Harvey Weinstein است مجرم جرایم جنسی در #MeToo آبخيز

Harvey Weinstein این نیروگاه تولید فیلم که سقوط بیش از سوء رفتار جنسی مشتعل یک جنبش جهانی شد, مجرم از دو جرم جنایات جنسی پس از یک محاکمه که در آن شش زن شهادت داد که او تا به حال تجاوز جنسی آنها است.

هیئت داوران در بر داشت آقای Weinstein به جرم تجاوز به عنف و جنایی عمل جنسی اما تبرئه شد او را از سه دیگر شمارش از جمله دو جدی ترین اتهامات علیه او — که او یک درنده جنسی.

آقای Weinstein نشسته حرکت و نمایش احساسات کمی به عنوان حکم خوانده شد. او حیرت زده به نظر می رسد او به عنوان دستبند و رهبری خارج از دادگاه لنگش بین دو دادگاه افسران در راه خود را به زندان در انتظار صدور حکم است. او چهره یک حکم احتمالی بین پنج تا 25 سال است.

حکم ارائه شده اندازه گیری عدالت به ده ها تن از زنان که به جلو آمده و با اتهامات مشابه علیه آقای Weinstein. برای بسیاری از محاکمه بود یک لحظه نقطه عطفی برای #MeToo جنبش و یک آزمون بسیار مهم در تلاش برای نگه داشتن مردان با نفوذ پاسخگو برای آزار و اذیت جنسی در محل کار.

شکایت در مورد آقای Weinstein, یک برنده جایزه اسکار تهیه کننده فیلم از جمله “شکسپیر عاشق” تا به حال باز floodgates در اواخر سال 2017 به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از زنان پخش داستان های خود را از آزار و اذیت. آقای Weinstein به سرعت به یک نماد تبدیل شد و نه فقط از روی نیمکت ریخته گری فرهنگ در هالیوود اما از سوء استفاده از زنان در حال تحمل برای صدها سال.

اتهامات آورده در منهتن علیه آقای Weinstein, 67, استراحت دقت در شکایت از دو: میریام هیلی یک دستیار تولید, که گفت که او تا به حال مجبور دهان او در سال 2006 و جسیکا مان یک بازیگر سابق که اتهام او تجاوز او در یک هتل در سال 2013.

هیئت منصفه نیز تا به حال به در نظر گرفتن شهادت از بازیگر زن Annabella Sciorra که ادعا کرد آقای Weinstein حال تجاوز به او در اوایل 1990s در تصمیم گیری که آیا او یک درنده جنسی. سه نفر دیگر از زنان اجازه داده شد به حساب خود را از اتهام ضرب و جرح به ایجاد یک الگوی رفتاری اما آقای Weinstein اتهام نیست در آن حوادث.

اما هیئت منصفه او را مقصر در دو فقره درنده تجاوز جنسی نشان می دهد که آنها تا به حال شک و تردید در مورد خانم Sciorra بدخشان.

پس از منصفه مباشر تحویل حکم عدالت, James M. برک تشکر شده منصفه برای خود “مراقبت و غلظت” قبل از آنها به سمت چپ دادگاه. به عنوان زمینه آنها از داور شماره 6 خیره شد آقای Weinstein. عدالت برک بلافاصله فرستاده آقای Weinstein به زندان در انتظار صدور حکم در مارس 11, انکار درخواست خود را به خانه فرستاد به دلایل پزشکی.

این مورد شنیده ام در دادگاه عالی ایالت بود غیر منتظره ای مخاطره آمیز است برای دادستان منهتن که تا به حال کم و یا هیچ جسمی یا شواهد پزشکی قانونی برای حمایت از زنان را با خود ندارد. محاکمه تبدیل به یک نبرد بیش از زنان اعتبار.

دانا Rotunno سرب دفاع وکیل سعی کردم برای قرار دادن #MeToo جنبش در دادگاه با این استدلال که خشم عمومی بیش از آقای Weinstein رفتار کرده بود او را محروم از یک زندگی حرفه ای و مارک او را به عنوان یک متجاوز و بدون تشریفات. او گفت: “هدف از یک علت و یک جنبش است.”

دادستان به تصویر کشیده آقای Weinstein به عنوان یک محاسبه درنده که نگه داشته قربانیان خود را از حملات خود را به کنترل آنها با استفاده از قدرت خود را بیش از سلف خود را در صنعت فیلم به آنها را به سکوت.

“قدرت و تعادل او deviously بهره برداری شد نه فقط فیزیکی آن را نیز حرفه ای و عمیقا روانی” یکی از دادستان مگان هست گفت: در بیانیه افتتاحیه.

اما وکلای مدافع گفت: زنان تا به حال با آقای Weinstein با میل و رغبت بیشتر به حرفه خود. تنها سال بعد آنها گفتند: پس از او بوده است, متهم به آزار و اذیت جنسی در نیویورک تایمز و نیویورکر, آیا زنان می گویند برخوردهای خود را با او نمی شد با رضایت طرفین.

دفاع ارائه شواهدی وجود دارد که خانم هیلی و خانم مان نه تنها تا به حال ارتباطات دوستانه با آقای Weinstein پس از اتهام حملات بلکه تا به حال رضایت طرفین رابطه جنسی با او را.

اما پس از تعمق به مدت پنج روز هیات داوران از هفت مرد و پنج زن مشخص شد که آقای Weinstein شکسته بود قانون است.

این حکم یک پیروزی برای دادستان منطقه منهتن, کوروش R. ونس جونیور که میراث تبدیل شده و در نتیجه مورد. او آمده بود تحت سنگین فشار سیاسی را به اتهامات عنوان شده علیه آقای Weinstein پس از او کاهش یافته است به تعقیب او را در سال 2015 پس از اتهامات این تهیه کننده, groped ایتالیایی مدل در طول یک جلسه کسب و کار.

که تصمیم برگشت به امد و شد زیاد آقای ونس در اواخر سال 2017 هنگامی که ده ها تن از زنان جلو آمد به متهم آقای Weinstein از سوء رفتار جنسی; برخی از اتهامات مطامع دهه. هنگامی که به عنوان یک متحد توسط فمینیست آقای ونس شد هدف از تظاهرات حتی به عنوان هیئت منصفه شروع به شنیدن شهادت علیه آقای Weinstein ماه گذشته.

با میراث خود را به عنوان دادستان منطقه و آینده سیاسی خود در تعادل آقای ونس شنبه در دادگاه ترین روز. پس از صدور حکم گفت: در راهرو خارج از دادگاه است که زنانی که شهادت بود در برابر آقای Weinstein تا به حال “تغییر مسیر تاریخ در مبارزه با خشونت جنسی.”

“Harvey Weinstein باطل است درنده جنسی” که “استفاده از قدرت خود را به ترفند حمله و تحقیر قربانیان خود را” آقای ونس گفت. “به بازماندگان Harvey Weinstein, من مدیون و همه ما مدیون بسیار زیاد بدهی به شما.”

از شروع بسیار مورد داستان آقای Weinstein بدرفتاری زنان شده بود آستین ، از تعداد زنانی که او را متهم کرد — حداقل 90 — به طیف وسیعی از اتهام سوء رفتار: همه چیز از هرزه گزاره ها و ناخواسته دست به دهان هم رابطه جنسی اجباری و تجاوز به عنف.

اما مقامات در نیویورک در مواجهه با مانع در کنار هم قرار دادن یک مورد اجرای قانون مقامات گفت. بسیاری از جرائم اتفاق افتاده در خارج از دولت است. دیگران بیش از حد قدیمی برای تعقیب و تحت اساسنامه محدودیت ها. برخی از زنان بودند حاضر به شهادت دادن.

پرونده آقای ونس را در آورده مارس 2018 شد به چالش کشیدن برای دادستان برای اثبات, در بخشی به دلیل دو تا از سه شاکیان ادامه داشت به دیدن آقای Weinstein پس از اتهام ضرب و جرح.

سپس اتهامات مربوط به زن سوم انداخته بودند چرا که دادستان گفت: کارآگاه سرب در این مورد تا به حال نکردن مدارک و شواهد از آنها را که می توانست مورد استفاده قرار گیرد برای بی اعتبار ساختن زن به حساب آورد.

برای تقویت تضعیف مورد دادستان برنده اجازه تابستان گذشته از عدالت James M. برک قاضی اجرای آزمایشی شامل یک اتهام تجاوز به عنف از خانم Sciorra بازیگر شناخته شده برای کار خود را بر “سوپرانوها”.

اگر این حادثه اتفاق افتاده بود بیش از حد طولانی پیش به صورت جداگانه اتهام تجاوز به عنف دادستان ها به دنبال استفاده از آن برای حمایت از اتهام درنده تجاوز جنسی که حمل یک پنالتی از زندگی در زندان است. کسانی که اتهامات نیاز به دولت ثابت کند که آقای Weinstein بزرگی مرتکب جرم و جنایت جنسی علیه حداقل دو زنان.

Ms Sciorra, 59 شهادت آقای Weinstein تا به حال تحت فشار قرار دادند و راه خود را به آپارتمان او در اوایل دهه 1990 و پس از او به او یک خانه سوار از یک مهمانی شام, خشونت و تجاوز او حتی به عنوان او لگد و مشت او.

بازیگر Rosie Perez حمایت او شهادت پینوشت: چگونه خانم Sciorra به او گفته بود در آن زمان “من فکر می کنم من تجاوز” بود و بعد از شناسایی آقای Weinstein به عنوان مهاجم.

عدالت برک همچنین اجازه دادستان به تماس سه — Tarale وولف, سحر Dunning و لورن جوان — که گفت: آقای Weinstein جلب و جذب آنها را به جلسات خصوصی یا در هتل ها و یا در آپارتمان خود به بهانه بحث در مورد فرصت های شغلی و سپس تجاوز جنسی آنها است. در آن زمان آنها مشتاق بازیگران در تلاش برای دریافت فیلم بخش است.

یکی از آن حوادث اتفاق افتاده در لس آنجلس و دو محروم شدند توسط نیویورک دولت اساسنامه محدودیت ها. هنوز قاضی اجازه داد که زنانی که تا به حال تمام شده است کار به عنوان پیشخدمت و یا مدل به شهادت به ایجاد یک الگوی سوء استفاده — حقوقی استراتژی منجر به محکومیت در تجاوز جنسی محاکمه کمدین بیل کازبی در پنسیلوانیا است.

دفاع به نام دوستان از خانم مان و خانم Sciorra است که گفت: “زنان هرگز توصیف تجارب خود را با آقای Weinstein به عنوان تجاوز به عنف. خانم Sciorra دفاع پیشنهاد کرد در طول بازجویی در حال misremembered چه اتفاقی افتاده است و اشاره کرد که او نمی تواند به یاد تاریخ از حمله و نه توضیح دهید که چگونه آقای Weinstein گذشته یک دربان و به آپارتمان او.

دفاع وکلا نیز معرفی نمرات دوستانه و گاهی مخ زن ایمیل نشان می دهد که خانم مان و خانم هیلی حفظ روابط با آقای Weinstein برای سال پس از اتهام حملات.

در یک پیام به یک دوست به عنوان مثال خانم مان توصیف آقای Weinstein به عنوان “یک شبه پدر” که به او داده بود “همه اعتبار” او مورد نیاز است. در دیگر او bragged درباره انجام رابطه جنسی دهانی در یک “فوق العاده غنی تولید کننده” که می تواند خراب کردن فرصت های شغلی.

خانم مان, 34, اذعان تحت سه روز خسته کننده سوال که رابطه عاشقانه با آقای Weinstein بود “پیچیده و متفاوت است.” در یک نقطه او تسلی ناپذیر که از آن بیرون آمد در دادگاه او شده بود مورد آزار جنسی زمانی که او جوان بود. او گفت که او گذشته تا به حال با آقای Weinstein در سال 2016 پس از او از او خواست به کنسول او را به خاطر مادرش فوت کرده است.

“آن تغییر نمی کند این واقعیت است که او raped me,” او گفت:.

خانم هیلی, 42, که او تغییر نام قانونی از میمی Haleyi گفت که آقای Weinstein خواسته او برای یک ماساژ در اولین و حرفه ای نشست اما او را رد کرد و پیشرفت در جلسات بعدی. او در نهایت کمک به او یک کار به عنوان دستیار تولید در تلویزیون نشان می دهد “Project Runway” او گفت:.

سپس در جولای 11, 2006, خانم هیلی پذیرفته شده دعوت به بازدید آقای Weinstein در آپارتمان خود در پایین منهتن. او گفت که او تحت فشار قرار دادند و او را بر روی تخت و حتی به او اعتراض خود را برگزار کردن و مجبور کلیک در دهان او. “من در حال تجاوز” او به یاد می آورد تفکر است.

دفاع بدستآمده از شهادت خانم هیلی که او ادامه داد: به دیدن آقای Weinstein پس از این حمله را به اتهام داشتن رابطه جنسی با رضایت طرفین او دو هفته بعد در یک هتل. او همچنین گفت: دوستان در مورد دوستی خود را با او تن به تن او ایده هایی برای پروژه های, و پذیرفته بلیط فیلم برای اولین بار و برای یک پرواز به لندن.

آقای Weinstein وکلا نیز پرسید که چرا هیچ یک از شش زنان گزارش این حادثه به پلیس.

دادستان گفت: هیئت منصفه که زنان می ترسید آقای Weinstein را خراب مشاغل خود را اگر آنها گزارش برخورد به اجرای قانون است. دادستان نیز نامیده می شود یک متخصص در روانشناسی تجاوز جنسی, قربانیان, دکتر باربارا Ziv که گفت: قربانیان اغلب گزارش نمی دهند چنین جنایاتی به مقامات و گاهی اوقات حفظ روابط خود را حمله.

خانم Rotunno گفته بود دادستان اختراع یک جهان که در آن زنان بدون اراده آزاد و مسئول گیری خود را نشان می دهد آقای Weinstein را شاکیان در حال حاضر پشیمان بود داشتن رضایت طرفین رابطه جنسی با او را در زمانی که آنها ایستاده بود به نفع.

اما جوآن Illuzzi سرب دادستان مقابله شد که در آن آقای Weinstein که تا به حال ایجاد یک جهان که در آن زنان با کمتر از او و بیشتر به از دست دادن تا به حال هیچ چاره ای اما به معرض خود پیشرفت های ناخواسته و سوء استفاده تا به حال.

“او کارشناسی ارشد خود را در جهان و شهود در اینجا صرفا مورچه ها که او می تواند گام بدون عواقب” خانم Illuzzi گفت. “این واقعیت که آنها می خواستم برای دریافت به جهان او بود همه او نیاز به نوبه خود در اطراف و می گویند آنها نمی تواند به شکایت زمانی که آنها بر روی پا, تف, در, سردرگم, و بله, تجاوز و آزار قرار گرفته توسط متهم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im