قبر کمبود دنده محافظ شعله ور شدن دوباره به عنوان Covid موارد افزایش

به عنوان coronavirus موارد افزایش در سراسر کشور و بیمارستان ها و خانه های پرستاری و پزشکی خصوصی شیوه های مواجهه با یک مشکل بسیاری امیدوار بود و می شود در حال حاضر: وخیم کمبود ماسک ماسک انزوا و روپوش و دستکش یکبار مصرف است که از خط مقدم پزشکی کارگران از عفونت است.

بر خلاف بحران است که گرفتار یک تعداد انگشت شماری از بیمارستان های شهر خاموش نگهبان در ماه های مارس و آوریل, افزایش تقاضا برای, دنده محافظ است در حال حاضر موثر بر طیف گسترده ای از امکانات پزشکی در سراسر کشور یک مشکل بهداشت عمومی کارشناسان و عمده انجمنهای پزشکی می گویند می تواند اجتناب شده است اگر دولت فدرال تا به حال در آغوش یک رویکرد تهاجمی تر نسبت به تهیه و توزیع بحرانی منابع در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

پزشکان در یادبود شهرستان مرکز پزشکی در هوستون که درمان Covid-19 بيمار گفته شده برای استفاده مجدد از تک استفاده N95 ماسک ماسک برای تا 15 روز قبل از پرتاب ، این کشور بزرگترین سازمان از پرستاران ثبت نام شده در یک نظرسنجی از اعضای خود را در اواخر ماه ژوئن که 85 درصد بوده است مجبور به استفاده مجدد یکبار مصرف N95 ماسک در حالی که درمان coronavirus بیماران. در فلوریدا برخی از بیمارستان ها در حال توزیع تنها loosefitting فولاد ماسک برای درمان کارگران به تازگی بستری بیماران که ممکن است بدون علامت حامل.

ناتوانی در پیدا کردن تجهیزات حفاظت فردی شناخته شده به عنوان P. P. E. شروع به مانع دیگر مناطق بحرانی پزشکی بیش از حد. متخصصین مغز و اعصاب قلب و عروق و متخصصان سرطان در سراسر کشور شده اند قادر به بازگشایی دفاتر خود در هفته های اخیر که بسیاری از بیماران بدون مراقبت با توجه به آمریکایی انجمن پزشکی و پزشک دیگر گروه ها.

“ما کودکان و نوجوانان مبتلا به گریپ فروت به اندازه آبسه برای بیش از سه ماه است که نمی توانید از خوردن و نوشیدن و هیچ چیز ما می توانیم برای آنها انجام از آنجا که ما نمی تواند P. P. E.,” گفت: کی لانه رئیس افسر Lubbock, بچه ها, دندان, کلینیک خدمت به خانواده های کم درآمد در تگزاس است که یک لیست از 50 کودک در انتظار عمل جراحی اورژانس دارد. “این فقط وحشتناک و با توجه به تعداد فزاینده ای از عفونت در اینجا من می ترسم همه چیز در حال رفتن به دریافت بدتر است.”

در یک coronavirus جلسه روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس عنوان این کمبود اما گفت که دولت آماده شد به موضوع راهنمایی های جدید در حفاظت و استفاده مجدد از دنده محافظ. “P. P. E. ما شنیدن باقی می ماند بسیار قوی,” او گفت:.

بسیاری از مشکلات از اوایل بهار زمانی که کارگران بیمارستان در نیویورک, نیوجرسی, میشیگان و کالیفرنیا و دیگر کشورهای اولین walloped توسط ویروس درهم برای به دست آوردن ابتدایی, دنده محافظ, تنها رشد کرده است. ایالات متحده همچنان وابسته به خارج از کشور تولید کنندگان و پرواز واسطه که jacked قیمت sevenfold دلیل افزایش تقاضای جهانی با توجه به عرضه های زنجیره ای متخصصان و کارشناسان بهداشت عمومی که هشدار می دهند که مشکل را تشدید خواهد کرد و به عنوان اپیدمی گسترش می یابد. تعداد انگشت شماری از شرکت های آمریکایی هنوز ساخت تجهیزات حفاظتی در داخل کشور می گویند که آنها در حال حاضر در حداکثر ظرفیت.

“این هرج و مرج برای ما” گفت: شیدا دفن جمهور از خوب سامری جامعه است که تلاش برای نگه داشتن آن 200 خانه های پرستاری همراه با ضد عفونی کننده دست و ماسک و لباس. “زنجیره تامین در ایالات متحده سالم است و ما یاد گرفته ایم ما نمیتواند به دولت است.”

بحران reinvigorated تماس برای رئیس جمهور تهمت به استناد دفاع تولید قانون و نظم آمریکایی تولید کنندگان به گام و کمک کند. این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد معاون رئیس جمهور سابق آمده است. گفت: در این هفته که او را به استفاده از این قانون به افزایش داخلی حفاظت از پزشکی دنده اگر انتخاب شود.

“آن را فوق العاده خسته کننده به دلیل توجه زیادی پرداخت شد به نیاز به هواکش در اوایل این بیماری همه گیر اما در حال حاضر ما در حال تحقق است که وجود دارد رفتن به یک فوق العاده ای نیاز مداوم برای کارهای ساده مانند ماسک و لباس و چهره سپر گفت:” دکتر سوزان R. بیلی رئیس انجمن پزشکی آمریکا که هفته گذشته در نامه ای به آقای پنس اصرار دولت به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند. “ما نیاز به یک ملی هماهنگ استراتژی است.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • C. D. C. اعلام کرد صدور دستورالعمل جدید برای بازگشایی مدارس ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هزینههای توصیه های آن است.
  • پنس گفت: مثبت شدن نرخ مسطح در سخت ضربه متحده است. اما همچنان نگران کننده بالا است.
  • ‘تست به تنهایی تقریبا هرگز پاسخ’: یک دولت را مبارزه برای مهار این بیماری همه گیر.

در هفته های اخیر کنگره دموکرات ها همراه با تعداد فزاینده ای از فرمانداران و انجمنهای پزشکی شده اند و اصرار کاخ سفید برای بازی بیشتر عضلانی نقش مهمی در تولید و تهیه و توزیع بسیار مهم منابع. آنها همچنین اصرار دولت برای مقابله با آشکار قیمت درآوردن که یخ زده است بسیاری از مراقبت دراز مدت امکانات کم درآمد مراکز بهداشت و بیمارستان های خارج از بازار است.

آقای ترامپ مقاومت کرده است با استفاده از فدرال قدرت برای رسیدگی به این مشکل گفت: در ماه مارس که فردی فرمانداران باید خود را پیدا دنده زیرا “ما از حمل و نقل کارمند.” با ملی ذخایر استراتژیک تخلیه متحده شده اند از چپ به دفع کردن برای خود هر چند سازمان مدیریت اضطراری فدرال شده است و توزیع محموله های متوسط از چرخ دنده ها به خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات.

در GetUsPPE داوطلب سازمان کمک می کند که امکانات مراقبت های بهداشتی و کارگران پیدا کردن دنده محافظ تقاضا رو به افزایش بوده است به شدت در کشورهای در حال تجربه افزایش عفونت. در ماه ژوئن میزان P. P. E. درخواست از ارائه دهندگان خدمات پزشکی در آیووا پرید 440 درصد از ماه قبل و بیش از 200 درصد در تگزاس و لوئیزیانا است.

“من احساس وحشتناک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها که در برخورد با این, گفت:” دکتر علی رجا, بنیانگذار سازمان و یک پزشک اورژانس در بیمارستان عمومی ماساچوست. “آنها در حال گریه برای کمک.”

اعضای پرستاران ملی ایالات این کشور بزرگترین سازمان از پرستاران ثبت نام شده گفت: آنها نگران توانایی استفاده مجدد قرار ماسک برای فیلتر کردن ویروس ذرات پس مقدار سایش و پارگی. بسیاری از آنها نیز در مورد پیامدهای بهداشتی یک ماده شیمیایی ضد عفونی روند به تازگی تایید شده برای استفاده توسط سازمان غذا و دارو است که شامل پاشش خاکی ماسک با پراکسید هیدروژن. F. D. A. نیز اعطا اضطراری مجوز برای آلودگی روش که با استفاده از تابش اشعه ماوراء بنفش و حرارت مرطوب هر چند تنظیم کننده اذعان کرد که استفاده مجدد از ماسک یکبار مصرف کمتر از ایده آل است.

“پرستاران و کارکنان بهداشتی بودن مجبور به استفاده مجدد از ماسک با اثبات نشده در سیستم” گفت: دبورا, برگر, سازمان همکاری رئیس جمهور. “آن را تقریبا پنج ماه به یک بیماری همه گیر در ثروتمندترین کشور در جهان است و ما در حال قرار دادن زندگی مردم را در معرض خطر از آنجا که ما به اندازه کافی ندارد P. P. E.”

اعتبار…Tailyr ایروین برای نیویورک تایمز

این خطرات هستند و نه انتزاعی. بیش از 900 مراقبت های بهداشتی کارگران درگذشت Covid-19 با توجه به شمارش توسط سازمان و خانم برگر گفت: بسیاری از مرگ و میر مرتبط شده اند به ناکافی دنده محافظ.

“ابزار وجود دارد در رئیس جمهور تهمت را دفع و او شکست خورده است ما,” او گفت:. “این مرگ و میر به طور کامل قابل پیشگیری است.”

FEMA شده است توزیع 14 روز لوازم دنده به خانه سالمندان, اما بسیاری از ارائه دهندگان به سرعت سوخته و از طریق حمل و نقل. همچنین وجود داشته است گسترده شکایات در مورد تجهیزات معیوب از جمله کودک-اندازه دستکش, لباس بدون armholes و loosefitting پارچه ماسک که در حال بی اثر برای فیلتر کردن ویروس ذرات با توجه به LeadingAge ملی انجمن غیر انتفاعی ارائه دهندگان مراقبت. کمبود تجهیزات حفاظتی در امکانات در خدمت افراد مسن باعث شده است تا نصب زنگ خطر در میان کارشناسان بهداشت عمومی. بیش از 40 درصد از تمام coronavirus مرگ و میر مرتبط شده اند به خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت مراکز با توجه به شمارش توسط نیویورک تایمز.

FEMA در بیانیه ای گفت که آن را به حال ساخته شده تغییرات اخیر محموله در پاسخ به بازخورد از دریافت کنندگان.

ملی رایگان برای همه برای به دست آوردن کمیاب دنده محافظ است که مورد علاقه بیمارستان بزرگ زنجیره ای با تدارکات حرفه ای و تاسیس زنجیره تامین, اما حتی عمیق به جیب موسسات شده اند سهمیه بندی ماسک و لباس. در سن پترزبورگ بیمارستان عمومی در فلوریدا — بخشی از HCA خدمات درمانی به صورت انتفاعی زنجیره ای است که شامل بیش از 2000 بیمارستان و درمانگاه و مراکز جراحی — پزشکی, اعضای هیات گفت: آنها داده شد یک واحد فولاد ماسک هر روز به دور خود را تنها به کسانی اختصاص داده شده به Covid بخش بودند اجازه دسترسی به N95s که نگهداری می شوند و تحت قفل و کلید.

“اگر شما عطسه در ماسک خود را, شما هنوز هم به پوشیدن آن را تغییر کل گفت:” باربارا موری یک پرستار در سن پترزبورگ به طور کلی.

خانم موری گفت: پزشکی, اعضای هیات نگران است که فولاد ماسک ارائه شده حفاظت کمی زمانی که درمان بدون علامت حامل ویروس. او گفت که او به طور فزاینده ای به دست گرفت و با اضطراب به عنوان بیمارستان با کروناویروس بیماران مبتلا به برخی از آنها فرستاده شده از محلی خانه های پرستاری زیرا کارکنان فاقد حتی پایه دنده محافظ و قادر به مراقبت از آنها.

مدیران بیمارستان او گفت: “حتی نمی خواهد اجازه می دهد تا کارکنان به پوشیدن N95 ماسک آنها خریداری شده با پول خود را. “پرستاران هستیم — ما می خواهیم به مراقبت از بیماران ما و ما آنها را می خواهید به امن” خانم موری گفت. “اما در پایان روز, ما می خواهم برای رفتن به خانه به خانواده های ما و می دانم که آنها بی خطر هستند بیش از حد.”

سخنگوی سن پترزبورگ به طور کلی کاهش یافته است به نظر بیمارستان, ماسک, سیاست, اما گفت که کافی منابع در دسترس بودند به کارکنان که آنها مورد نیاز است.

در سراسر کشور, پزشکی خصوصی و ادارات و به خصوص کسانی که بدون دسترسی به خرید گروه شبکه در حال تلاش برای به دست آوردن دنده محافظ در بازار آزاد. حتی زمانی که آنها می توانید آنها را در آمازون و دیگر وب سایت های پزشکان می گویند آنها پرداخت تا 7 دلار برای N95 ماسک به فروش می رسد که برای کمتر از یک دلار قبل از همه گیر.

“جامعه پزشکان آن را بدتر از آنجا که ما در پایین قطب توتم” دکتر گفت: Inderpal P. Chhabra داخلی متخصص پزشکی در نیو هاید پارک, n. y. که به تازگی بازگشایی دفتر خود را, اما می تواند تنها چهار یا پنج نفر در روز به دلیل منابع محدود. “هر کس در حال اجرا در اطراف مانند دیوانه در تلاش برای دریافت N95s اما هیچ کس می تواند آنها را دریافت کنید. من می ترسم برای کارکنان.”

در آریزونا جامعه پزشکان خصوصی درمانگاه بهداشت در توسان پزشکی تکنسین داده نشده N95 ماسک, اما آنها هنوز هم نیاز به دیدن Covid-19 بيمار که می رسند برای عروق کرونر از روش های مانند ماموگرافی سونوگرافی و اشعه ایکس قفسه سینه با توجه به دو نفر از کارکنان که خواست ناشناس باقی می ماند برای ترس آنها می تواند از دست دادن شغل خود. کارکنان می گویند که آنها شده اند قادر به خرید درجه پزشکی N95 ماسک آنلاین; برخی از فروشندگان اجرا از منابع در حالی که دیگران می گویند که آنها نمی خواهد فروش به افراد است. “من هر روز به کار می کنند و من می ترسم به مرگ — و نه فقط برای خودم بلکه برای خانواده من” یکی از کارگران گفت.

آریزونا جامعه پزشکان نیست پاسخ دادن به ایمیل ها و پیام های تلفن به دنبال نظر. یک سخنگوی آریزونا وزارت خدمات بهداشت و درمان گفت: دولت در قوانین و مقررات برای دنده محافظ اعمال نمی شود به کلینیک های خصوصی.

که نه مورد در تگزاس که نیاز به امکانات بهداشتی به تجهیزات کافی قبل از بازگشایی. مقامات وزارت امور خارجه گفت: آنها تا به حال توزیع 500,000 ماسک ماسک به مطبهای اما خانم لانه رئیس افسر در آوببکک دندانپزشکی کودکان و نوجوانان گفت: کلینیک او بود و نه در میان دریافت کنندگان.

او کارکنان صرف مقدار زیادی از روز خود را بر روی تلفن در تلاش برای آرام کردن پدر و مادر از کودکان در درد شدید است. دیگران نشان می دهد تا در درب خود را با کودکان و التماس برای کمک به. با کلینیک های دندانپزشکی سراسر کشور رو به همین مشکل کارکنان می تواند تنها با تجویز آنتی بیوتیک و به مراقبان به نشستن تنگ است. بزرگترین ترس است که در صورت عدم درمان آبسه را وارد جریان خون شده و به نوبه خود منجر به مرگ یک قابل پیشگیری مرگ است که تاکنون ده ها تن از زندگی در سال های اخیر است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد نقره تاج تمیز کردن دندان و یا روکش” خانم لانه گفت: صدای او را خفگی با احساسات. “این کودکان با عفونت های شدید و هیچ چیز ما می توانیم برای آنها انجام. آن را فقط دلخراش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im