پدر بزرگ کاهش یافته است که کودک نو پا به مرگ او را از کشتی کروز پنجره اعتراف به گناه


پدر بزرگ کاهش یافته است که کودک نو پا به مرگ او از رویال کارائیب کروز کشتی پنجره اعتراف به گناه به قتل غفلت

  • سالواتوره ‘سام’ Anello تنظیم شده است به اعتراف به قتل غفلت تنها چند روز پس از گفتن یک دادگاه در San Juan, Puerto Rico, که او می خواست محاکمه
  • او کاهش یافته ایندیانا کودک چوپان Wiegand از 11th عرشه یک رویال کارائیب کروز کشتی پس از برگزاری تا یک پنجره باز
  • Anello تسلیم شده است تقاضای خود را با دادگاه است اما هنوز هم به نظر می رسد قبل از یک قاضی به آن را در فرد قبل از صدور حکم
  • یک وکیل به نمایندگی از Wiegand خانواده گفت: “تقاضای معامله است در بهترین منافع خانواده به طوری که آنها می توانید این وحشتناک فصل’
  • کودک نو پا پدر و مادر بنا به گزارش ها هنوز هم سرزنش رویال کارائیب برای فاجعه

پدربزرگ متهم انداختن ایندیانا کودک چوپان Wiegand از یک کشتی کروز پنجره است که به اعتراف به گناه به باعث مرگ او.

سالواتوره ‘سام’ Anello است که به اعتراف به قتل غفلت تنها چند روز پس از گفتن یک دادگاه در San Juan, Puerto Rico, که او می خواست یک محاکمه.

آن کارگر همواره اعتراض بی گناهی خود را بیش از 18-ماه-پیر چوپان کشنده سقوط از 11 طبقه از آزادی دریاها به عنوان آن را از منوی view وجود دارد ژوئیه گذشته.

اما مایکل Winkleman مدنی وکیل به نمایندگی از Wiegand خانواده اینجا در ایالات متحده تایید Anello ناگهانی u-نوبه خود در بیانیه ای به DailyMail.com

‘این تصمیم فوق العاده دشوار است برای سام و خانواده اما از آنجا که مورد درخواست شامل هیچ زمان زندان و بدون پذیرش حقایق” او گفت:.

‘تصمیم بر آن شد که درخواست معامله است در بهترین منافع خانواده به طوری که آنها می توانید این وحشتناک فصل روشن کنید و تمرکز خود را برای عزاداری چوپان زن و مبارزه برای کروز ایمنی مسافر با بالا بردن آگاهی در مورد نیاز برای تمام حمل شایع به پایبندی به پنجره پیشگیری از سقوط قوانین طراحی شده برای محافظت از کودکان از سقوط از ویندوز.’

Chloe Wiegand fell to her death from the 11th deck of a Royal Caribbean cruise ship after her grandfather held her up to an open window

چوپان Wiegand سقوط کرد و به مرگ او از 11th عرشه یک رویال کارائیب کروز کشتی پس از پدر بزرگ او برگزار شد تا او به یک پنجره باز

Salvatore ¿Sam¿ Anello is to admit to negligent homicide over the death of toddler Chloe Wiegand

سالواتوره ‘سام’ Anello است که به اعتراف به قتل غفلت بیش از مرگ کودک چوپان Wiegand

Anello تسلیم شده است تقاضای خود را با دادگاه با توجه به گزارش های خبری در پورتوریکو اگر چه DailyMail.com درک او هنوز هم به نظر می رسد قبل از یک قاضی به آن را در فرد قبل از صدور حکم.

قتل غفلت را می توان با سه سال حکم زندان تحت پورتوریکو قانون با این حال دادستان به احتمال زیاد خواهد شد توصیه می شود یک دوره آزادی مشروط است که می تواند در تکمیل مادری خود ایندیانا است.

پورتوریکو دادستان Dennise N. Longo Quiñones در بیانیه ای گفت: ‘پورتو ریکو وزارت دادگستری است و مجدانه تعقیب اتهامات علیه Salvatore Anello به منظور آوردن عدالت به چوپان ناگوار مرگ است.

‘متهم پرونده یک حرکت دیروز بعد از ظهر بیان قصد خود را به اعتراف به گناه و درخواست برای دادرسی تاریخ که در آن دادگاه ممکن است قبول تغییر خود را از درخواست.

‘Anello تصمیم به طوری که در ادامه به طور کامل در اختیار او تبدیل خواهد شد اتصال تنها بر او ظاهر می شود قبل از دادگاه به طور داوطلبانه اعتراف به گناه.’

The IT worker has consistently protested his innocence over 18-month-old Chloe¿s death

آن کارگر همواره اعتراض بی گناهی خود را بیش از 18-ماه-پیر چوپان مرگ

منابع نزدیک به چوپان پدر و مادر آلن و کیمبرلی Wiegand می گویند گناه نمی خواهد خود را تغییر باور است که رویال کارائیب است که در نهایت مسئول مرگ او.

هایی از جنوب خم, ایندیانا, suing کروز اپراتور در یک جداگانه مدنی طرح دعوی در دادگاه با این استدلال وجود دارد هیچ نشانه و یا اطلاعیه برای هشدار دادن به Anello که “دیوار شیشه ای” او برگزار شد چوپان تا در برابر موجود در ویندوز است که می تواند تضعیف باز است.

زمانی که پدر بزرگ برداشته دختر کوچولو تا به او اجازه بانگ بر روی شیشه به عنوان او دوست داشت برای انجام در او برادر هاکی روی یخ بازی ها, چوپان سقوط در دریا و درگذشت فورا به او فرود آمد 150فوت زیر در تابه آمریکا اسکله 2.

با وجود این ویندوز با داشتن دستگیره و آبی-سبز رنگ کت و شلوار می گوید آن را سخت تر برای Anello برای تمایز بین یک قاب شیشه ای و نازک هوا به خاطر او کور رنگ است.

افسر پلیس آلن, 41 و خود را وکیل همسرم, Kimberly, 37, می تواند ادعا می کنند ‘نامحدود’ خسارت برای درد و رنج روانی اگر کت و شلوار خود را در میامی آمریکا موفق است.

با این حال آنها می گویند آنها تنها انگیزه برای نیروی رویال کارائیب خود را از ویندوز امن تر در آزادی دریاها تا چوپان وحشت غوطه هرگز تکرار شود.

Sources close to Chloe¿s parents Alan and Kimberly Wiegand (pictured)say the guilty plea will not change their belief that Royal Caribbean is ultimately responsible for her death

منابع نزدیک به چوپان پدر و مادر آلن و کیمبرلی Wiegand (تصویر)می گویند گناه نمی خواهد خود را تغییر باور است که رویال کارائیب است که در نهایت مسئول مرگ او

رویال کارائیب است تلاش ناموفق به صورت پرتاب ارائه دلخراش فیلم از چوپان آخرین لحظات به استدلال می کنند که Anello poked سر خود را از طریق پنجره و ‘شک’ دانست و آن را باز کنید.

این شرکت تکذیب نقض صنعت استانداردهای ایمنی اصرار Anello تنها مجبور به تکیه بر خود را ” اساسی حواس به درک او به خطر انداختن محبوب خود را داشتند.

فرشته چوپان زن و پاریس شد و در مورد به کشتی سوار در هفت شب کارائیب کروز با پدر و مادرش, برادر, برادرانه, پدربزرگ و مادربزرگ و Anello همسر پاتریشیا زمانی که این فاجعه آشکار شد.

The window on the cruise ship had been left open, and Chloe tumbled out and fell to her death

پنجره در کشتی کروز در سمت چپ شده بود و چوپان سقوط کرد و به مرگ او

Chloe tumbled overboard and died instantly as she landed 150ft below on the Pan American Pier 2

چوپان دریا سقوط و فوت کرد فورا به او فرود آمد 150فوت زیر در تابه آمریکا اسکله 2

تعطیلات خود را به قرار گرفتن در آفتاب خیس مناظر, San Juan, St Maarten, سنت کیتس, آنتیگوا سنت لوسیا و باربادوس اما آن را به پایان رسید در وحشت قبل از $800 متر رگ به حال حتی تنظیم بادبان.

فراموش نشدنی در هیئت مدیره دوربین فیلم از این حادثه نشان می دهد Anello به تنهایی بر روی عرشه با چوپان که منجر پدر بزرگ او به دور از H20 منطقه استخر چلپ چلوپ به سمت شیشه طرف کشتی.

او در آسانسور کودک نو پا و نشسته او را روی یک نیمکت چوبی روکش پلاستیکی اما ناگهان او بلغزد به جلو و از نظر ناپدید.

همه من می دانم این است که من در تلاش بود برای رسیدن به شیشه و من می دانم که ما با تکیه به سعی کنید به او در رسیدن به شیشه ای که در آن نقطه او سراغ,’ Anello گفت: در مصاحبه با CBS. ‘چوپان رفته بودن بدترین چیزی که تا کنون پس من دوست دارم آنچه شما می دانید. هیچ چیز بدتر وجود دارد که می تواند آنها را برای من از آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده است.’

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im