هری پاتر فن سایت فاصله خود را از جی کی رولینگ بیش از فراجنسیتی حقوقدو تا از بزرگترین هری پاتر فن سایت ها باید فاصله خود را از نویسنده جی کی رولینگ به دلیل باورهای خود در فراجنسیتی حقوق تماس آنها را در تقابل با پیام توانمندسازی در بهترین-فروش کتاب.

وب سایت چکه کن دیگ و Mugglenet گفت: آنها دیگر ارائه لینک به انگلیسی, نویسنده, وب سایت شخصی با استفاده از عکس خود و یا نوشتن در مورد دستاوردهای است که نه مربوط به جهان او ایجاد شده است.

این بیانیه مشترک سایت های فن گفت رولینگ پخش “مضر و رد اعتقادات در مورد آنچه در آن به معنی یک فرد همجنسگرا” در طول غرور ماه و دیدگاه های خود را بر “به حاشیه رانده مردم [در حال] با پیام پذیرش و توانمندسازی پیدا کنیم و در کتاب ها و جشن هری پاتر جامعه”.

آن را زیر یک طولانی, شخصی, مقاله توسط رولینگ در ماه گذشته که در آن او دقیق باورهای خود در فراجنسیتی حقوق از جمله نمونه هایی که در آن از او خواسته نما فعالان بودند خطرناک برای زنان است.

مقاله مورد انتقاد قرار گرفت با تجاوز+ وکالت گروه به تفرقه و transphobic.

در هفته های اخیر, ستاره فیلم هری پاتر – از جمله دانیل رادکلیف که بازی عنوانی شخصیت Eddie Redmayne که ستاره دار در اسپین آف فیلم فوق العاده جانوران و که در آن به آنها را پیدا کنید – آیا صحبت کردن در برابر رولینگ نظرات به فراجنسیتی مردم است. چهار نویسندگان ترک رولینگ ادبی آژانس در ماه ژوئن پس از آنکه این شرکت از کاهش به صدور یک بیانیه در حمایت از تراجنسیتی حقوق.

فن سایت های که با هم بیش از یک میلیون Facebook پیروان گفت: اعضای یافت می شود آن را دشوار برای صحبت کردن در برابر رولینگ چرا که آنها تا به حال تحسین کار خود را برای مدت طولانی, اما گفت: “این اشتباه خواهد بود به استفاده از سیستم عامل های ما برای مقابله با آسیب های او باعث شده است.”

“ما موضع استوار است: زنان تغییر جنسیت زنان هستند” بیانیه ای گفت:. “تغییر جنسیت مردان مرد هستند. غیر دودویی مردم غیر دودویی. افراد دو جنسیتی وجود داشته باشد و نباید مجبور به زندگی در دودویی. ما ایستاده با طرفداران هری پاتر در این جوامع است.

“در حالی که ما نمی پوشی بدرفتاری [رولینگ] دهکدهای را برای پخش نظرات او در مورد نما مردم ما باید رد باورهای خود.”

رولینگ نمایندگان کاهش یافته است به نظر جمعه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im