ایالات متحده در گزارش جدید افزایش coronavirus موارد

1 / 2

ایالات متحده در گزارش جدید افزایش coronavirus موارد

فایل عکس: یک مسافر می پوشد یک ماسک در دبی فرودگاه بین المللی پس از امارات متحده عربی وزارت بهداشت و جامعه پیشگیری را تایید کرد اولین بار در کشور مورد coronavirus در دبی

دبی (ایسنا) – تعداد coronavirus موارد در امارات متحده عربی افزایش یافته است به 45 از 30 وزارت بهداشت گفت: به عنوان دیگر کشورهای منطقه خلیج فارس نیز گزارش شده عفونت های جدید.

کویت ثبت سه مورد جدید از coronavirus آوردن آن عفونت شمارش به 61 در حالی که قطر گزارش داد که 12 مورد بهداشت وزارتخانه در این دو کشور خبر داد.

عربستان سعودی گزارش دو مورد جدید در روز شنبه یک زن که از ایران از طریق بحرین و یکی دیگر از عراق از طریق امارات متحده عربی آوردن تعداد کل عفونت در انگلستان به هفت, با توجه به بیانیه ای از وزارت بهداشت.

این ویروس که برای اولین بار ثبت شده در چین در ماه دسامبر به گسترش در سراسر خلیج فارس و فراتر از آن. اکثر موارد در خلیج عربی متحده در میان افرادی که یا به ایران سفر کرده شخصا و یا آلوده بودند توسط افرادی که در حال بازدید از جمهوری اسلامی.

امارات متحده عربی هوایی حمل و نقل, مرکز کسب و کار و گردشگری ایرانیان است و توصیه می شود شهروندان و ساکنان در برابر سفر به خارج از کشور و تمام مدارس در حال بسته شدن به مدت یک ماه از یکشنبه.

حوادث در سراسر کشور نیز لغو و یا به تعویق افتاد در حالی که بعضی از ورزش ها مانند اسب مسابقه و فوتبال در حال پیش رفتن بدون هر گونه طرفداران در حضور.

عربستان سعودی بسته شده است آن را زمین های هم مرز با امارات متحده عربی کویت و بحرین با یک استثنا برای کامیون های تجاری است و تنها اجازه پرواز از آن کشور به سه نفر از آن فرودگاه است.

ده ها تن از عربستان سعودی آمده اند رو به جلو پس از مقامات به نام روز جمعه برای افرادی که تا به حال شده است در ایران در طول دو هفته گذشته به اطلاع مقامات دولتی در حمله عربستان به گزارش روز شنبه به نقل از وزارت بهداشت.

اعضای عربستان سعودی را شیعیان اقلیت تمایل به نگه داشتن خود را از سفر به ایران راز به علت تلخ رقابت بین این دو کشور. سنی به رهبری عربستان سعودی قطع روابط دیپلماتیک با ایران در ماه ژانویه 2016.

از حمله عربستان گفت: 95 سعودی رو به جلو آمده اند می گویند آنها در حال حاضر در ایران در حالی که 26 گفت: آنها تا به حال بازگشت از ایران. یکی دیگر از هفت گفت: آنها در یک سوم کشور پس از بازدید از ایران, آبگرم گفت.

ایران گزارش کرده است یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض از coronavirus خارج از چین با 145 مرگ و میر گزارش شده تا شنبه.

کویت به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از مصر و لبنان و سوریه و بنگلادش و فیلیپین و هند و سریلانکا به صورت یک هفته ممنوع اعلام کرده است از ورود خارجی ها شده اند که به این کشورها در دو هفته گذشته.

دبی-بر اساس العربیه ذکر شده در بحرین مقامات بهداشت گفت: شش مورد جدید از coronavirus تایید شد در دولت های خلیج فارس آوردن مجموع آن تعداد از عفونت به 62.

(گزارش شده توسط Hesham Abdul Khalek و Nayera عبدالله; نوشتن توسط الکساندر Cornwell; ویرایش توسط اندرو آسمان, آلیسون ویلیامز و هلن پوپر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>