‘مبارک هیپوکسی’: غیر معمول coronavirus اثر خيره كننده پزشکاناین یک راز است که اتحاد چپ پزشکان سوال اصول اساسی زیست شناسی: Covid-19 بيمار که در حال صحبت کردن و ظاهرا نه در پریشانی اما که سطح اکسیژن کم به اندازه کافی به طور معمول باعث بیهوشی و حتی مرگ.

این پدیده شناخته شده به عنوان “مبارک هیپوکسی” (برخی ترجیح می دهند از اصطلاح “خاموش”) بالا بردن سوال در مورد دقیقا چگونه به آن را حذف حملات ریه ها و اینکه آیا می تواند وجود داشته باشد راه های موثر تر از درمان اين بيماران است.

یک فرد سالم خواهد بود انتظار می رود که اکسیژن اشباع حداقل 95%. اما پزشکان گزارش بيماران مراجعه کننده A&E با اکسیژن در صد سطوح در 80 یا 70 با برخی از شدید موارد زیر 50 درصد است.

“این جذاب برای دیدن بسیاری از مردم در آینده کاملا چگونه هيپوکسيک آنها گفت:” دکتر جاناتان Bannard-اسمیت مشاور در بخش های مراقبت و بیهوشی در منچستر درمانگاه رویال. “ما شاهد اشباع اکسیژن که بسیار کم هستند و آنها غافل از آن است. ما معمولا نمی دیدن این پدیده در آنفلوانزا و یا پنومونی اکتسابی. آن را بسیار عمیق تر و یک مثال بسیار غیر طبیعی فیزیولوژی رفتن قبل از چشم ما.”

Dr Mike Charlesworth یک anaesthetist در martin linkin بیمارستان در منچستر گفت که در حالی که دیگر ریه شرایط می تواند باعث هیپوکسی شدید این بیماران به طور معمول به نظر می رسد بسیار بد است. “با پنومونی و یا آمبولی ریوی آنها نخواهد بود نشسته در رختخواب صحبت کردن به شما,” او گفت:. “ما فقط آن را درک نمی کنند. ما نمی دانیم که اگر آن را باعث آسیب ارگان های است که ما قادر به تشخیص. ما را درک نمی کنند و اگر بدن را جبران.”

Charlesworth تا به حال یک تجربه شخصی از این مسئله در حالی که درد و رنج از Covid-19 مارس. پس از تبدیل شدن به ناخوشی با سرفه و تب او به مدت 48 ساعت در بستر در طی آن وجود دارد نشانه های او هيپوکسيک, او گفت:. “من ارسال بسیار عجیب و غریب پیام بر روی گوشی من. من اساسا delirious. به دنبال بازگشت من احتمالا باید آمده ام به بیمارستان. من کاملا مطمئنم که من سطح اکسیژن کم بود. همسر من اظهار نظر که لب های من بودند بسیار تاریک. اما من احتمالا هيپوکسيک و مغز من احتمالا کار نمی کند خیلی خوب است.”

او بهبود پس از چند روز در رختخواب, اما او و دیگران آگاه هستند که همه موارد نتایج مثبت.

یک anaesthetist در لندن یک بیمارستان که صحبت ناشناس به یاد می آورد یک بیمار که با حضور A&E گفت: او احساس سرد. “هنگامی که ما با قرار دادن آمار پروب در او اشباع شد 30 ٪ در هوا” او گفت:. “بدیهی است که ما فکر می کردم که اشتباه بود که معمولا بیماران به احتمال زیاد به هيپوکسيک قلبی بازداشت.” اما زمانی که یک نمونه خون گرفته شده بود خون بود بسیار تاریک بود و سطح اکسیژن معادل آن دیده می شود در افراد هم هوایی به ارتفاعات بالا. بیمار شد و قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه و جان سالم به در برد حدود یک هفته قبل از مرگ. “من تا به حال کمی از بیماران مانند این است,” دکتر گفت:. “متاسفانه نتایج خود تمایل به بد در تجربه من.”

پزشکی متعارف عقل است که به عنوان اکسیژن لوازم سقوط, قلب, مغز و سایر اندامهای حیاتی قرار دارند در معرض خطر و اثر است که تصور می شود تجمعی. به طور معمول بیماران خواهد از دست دادن هوشیاری در زیر اکسیژن اشباع از 75٪.

این کاهش در اکسیژن در سطح خود را نشان می دهد که مردم احساس نفس. به جای بدن حواس افزایش سطح دی اکسید کربن است که به طور معمول رخ می دهد به طور همزمان به عنوان ریه ها قادر به پاک کردن گاز به عنوان موثر. اما در برخی از Covid-19 بیماران این پاسخ به نظر نمی رسد به در لگد زدن.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما انتظار دارند که آنچه که ما شاهد آن هستیم می توان توضیح داد که توسط یک فرآیند” گفت: Bannard-اسمیت.

تورم و التهاب در ریه ها است که به احتمال زیاد به آن را دشوار اکسیژن وارد جریان خون. نیز وجود دارد در حال ظهور شواهد که Covid-19 می تواند باعث لخته شدن خون. عروق در ریه ها است که جمع آوری اکسیژن و انتقال آن به گسترده تر خون آنقدر کوچک آنها می تواند مسدود شدن با کوچکترین لخته.

چندین کارآزمایی بالینی در حال نگاه کردن به اینکه رقیق کننده های خون می تواند به جلوگیری و یا درمان عوارض ناشی از Covid-19 از جمله مشکلات تنفسی و خون کم اکسیژن است.

برخی پیشنهاد کرده اند که از آنجا که مردم اغلب بی اعتنا به کاهش سطح اکسیژن کسانی که با Covid-19 علائم یا مثبت نتیجه آزمون باید با توجه به صترلزرس یک دستگاه ساده است که کلیپ به انگشت و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تشخیص سطح اکسیژن در خانه. اما هنوز هیچ شواهدی وجود ندارد که تشخیص زود هنگام هیپوکسی کمک خواهد کرد جلوگیری از شدید نتایج و Charlesworth گفت: نکات دشوار خواهد بود.

“حمل و نقل دستگاه را بیشتر مردم در جاده ها,” او گفت:. “پس از آن مسائل وجود دارد و مردم در اطراف آنها را خرید در اینترنت و اینکه آیا آنها [مناسب ایمنی گواهینامه ها] … اگر شما در نقطه ای از نیاز خود را به سطح اکسیژن نظارت که زمان برای رفتن به بیمارستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im