هری و مگان شرکت انحصاری جی پی مورگان رویداد در میامیدوک و دوشس ساسکس با حضور منحصر به فرد JP Morgan رویداد در یکی از اولین درگیری پس از پله پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی یک کاخ منبع گفته است.

معلوم نیست که آیا زن و شوهر که متعهد شده اند برای تبدیل شدن به بیشتر از نظر مالی مستقل پرداخت شد برای نقش خود به عنوان سخنرانان در اجلاس سران بانکی غول میزبانی در میامی در روز پنج شنبه.

یک منبع که نامش ذکر نشده گفت: نیویورک پست صفحه شش که برای اولین بار گزارش داستان زن و شوهر “با عنوان” جی پی مورگان سرمایه گذاری جایگزین نشست. “این همه بسیار hush-hush با تعداد زیادی از امنیت” این منبع گفت.

مگان معرفی شد توسط رادیو فردا میزبان گیل پادشاه قبل از او باز طبقه به شوهرش در 1 هتل در ساحل جنوبی صفحه شش گزارش شده است.

آینه گزارش کرده است که این رویداد می تواند به دست آورده اند این زن و شوهر تا £400,000 با توجه به “روابط عمومی کارشناسان”.

گزارش شده است که هری صحبت در موضوع سلامت روان است که او را به صحبت در مورد علنا در گذشته است. در سال 2017, دوک گفت: در یک مستند تلویزیونی که چگونه او تا به حال به دنبال مشاوره پس از مرگ مادرش, Diana, Princess of Wales.

هنوز هیچ نشانه ای از این رویداد در زن و شوهر را ساسکس سلطنتی Instagram account.

ماه گذشته این زن و شوهر announcedto خود 11.2 میلیون پیرو است که آنها خواهد بود پله از وظایف سلطنتی و صرف زمان بیشتری را در شمال امریکا است. آنها دیگر نمی خواهد با استفاده از خود والاحضرت عنوان نماینده ملکه و یا انجام وظایف سلطنتی و نظامی قرار ملاقات.

تحت یک توافق با اعضای ارشد خانواده سلطنتی که می آید را به اثر در بهار آنها را دیگر دریافت پول از مالیات دهندگان بودجه مستقل گرانت. ساخته شده است که تا حدود 5% از درآمد خود را. باقی مانده 95 درصد از درآمد خود را در حال حاضر می آید از دوک کورنوال.

اعتقاد بر این است که زن و شوهر را ادامه خواهد داد برای دریافت پول از شاهزاده چارلز در زیر آرایش جدید. معلوم نیست که آیا این را از قلمرو خود را ثروت شخصی و یا هر دو.

این جی پی مورگان سرمایه گذاری جایگزین در نشست سالانه برگزار در میامی و با حضور میلیاردرهای جمله بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس و میلیونر بازیکن بیس بال الکس رودریگز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de