هری و Meghan Markle شش درگیری قبل از زمان به عنوان کار royals به پایان می رسد


شمارش معکوس برای Megxit: شاهزاده هری و Meghan Markle شش درگیری – از جمله پیوستن به ملکه در کشورهای مشترک المنافع روز قبل از زمان خود را به عنوان کار royals در 31 مارس به پایان می رسد

  • هری به حضور جلسه ضبط در فوریه 28 با رقابت ها از گروه کر
  • دوک و دوشس حضور خواهد تلاش این صندوق جوایز شش روز بعد
  • روز بعد هری باز خواهد شد Silverstone تجربه با لوئیس همیلتون
  • زن و شوهر را به حضور Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال در مارس 6

شمارش معکوس برای Megxit در حال حاضر با دوک و دوشس ساسکس با توجه به گام را به عنوان کار royals در کمتر از شش هفته.

شاهزاده هری و Meghan Markle را در شش بیشتر درگیری های قبل از آنها به مرحله در 31 مارس و نزدیک خود را به کاخ باکینگهام ،

اما خود را نهایی و رسمی نامزدی است که انتظار می رود به عنوان به زودی به عنوان مارس 9, زمانی که آنها پیوستن به ملکه در کلیسای وستمینستر به علامت گذاری مشترک المنافع روز.

The Duke and Duchess of Sussex are pictured leaving Canada House in London on January 7

دوک و دوشس ساسکس تصویر ترک کانادا خانه در لندن در تاریخ 7 ژانویه

هر دو هری, 35, و Meghan, 38, بازگشت به بریتانیا بیش از دو هفته آینده برای انجام نهایی خود را درگیری های کاری و سلطنتی.

این انجام خواهد شد به عنوان بخشی از سلطنتی روتا سیستم تحت بررسی دقیق از رسانه ملی – نسخه قابل چاپ رادیو و تلویزیون – قبل از اینکه آنها را از آن برداشت.

این Sussexes در حال زندگی در یک عمارت در جزیره ونکوور در کانادا با نوزاد مورچه – اما منابع می گویند که آنها آینده خود را در ایالات متحده است.

رویدادهای دیگر آنها را شرکت شامل تلاش صندوق جوایز در مارس 5 و Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال دو روز بعد.

این زن و شوهر شده اند گفت: برای رها کردن خود “ساسکس سلطنتی’ برچسب, با وجود راه اندازی یک زرق و برق دار و جدید وب سایت خود را تکمیل محبوب Instagram خوراک تحت عنوان.

ملکه و مقامات ارشد بر این باور هستند که توافق کرده اند که آن است که دیگر قابل دفاع برای زن و شوهر به نگه داشتن کلمه “سلطنتی’ در ‘نام تجاری’.

هری را حفظ نظامی خود را در صفوف عمده ستوان فرمانده و رهبر اسکادران اما نمی خواهد خود را استفاده کنید افتخاری نظامی موقعیت.

نقش باقی خواهد ماند پر نشده در طول یک توافق 12 ماه دوره آزمایشی ترک درب باز برای او را به بازگشت. هری نیز باقی خواهد ماند ششم در خط به تاج و تخت.

هر دو هری و مگان خواهد شد بازگشت به بریتانیا بیش از دو هفته آینده برای انجام نهایی خود را درگیری های کاری و سلطنتی.

در اینجا یک راهنمای نهایی خود را در شش درگیری خواهد شد قبل از آنها گام پایین:

فوریه 28: Invictus Games گروه کر (هری)

این رویداد برای اولین بار برای هر دو پرنس هری یا Meghan Markle در وداع مجموعه را ببینید هری شرکت در یک جلسه ضبط با ما ستاره راک جان بون جووی و رقابت ها, گروه کر, که rerecording آهنگ خود را ناگسستنی به ترویج این سال مسابقات است.

این آهنگ خواهد بود ضبط شده در استودیو 2 در Abbey Road Studios در لندن بود که معروف ساخته شده توسط بیتلز که ثبت 11 از 13 آلبوم وجود دارد.

رقابت طراحی شده است به برجسته کردن اهمیت ورزش به عنوان بخشی از سفر بهبودی از کسانی که با زندگی در حال تغییر صدمات یا بیماری.

Prince Harry will attend a recording session with Jon Bon Jovi, pictured in Edinburgh in 2011

شاهزاده هری به حضور در یک جلسه ضبط با Jon Bon Jovi تصویر در ادینبورگ در سال 2011

هری صحنه اول بازی در سال 2014 و در سپتامبر سال 2019 جشن پنجمین سالگرد آن گفت: تا به حال تغییر جامعه را درک ناتوانی و سلامت روان.

هری الهام گرفته شده بود برای پیدا جهانی مسابقات پس از حضور در بازی های جنگجو در کلرادو در سال 2013 و دیدن چگونه مجروح پرسنل نظامی آمریکا رونق در چالش شرکت در ورزش های رقابتی کمک به بهبود خود را.

The Duke of Sussex attends the Team UK launch for the Invictus Games in London last October

دوک ساسکس حضور تیم انگلستان برای راه اندازی این رقابت ها در لندن در ماه اکتبر گذشته

او در ادامه به مرحله افتتاحیه بازی ها در لندن پارک المپیک در سال 2014 و پس از اورلاندو در سال 2016 تورنتو در سال 2017 و سیدنی در سال 2018 با لاهه انتخاب شده برای سال 2020 رویداد که در آن 500 رقبا را در ده تطبیقی ورزشی.

سازمان دهندگان گفته اند که پس از سال 2020 Invictus برگزار خواهد شد هر دو سال.

5 مارس: تلاش صندوق جوایز (هری و مگان)

شش روز بعد زن و شوهر خواهد داشت تلاش صندوق جوایز که به رسمیت می شناسد و مجروح و مصدوم یا بیمار پرسنل نظامی و جانبازان که رفته اند به استفاده از ورزش و پرماجرا چالش ها به عنوان بخشی از خود را بازیابی و توانبخشی.

هری با حضور هر مراسم پس از مراسم تحلیف در سال 2017, که او رفت و به برادرش ویلیام. او رفت به این رویداد در سال 2018 و 2019 با Meghan.

The Duke and Duchess of Sussex pose with nominees and guests at the Endeavour Fund Awards at Drapers' Hall in London on February 7, 2019

دوک و دوشس ساسکس مطرح با نامزد و مهمانان در تلاش صندوق جوایز در Drapers’ هال در لندن در تاریخ 7 فوریه سال 2019

تلاش این صندوق بود که به رهبری او و دوک و دوشس کمبریج سلطنتی پایه و اساس که آنها را دیدم گام تا درایو برای کمک به زخمی پرسنل خدمات.

این صندوق به ارمغان آورده است در مورد برنامه هایی مانند Climb2Recovery رهبری سابق سلطنتی مهندس نیل میراث تیم تلاش مسابقه بود که آغاز شده توسط سابق پیاده استو Croxford و انجام شده توسط رویال مهندس جانباز برایان Seggie.

Harry speaks to guests at a reception for the Endeavour Fund at St James's Palace in 2015

هری صحبت می کند به مهمانان در یک پذیرش برای تلاش صندوق در کاخ سنت جیمز در سال 2015

آن را نیز در سفر به عمان سازماندهی شده توسط یک جانباز تفنگدار مت فیشر که او را دیدم و این تیم صرف چند روز عبور از صحرا با صندوق سفیر Levison Wood.

هری گفت: صندوق: ‘من به طور مستمر شگفت زده سرسختی شکیبایی و ایثار طنز نمایش داده شده توسط مردان و زنانی که ثبت نام برای اجرای مسابقه عبور از اقیانوس ها بالا رفتن از کوه و یا در چالش های چند خواهد حتی تامل.’

6 مارس: Silverstone تجربه (هری)

روز بعد هری را به پیوستن به انگلیسی, فرمول 1 راننده لوئیس همیلتون در افتتاح رسمی Silverstone تجربه.

بسیار پیش بینی موزه – که دوک شده است پشتوانه برای سال – بگویید داستان از گذشته, حال و آینده, انگلیسی, موتور مسابقه.

Prince Harry (right) meets racing drivers Jenson Button (left), Lewis Hamilton (second right) and former F1 World Champion Sir Jackie Stewart (second left) at Silverstone in July 2011

شاهزاده هری (راست) در دیدار مسابقه رانندگان Jenson Button (دکمه سمت چپ) لوئیس همیلتون (دوم از راست) و F1 سابق قهرمان جهان سر جکی استوارت (دوم از چپ) در سیلورستونه در جولای 2011

هری رسمی راه اندازی این پروژه برای £19.3 میلیون نفر از جاذبه های بازدید کننده در ماه مارس سال 2018 است و حامی این موزه در Northamptonshire.

آن را ساخته شده در داخل سابق, Wellington, بمب افکن های مفت خور واقع شده در زمینه پیگیری و امیدوارم که مقامات آن بیش از 500 ، 000 نفر در سال را ببینید.

Prince Harry, his cousin George McCorquodale and his mother Princess Diana are shown the workings of a Williams F1 car at Silverstone by driver David Coulthard in July 1994

شاهزاده هری پسر عموی جورج McCorquodale و مادرش پرنسس دایانا در حال نشان داده شده است عملکرد یک Williams F1 اتومبیل در Silverstone توسط راننده David Coulthard در جولای 1994

هری وعده داده بود آن خواهد بود ‘هیجان انگیز جاذبه های مبتنی بر اینجا در خانه, انگلیسی, سی, و من مطمئن هستم که آن را کمک خواهد کرد که برای تعامل با کودکان در مهندسی’.

هری یک فن F1 و تبریک همیلتون در عنوان خود و پیروزی در ماه نوامبر 2014 با گفتن او را در رادیو و تلویزیون: ‘لوییس شما مطلق افسانه است. به خوبی انجام می شود mate.’

7 مارس: Mountbatten در جشنواره موسیقی (هری و مگان)

زن و شوهر نیز حضور Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال که ببینید دریایی سلطنتی در ویترین خود را در نوازندگی و تب و تاب است.

جشنواره طول می کشد مکان بیش از دو روز – 6 مارس و آوریل 7 – در محل در لندن با هری انتظار می رود برای حضور در این شنبه شب عملکرد.

The Duke of Sussex at the Mountbatten Festival of Music at the Royal Albert Hall in March 2019

دوک ساسکس در Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال در مارس 2019

سال گذشته کنسرت دیدم دریایی باند انجام طیف وسیعی از آهنگ های مختلف از جمله نسخه محبوب بازدید توسط که و بزرگترین شومن.

2019 رویداد نیز مشخص سالگرد 75 از D-روز. تمام درآمد حاصل از این کنسرت در این سال دوباره به نیروی دریایی سلطنتی در امور خیریه و CLIC سارجنت.

The Massed Bands of the Royal Marines perform at the Mountbatten Festival of Music last year

گروههای انبوه سلطنتی تفنگداران دریایی انجام در Mountbatten جشنواره موسیقی سال گذشته

این رویداد نیز خواهد بود هری آخرین نامزدی به عنوان کاپیتان عمومی از تفنگداران دریایی سلطنتی قبل از او از دست می دهد و این عنوان به عنوان او را از مراحل پایین به عنوان یک ارشد سلطنتی.

این زن و شوهر را ادامه خواهد داد به عنوان دوک و دوشس ساسکس و همچنین به عنوان توسط ارل و کنتس از Dumbarton و بارون و بارونس از Kilkeel.

8 مارس: روز جهانی زن (مگان)

Meghan است که انتظار می رود به انجام نامزدی به مناسبت روز جهانی زن در 8 مارس هر چند هیچ جزئیات هنوز نازل شده است.

صحبت کردن در یک پنل به مناسبت روز بین المللی زنان در سال گذشته, او گفت که او می خواهم او اولین فرزند خود را به عنوان یک فمینیست صرف نظر از اینکه آیا آنها یک دختر یا یک پسر.

Meghan speaks at a panel in London in March 2019 with model Adwoa Aboah (left) and former Australian Prime Minister Julia Gillard (right) to mark International Women's Day last year

Meghan صحبت می کند و در یک پانل در لندن در ماه مارس 2019 با مدل Adwoa Aboah (سمت چپ) و سابق نخست وزیر استرالیا جولیا گیلارد (راست) به مناسبت روز بین المللی زنان در سال گذشته

صحبت کردن در یک پنل به مناسبت روز بین المللی زنان مگان گفت که او اخیرا تماشای یک فیلم مستند در فمینیسم.

او گفت: مخاطبان در کالج کینگ لندن در ماه مارس گذشته: “یکی از چیزهایی که گفتند در طول بارداری می شد “من احساس جنینی لگد زدن فمینیسم’.’

In March 2018, Harry and Meghan took part in an International Women's Day event in Birmingham to encourage young women to pursue careers in Stem subjects

در ماه مارس سال 2018 هری و مگان در یک روز بین المللی زنان رویداد در بیرمنگام برای تشویق زنان جوان به دنبال استخدام در موضوعات بنیادی

Meghan صحبت کرده در مورد چگونه متوجه طول واگذاری مدرسه که یک آگهی را برای مواد شوینده ظرفشویی پیشنهاد زنان نیست.

او گله و شکایت در مورد آن در نامه ای به نظارت کردن و قمار زمانی که او فقط در سن 11 و شرکت در پاسخ با تغییر یک خط در آگهی.

در سال 2018 هری و مگان در یک روز بین المللی زنان رویداد در بیرمنگام برای تشویق زنان جوان به دنبال فرصت های شغلی در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی (Stem) افراد است.

مارس 9: کشورهای مشترک المنافع خدمات (هری و مگان)

هری و مگان هر دو شرکت مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر روز بعد با ملکه و دیگر اعضای ارشد خانواده سلطنتی.

در اوایل این ماه مشخص شد که ملکه درخواست کرده بود که هری و مگان حضور سالانه خدمات با بقیه royals.

The Duke and Duchess of Cambridge (left) with the Duke and Duchess of Sussex (right) as they attend the Commonwealth Service at Westminster Abbey on March 11 last year

دوک و دوشس کمبریج (سمت چپ) با دوک و دوشس ساسکس (سمت راست) به عنوان آنها حضور مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر در تاریخ 11 مارس سال گذشته

این رویداد به احتمال زیاد دوک و دوشس ساسکس دوباره با پرنس ویلیام و کیت, یک سال پس از آنها تصویر خندان با هم در 2019 خدمات.

اما Sussexes باید حرفه ای قطع روابط با Cambridges با کشیدن از کاخ کنزینگتون خانواده و مشترک بنیاد خیریه.

Prince Harry and Meghan arrive for the Commonwealth Day service in London in March 2019

شاهزاده هری و مگان می رسند به صورت مشترک المنافع روز خدمات در لندن در ماه مارس 2019

در سال گذشته رویداد هری و مگان نشسته بودند کنار شاهزاده اندرو که در سمت چپ وظایف سلطنتی پس از یک مصاحبه در مورد کودک آزار دوست جفری اپستاین.

2019 خدمات شامل اجراهای Dhol بنیاد طبل Clean Bandit, ویلیام بارتون در didgeridoo, تنور الفی Boe و B مثبت گروه کر.

کشورهای مشترک المنافع روز برگزار شده است از سال 1977 سالانه در دوشنبه دوم مارس, جشن تاریخی روابط بریتانیا با 53 کشورهای دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im