هری دونن خانواده به دنبال پاسخ بیش از گزارش آن Sacoolas شد مامور سازمان سیاخانواده یک نوجوان کشته شدند در زمانی که موتور خود را زده بود با یک ماشین رانده شده توسط یک دیپلمات و همسر را خواستار بدانید که آیا بریتانیا گفته شد او اتهام افسر سابق سازمان سیا و اگر این به حفاظت اضافی از استرداد.

شارلوت چارلز مادر هری دان – که در ماه اوت درگذشت در یک تصادف در نزدیکی Northamptonshire هوایی که در آن Sacoolas شوهر مشغول به کار به عنوان یک افسر اطلاعاتی – گفت: خانواده بودند خشمگین پس از شنیدن Sacoolas ادعا گذشته است.

چارلز گفت: “چگونه می تواند [دولت بریتانیا] آیا این به ما ؟ ما انداخته اند خودمان را به ساختمان روابط با دولت با وجود وحشتناک راه آنها درمان ما. ما اعتقاد داریم مردم با دادن یک شانس دوم. اما من کبود امروز و خانواده من پر از خشم است.”

او گفت: آخرین گزارش در پست روز یکشنبه در مورد Sacoolas را به اتهام قبلی وضعیت به عنوان یک CIA او را به یاد روز فقط پس از مرگ پسرش که او ادعا کرد دولت “در تلاش بودند تا این همه در زیر فرش”.

خانواده سخنگوی Radd Seiger به نام برای یک پرس و جو عمومی به این موضوع گفت: Dominic Raab خارجی, منشی, اشاره نمی کند مشکوک را گزارش گذشته به عنوان یک افسر سازمان سیا.

Seiger گفت: خانواده می خواستم به می دانم که اگر وزرای کابینه تا به حال شناخته شده از Sacoolas را به اتهام قبلی وضعیت و اینکه آیا این نقش را در ما تصمیم به رد بریتانیا درخواست برای استرداد.

خانواده با وجود جلسات متعدد با وزارت امور خارجه کارکنان نمی شد گفت که او تا به حال مشغول به کار برای سیا, اگر چه آن را به حال شده است به طور گسترده ای گزارش شده بود که شوهرش یک CIA در RAF Croughton. دولت بریتانیا کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا Sacoolas تا به حال به عنوان یک مقام ارشد سازمان سیا عضو هیات هر چند او اعلام نشده است مانند زمانی که او و همسرش نقل مکان کرد و به انگلستان است.

یک سخنگوی وزارت خارجه بریتانیا گفت: “آن Sacoolas مطلع شد به ما به عنوان یک مرد متاهل با هیچ مقام رسمی نقش است.” او مصونیت دیپلماتیک تحت شوهرش نقش به پایان رسید که به هنگام بازگشت به ایالات متحده.

Seiger گفت: “چیزی است که به وضوح رفته بسیار بد اشتباه است و آن را هیچ جای تعجب است که بوریس جانسون دیده نمی شود آن را مناسب برای دیدار با پدر و مادر و. او رهبر تیم است و هیچ جا دیده می شود غیر از ساخت کاملا نامناسب و سودمند نظرات عمومی.

“این یک رسوایی است که برای ملاقات با ما در زمانی که حتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است.”

Seiger اضافه شد “زمان که ملت می توانید با شفافیت کامل یا نه دولت همگانی حفاظت از هویت Sacoolas خانواده بیش از رفاه و حقوق هری خانواده است. دولت آمریکا گفت: FCO که آنها را به حذف آن Sacoolas از انگلستان مگر اینکه انگلستان بود هر اعتراض.

“هنوز هم به این روز خانواده را دیده اند هیچ مدرکی وجود ندارد که انگلستان در واقع بالا بردن هر گونه اعتراض و در واقع ترس که آنها دست تکان داد و او را در فرودگاه.”

آدم واگنر یکی از وکلای اقدام برای دونن خانواده گفت: FCO مورد نیاز “برای پاسخ به این که آیا آن را می دانستند Sacoolas بود که سازمان سیا در زمان هری مرگ و اینکه آیا ما با استفاده از وضعیت او به عنوان یک عضو خانواده به استفاده از ‘متفرقه’ به موجب آن اعضای خانواده را به همراه داشت و بیشتر مصونیت از دیپلمات ها در پایگاه”. این دونن وکلا اختلاف وجود این ادعا anomaly.

واگنر افزود: “وزارت امور خارجه بریتانیا خودداری کرده اند تا کنون به افشای هر گونه اطلاعات و یا اسناد و مدارک مورد بحث با ایالات متحده آمریکا و پلیس پس از هری درگذشت. خانواده در حال هل دادن سخت برای آشکار ساخته اند یک برنامه برای اطلاعات و اسناد و مدارک.”

FCO و گفت: آن را بررسی آزادی اطلاعات درخواست وکلای خانواده. خانواده بر این باورند که اسناد ممکن است آشکار دولت اصرار نیست Sacoolas باقی مانده در این کشور تا حدودی به این دلیل از او گذشته وضعیت به عنوان یک افسر سازمان سیا.

“چگونه می تواند از آنها این را از ما؟” چارلز گفت. “ما مصمم به مطمئن شوید که این اتفاق هرگز به خانواده دیگری دوباره.

“من نمی دانم آنچه که دولت فکر می کنم آنها در حال انجام و یا چرا آنها در حال درمان ما راه آنها … ما نمی خواهد استراحت تا زمانی که آن Sacoolas است و ما باید امن ایمنی ملت تا آنجا که به اصطلاح دیپلمات های ارتکاب جرم در اینجا در انگلستان نگران است.”

در مورد گزارش Sacoolas را سیا کار وزیر مسکن رابرت Jenrick گفت: آسمان Sophy ریج در روز یکشنبه نشان می دهد: “من نمی دانم دلیل این که چرا ما باید رد درخواست ما تا کنون به استرداد او است. او نیاز به بازگشت به انگلستان است.

“او باید چهره عدالت, و من فکر می کنم آن را یک وضعیت وحشتناک – من فکر می کنم همه ما در آن به توافق برسند – برای خانواده است. نه تنها آنها از دست فرزند خود را, اما آنها نه از دیدن کسی به عدالت آورده است.”

صحبت های قبل از آن نشان می دهد همان جرمی هانت castigated آمریکا برای امتناع خود را به ارسال Sacoolas به انگلستان و گفت: CIA لینک می تواند مناسب باشد.

سابق وزیر امور خارجه گفت: “ممکن است تحمل در آن است و من نمی دانم حقیقت این چیزها چون من خارجه اما من هنوز هم فکر می کنم آن را کاملا و کاملا غیر قابل قبول است که او نه رو عدالت در انگلستان است.

“و اگر کسی سوال است که من فکر می کنم ما فقط باید بپرسید چه اتفاقی می افتاد اگر بوت شده بود در پای دیگر اگر یک دیپلمات انگلیسی درگیر شده بود در یک تصادف جاده ای در ایالات متحده که در آن کسی که مرده بود و فرار کرده بود در هواپیما های خصوصی بازگشت به انگلستان بود و فرار عدالت – من فکر نمی کنم رئیس جمهور تهمت می ایستادن که برای یک لحظه و من فکر نمی کنم انگلیس خواهد رفتار کرده اند که در راه است.”

شکار اضافه شده: “و من فقط می گویند به ایالات متحده – و من کسی که قوی ترین حامی رابطه خاص من فکر می کنم در جهان نامشخص دمکراسی جهان نیاز به ایستادگی در کنار هم – اما اگر ما در حال رفتن به در یک اتحاد ما نیاز به درمان هر یک از دیگر مانند متفقین که اتفاق می افتد نیست.”

دولت صرف سال تلاش برای متقاعد کردن ما به بازگشت Sacoolas که چهره یک مسئول باعث مرگ خطرناک رانندگی پس از خودرو او در رانندگی گیر دونن موتور خارج راف Croughton.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>