Harvey Weinstein استخدام Black Cube برای جلوگیری از مقاله نیویورک تایمز داوران می شنودهیئت منصفه ای در نیویورک تجاوز به عنف محاکمه Harvey Weinstein شنیده است که یک بار قدرتمند فیلم مغول شاغل اسرائیل شرکت خصوصی بررسی Black Cube سعی کنید کدو یک مقاله نیویورک تایمز که منفجر درب در سوء رفتار جنسی اتهامات علیه او و موجب #MeToo جنبش است.

Dev Sen یک شرکت وکیل در معتبر نیویورک شرکت حقوقی Boies شیلر Flexner گفت: دادگاه است که خود شرکت به عمل به عنوان واسطه اتصال محاصره تولید فیلم را به مکعب. کارآگاه خصوصی شرکت کارکنان تا حد زیادی متشکل از فارغ التحصیلان از سوی سازمان اطلاعات موساد.

تحت بازجویی توسط دادستان منهتن, سن گفت که در 11 جولای 2017 – سه ماه قبل از نیویورک تایمز بیرون آمد و با آن بمب, مقاله آشکار است که Weinstein تا به حال پرداخت کردن زنان متعدد بیش از چند دهه به دفن خود را آزار و اذیت جنسی شکایت – Boies شیلر امضا قرارداد با مکعب. معامله شد مهر و موم شده تحت دستورالعمل دادند.

داوران داده نشده است جزئیات بیشتر در مورد ماهیت قرارداد. اما در استدلال حقوقی در دادگاه روز پنج شنبه از گوش رس از منصفه کلیدی جزئیات محتویات آن مورد بحث قرار گرفت.

وکیل بخوانید از عناصر قرارداد. یکی گزیده ای گفت: Black Cube شد به “ارائه اطلاعات است که کمک خواهد کرد که مشتری تلاش به طور کامل جلوگیری از انتشار یک فیلم جدید منفی مقاله در یک پیشرو در روزنامه نیویورک”.

این قرارداد همچنین شامل یک جایزه بند زیر که سیاه و سفید, مکعب خواهد بود پرداخت می شود $300,000 اگر آنها در واقع موفق در مهار انتشار این بار مقاله.

در طول گرم استدلال حقوقی سرب دادستان جوآن Illuzzi-Orbon استدلال کرد که قرارداد “نشان می دهد که متهم بود در مورد یک مقاله بیرون آمدن و او به دنبال آن بود Anabella Sciorra بررسی شود”. Sciorra یکی از شش زن است که از ویژگی های در Weinstein تجاوز به عنف محاکمه.

هفته گذشته Sciorra داد چشمگیر شواهد که در آن او توضیح داد که گفته بودن raped توسط تهیه کننده فیلم در آپارتمان خود در منهتن در زمستان 1993-94.

Weinstein چهره پنج فقره است که انجام حداکثر حکم زندگی در زندان است. او به اتهام دو فقره تجاوز به عنف یکی که او را به زور انجام سکس دهانی, در یک زن و دو فقره درنده تجاوز جنسی.

او با رد تمام اتهامات عنوان شده علیه.

پنجشنبه شهادت و استدلال حقوقی موید این کار از روزنامه نگاران که در معرض استادانه عمل ایجاد شده توسط Weinstein و همکارانش در تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از اتهام سوء رفتار جنسی و جنایت تا کنون به دیدن نور روز.

سیاه و سفید, مکعب قرارداد برای اولین بار گزارش شده توسط رونان فارو از نیویورکر که نشان داد که اسرائیل با شرکت در Weinstein دلار اعزام تعدادی از محققان با استفاده از هویت های جعلی به رفتار و برخورد با زنان متهم فیلم titan از سوء رفتار جنسی و استخراج اطلاعات از آنها.

Farrow همچنین نشان داد که قرارداد مورد بحث در دادگاه روز پنجشنبه امضا شد شخصا توسط دیوید Boies. اخبار ارسال امواج از طریق محافل حقوقی به دلیل Boies تا به حال دیده شده است به عنوان یک قهرمان لیبرال علل نمایندگی ال گور در مبارزه خود را با جورج بوش بر نتایج حاصل از 2000 انتخابات ریاست جمهوری و بی اعتباری کالیفرنیا ممنوعیت ازدواج همجنس بازان.

در پی افشای تکان دهنده که Boies درگیر شده بود در استخدام یک کارآگاه خصوصی شرکت در تلاش برای کمین کردن یک مقاله نیویورک تایمز در همان زمان بود که او به عنوان یک مشاور حقوقی به, نیویورک تایمز, روزنامه تصمیم به قطع روابط با او.

Weinstein سرب وکیل مدافع در دادگاه دونا Rotunno موفق به فشار در یک تعریف برای Boies در طول cross-examination. او پرسید: Sen به توافق برسند که “آقای Boies دارای شهرت فوق العاده در نیویورک و در سراسر جهان است.”

دادستان فورا اعتراض به سوال قاضی, James Burke پایدار مداخله قابل توجه سخن گفتن از رکورد.

این مورد همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>