اتفاقی Rollout از Coronavirus مواد مخدر ورشکسته پزشکان

زمانی که غذا و دارو اعطا اضطراری تصویب هفته گذشته برای یک ضد ویروسی داروی remdesivir برای درمان در بیمارستان بستری coronavirus بیماران بسیاری از پزشکان بسیار خوشحال. این دارو برای اولین بار نشان داده می شود حتی خفیف موثر در برابر ویروس.

اما bafflement به زودی به دنبال به عنوان پزشکان و بیمارستان ها در تلاش برای به دست آوردن مواد مخدر است. جامعه کوچک بيمارستان با چند تخت دریافت remdesivir در حالی که مراکز پزشکی محاصره با موارد محروم بودند.

تنها در چهار بيمارستان در ماساچوست به عنوان مثال شناخته شده به دریافت remdesivir: سه جامعه کوچک و بیمارستان عمومی ماساچوست یک دانشگاه هاروارد و بيمارستان.

مقامات در جرم به طور کلی گفت که آنها تا به حال حتی نمی خواست برای مواد مخدر است. در عین حال عمده دیگر بیمارستان ها از سمت چپ بود از جمله بوستون مرکز پزشکی است که بسیاری از آسیب های آفریقایی-آمریکایی بيماران است.

“این دیوانه است,” گفت: دکتر راشل Walensky ارشد از بیماری های عفونی در جرم به طور کلی. بیمارستان است که به آن کوچک عرضه remdesivir — 26 نفر شامل 40 ویال هر یک — به دولت برای توزیع عادلانه تر می شود.

“ما هیچ ایده چگونه این فرود با ما” دکتر Walensky اضافه شده است. “افرادی هستند که خیلی عصبانی است که آنها را دریافت نمی کند،”

اعتبار…استخر عکس توسط اولریش Perrey

Remdesivir تصویب شده است باید روشن پیروزی در مبارزه با کروناویروس اما آن توزیع شده است. ی با ظاهر هوس باز تصمیم گیری و انگشت اشاره.

مانند سایر داروهای مورد استفاده در بیمارستان remdesivir عرضه شده است نه توسط تولید کننده Gilead Sciences, اما توسط یک توزیع کننده عمده فروشی در این مورد یک شرکت به نام AmerisourceBergen.

پس از F. D. A. اعطا اضطراری تصویب Gilead Sciences گفت: این امر اهدای موجود در آن تامین دارو: 1.5 میلیون ویال به اندازه کافی برای درمان حدود 140,000 نفر از بيماران بستری.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • F. D. A. مورد تایید خانه تست بزاق برای coronavirus.
  • ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در ماه مارس نرخ بیکاری به 14.7 درصد است.
  • پنس را فشار دهید تا تست مثبت برای ویروس.

بیمارستان ها نیاز به دارو گفته شد برای تماس با AmerisourceBergen برای پیدا کردن اگر آنها در یک لیست از امکاناتی که واجد شرایط هستند. اگر توزیع کننده حمل مواد مخدر است. اگر نه بیمارستان تکذیب شد به مواد مخدر است.

این لیست ظاهرا نیست کشیده شده توسط AmerisourceBergen که می گوید در وب سایت خود را که در بیمارستان “دولت آمریکا بداند بیشترین نیاز را دریافت خواهد کرد اولویت در توزیع اهدا remdesivir گفت نه جلعاد و نه AmerisourceBergen در حال تصمیم گیری است که بیمارستان ها را دریافت خواهد کرد remdesivir.”

اما روشن نیست که چگونه مقامات فدرال و آمد تا با یک لیست از بیمارستان های “بیشترین نیاز” و یا حتی بیمارستان ها در آن است. انتقاد از لیست و اجرای شده است جمع آوری بخار در واشنگتن است.

“این واقعیت که بسیاری از بیمارستان ها و مناطق با نرخ COVID-19 موارد و مرگ و میر شدند اولیه توزیع افزایش قابل توجهی سوال در مورد FEMA و HHS’ تصمیم گیری” سناتور کامالا هریس دموکرات از کالیفرنیا گفت: در نامه ای در روز جمعه به سازمان مدیریت اضطراری فدرال مدیر پیتر Gaynor و وزیر بهداشت و خدمات انسانی, Alex M. آذر II.

کاخ سفید فشار, منشی, Kayleigh McEnany گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه که دکتر دبورا L. Birx کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده این پس می توانید یک نقش سرب در فدرال نظارت remdesivir تخصیص.

دکتر Birx “در حال رفتن به کار در مشاور به عنوان جایی که این دارو باید به” خانم McEnany گفت.

“او واقعا بهترین درک که چگونه است که باید توزیع شود,” خانم McEnany اضافه شده است.

بیماری های عفونی و جامعه امریکا و H. I. V. پزشکی انجمن نیز نوشته اند به معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از coronavirus وظیفه نیروی شفاعت برای توضیح معیارهای مورد استفاده برای تخصیص remdesivir. شده است وجود دارد هیچ پاسخ.

نه آقای پنس را و نه AmerisourceBergen در پاسخ به درخواست اطلاعات در مورد توزیع remdesivir.

پزشکان درمان coronavirus بیماران می گویند که آنها در حال flummoxed از آنچه به نظر می رسد غیر قابل پیش بینی سیستم توزیع.

“همه پیام کوتاه در هر یک از دیگر و گفت:” آیا شما هر چیزی؟'” دکتر گفت: کامرون ولف, یک متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه دوک. خود را در بیمارستان دریافت نمی remdesivir.

نه دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: دکتر پیتر چانه-هنگ, یک متخصص بیماری های عفونی وجود دارد. “ما درک می کنیم که هر کس می تواند آن را دریافت کنید,” او گفت:. “اما چه کسی است که تصمیم گیری و چه در حال تصمیم گیری در حال ساخته شده است؟”

اعتبار…مت Rourke/آسوشیتد پرس

“وجود دارد هیچ دلیلی برای این به پنهان” گفت: دکتر دانیل کال, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه میشیگان را نیز دریافت کرده است و نه دارو.

“من دوست دارم برای دیدن جایی که آن را در دسترس است” دکتر کال اضافه شده است. سپس او می تواند به اعضای خانواده که در آن برای انتقال یک بیمار که ممکن است نیاز به دارو.

کانن MacDougall استاد گروه داروسازی بالینی در U. C. S. F. فرستاده است یک بررسی به بیمارستان در سراسر کشور درخواست اگر آنها موفق به دریافت دارو; با خود پاسخ او را با هم غیر رسمی توزیع نقشه است که همچنین شامل اطلاعات در بیمارستان, نوع, اندازه و اینکه آیا بیمارستان گزارش شده است که سایت برای remdesivir بالینی.

او هشدار داد که این نقشه تنها شامل داده ها از داروخانه ادارات و متخصصان بیماری های عفونی که در پاسخ به یک داوطلبانه بررسی. هنوز نقشه نشان می دهد که بزرگ ردیف هایی از این کشور شده اند از سمت چپ.

در سواحل غرب remdesivir رفت تا متوسط اندازه بیمارستان در لس آنجلس و سن ماتئو, کالیفرنیا. در جنوب شرقی تنها بیمارستان به اذعان گرفتن remdesivir بود در نشویل.

اکثر سایت هایی که دریافت مواد مخدر در شرق. سخت ضربه شهرستانها مانند دیترویت گزارش نمی گرفتن مواد مخدر است. مقادیر فرستاده شده به هر یک بیمارستان نیز بسیار متغیر است.

“من فکر می کنم این نشان می دهد که در حالی که این دارو در حال حاضر در دسترس ترین کشور در حال حاضر قادر به دسترسی به آن” دکتر MacDougall گفت: در یک ایمیل.

قبل از نتایج کارآزمایی بالینی شناخته شدند دکتر چانه-هنگ گفت: “ما می تواند در بیماران و یا اعضای خانواده در چشم و می گویند” ما نمی دانیم که اگر این کار می کند.'”

“در حال حاضر ما در حال آویزان طلایی اپل در مقابل آنها” فقط فراتر از رسیدن به او گفت.

این بیمارستان ها به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت remdesivir روبرو هستند مشکل دیگر این است که بیماران باید آن را دریافت ؟

فدرال کارآزمایی بالینی است که نشان داد remdesivir موثر باشد شامل طیف وسیعی از شدت بیمار, بیماران, از کسانی که با سطح اکسیژن برای کسانی که در ماسک. داده های منتشر نشده و فقط اعلام شده توسط مقامات دولت.

به عنوان یک نتیجه وجود دارد هیچ بالینی دستورالعمل در مورد چگونه به بهترین استفاده از مواد مخدر است. بهتر است به عرضه محدود remdesivir به طور جدی بیمار ؟ یا بهتر است برای شروع با بیمارانی که کمتر بد ؟

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی حمایت از محاکمه است نه ارائه اطلاعات به دلیل آن است که هنوز هم در حال بررسی گفت: Jennifer Routh سخنگوی.

باید وجود داشته باشد یک گزارش مقدماتی با داده ها در چند هفته او اضافه شده است.

گزارش شد کمک توسط مایکل کراولی از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>