غم و اندوه و خشم و خواستار اقدام پس از تیراندازی در آلمان

1 / 14

APTOPIX آلمان تیراندازی

دو زن سوگواری در نزدیکی یک کیوسک در هاناو آلمان روز شنبه, فوریه. 21, 2020 دو روز پس از 43 سال-پیر مرد آلمانی به ضرب گلوله کشته و چندین نفر در مکان های مختلف در فرانکفورت و حومه روز شنبه, فوریه. 19, 2020. (AP Photo/مایکل پروست)

HANAU, Germany (AP) — Gokhan Gultekin را دستکاری عمل در بسیاری از راه های معمولی از هاناو ترکیه جامعه: مراقبت از ضعیف پدر و مادر hustling به کار در اواخر شب نوشیدنی و تنباکو کیوسک ساخت برخی از پول نقد در کنار در یک شغل دوم و حضور در نماز جمعه در مسجد در سراسر شهر.

روز جمعه Gultekin دوستان سوگواری در خانه از عبادت دو روز پس از “گوگو” کشته شد در یک نواخته انگیزه تیراندازی داد و بیداد که آلمان را تکان داد و باعث شد آمریکا برای سرکوب راست افراط گرایی و ضد مهاجر قربانی.

“ما بزرگ شده در اینجا در این خیابان فرار را از طریق زمین های بازی هم خندید گفت: عمر دمیر که توصیف او به تازگی مشغول 37 ساله دوست خود را به عنوان سخت کوش. “او تا به حال به. او تا به حال به مراقبت از پدر و مادر خود را. اگر او تا به حال 50 یورو او را به 30 به مادرش.”

روز چهارشنبه 43 ساله آلمانی, Tobias Rathjen شات به مرگ نه نفر با پیشینه مهاجرت در این حومه فرانکفورت ظاهرا قبل از قتل مادر خود را و خود را. پنج تن از قربانیان گزارش شده بود و به شهروندان ترکیه. Rathjen چپ درهم و برهم متون و فیلم که در آن او حمایت نژادپرستانه انداز به نام نسل کشی و ادعا شده اند تحت نظارت پس از تولد.

آلمان برترين مقام امنیتی وزیر کشور Horst Seehofer گفت: حفاظت خواهد بود شدت در سراسر کشور در مساجد و دیگر “حساس سایت” در پی این حمله است.

“تهدید مطرح شده توسط راست افراطی گری یهودی ستیزی و نژاد پرستی بسیار بالا در آلمان” Seehofer گفت: در برلین.

در هاناو, آلمانی و ترکی, پرچم, پرواز در نیمه کارکنان در خارج-ترکی صحبت DITIB مسجد که در آن بیش از 300 نفر حضور داشتند به طور منظم در نماز جمعه.

“خلق و خوی است subdued” گفت: آدم Arslan. “من نمی توانم این را قبول جرم و جنایت است.”

این مسجد افتتاح شد درهای خود را به روزنامه نگاران که swarmed به هاناو پس از حمله — نه یک عمل معمول در حریم خصوصی-وسواس آلمان است. اعضای جماعت مورد بحث و نگرانی های خود را آشکارا و ارائه خبرنگاران چای.

رئیس مسجد مدیره Memduh Onder گفت: جامعه بود و نه ترس “از آنجا که ما با هم” به نقل یادبود گردهمایی شنبه شب در مقابل شهرستان سالن که در آن رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر صحبت کرد. “هزاران نفر از مردم در میدان بسیاری از آنها آلمانی” Onder گفت.

در جنوب رومانی روستای Singureni یکی دیگر از کشته شدگان در این حمله سوگواری توسط بستگان. Vili Viorel Paun, 23, مدرسه را ترک و به آلمان رفت و در سن 16 سالگی برای کسب پول برای پرداخت هزینه های خود را از پزشکی treatement شد و کار به عنوان یک راننده برای یک شرکت تحویل. پدر و مادرش او را به دنبال دارد.

عمه اش Nicoleta Danciu توصیف او به عنوان “بسیار ملایم مرد جوان مودب به عنوان یک دختر, بهترین, بچه, یکی می توانید تصور کنید. درد از دست دادن هرگز از بین برود.”

اعضای خانواده و گذشته او را دیدم در تابستان زمانی که او صرف چند روز و “به ما سواری با ماشین خوب” که به آنها گفته شد مرسدس بنز نقره ای دیده می شود در عکس ها از تیر اندازی سایت.

عکس از Paun ایستاده بود در خارج از خانه خانواده شمع روشن توسط روستاییان اطراف آنها را.

روز پنج شنبه هزاران نفر از مردم جمع آوری شده در شهرستانها در سراسر آلمان برای برگزاری vigils برای قربانیان بلکه برای بیان خشم است که مقامات انجام نداده اند بیشتر برای جلوگیری از حملات به رغم یک رشته خشونت ها در قسمت در سال های اخیر است. هفته گذشته مقامات بازداشت 12 نفر از جمله یک پلیس کارمند به ظن برنامه ریزی حمله به مسلمانان و سیاستمداران است.

برخی نیز نامیده می شود برای سرکوب افراط گرا و ضد مهاجر ایدئولوژی است که رخنه کرد به جریان اصلی بحث سیاسی با ظهور جایگزین برای آلمان یا AfD. یک مقام ارشد در مرکز و چپ حزب سوسیال دموکرات یک شریک جدید در آنگلا مرکل ائتلاف حاکم متهم AfD ارائه ایدئولوژیک علوفه به مردم مانند هاناو مسلح.

“یک نفر انجام تیراندازی در هاناو. که آنچه در آن مانند به نظر می رسد. اما بسیاری وجود دارد که او را با عرضه مهمات و AfD قطعا متعلق به آنها” لارس Klingbeil گفت: عمومی آلمان ARD پخش.

بخش هایی از AfD در حال حاضر تحت بررسی دقیق از آلمان داخلی سازمان. این حزب را رد کرده است تمام مسئولیت برای راست حملات از جمله مرگبار ضد سامی تیراندازی در خارج از یک کنیسه و کشتار در منطقه سیاستمدار سال گذشته است.

یک سوال کلیدی در این تحقیقات این است که آیا مقامات و یا دیگران آگاه بودند مسلح تهدیدی. پیتر فرانک آلمان رئیس فدرال دادستان گفت: محققان به بررسی حرکات خود را و اطلاعات تماس.

“این یکی از نقاط است که به خصوص برای من جالب در این تحقیقات” Seehofer گفت. “چه کسی می دانست چه.”

___

Jordans گزارش از برلین و آسوشیتد پرس نویسنده وادیم Ghirda کمک از Singureni رومانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im