Hachette لغو طرح به انتشار وودی آلن خاطراتHachette کاهش یافته است و قصد دارد به انتشار خاطرات وودی آلن برنده جایزه اسکار کارگردان فیلم است که متهم به سوء استفاده جنسی دختر خود را.

“ما روابط ما با نویسندگان بسیار جدی و نه لغو کتاب به آرامی” انتشارات شرکت در بیانیه ای گفت.


کمی قهوه ای و شرکت
(@littlebrown)

بیانیه ای از @HachetteUS. pic.twitter.com/KjYJm6EpTB

6 مارس سال 2020

تصمیم به کشتن آلن معامله کتاب آمد از کارکنان اعتصاب در Hachette دفتر نیویورک و تماس همبستگی از کارکنان در کمی قهوه ای و بزرگ مرکزی چاپ و نشر هر دو چاپی از Hachette.

دیلن فارو در روز جمعه استقبال خبری از لغو و تشکر کارکنان در سه انتشارات گروه ایستاده با او و برادرش, رونان فارو یک روزنامه نگار که کار مستند به اتهام سوء استفاده جنسی توسط مردان قدرتمند و سوخت #MeToo جنبش و که کار منتشر شده توسط Hachette.

دیلن فارو
(@RealDylanFarrow)

به همه کارکنان @HachetteUS, @littlebrown و @GrandCentralPub که در زمان ایستادن من در هیبت و بسیار سپاسگزار است. pic.twitter.com/Si4oXpudde

6 مارس سال 2020

این هفته Hachette اعلام کرد انتشار آلن خاطرات بجا از هیچ چیز برنامه ریزی شده برای ماه آوریل است.

که باعث مقاومت از هر دو دیلن و Ronan که به سرعت محکوم کرد این خبر در رسانه های اجتماعی.

“بزرگترین شکایت” یک Hachette عضو هیات صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: پالایشگاه 29 “این است که ما احساس می کنم به شدت در مورد هر کس حق خود را بگویید اما ما را قبول ندارند با دادن وودی آلن یک پلت فرم که به آن بگویید که شامل توزیع بازاریابی, تبلیغات.

“من فکر می کنم ما احساس نمی کند و او را سزاوار یک پلت فرم است که توسط انتشارات ما او را در برخی از راه اعتبار خود داستان است.”

ارشد آمار و ارقام در Hachette از جمله رونان فارو را در ویرایشگر ابراز حمایت خود را.

این کارمند افزود: “چند نفر که من می گویند کار با طرف های درگیر ملاقات کرد و مورد بحث و صحبت فرد به فرد و گذشت از مقالات. ما تا به حال یک تاون هال نشست با مدیر عامل شرکت ما و ما ناشر. پس از ما قادر به جمع آوری سوالات ما با آنها در یک انجمن عمومی ما برداشت ما همه چیز و رفت.”

کارمند فکر نمی کنم این شرکت تغییر خواهد کرد اما روز جمعه این کار را کرد.

Hachette “بازگشت همه حقوق برای نویسنده” آن بیانیه ای گفت:.

“این تصمیم به انصراف از آقای آلن کتاب دشوار است. در فر ما را به روابط ما با نویسندگان بسیار جدی و نه لغو کتاب به آرامی. ما منتشر شده و ادامه خواهد داد به انتشار بسیاری از چالش کتاب.

Hachette گفت: آن متعهد شد به “ساخت مطمئن شوید که هر روز در کار ما که صدای متفاوت و متضاد امتیاز از نمایش شنیده می شود” بلکه “ارائه یک محرک حمایتی و باز کردن محیط کار برای تمام کارکنان ما”.

Allen, 84, تکذیب اتهامات توسط دخترش دیلن فارو که این موضوع از دو تحقیق و بررسی. مدیر هرگز متهم شده است.

آلن رز به شهرت به عنوان یک کمدین و طنز نویسنده و فیلم ساخته شده برای بیش از 50 سال است. او بنا به گزارش ها نزدیک به انتشار خاطرات در سال 2003 رسیدن به یک معامله با پنگوئن قبل از تغییر ذهن خود را. Hachette گفت: از آن ساخته شده آن مقابله با آلن سال گذشته است.

Hachette منتشر شده رونان فارو گرفتن و کشتن یک حساب کاربری از کار خود را در #MeToo داستان از جمله پرونده هالیوود مغول Harvey Weinstein بود که به اتهام تجاوز به عنف در نیویورک در ماه گذشته.

در بیانیه ای در واکنش به اخبار از پدرش معامله Farrow گفت که او “نا امید” خود ناشر به حال “پنهان تصمیم گیری از من و کارکنان خود در حالی که ما مشغول به کار بودند در گرفتن و کشتن – یک کتاب در مورد چگونه مردان قدرتمند از جمله وودی آلن, جلوگیری از پاسخگویی برای سوء استفاده جنسی”.

در این سال مک میلان منتشر خواهد شد اولین رمان دیلن فارو.

در بیانیه خود او در این تصمیم به انتشار پدرش خاطرات او گفت که “عمیقا ناراحت کننده برای من شخصا و مطلق خیانت برادر من که شجاع, گزارش, سرمایه گذاری شده در توسط Hachette داد صوتی متعدد بازماندگان تجاوز جنسی توسط مردان قدرتمند.”

روز جمعه Hachette به این نتیجه رسیدند: “در طول چند روز گذشته رهبری فر گسترده گفتگو با کارکنان ما و دیگران است.

“پس از گوش دادن ما به این نتیجه رسید که حرکت رو به جلو با انتشار نمی خواهد عملی برای HBG.”

ماریو قرآن کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>