هاناو حمله نشان می دهد ‘مسموم’ نژادپرستی در آلمان می گوید: مرکلآنگلا مرکل گفته است که قتل نه نفر در یک تیراندازی داد و بیداد توسط یک مشکوک به راست گرا که گرایش افراطی نشان داده است “سم” از نژادپرستی و نفرت در آلمان است.

مرد شناخته شده به عنوان Tobias Rathjen, 43, انجام حملات در دو شیشه میله در هاناو یک رفت و آمد شهر در نزدیکی فرانکفورت قبل از کشتن مادرش و خودش را گفته است.

محققان گفت: به نظر می رسد شده اند با انگیزه های نژادپرستی با استناد به یک ویدیو و طولانی مانیفست او پست شده در رسانه های اجتماعی. مقامات گفتند آنها درمان حملات به عنوان یک عمل تروریسم داخلی.

همه نه نفر از کشته شدگان در شیشه میله تا به حال سابقه مهاجر و حداقل پنج شد, ترکیه, چند, کرد منبع, دادستان گفت. شش نفر دیگر مجروح شدند و یکی از آنها تهدید کننده زندگی صدمات. وجود دارد گزارش های تایید نشده که 35 سال مادر باردار از دو بود و در میان کسانی که درگذشت.

مرکل گفت: این قتل مورد نیاز را به طور کامل بررسی شده و او وعده داده شده دولت ایستاده اند تا با “قدرت و قاطعیت” به کسانی که سعی در تقسیم جامعه است.

وزیر امور خارجه Heiko Maas گفت: افزایش این حملات نشان داد که “راست گرا که گرایش به افراط گرایی بار دیگر تبدیل به یک خطر برای جامعه ما”.

فعالان مهاجرین, حقوق در آلمان گفت که این حملات تا به حال نه از جایی آمده بودند و نشان دهنده گسترده بی تفاوتی نشان داده شده توسط دولت به سمت راست گرا که گرایش به افراط گرایی با وجود شواهد و مدارک که در آن در حال افزایش است.

“اگر مردم سکوت برای مدت طولانی به اندازه کافی پس از آن همه چیز مانند این اتفاق خواهد افتاد گفت:” Mehmet Daimagüler یک وکیل برای قربانیان راست تروریسم است. “شما می توانید مجموعه ای از ساعت های این حمله است. مردم به ما بگویید که آنها آموخته اند که از آشویتس اما این نشان می دهد که نوع بحث فقط blah blah.”

دادستان فدرال گفت که آنها خواهد بود مسئول تحقیقات به عمل طبیعی است زمانی که دولت در نظر گرفته شده است در معرض خطر یک جرم و جنایت است.

گفتند مجرم بود “عمیقا نژادپرستانه طرز فکر”. محققان با هدف ایجاد که آیا او به تنهایی عمل کرده و یا حمایت از هر فرد یا گروه.

به گفته پلیس فرد مسلح برای اولین بار سوار به یک shisha bar به نام نیمه شب در Heumarkt در مرکز هاناو جایی که او اخراج حدود هشت یا نه عکس های ظاهرا به طور تصادفی به اتاق در حدود 10ساعت در روز چهارشنبه.

پس از رانندگی برای دومین بار به نام عرصه در Kurt شوماخر Platz در غرب منطقه Kesselstadt و شلیک بیشتر عکس های او سوار به خانه ای گفته می شود که او در خانه که در آن او خود را به ضرب گلوله 72 ساله قبل از تیراندازی خود را.

پس از یک کوره جستجو مربوط به ده ها تن از افراد مسلح پلیس و یک هلیکوپتر پلیس هشدار داده شد خود را به ماشین پارک شده در Kesselstadt و به سرعت آن را همسان به آدرس و مهر و موم کردن این منطقه است. در حدود 3 همسایگان شنیده ام یک انفجار بزرگ به عنوان پلیس منفجر جلوی درب سفید تراس خانه که در آن آنها یافت Rathjen بدن و که مادر خود را. آنها همچنین دریافتند سلاح قتل سخنگوی گفت.

نقشه

پلیس گفت که آنها تا به حال هیچ نشانه ای که دیگر عاملان درگیر شدند. روز پنج شنبه صبح با آنها مصاحبه Rathjen است که گزارش شده است در خانه هنگامی که Rathjen بازگشت و کسانی که موفق به فرار شده است.

در 24 صفحه مانیفست و یک ویدئو Rathjen خود را خلاصه تئوری های نژادپرستانه از جمله اعتقاد خود را که برخی از نژادها باید حذف شود و خارجی ها که نمی تواند اخراج از آلمان باید “نابود”. او گفت: “او رانده شده بودند با صدای در سر خود را پس از تولد و به دنبال آن ماموران مخفی او همچنین در مورد طیف گسترده ای از تئوری های توطئه که از جمله 9/11 انجام شده توسط دولت ایالات متحده ساخته شده و ادعا می کند در مورد توانایی های خود را برای نفوذ در این بازی تاکتیک های آلمان, تیم ملی فوتبال.

پلیس خواست هر شاهدان با تلفن همراه فیلم و یا دیگر اطلاعات مربوط به حملات به ارسال آن به پلیس سایت و درخواست عمومی برای ارسال هر گونه شواهد در رسانه های اجتماعی.

نوئل Kaminsky شهردار هاناو یک شهر در حدود 100,000 ساکنان بسیاری از آنها رفت و آمد به فرانکفورت جنگیدند اشک او به عنوان توصیف تیراندازی به عنوان “تلخ ترین و غم انگیزترین تجربه” در این شهر متحمل شده بود پس از جنگ جهانی دوم است.

ایستاده در کنار او Volker Bouffier نخست وزیر ایالت هسن گفت: اکثر مردم در کشور احساس همبستگی با قربانیان و خانواده های آنان است. او گفت: حمله: “این همه چیز را تغییر میدهد. نه تنها برای این شهر بلکه برای کشور ما است.”

پرداختن به افراد با سابقه مهاجر زندگی در آلمان Bouffier گفت: “من می دانم که شما می ترسم … اما من می خواهم به شما بگویم ما همه ما می توانیم برای عمل در برابر نفرت است.”

شمع روشن vigils برنامه ریزی شده بود در سراسر کشور در روز پنج شنبه شب برای ادای احترام به کسانی که درگذشت و به ایستادگی در برابر نژاد پرستی.

یک کارشناس گفت: آلمان داخلی عوامل اطلاعاتی بر این باور بودند 24,000 راست گرا که گرایش افراط گرایان در آلمان, 13,000 از آنها در نظر گرفته شد به طور بالقوه خطرناک است.

“تیراندازی گرفته اند در شخصیت یک رویداد است که چه چیزی باعث می شود آن را دشوار است برای متوقف کردن آنها به” مایکل Ortmann گفت: NTV. او گفت: محققان در آلمان شده بود آهسته به رسمیت شناختن افزایش افراط گرایان راست گرا که گرایش آماده به مرتکب خشونت داشتن قرار داده به مراتب بیشتر از منابع خود را به مبارزه با تهدید تروریسم اسلامی در سال های اخیر است.

این هفته, آلمانی, محققان گفت: آنها تا به حال شکست یک حلقه از افراط گرایان راست گرا که گرایش بودند که به توطئه برای انجام در مقیاس بزرگ تفنگ حمله به مساجد در سراسر آلمان است. این مرد معتقد به حلقه رهبری امیدوار بود این حملات را تحریک انتقام حملات و آغاز یک جنگ داخلی به پلیس گفت: با استناد به مکالمات میان این گروه است.

آلمان هنوز از وضعیتی وخیم از حمله به یک کنیسه در شهر هاله در ماه اکتبر است که در آن دو نفر کشته و چند تن زخمی شدند. در ماه ژوئن سال گذشته والتر Lübcke یک سیاستمدار محافظه کار محلی که در حال صحبت کردن در دفاع از پناهندگان به قتل رسید در خانه اش در نزدیکی کاسل در هسن.

اولاف شولز ، وزیر دارایی و معاونت گفت: هاناو حمله بود استارک یادآوری است که راست گرا که گرایش به افراط گرایی بود و به آلمان بازگشت. “ما بحث های سیاسی نمی اردک این واقعیت است که 75 سال پس از پایان نازی دیکتاتوری راست گرا که گرایش ترور وجود دارد در آلمان دوباره گفت:” dpa.

لارس Klingbeil دبیر کل SPD تاریخ شریک ائتلافی مرکل در دولت گفت: بیشتر باید انجام شود برای مبارزه با نژاد پرستی و او را به نام یک “شورش از مناسب و معقول” که در آن او گفت: مردم عادی آلمان باید یک ایستادگی در برابر افزایش ضد مهاجر شدند.

رابرت Lambrou این مجلس رهبر حزب ضد مهاجر Alternative für Deutschland (AfD) در ایالت هسن در گفت شد در یک “حالت شوک” پس از این حملات است. پرسیده شده توسط یک روزنامه نگار اگر او فکر AfD باید هر گونه مسئولیت را برای حملات خود را برای استفاده از کرم های ضد خارجی شعارهای Lambou گفت: “چنین وحشتناک قتل به عنوان این باید رهبری همه ما را به تأمل در مورد چگونه ما می تواند جلوگیری از چنین چیزهایی اتفاق می افتد.”

مرکل گفت که “همه چیز انجام خواهد شد به بررسی شرایط از این وحشتناک قتل”. او گفت که دولت “و هر نهاد دولت” را “ایستادن با تمام قدرت و قاطعیت به کسانی که سعی می کنید به تقسیم آلمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im