هری دان وکلا می گویند اسناد افشای ‘رسوایی’ خارجه پوششوکلای مدافع خانواده 19 ساله موتورسوار هری دان آماده برای دریافت یک سری از اسناد بسیار مهم است که آنها باور دارند که کمک خواهد کرد که خود را به صورت قانونی به افشای “رسوا پوشش” خارجی ،

توسعه پس از اسناد و مدارک نشان داد که یک مقام ارشد وزارت امور خارجه دیپلمات به حال با ارسال یک پیام متنی به یک سفارت آمریکا همتای گفت: آنها باید “احساس قادر” برای قرار دادن مظنون آن Sacoolas در پرواز بعدی بازگشت به ایالات متحده.

دان درگذشت در ماه اوت سال گذشته زمانی که موتور سیکلت خود را از برخورد با یک خودرو رانده شده توسط Sacoolas از ما یک افسر اطلاعاتی مستقر در یک پایگاه نظامی آمریکا در RAF Croughton, Northamptonshire.

Sacoolas بلافاصله بستری پلیس او ناشی از تصادف های رانندگی در طرف اشتباه از جاده ها است.

او سپس بحث برانگیز مجاز به خروج از کشور دو هفته بعد ادعا مصونیت دیپلماتیک.

در روز پنج شنبه دونن خانواده آموخته است که مقامات ایالات متحده را رد کرده بود درخواست تجدید نظر خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تجدید نظر در امتناع خود را به او ارسال بازگشت به انگلستان است. خانواده در حال حاضر به دنبال یک بررسی قضایی به دست زدن به صورت.

دیروز خانواده سخنگوی Radd Seiger گفت که حکم دادگاه دستور خارجه به عرضه اسناد و مدارک بوده است نقض ادعا را تکذیب کرد توسط گروه.

اولیه افشای اسناد و مدارک در حال حاضر نشان داد که یک جلسه داخلی توجه داشته باشید ارسال سه روز پس از سقوط مرگبار – کپی به خصوصی از دومینیک Raab که وزیر امور خارجه – نشان داد نگرانی برای برخی از “بسیار ناخوشایند عناوین”.

بیشتر دولت بریتانیا اسناد را گزارش فاش شود به خانواده و وکلای این هفته است.

Seiger گفت: انجمن مطبوعات: “رک و پوست کنده Raab رفتار در بررسی قضایی بوده است چیزی کمتر از ننگین.”

وزارت امور خارجه بریتانیا گفت: “ما در پاسخ به اقدام قانونی در بررسی قضایی به صورت طبیعی و در پاسخ به تمام الزامات دادگاه در کامل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>