هک-برای-استخدام گروه هدفمند آب و هوا فعالان پشت #ExxonKnew کمپین

جهانی هک-برای-استخدام گروه گسترده و هدفمند فعالان آمریکایی مبارزه با اکسون موبیل برای خودداری از اطلاعات در مورد بحران آب و هوا بر اساس یک گزارش جدید.

هکرها لقب “تاریک حوضه” رفت و پس از هزاران نفر و صدها نهاد در شش قاره از جمله سازمان های حمایتی روزنامه نگاران و مقامات منتخب و کسب و کار گفت: شهروند آزمایشگاه تورنتو های دیجیتال مبتنی بر جاسوسی گروه پژوهشی.

شهروند آزمایشگاه لینک نرم تلاش برای BellTroX InfoTech خدمات یک شرکت هندی است که هرگونه تخلف است. گزارش پژوهش گفت: “گسترده هدف قرار دادن آمریکا غیر انتفاعی ورزش اول خود را اصلاح حقوق فوق العاده نگران کننده است.”

“هر کس حق دارد آشنا با گرفتن فیشینگ و ایمیل های ناخواسته در صندوق پستی خود را در همه زمان ها” گفت: John Scott-Railton یک محقق ارشد در شهروند آزمایشگاه. “تفاوت در این است که در این مورد مردم پشت سر آنها هستند و نه فقط بیچهره مجرمان سایبر به دنبال به سرقت از حساب Gmail خود را و استفاده از آن برای دادن دوستان خود را در مورد زمان سهام و قرص های آلت تناسلی مرد. این است که افرادی که فرستاده شده اند پس از شما با اهداف خاص برای دریافت اطلاعات است که مورد استفاده قرار گیرد به شما آسیب برساند.”

اسکات-Railton گفت: هک-برای-استخدام صنعت در حال رشد و تبدیل شدن به قابل دسترس بیشتر را برای دشمنان به استفاده از در برابر هر یک از دیگر در اختلافات آیا آنها بین شرکت ها و دولت ها و یا شرکت ها و یا هدف قرار دادن غیر انتفاعی و خبرنگاران.

ما دادستان فدرال در حال تحقیق و شارژ یک مرد اسرائیلی در ارتباط با این مورد با توجه به نیویورک تایمز.

شهروند آزمایشگاه گفت آن نیست که شواهد قوی با اشاره به یک مشتری برای هکرها و متهم نیست اکسون تخلف است.

یک سخنگوی اکسون گفت: این شرکت هیچ دانش و یا دخالت در نرم فعالیت های مشخص شده و متهم که شهروند آزمایشگاه دریافت حمایت مالی از “ضد سوخت های فسیلی گروه”.

این سازمان که راضی می شود به نام در این گزارش عبارتند از: خانواده راکفلر صندوق آب و هوای مرکز تحقیقات صلح سبز, مرکز بین المللی محیط زیست, قانون تغییر نفت, بین المللی, عمومی شهروند حفاظت قانون بنیاد اتحادیه دانشمندان نگران و 350.org. حملات به طول انجامید و از سال 2016 از طریق 2017.

در ماه ژانویه سال 2016 سازمان محیط زیست و تأمین کنندگان مالی ملاقات برای بحث در مورد #ExxonKnew مبارزات انتخاباتی. یک ایمیل خصوصی و دعوت از شرکت کنندگان شد و سپس به بیرون درز از یک منبع ناشناخته به خبرنگاران گفت.

هدف به خوبی مطلع با توجه به شهروند آزمایشگاه. برخی از ایمیل های فیشینگ ساخته شد به مانند Google News alerts با داستان در مورد اکسون. دیگران به نظر می رسد همکاران های Dropbox به اسناد و مدارک در مورد مبارزات انتخاباتی.

Kert دیویس بنیانگذار آب و هوا تحقیقات مرکز گفت: او موفق به دریافت یک تلاش فیشینگ که شبیه یک ایمیل از یک واشنگتن-بر اساس خبرنگار.

“ما نمی دانیم که برای آن پرداخت می شود مهم ترین چیز بود که قرارداد با شرکت هندی برای جمع آوری این اطلاعات,” دیویس گفت:.

وی افزود: “این چیز جدیدی نیست. هر وقت من کار انجام داده ایم در 25 سال گذشته انجام این مسائل شروع می شود که به تاثیر در یک شرکت وجود دارد مقاومت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im