دانشگاه هاروارد برای اهدای مانده از جفری اپستین هدیه به قربانی گروهدانشگاه هاروارد روز جمعه اعلام کرد که آن را اهدا باقی مانده 210.000 دلار از $9.1 m هدیه از خوار سرمایه جفری اپستین به گروه است که حمایت از قربانیان قاچاق جنسی و تجاوز است.

لارنس Bacow, دانشگاه هاروارد, رییس جمهور, تایید تصمیم در بیانیه ای گفت: یک بررسی کامل از اپستین کمک های مالی مشخص است که پول او بین سال های 1998 و 2008 صرف شد “برای پشتیبانی از انواع تحقیقات و فعالیت های علمی”.

در حالی که این بررسی نشان داد که هیچ هدیه دریافت کرده بودند از اپستاین زیر اعتقاد خود را در سال 2008 به صورت ایالتی فلوریدا جنایات جنسی خود روابط به دانشگاه گسترده بودند.

اپستاین تا به حال خود را در یک بخش از بازدید بیش از 40 بار در بین سال های 2010 و تا سال 2018 است. در سال 2008 او داده شد 18 ماه دولت حکم برای گرداندن مراکز فساد فحشا.

“در این گزارش که امروز منتشر شد نشان می دهد نهادی و فردی کاستی است که باید خطاب” Bacow نوشت. “نه تنها به خاطر از دانشگاه بلکه در به رسمیت شناختن شجاع افرادی که به دنبال آوردن اپستاین به عدالت است.”

اپستاین یک دوست سابق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بیل کلینتون به عنوان به خوبی به عنوان شاهزاده اندرو دستگیر شد در ماه ژوئیه گذشته در فدرال به اتهام قاچاق جنسی کودکان. او با خودکشی در حالی که در بازداشت و در انتظار محاکمه در نیویورک است.

دانشگاه هاروارد همچنین اذعان کرد که “برخی از اعضای … جامعه ادامه داد: روابط خود را با اپستین” و در نتیجه ناموفق تلاش برای از سرگیری کمک های مالی در سال 2013.

“[رئيس دانشگاه] خواسته شده بود به در نظر گرفتن یک هدیه جدید از اپستاین” نوشته دایان لوپز, هاروارد کلی, مشاور که نظارت بررسی.

“اگر او تا به حال شنیده نشده از او در زمان پس از او در جریان ماهیت اتهامات علیه او مشخص شد که دانشگاه هاروارد دیگر باید قبول هدیه از او.”

دانشگاه هاروارد راه اندازی شد تحقیقات خود را در ماه های پس از اپستاین مرگ است. در ماه سپتامبر Bacow گفت که او “عمیقا تاسف هاروارد گذشته ارتباط با او”.

“جفری اپستین جنایات بودند دافعه و قابل سرزنش او گفت:” پس از آن. “رفتار مانند او هیچ جایی در جامعه ما است.”

روز جمعه در دانشگاه هاروارد گفت: “$200,937 از هدایای دریافت شده از اپستاین [که] باقی مانده unspent” خواهد بود به طور مساوی تقسیم شده بین زندگی من و انتخاب من در بوستون و آموزشی و خدمات مشاوره (سنگهای قیمتی) در نیویورک.

نه برای سود گروه تمرکز بر حمایت از قربانیان قاچاق انسان و تجاوز جنسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de