گرتا Thunberg را نشان می دهد جوانان و مشکل دوران کودکیگرتا Thunberg را تحول فوق العاده ای از نزدیک قطع و 11 ساله را در جهان قدرتمند ترین صدا در بحران آب و هوا نازل شده است امروز توسط مادرش.

در یک عاطفی حساب Malena Ernman توضیح می دهد چگونه او را پدر آمد مبتلا به اوتیسم و چگونه فعالیت کمک به او برای غلبه بر اختلال در غذا خوردن.

Ernman می نویسد: از اولین نشانه های این که او از بزرگان و ناخوشی در عصاره منتشر شده در ناظر از خانه ما در آتش: صحنه ای از یک خانواده و یک سیاره در بحرانیک کتاب کل Thunberg خانواده است.

“او به آرامی ناپدید می شود به نوعی از تاریکی” Ernman می گوید. “او را متوقف نواختن پیانو. او را متوقف خنده. او را متوقف صحبت کردن. و او را متوقف غذا خوردن.”

Ernman یک جشن سوئدی خواننده اپرا و شوهرش Svante Thunberg یک بازیگر تلاش برای مقابله با دختر خود را سکوت و امتناع از خوردن هر چیزی به جز مقادیر کمی از برنج آووکادو و gnocchi.

او از دست داد 10 کیلوگرم در دو ماه و در آستانه بستری بودن در بیمارستان قبل از تبدیل یک گوشه. در عین حال زمانی که Thunberg بازگشت به مدرسه پدرش متوجه او شد که مورد آزار واقع شدند. “مدرسه نیست دلسوز” Ernman می نویسد. “درک خود را از وضعیت متفاوت است. این گرتا خود تقصیر این مدرسه فکر می کند.”

پس از دوره نقاهت برخی از وزن Thunberg شد توسط روانپزشکان و مبتلا به “عملکرد بالا” اوتیسم که Ernman توصیف به عنوان اسپرگر رنج می برد و همچنین به عنوان اختلال وسواسی-اجباری.

او در ادامه برای تبدیل شدن به هماهنگ به بحران آب و هوا با محوری لحظه آمدن در طول فیلم نشان داده شده در کلاس در مورد زباله در اقیانوس ها “جزیره ای از جنس پلاستیک” در جنوب اقیانوس آرام. اما بعد از درس در حالی که Thunberg گریبانگیر شد با نگرانی دیگر دانش آموزان با علاقه در مورد یک معلم است که در سفر به نیویورک و پرواز به تایلند و ویتنام است.

“گرتا نمی تواند آشتی دادن هر یک از این با هر آنچه که او فقط دیده می شود” مادر او می نویسد. “او را دیدم آنچه را که بقیه از ما نمی خواهید برای دیدن. آن را به عنوان اگر او می تواند ما را ببینید CO2 تولید گازهای گلخانه ای با چشم غیر مسلح است.”

در تابستان 2018, Thunberg شروع اولین مدرسه اعتصاب گرفتن یک پلاکارد برای ایستادن در خارج نخست وزیر سوئد ،

زمانی که او پیوسته توسط دیگر فعالان پدر او تلاش برای متقاعد کردن او برای رفتن به خانه و آگاه از تلفات عاطفی آن بود بر او. اما او خودداری کرد و بار دیگر مردم تا به حال یک اثر غیر منتظره در او.

در روز سوم یک فعال صلح سبز ارائه شده گرتا برخی از وگان تایلندی رشته فرنگی. “او کمی طول می کشد نیش می زنند. و یکی دیگر. هیچ کس واکنش نشان می دهد چه اتفاقی می افتد. چرا که آنها? … گرتا نگه می دارد ، نه فقط چند گزش اما تقریبا تمام وعده.”

Thunberg است انتظار برای آمدن به انگلستان در این هفته برای شرکت در یک اعتراض جوانان در بریستول.

حضور او در بریستول جوانان اعتصاب 4 آب و هوا در روز جمعه شده است با استقبال بسیار لذت توسط برگزارکنندگان. “ما همه فقط خیلی هیجان زده – همه بسیار هیجان زده در مورد این فکر می کردم از شنیدن صحبت های او گفت:” میلی Sibson که مانند Thunberg است 17. “من این شانس را به او را ملاقات کند زیرا او بنیانگذار این جنبش و او بسیار مهم است به آن – او یک بت حتی اگر او از من جوانتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im