هری و مگان ‘نه مصاحبه سلطنتی بیوگرافی’

شاهزاده هری و همسرش, Meghan باید فاصله خود را از یک کتاب آینده خود را در خانواده سلطنتی و گفت: نه آنها برای مصاحبه بیوگرافی و نمی توان هر گونه کمک به آن است.

پیدا کردن آزادی است که با توجه به منتشر شده در ماه اوت و در حال serialised در تایمز و ساندی تایمز.

“دوک و دوشس ساسکس بودند نه مصاحبه و نه کمک” یک سخنگوی زن و شوهر در بیانیه ای گفت. “این کتاب بر اساس نویسندگان تجربیات خود به عنوان اعضای سلطنتی سپاه مطبوعات و مستقل خود را گزارش کنند.”

با توجه به عصاره در برابر روابط Sussexes و شاهزاده ویلیام و همسرش کیت رو به وخامت گذاشته به طوری که در ماه مارس دو زوج بود که به سختی صحبت می کند.

این کتاب توسط Omid Scobie و کارولین دیورند ادعای زوج به سختی صحبت می کرد در یک تعامل در کشورهای مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر با وجود نداشتن هر یک از دیگر دیده از ژانویه میان خرید اینترنتی از Sussexes’ تصمیم به قدم به عقب از خانواده سلطنتی.

نویسندگان گفت که هری و مگان “دوست بودن در کنترل خود روایت” در روزهای اولیه ازدواج خود را.

اما گفته بودن برای کار در کاخ باکینگهام را چتر پس از تقسیم خانواده خود را از Cambridges بود “یک ناامیدی بزرگ به آنها”.

آنها نوشتن: “به عنوان محبوبیت خود را رشد کرده بود و هری و مگان مشکل در درک چرا چند تا داخل قصر شد و به دنبال منافع خود است. آنها یک قرعه کشی بزرگ برای خانواده سلطنتی.”

نویسندگان توصیف یک فرهنگ تلخی و خشم به تدریج در حال رشد بین Sussexes و دیگر اعضای خانواده سلطنتی است.

آنها می گویند Sussexes احساس خود شکایت نمی شد جدی گرفته و معتقد بودند که دیگر خانواده سلطنتی بودند نشت داستان در مورد آنها به مطبوعات.

نویسندگان نوشتن: “وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از افراد مشغول به کار در کاخ آنها می تواند اعتماد… یک زن و شوهر با اشاره به گارد قدیمی به عنوان “vipers’. در ضمن نا امید کاخ کارمند توصیف Sussexes تیم به عنوان ‘جیر جیر چرخ سوم” از کاخ.”

این کتاب نیز گزارش می گویند که هری احساس “محافظت نشده” توسط خانواده اش و تحقیر در کاخ دیوار برای بودن “بیش از حد حساس و صریح”. او معتقد بود که برخی از گارد قدیمی “به سادگی نمی مانند مگان و توقف در هیچ چیز به او زندگی دشوار است”.

رویترز و PA رسانه های کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>