هیم رو 10 میلیون دلار کسری نوبت به Furloughs و کاهش پرداخت

مدیر Solomon R. Guggenheim Museum بنیاد و گفت: کارکنان در روز جمعه که این نهاد را اجرای furloughs و پرداخت کاهش در تلاش برای رقابت با “عمیق و ضربه ناگهانی” از coronavirus بیماری همه گیر.

“نزدیک و دراز مدت تاثیر مالی از COVID-19 بحران در موزه مالی خوب بودن است عمیق” کارگردان ریچارد آرمسترانگ نوشت: در یک ایمیل به کارگران است. “این تصمیم نمی آمد به راحتی.”

آقای آرمسترانگ در بیانیه ای جداگانه گفت که گوگنهایم پیش بینی 10 میلیون دلار درآمد کسر و اضافه شده است که 92 کارکنان از سراسر موزه خواهد بود furloughed. آن دسته از کارکنان که اتحادیه گفته مقامات شامل حدود ده نفر که در یک مخفی سازی تسهیلات پرداخت خواهد شد از طریق مارس 19 و دریافت مزایای بهداشت و درمان تحت پوشش این موزه از طریق جولای 31 یا تاریخ rehire هر کدام که می آید برای اولین بار آقای آرمسترانگ گفت. همه مرخصی استفاده نشده, زمان پرداخت خواهد شد 1 مه با توجه به موزه.

پرداخت خواهد شد کاهش می یابد برای یکی دیگر از 85 کارکنان این موزه گفت: از جمله آقای آرمسترانگ که حقوق و دستمزد خواهد بود با کاهش 25 درصد است.

گوگنهایم که 315, تمام و پاره وقت کارکنان اخیر از موزه های بزرگ در شهر نیویورک به توسل به برنامه های احتمالی برای زنده ماندن تحول ناشی از ویروس.

موزه متروپولیتن است که آماده از دست دادن 100 میلیون دلار و بسته شدن تا جولای است گفت: آن را گسترش پرداخت برای همه کارکنان تا زمانی که ممکن است در 2. در این ملاقات همچنین با توجه به اینکه آیا آن را ممکن است شیب به آن $3.6 میلیارد دلار صندوق وقف.

سایر موسسات را آغاز کرده اند کم خود را افزایش دهد. در اوایل این ماه در موزه هنر مدرن و Whitney Museum of American Art شد به گزارش furloughed گذاشته و یا اجازه رفتن ده ها تن از کارکنان هر کدام.

در حدود همان زمان یک اتحادیه به نمایندگی از کارگران در این موزه گفت: این موزه گذاشته بود یا furloughed ده ها تن از کارکنان و گفت: اتحادیه پاره وقت هنر گرداننده که خود را برنامه ریزی شده کار نصب و راه اندازی لغو شد تا اطلاع ثانوی.

یک اتحادیه به نمایندگی از حدود 140 از گوگنهایم کارگران با انتقاد از furloughs.

“دولت تصمیم به اضافه کردن به این بحران برای کارکنان اختصاص داده شده اشتباه است” گفت: ویلیام لین مدیر کسب و کار محلی 30 از اتحادیه بین المللی عامل مهندسین. “این تنها تقویت اتحاد ما را حل و فصل مذاکره یک قرارداد است که باعث می شود این نمایشگاه محل کار برای این کارگران.”

این اتحادیه گفت که بیش از 100 منظم مستقل هنر گرداننده نجاران و دیگران پرداخت شده بود برای کار برنامه ریزی شده از طریق مارس 29 اما نه برای تکالیف است که برخی از این کارگران انتظارنشسته بودند در ماه آوریل یا اوایل ماه مه.

در بیانیه خود آقای آرمسترانگ توصیف تاثیر این بیماری همه گیر در این موزه با استناد به از دست دادن پذیرش درآمد; لغو کلاس های آموزش عمومی برنامه ها و رویدادهای خاص; و کاهش در موزه موقوفه. او افزود که این موزه می رود که پذیرش درآمد خواهد “باقی می ماند قابل ملاحظه ای پایین تر” از قبل از زمانی که این موزه بازگشایی.

موزه فرانک لوید رایت ساختمان در خیابان پنجم منهتن نیویورک بسته شده در مارس 13. پگی گوگنهایم مجموعه در ونیز و موزه گوگنهایم بیلبائو نیز بسته شده است.

“ما امیدواریم که که ما ممکن است دوباره باز Solomon R. Guggenheim Museum در ماه جولای” آقای آرمسترانگ گفت: در این بیانیه است. “اما آن سخت است برای گفتن در این لحظه چه که بهتر خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>