هری عصبانی ویلیام ‘مغرور’ مشاوره در مورد مگان, کتاب ادعا می کندسلطنتی rift که منجر به دوک و دوشس ساسکس خروج بریتانیا و پله به عقب از وظایف سلطنتی آغاز شد و پس از پرنس ویلیام ترس برادر خود بوده است “blindsided” توسط lust او با عجله به ازدواج Meghan Markle, یک کتاب جدید ادعا می کند.

هری جرم توسط ویلیام مشاوره “را به عنوان زمان زیادی به عنوان شما نیاز به رسیدن به می دانم که این دختر بچه” باعث تنش بین این دو که در نهایت منجر به “Megxit” با توجه به نویسندگان پیدا کردن آزادی است.

او گفته خشمگین کلمات “این دختر”, درک آن را به عنوان “مغرور” و “مهربان”.

این Sussexes باید فاصله خود را از این کتاب توسط رویال خبرنگاران امید Scobie و کارولین دیورند با سخنگوی Sussexes گفت: آنها نه مصاحبه و نه کمک به پیدا کردن آزادی بود که “بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش”.

در این نویسندگان ادعا می کنند به وقایع رو به وخامت روابط بین Sussexes ارشد سلطنتی و کاخ “گارد قدیمی”. یکی ارشد سلطنتی گفته شده است که اشاره به مگان به عنوان “هری showgirl” در حالی که دیگری گفته گفت: “او می آید با تعداد زیادی از چمدان.”

ارشد ندیم گفته شده است که گفت: “انگار فقط چیزی در مورد او به من اعتماد ندارند.” یکی نا امید کاخ کارمند گفته شده است که اشاره به مگان به عنوان “جیر جیر چرخ سوم” از کاخ. این کتاب ادعا می کند این زن و شوهر تصور می شد تنها تعداد انگشت شماری از مردم در کاخ آنها می تواند اعتماد در حالی که یکی از دوستان ایشان با اشاره به گارد قدیمی به عنوان “vipers”.

در عصاره serialised در تایمز و ساندی تایمز نویسندگان ادعا می کنند وجود دارد واقعی هیچ دشمنی بین کیت و مگان بر خلاف مطبوعات, گزارش, اما این دو تا به حال هیچ چیز مشترک است. کیت خواهد رسیدن به Meghan اما “نمی از دست دادن خواب” بیش از آن که او پاسخ نداد در حالی که مگان نا امید شده بود توسط کیت عدم حمایت و توجه به کتاب است.

بلکه نویسندگان ادعا, ادعا شکاف بین دو زوج بود با توجه به رشد خنکی بین هری و ویلیام. در ماه مارس در آن زمان از کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر به این زوج گفته شد که به سختی صحبت می کند. Scobie گفت: بار, Meghan تا به حال سعی کردم به تماس با چشم با کیت در خدمت اما تا به حال شده است به سختی اذعان کرد. “به هدفمند حمله خود را خواهر در قانون … من فکر نمی کنم آن را به سمت چپ یک طعم و مزه در دهان.”

هری و مگان تصمیم به قطع free رشد هری اعتقاد آنها محافظت نشده توسط موسسات در سراسر سلطنت و تمسخر توسط گارد قدیمی بودن بیش از حد حساس و صریح این کتاب ادعا می کند.

این ظاهرا منجر به تصمیم خود را برای حرکت به ویندزور. “او می خواست به دور از کاسه ماهی قرمز که شد کاخ کنزینگتون” نویسندگان گفت. همچنین ادعا کرد که آنها معتقد بودند دیگر خانواده سلطنتی بودند نشت داستان در مورد آنها به مطبوعات.

هنگامی که آنها decamped به Frogmore کلبه در ویندسور در نتیجه تقسیم از Cambridges در کاخ کنزینگتون آن ظاهرا “یک ناامیدی بزرگ” به آنها گفته شود آنها باید تحت عمل کاخ باکینگهام را چتر. نویسندگان نوشت: “همانطور که محبوبیت خود را رشد کرده بود و هری و مگان مشکل در درک چرا چند تا داخل قصر شد و به دنبال منافع خود است. آنها یک قرعه کشی بزرگ برای خانواده سلطنتی.”

پس از صرف کریسمس در کانادا و دور از کاخ فشار و حاوی برنامه های به وجود حرکت آنها قادر به بلافاصله دیدن ملکه به بحث در مورد برنامه های خود را. باور آنها مسدود شده از دیدن پادشاه آنها حتی در نظر گرفته شکستن پروتکل توسط سرچشمه یک سفر با رانندگی مستقیما به دیدن او از ترمینال فرودگاه پس از فرود در انگلستان ادعا شد.

زمانی که آنها خود را “Megxit” اطلاعیه جدید سایت Sussexroyal.com مشاوران از جمله ملکه دبیر خصوصی گفته بود خشمگین و ملکه و شاهزاده فیلیپ ظاهرا ویران کرد.

نه کاخ باکینگهام و کاخ کنزینگتون گفته اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>