Checharose میزبان از بوستر و سفید خرگوش پروژه درگذشت 49

Checharose یک مهندس برق و roboticist شد که شرکت میزبان از سری تلویزیون MythBusters و سفید خرگوش پروژه درگذشت. او 49.

MythBusters طولانی بود-در حال اجرا علم و اختراع نشان می دهد ساخته شده توسط Discovery. خرگوش سفید پروژه فرار برای یک فصل در Netflix بکشد در سال 2016.

در بیانیه ای اعلام کرد, کشف, گفت: “ما دل به شنیدن این خبر غم انگیز در مورد اعطای. او بخش مهمی از ما کشف خانواده و واقعا مرد فوق العاده. افکار ما و donating به خانواده اش.”

Imahara قبلا برای Lucasfilm و آن THX و صنعتی نور و سحر و جادو شدم. فیلم خود اعتبارات شامل The Matrix Reloaded, The Matrix انقلاب, Galaxy Quest, XXX: State of the Union, ون Helsing, دنیای گمشده: پارک ژوراسیک, هوش مصنوعی, هوش مصنوعی و فیلم Terminator 3: Rise of the Machines.

“Checharose یک مهندس برق اختصاص داده شده که زندگی خود را به استفاده از مهارت های خود را به مردم لبخند” کشف گفت. “فراتر از زمان خود را با کشف خانواده گرانت یکی از معدود رسمی روت اپراتورها برای مشهور خوانده R2-D2 در جهان جنگ ستارگان او همچنین مهندسی Energizer اسم حیوان دست اموز یاد ریتمیک ضرب و شتم.”

خبرنگار هالیوود گفت: Imahara درگذشت ناگهانی از یک آنوریسم.

کشف همچنین گفت Imahara “بخشی از بوستر تیم برای 10 سال که در آن فداکاری خود را به هنر و صنعت خود و توانایی های خود را به مجسمه اسطوره با بهترین آنها را آورده تکنولوژی به زندگی خود را برای طرفداران”.

جنیفر نیومن, Imahara را نامزد توئیتر خود نوشت: “من یافت نشد کلمات. من نمی دانم اگر من قادر خواهید بود به. من از دست داد و بخشی از قلب و روح من امروز. او بسیار سخاوتمند و مهربان بنابراین بی وقفه شیرین و اینقدر خود را باور نکردنی دوستان است. من احساس می کنم خیلی خوش شانس شناخته شده به او را دوست داشتم و دوست داشتم با او. من شما را دوست دارم عسل.”

آدام سویج سابق شرکت میزبان از بوستر گفت: “من در از دست دادن. بدون کلمات. من بخشی از خانواده ها با checharose گذشته بیش از 22 سال است. اعطای بود واقعا درخشان مهندس هنرمند و مجری بلکه فقط چنین سخاوتمندانه بی قید و ملایم فرد است. کار با اعطای بود بسیار سرگرم کننده است. من از دست من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de