Harvey Weinstein: قاضی رد $19m حل و فصل با برخی از شاکیان

A $19m حل و فصل بین Harvey Weinstein و برخی از شاکیان رد شد در روز سه شنبه توسط یک قاضی فدرال.

ایالات متحده منطقه قاضی آلوین Hellerstein در منهتن گفت: محکوم Weinstein را شاکیان در پیشنهاد class-action حل و فصل شد خیلی متنوع بود و با هم گروه بندی می شوند.

وکلا برای چند زنان بود که در مخالفت با قرارداد ستایش آنچه آنها به عنوان Hellerstein را سریع رد یک طرفه پیشنهاد.

یک سخنگوی Weinstein را بلافاصله نظر. یک وکیل برای شرکت ها کاهش یافته بود.

یک سخنگوی دادستان نیویورک طور کلی Letitia جیمز اعلام کرد که توافقنامهای در 30 ژوئن گفت که دفتر او بود و بررسی تصمیم گیری و تعیین آن در مراحل بعدی.

“دفتر ما شده است مبارزه خستگی ناپذیر برای ارائه این زنان شجاع با عدالت به آنها بدهکار هستند و ادامه خواهد داد به انجام این کار” مورگان روبین گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

این توافق به حل و فصل دعاوی آورده توسط جیمز و شیکاگو وکیل به نمایندگی از زنان متعدد ارائه شده اند بین 7500 دلار و $750,000 به برخی از زنان که به حال متهم Weinstein از نظر جنسی سوء استفاده از آنها.

68 ساله و سابق هالیوود تولید شد و به اعدام محکوم شده در اوایل سال جاری از تجاوز و حمله جنسی علیه زنان است.

اتهامات توسط ده ها تن از زنان نازل شده که در یک مفصل در معرض توسط نیویورک تایمز در سال 2017 منجر به سقوط این فیلم مغول حرفه ای و برداشته فمینیستی #MeToo کمپین قدرتمند جنبش جهانی برای نگه داشتن مردان قدرتمند پاسخگو برای خود سوء رفتار جنسی به خصوص در کار های مربوط به تنظیمات و همچنین نرده در برابر عادت افراد و شرکت های خاموش شاکیان با فشار آنها را به امضای قرارداد عدم افشای توافق نامه.

Weinstein تشخیص داده شد در ماه مارس با کروناویروس تنها چند روز پس از او به نیویورک نقل مکان کرد دولت حداکثر امنیت Wende correctional facility, نزدیکی بوفالو برای شروع خدمت خود در 23 سال حبس.

به گزارش نیویورک تایمز در روز سه شنبه که قاضی سوال چگونه پول اختصاص داده می شود و به نام بزرگ هزینه های قانونی خواهد بود که اختصاص داده شده به Weinstein و سابق خود مدیران شرکت “نفرت انگیز”.

پیشنهاد معامله نیز نیاز نیست Weinstein به اعتراف به خطا و یا هر گونه پرداخت را به اتهام قربانیان به جای تکیه بر پوشش بیمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net