محدودیت حمل بالقوه 28-سال حکم زندان.

این هنوز روشن نیست که چگونه LA دادستان برنامه ریزی برای ادامه زیر روز دوشنبه حکم در نیویورک است. Weinstein می تواند بلافاصله به کالیفرنیا پس از 11 مارس صدور حکم در نیویورک است. او می تواند به دنبال درخواست معامله در لا پس از حکم گناه در منهتن و یا او می تواند تا پایان رو به یک دادگاه دوم گفت: لوری Levenson قانون کیفری استاد در Loyola Law School. در هر صورت این یک نبرد دشوار برای سابق تهیه کننده فیلم گفت: “زمانی که او سر به LA او در حال حاضر یک جنایتکار متجاوز.”

LA دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در روز دوشنبه در مورد گام های بعدی در این مورد اما یک سخنگوی گفت: نگهبان: “ما قطعا اقدام.”

در LA دادند متهم به تجاوز به یک زن در هتل و پس از هل دادن راه خود را در داخل اتاق خود در 18 فوریه 2013. دادستان در دادگاه گفت که براده دادند و کاری که علنا شناسایی اما توصیف شده توسط وکیل او به عنوان یک بازیگر هم با حضور در یک جشنواره فیلم است که در هفته. زمانی که دادند نشان داد تا در هتل درب آنها “صحبت به طور خلاصه” قبل از تولید “حمله” او با توجه به اسناد و مدارک.

او همچنین چهره اتهامات توسط لورن جوان 30 ساله مدل از پنسیلوانیا که در حال حاضر ارائه گسترده حساب از داستان او به عنوان یک شاهد در نیویورک است.

جوان گفت: هیئت منصفه در نیویورک که یک زن آشنایی تا به حال او را دعوت به Montage در بورلی هیلز در 19 فوریه 2013 است و او امیدوار است برای نشان دادن Weinstein فیلم اسکریپت.

او گفت: Weinstein خواسته آشنایی و جوان برای رفتن به اتاق هتل خود را که در آن او به رهبری او را به مجموعه خود را و پس از آن ، جوان ادعا کرد که برخورد شد سرکوبگر و که به او وارد حمام, آشنایی درب بسته پشت سر او را ترک او را با Weinstein. او گفته تبدیل دوش و شروع به آوردن لباس به شیوه.

“من ایستاده بود وجود دارد در شوک است. او در حال حاضر در آن نقطه است. او پا در مقابل من وقتی که من رفتم به نزدیک شدن به درب خود را با بدن برهنه درست در مقابل من. من احساس به دام افتاده” او گفت:.

جوان گفت: Weinstein تحت فشار قرار دادند و او در برابر نزول استخراج و پایین کشیده او لباس و او را به عنوان او ببرید. او ادامه داد: “به من گفت: ‘نه’, تمام وقت … او را حمل بر گفتگو با: “این چیزی است که همه بازیگران را به آن را.'”

با وجود اعتراضات Weinstein ادامه داد: به جلق زدن تا زمانی که انزال به یک حوله, او گفت:.

دادند و خود را وکیل همچنان به انکار اتهام جرائم جنایی و قول داده اند که دادگاه تجدید نظر در نیویورک حکم.

زنان بریس برای وکلا’ حملات: “آنها سعی کنید به تحقیر’

اگر زنان شهادت در یک لا محاکمه آنها احتمالا موضوع به همان تاکتیک های تهاجمی که Weinstein دفاع تیم مستقر در نیویورک است. دانا Rotunno, Weinstein سرب دفاع وکیل مشغول شدید ترور شخصیت از تمام شش زنانی که شهادت را متهم کرده که آنها را از دروغ گفتن داشتن خاطرات دروغین و به دنبال پول است. او همچنین بارها و بارها اشاره کرد که زنان ادامه داد: تماس با Weinstein پس از اتهام حملات.

در اواخر نیویورک محاکمه Rotunno رو موشکافی شدید برای گفتن نیویورک تایمز او هرگز sexually assaulted “از آنجا که من هرگز خودم را در آن موقعیت”.

طرفداران برای بازماندگان خشونت های جنسی و برخی از Weinstein را شاکیان باید ناودان خود وکلا’ استراتژی استدلال می کند که وکلای شد تداوم مضر استعارههای مورد تجاوز جنسی. بسیاری اشاره کرده اند آن است که مشترک برای زنان به حفظ روابط با عاملان پس از این حملات است.

“وکلا’ نفرت انگیز تاکتیک برای بی اعتبار کردن و تحقیر و یا سعی کنید برای تحقیر زنان و آن را به طوری که ما اعتقاد بر این افتضاح” بازیگر Rosanna Arquette یکی از اولین زنان برای به اشتراک گذاشتن جزئیات Weinstein سوء در سال 2017 گفت: نگهبان. “آن را در معرض مشکلات زنان چهره زمانی که آنها می آیند به جلو و گفتن حقیقت در مورد معتادان است.”
Rosanna Arquette speaks outside the Manhattan courthouse.

Arquette که بسیج در خارج از نیویورک دادگاه در شروع دادگاه گفت: به نظر می رسید وحشیانه متقابل معاینات از آنها به منظور ارعاب دیگران به طوری که آنها نمی خواهد شهادت در لا یا همچنان به صحبت کردن.

“این یک تاکتیک ترساندن به خاموش زنان برای جلوگیری از بیشتر زنان از آمدن به جلو” او گفت:. “اما ما همیشه باید زنان پشت … آن را به کار نمی رود.”

Zoe براک یک نویسنده و طراح از نیوزیلند که همچنین صحبت کردن در مورد Weinstein در سال 2017 گفت: نیویورک حکم داد به Weinstein وکلا که آنها “دیگر نمی تواند قربانی-شرم و سرزنش و درمان زنان در غرفه به عنوان گناه و دور با آن” اضافه کرد: “این ثابت می کند شما می توانید در یک رابطه رضایت با کسی و هنوز هم مورد تجاوز قرار … وجود دارد قربانی که در پی تروما ما همه چیز پیچیده.”

براک اضافه شده است که او مشتاق به دیدن Weinstein صورت اضافی اعتقادات در لا: “من امیدوارم که هر زنی که دچار از دست Harvey Weinstein می شود یک حق رأی است که گناه گناه گناه.”

Wagatwe Wanjuki یک LA-بر اساس نویسنده و ضد تجاوز جنسی فعال درگیر در این پرونده گفت: از دادگاه و درمان زنان بودند دیگر یادآوری است که سیستم عدالت کیفری بود و نه مناسب برای رسیدگی به خشونت و حمایت از بازماندگان.

“این واقعا فقط برجسته چگونه خصمانه آن است که برای قربانیان. Weinstein ندارد به شهادت اما قربانیان فراموش و آنها را به سرزنش و جزئیات واقعا گرافیک جزئیات واقعا از سانحه, حوادث,” او گفت:. “این است که چرا چند تجاوزگران تا کنون در بازداشت تعداد بسیار کمی هستند که به اعدام محکوم شده و حتی کمتر به زندان برود … ما چگونه حرکت می کند به دور از اینکه وابسته به یک بسیار آسیب زا روند؟”

Arquette گفت که زنان را متوقف نمی شود, صحبت, صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد: “ما همچنان به مبارزه برای حقیقت و عدالت است و ما همیشه رفتن به اینجا حمایت از تمام زنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im