Harvey Weinstein مجرم تجاوز به عنف در دادگاهHarvey Weinstein های سقوط تیتان هالیوود که سوء استفاده جنسی از مشتاق زن جوان بازیگران موجب #MeToo جنبش شده است تا در نهایت به عدالت به ارمغان آورد و پس از نیویورک منصفه او را مجرم شناخته است.

فیلم مغول حماسه سقوط از فضل است و در حال حاضر کامل سرنگون از اوج سینمای مستقل که در آن او گروگان فیلم مانند داستان عامهپسند و شکسپیر در عشق و گردآوری مجموع 81 اسکار. پر زرق و برق منهتن و در لس آنجلس زندگی او یک بار لذت می برد و به زودی جایگزین می شود توسط یک ایالت نیویورک سلول زندان او به عنوان چهره زمان زندان.

هیئت داوران از هفت مرد و پنج زن در دادگاه عالی نیویورک در زمان پنج روز خود را برای رسیدن به حکم. آنها دریافتند متهم به جرم های جنایی عمل جنسی در درجه اول برای وادار کردن دهان در سابق پروژه باند دستیار تولید میریام هیلی در سال 2006.

تعداد حمل حداقل حبس از پنج سال و حداکثر تا 25 سال است.

هیئت داوران همچنین محکوم Weinstein تجاوز به عنف در درجه سوم است. این مربوط به او تجاوز به یک زن نگهبان است نه نامگذاری به عنوان خواسته های خود را برای شناسایی و مشخص نیست در نیویورک هتل در سال 2013.

Weinstein بود تبرئه از بیشتر از سه اتهام از جمله دو جدی ترین فقره درنده تجاوز جنسی است که انجام یک زندگی ممکن است جمله و یک جایگزین شمارش از تجاوز به عنف در درجه اول.

محکومیت علائم نهایی comeuppance برای شخصیتی که در اختیار داشت قدرت خود را در صنعت فیلم – به عنوان به خوبی به عنوان فرمانده حضور فیزیکی بیش آسیب پذیر زنان جوان به دنبال کمک خود را.

هر چند قاضی James Burke هشدار داوران به دیدن این مورد به عنوان یک همه پرسی در #MeToo, Weinstein اعتقاد خاصی به پیامدهای گستردهای برای روابط جنسیتی در محل کار در هالیوود و فراتر از. جهان از مردان قدرتمند که استقرار ارشد خود را به عنوان ابزار جنسی کنترل بسیار کمتر امن در پی آن است.

میشل سیمپسون Tuegel یک وکیل به نمایندگی از قربانیان تجاوز جنسی و گفت که او انتظار می رود برای دیدن یک موج زنان رو به جلو در آینده با شکایت جنسی دیگر معتادان است. “مهم نیست که چقدر قدرتمند یک فرد است که مهم نیست که چقدر گل و یا خاک ممکن است پرت کسانی که شجاعت به جلو آمده و ما در یک زمان. این #MeToo عصر است و خوشبختانه شروع به چیزی را اشکار کردن این سیستم از سوء استفاده از قدرت و در حال حاضر زنان شنیده می شود و اعتقاد بر این است.”

این حکم گناه نیز می تواند تاثیر عمیقی در راه جنایات جنسی تحت پیگرد قانونی قرار دارد. نیویورک دفتر دادستان منطقه در زمان یک قمار در چگونه آنها راه اندازی شده است.

دادستان انتخاب به عنوان اصلی شاکیان دو زن هر دو از آنها را در ادامه به نزدیک – و در زمان های جنسی – تماس با Weinstein پس از آنها مورد حمله قرار گرفتند. در گذشته دادستان تقریبا همیشه خودداری کردند در چنین مواردی که همراهی و رضایت طرفین رابطه وجود دارد side-by-side با توجه به آنها را بیش از حد کثیف به امن احکام گناه است.

این واقعیت است که این تاکتیک موفق شد با حضور هیئت منصفه است نشانه ای از تغییر شنهای #MeToo. این نشان می دهد که دادستان ممکن است به مراتب بیشتر گریز در آینده را در مواردی که قربانیان همچنان در بنده خود را از مهاجمان پس از تجاوزات جنسی – سناریویی که جنایات جنسی کارشناسان می گویند این است که همه بیش از حد معمول و در عین حال تا وقتی به حال شده است که تقریبا به طور کامل نادیده گرفته شده توسط دادگاه های جنایی.

به عنوان روانپزشک باربارا Ziv گفت: داوران متخصص شهادت “این هنجار به تماس با ضارب.”

چنین قابل توجه پیروزی می تواند اعتبار به دو بی باک دادستان جوآن Illuzzi-Orbon و مگان هست که دقت گذاشته متهم مجرمیت. آنها را در برابر headwinds تولید شده توسط Weinstein وکلا رهبری شیکاگو مبتنی بر جنایات جنسی مدافع دانا Rotunno که خیلی تهاجمی نسبت به شاهد که او القا شده در یکی از دو بخش اصلی شاکیان به طور کامل تکامل یافته حمله وحشت.

دادستان به نام 27 شاهد بیش از 12 روز از ایجاد یک پروفایل از تهیه کننده فیلم به عنوان یک سرد و محاسبه درنده جنسی است که در نهایت ضعف دفاع استدلال. آنها با تاکید بر خلیج گسترده در قدرت و دور – بین Weinstein و قربانیان خود را.

او یک “معروف و قدرتمند هالیوود تولید کننده زندگی اسراف در شیوه زندگی است که بسیاری از ما هرگز نمی خواهد می دانم”, Hast گفت و اشاره کرد که او شمارش در میان دوستان خود را نه تنها نخبگان هالیوود بلکه رهبران جهان مانند بیمار کلینتون. در مقابل, بینام تجاوز قربانی آورده بود تا در یک ایالت واشنگتن مزرعه های لبنی.

Weinstein, 67, دقت برنامه ریزی حملات خود را به دقت انتخاب قربانیان خود را برای آسیب پذیری خود را و نیازمندی. او آنها را وفاداری آزمون است که اگر آنها گذشت پس از آن منجر بر روی مرحله بعدی درنده نظافت.

او قلاب میریام هیلی در حال حاضر 42 دوم خود را اصلی متهم با کمک او امن دستیار تولید کار در پروژه باند. سپس در 10 جولای سال 2006 او اغوا هیلی به او سوهو آپارتمان به بهانه یک جلسه کسب و کار.

هنگامی که در داخل همه چیز نرمال بودند تا زمانی که تهیه کننده فیلم به طور ناگهانی lunged در و سعی کردم به او بوسه. او را رد کرد اما او نگه داشته و در آینده هل دادن او را به عقب به یک اتاق خواب و روی تخت.

او به یاد بودن اتاق های کم نور و با اسباب بازی های کودکان در آن است.

“من سعی کردم به بالا و او من تحت فشار قرار دادند پایین. من فقط گفت: “نه, من نمی خواهم این اتفاق می افتد.'” او نگه داشته در اعتراض به گفتن او بود در دوره او اما “این بود که اگر او مرا باور نیست”; او yanked تامپون و انجام حمله به او.

در نهایت او را متوقف مقاومت در برابر. “من فکر کردم آن را بی معنی” هیلی به هیئت منصفه گفت که او گریه کرد.

تجاوز به قربانی توصیف متهم به عنوان یک دکتر جکیل و مستر هاید. “اگر او شنیده کلمه” نه ” آن را مانند یک ماشه برای او,” او گفت:.

به عنوان شواهد آشکار در دادگاه 99 طریق ترسناک شبیه حساب شش زنان مشخص شد که رابطه جنسی برای Weinstein هیچ ربطی به فتنه انگیزی, عشق و محبت, اجازه دهید به تنهایی صمیمیت و یا عشق. به عنوان تجاوز به عنف قربانی شهادت او مهاجم تا به حال به استفاده از یک سوزن برای تزریق خود را در آلت تناسلی مرد با اختلال نعوظ, دارو قبل از او می تواند انجام این حمله است.

یکی از دوستان خود پل Feldsher بود که به عنوان یک شاهد دفاع گفت: Weinstein تا به حال یک “فیلم علاوه بر”. اما بسیار دقیق تر تحلیل رفتار او داده شد توسط Illuzzi-اوربن که به هیئت منصفه گفت که “در نهایت این دادگاه در مورد متهم میل به فتح”.

در پایان چه خواهد شد چوب در ذهن بسیاری از کسانی که نشسته طریق دادگاه – شاهدان, منصفه, دادگاه, مقامات خبرنگاران و عمومی به طور یکسان شد وحشتناک خشونت و قتل ،

هیلی مرتبط در دادگاه چگونه Weinstein حال پاره پاره کردن تامپون قبل از وادار کردن در دهان او. Tarale وولف یک مدل 43 بود که یکی از سه شاهد به نام توسط دادستان برای نشان دادن یک الگوی “قبل بد عمل” توسط متهم بازگو چگونه او مورد حمله قرار گرفت در سوهو آپارتمان در سال 2005.

“او اسلحه من رو تبدیل به اطراف و من انداخت روی تخت و سپس در بالای من,” او گفت:. “او خود را در داخل و raped me.”

چند تن از شاهدان به هیئت منصفه گفت که دادند به نظر می رسد فکر می کنم او به عنوان سوء استفاده از زنان با توجه به وضعیت خود را در صنعت فیلم است. زمانی که سحر Dunning دیگر از “قبل بد عمل” شاهد کاهش تقاضای خود را برای یک بازی سه نفری در سال 2004 زمانی که او در 24 او فریاد زد: “از این است چگونه کسب و کار کار می کند. این است چگونه بازیگر نقش اول زن رو به جایی که آنها هستند.”

Weinstein نقش جدید به عنوان یک جنایتکار جنسی جنایی است نه پایان داستان. او در حال حاضر خواهد شد در صورت صدور حکم در دست برک یک قاضی که در طول محاکمه خود را نشان داده است سیستم ایمنی بدن به شکایت از Weinstein وکلا در مورد راه محاکمه انجام شد.

در آن شکایت شد به احتمال زیاد طراحی شده اند به عنوان دانه برای آینده تجدید نظر. Rotunno و دفاع تیم بارها و بارها شکایت کرده است که محاکمه ناعادلانه بود و خواستار آن بود نقل مکان کرد و از نیویورک به دلیل این شهر غلظت ضد Weinstein پوشش رسانه ای این ادعا که داوران شده بود آلوده و اعتراض به عناصر شواهد – از جمله مجموعه ای از رسمی عکس, این متهم به اتهام تغییر شکل اندام تناسلی است.

قبل از او می شود به تسلیم هر گونه درخواست تجدید نظر دادند می تواند به صورت قانونی بیشتر معرض خطر است. لس آنجلس مقامات متهم او را با تجاوز و آزار جنسی دو زن بیش از یک دوره دو روزه در فوریه 2013.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا آن پیگرد قانونی اقدام خواهد شد و یا اینکه آیا آنها اجازه خواهد داشت به پژمرده در حال حاضر که او خاص است به صورت زندان در نیویورک است. یکی از آن دو در LA مورد بود “قبل بد عمل” شاهد در نیویورک – لورن جوان گفت که داوران چگونه Weinstein بود groped او را در حمام هتل در بورلی هیلز در سال 2013.

فراتر از Weinstein سرنوشت چند پرسش بزرگ هستند به احتمال زیاد به افزایش به عنوان یک نتیجه از حکم. به طور خاص چگونه آن را ممکن است برای یک سریال جنسیت مهاجم برای فرار از عدالت برای بسیاری از سال است ؟

کتاب های نوشته شده توسط پولیتزر-برنده جایزه روزنامه نگاران که در معرض Weinstein در سال 2017 – او گفت: توسط Jodi Kantor و مگان Twohey از نیویورک تایمز و گرفتن و کشتن توسط نیویورکر را رونان فارو – طرح استادانه درست شده از شبکه وکلا کارآگاه خصوصی و دیگر پرداخت می شود مشاوران و دستیاران که مشغول به کار مجدانه در فیلم مغول از طرف. این توانمندسازها بارها و بارها بسیج به Weinstein را علت خاموش خود شاکیان و اطمینان حاصل کرد که در دهه های ثروت و قدرت به طور موثر ارائه شده به او می رسد.

هیچ کس بالاتر از قانون واضح می گوید اما Harvey Weinstein شد بالاتر از قانون حداقل به مدت یک ربع قرن است. تا این هفته که عدالت در نهایت با او.

  • در ایالات متحده Rainn ارائه می دهد پشتیبانی در 800-656-4673 یا چت در Rainn.org. در انگلستان تجاوز به بحران ملی خط تلفن freephone در 0808-802-9999. در استرالیا پشتیبانی در دسترس است در 1800Respect (1800-737-7328) یا 1800respect.org.au. دیگر بین المللی کمک می توان در یافت Ibiblio.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im