هاناو حمله بخشی از الگوی سفید supremacist خشونت جریان از ماجرم تیراندازی هدف قرار دادن دو میله در شهر هاناو به نظر می رسد آخرین در یک سری از جهانی حملات با انگیزه های سفید ملی ایدئولوژی ،

43 سال مرد شناسایی شده توسط مقامات به عنوان مسلح همچنین به نظر می رسد با وسواس و امریکا و با آمریکا, تئوری های توطئه با توجه به ویدیو های آنلاین و اسناد و مدارک پلیس در حال تحقیق در ارتباط با این حمله است.

یک ویدئو از وبسایت یوتیوب تحت همین نام به عنوان وب سایت حاوی مسلح را مانیفست توصیف یک توطئه در مورد آزار و اذیت و شکنجه کودکان در مکان های مخفی در آمریکا است.

کارشناسان جهانی افراط گرایی گفت: نظر به موازات چندین اخیر توطئه محبوب آمریکایی راست از جمله “Pizzagate” توطئه که باعث شد یک آمریکایی مسلح برای حمله به یک محبوب پیتزا رستوران در واشنگتن دی سی در سال 2016 اعتقاد داشتند که این مرکز مخفی کودک آزاری حلقه اجرا شده توسط عالی رتبه سیاستمداران دموکرات. در این حادثه فرد مسلح اخراج نظامی خود را به سبک تفنگ داخل رستوران اما هیچ کس مجروح شد.

این هاناو حمله شواهدی وجود دارد که “تئوری های توطئه که منتشر شده توسط آمریکایی ها در ایالات متحده و از طریق تابلوهای پیام است که عمدتا آمریکایی, آیا تاثیر در جاهای دیگر گفت:” دکتر جوآن Donovan, یک متخصص در فن آوری های آنلاین و افراط گرایی در دانشگاه هاروارد.

در حالی که هیچ شواهد اولیه ظهور ارتباط ادعا هاناو مهاجم به تاسیس گروه های افراطی و یا افراد تحلیلگران گفت که هر دو آنلاین مانیفست و نه افراد مسلح تصمیم به قتل آن ساخته شده روشن است که حمله او بخشی از یک جریان الگوی سفید supremacist ترور.

“او هدف خاص مکان های که در آن او می دانست که او را در پیدا کردن مهاجران گفت:” مرلین مایو یک محقق ارشد در ضد افترا لیگ را مرکز مقابله با افراط گرایی در. “در اقدامات خود را, او رفت برای هدف قرار دادن گروه هایی که او فکر مخل به آلمان و از بین بردن, آلمانی, جامعه و فرهنگ است.”

نه نفر کشته در دو شیشه میله در هاناو بودند همه از پیشینه مهاجرت بسیاری از آنها اتباع ترکیه. گزارش های اولیه پیشنهاد شده است که یکی از قربانیان ممکن است 35 ساله مادر باردار و کارکنان در میله های هدفمند نیز در میان کشته شدگان است. مردم ترکیه پس زمینه را تا آلمان با تک بزرگترین اقلیت قومی.

مقامات آلمانی را تشریح مسلح به عنوان انگیزه “عمیقا نژادپرستانه طرز فکر” و در حال تحقیق در مورد تیراندازی به عنوان یک عمل تروریسم داخلی.

نویسنده این پست ها آنلاین در ارتباط با حمله “صحبت در مورد دستاوردهای مردم آلمان در مقابل nonwhite مهاجران” و “جنایات nonwhite مهاجران” از جمله چگونه “آلمانی ها که خود راضی در مورد آن بخشی از مشکل” مایو گفت. این تثبیت در “جنایات nonwhite مهاجران” مرکزی دلمشغولی اصلی نژادپرستانه سیاستمداران در ایالات متحده آمریکا و انگلستان و اروپا و همچنین به عنوان سفید قبلی ملی قاتلان.

“آنچه ما اتفاق می افتد در حال حاضر سفید برتری یکپارچه در مقیاس جهانی” گفت: Brian لوین مدیر مرکز برای مطالعه نفرت و افراط گرایی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در سان برناردینو.

اینترنت کمک کرده است “ملی” افراط گرایان اتصال در سراسر مرزها و پیدا کردن علت شایع پیشرفت “ایده این است که اگر شما عمل می کنند و ارتکاب خشونت در یک کشور آن را برای خوب از نژاد سفید در سطح جهان” داناون دانشگاه هاروارد متخصص در آنلاین افراط گرایی گفت.

بر خلاف اعلامیه در ارتباط با قبلی سفید قدرت حملات آنلاین پست در حال بررسی در رابطه با هاناو قتل در حال درهم و برهم با اشاره به کنترل ذهن و مداوم هذیان و مستقیم homages به قبلی سفید ملی, حمله و یا حمله.

این موارد نیز شامل منابع “مختلف آمریکا و کانادا, عصر جدید نظریه پردازان توطئه و محققان بر این باورند که در آدم ربایی و کامپیوتر” مایو گفت.

کارشناسان اشاره کرد که آنلاین هاناو بیانیه همچنین شامل یک شرح نویسنده احساس بیگانگی از زنان و ناتوانی در پیدا کردن یک شریک انعکاس misogynistic نقاط صحبت کردن ساخته شده توسط عاملان اخیر جرم قتل با هدف قرار دادن زنان در ایالات متحده و کانادا است. مانند بسیاری از آمریکایی جرم تیراندازی به هاناو حمله یک لینک به خشونت خانگی: مقامات گفت: تیرانداز به خانه رفت و مادرش به مرگ قبل از کشتن خود.

لوین مدیر مرکز مطالعات افراط گرایی گفت که بسیاری از عاملان “جرم خشونت نمادین” باید عوامل متعدد رانندگی آنها برخی اصلی و برخی ثانویه از جمله ایدئولوژیک انگیزه انتقام یا نفع شخصی و عاطفی یا مشکلات روانی.

محققان دریافته اند که افراد با جدی بیماری های روانی هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به یک قربانی از خشونت نسبت به مرتکب خشونت و عوامل دیگر به خصوص قبلی رفتار خشونت آمیز است که بسیار بهتر از پیش بینی شدید خشونت نسبت به مسائل مربوط به سلامت روان.

در آلمان هاناو حمله در پی قتل یک محلی سیاستمدار آلمانی که در حال صحبت کردن در دفاع از پناهندگان و دیگر توده های مسلح برای حمله به یک کنیسه و یک کباب فروشگاه در هاله, که دو نفر مرده. این هلی تیراندازی به احتمال زیاد ادعا کرده اند بیشتر زندگی بود مهاجم استفاده نمی شود دست ساز سلاح های گرم که malfunctioned در حمله.

در سطح جهانی و سفید ملی حمله قرار داده اند کنیسه در ایالات متحده و آلمان; مساجد در انگلستان و نروژ و Christchurch, New Zealand; و خارج, در, El Paso, تگزاس, در نزدیکی مرز بین ایالات متحده و مکزیک است. برخی از مهاجمان را تشریح مهاجران و مهاجران به عنوان “مهاجمان” و همچنین تشریح این باور است که طیف وسیعی از دشمنان از مردم یهودی به فمینیست به چپ در حال توطئه علیه نژاد سفید.

در با انگیزه ایدئولوژیک حملات خشونت استفاده شده است تا مردم برای رفتن به عقب و نگاهی به مانیفست” داناون گفت و هنگامی که سیستم عامل آنلاین آن را آسان برای به اشتراک گذاشتن اعلامیه و یا حتی پخش زنده فیلم از حمله “ما گونگ را در ادامه مشاهده کنید که همان تاکتیک دوباره و دوباره.”

اما داناون گفت که او تا به حال دیده می شود برخی از شواهد اولیه که در توییتر حداقل هاناو مسلح بیانیه یا پیام جشن حمله خود تا به حال پخش نشده را در همان راه به عنوان فیلم از حمله به دو مسجد در کرایستچرچ نیوزیلند در ماه مارس گذشته که در سمت چپ 51 نفر کشته شدند.

تغییرات در توییتر سیاست بی نظمی و د-platforming و برخی سفید supremacist گروه ها و رسانه های آلمان این عمل با استفاده از یک مهاجم نام و نام خانوادگی خود در پوشش خبری از جمله عواملی است که ممکن است کمک به این مثبت توسعه داناون گفت.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im