بزرگ شاهزاده خانم کشتی کروز در انتظار Coronavirus نتایج کالیفرنیا پرانتز

سان فرانسیسکو — بیست و یک نفر در هیئت مدیره یک کشتی کروز در سواحل کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد عصر روز جمعه قابل توجه تنش در گسترش ویروس در سواحل غرب است.

از 21 نفر که تست مثبت شد 19 خدمه و دو مسافر معاون رئیس جمهور گفت: اعلام کرد که کشتی با بیش از 3500 نفر در هیئت مدیره خواهد بود را به یک غیرتجاری پورت این آخر هفته.

“ما خواهد شد تست هر کس در کشتی,” او گفت:. “ما خواهد بود quarantining به عنوان لازم است.”

تحولات روز جمعه تشدید تمرکز در کالیفرنیا که در آن ساکنان مقابله با هشدار دهنده واقعیت جدید: از طلا کشور سیرا کوهپایه به شهر لس آنجلس آمریکا پرجمعیت ترین دولت بود و در حال ظهور به عنوان یک مرکز جدید برای ویروس.

از بعد از ظهر جمعه کالیفرنیا تا به حال بیش از 70 مورد تأیید نیست شمارش موارد در کشتی.

سواحل هزاران نفر از مسافران کشتی کروز — بسیاری از آنها کالیفرنیا — شده بود پناه در کابین خود در تمام طول روز تحت انزوا سفارشات به عنوان آنها در انتظار خبری از اینکه coronavirus ممکن است چرکین در هیئت مدیره. در شب جمعه این مسافران بودند در یادگیری آنها خواهد بود را به یک ناشناس سایت برای تست و امکان قرنطینه.

“ما در حال کار به معنای واقعی کلمه ساعت به ساعت با وزارت دفاع و ایالت کالیفرنیا برای شناسایی پایگاه های نظامی که در آن ما خواهد انجام تست از مسافران باقی مانده” آقای پنس گفت.

وحشت بر سرنوشت کشتی بزرگ شاهزاده خانم بود که بازگشت از هاوایی شروع این هفته پس از 71 سال درگذشت پس از سفر قبلی پا کروز گرد سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه گذشته. یکی دیگر از مسافران که از این سفر نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و در حال درمان در کالیفرنیا است.

سپس در بیشتر موارد با لینک کلیک کنید برای کشتی پدید آمده در روز جمعه: در Placer County, شمال, سان فرانسیسکو, مقامات اعلام کرد سه مورد جدید — همه مسافران که قبلا سفر در گرند شاهزاده خانم در یک سفر به مکزیک است. نزدیکی در شهرستان کنترا کوستا ایالت مقامات همچنین اعلام کرد سه coronavirus موارد از جمله دو که روی Grand شاهزاده خانم.

دکتر دبورا L. Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ گوید که بسیاری از کشتی کروز مسافران در 60s, 70s و 80s در یک گروه است که ممکن است بیشتر در معرض این ویروس.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

مدت کوتاهی پس از آقای پنس را توجیهی, کشتی کاپیتان آمد بیش از بلندگو و عذرخواهی به مسافران که آنها گرفتن به روز رسانی از اخبار تلویزیون به جای او. کاپیتان گفت که او تا به حال دریافت نکرده اند هر گونه اطلاع در مورد اخبار و توجیهی که کشتی را به اطلاع افراد از نتایج آزمون “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“ما در حال کار برای شما را به عنوان راحت که ممکن است,” او گفت:.

پاتریشیا DiMartino که بستگان مسافران در کشتی گفت: 82 ساله برادر در قانون تا به حال تب و سرفه و منتظر بود برای او نتایج آزمون به عقب می آیند. “این یک شکست مفتضحانه” او گفت:. “حتی اگر او ندارد coronavirus او چیزی و او نیست دیدن یک دکتر است.”

بزرگ شاهزاده خانم متعلق به شاهزاده Cruises همان شرکت اجرا می شود که الماس شاهزاده خانم coronavirus زده کشتی کروز که احتمالا در سواحل ژاپن در ماه گذشته. این ویروس در گردش در میان بیش از 3,700 خدمه و مسافران بودند که انتظار از یک هفته دو انزوا دوره در شهرستان بندر یوکوهاما با بیش از 700 موارد شناسایی شده که از کشتی.

یک یادآوری بیانیه از رئیس بهداشت افسر سان متئو کانتی در دره سیلیکون تأکید احساس بود که به دست آوردن کشش در سراسر کالیفرنیا که coronavirus تا به حال به احتمال زیاد شده است در جامعه برای هفته ها و پتانسیل های ویژه گرافیکی را به یک “شدید بیماری همه گیر.”

“این مهم است که تشخیص دهد چه دشوار است این بار جلوتر ممکن است و چگونه شما باید در حال حاضر قاطعانه اقدام به آماده شدن برای آنها گفت:” دکتر اسکات مارو به سلامت افسر اصرار مردم برای جلوگیری از دست دادن سهام تا در داروها و لغو تمام تجمعات غیر ضروری.

“جهان چگونه عمل می کند در طول یک بیماری همه گیر است که متفاوت از جهان چگونه عمل به طور معمول,” او اضافه شده است. “این کسب و کار به عنوان معمول است.”

در منطقه خلیج موتور این کشور تکنولوژی صنعت مقامات در حال حاضر تایید موارد به شمال و جنوب و شرق سان فرانسیسکو تقویت یک احساس است که این ویروس بسته شدن در منطقه است. در شهرستان خود را که در آن دو مورد تایید شده در پنجشنبه گروه مدیریت اضطراری قرار دارد در دو طبقه مقاوم در برابر زلزله, ساختمان, شد, عامل در بالاترین سطح آمادگی. کارگران ترجمه هشدار به ساکنان را به چینی, اسپانیایی و یک و نیم دوجین زبان های دیگر.

در لس آنجلس, بهداشت عمومی, مدیر اعلام کرد دو مورد جدید در روز جمعه آوردن مجموع برای, پرجمعیت ترین شهرستان به 13. این مجموع شامل دو نفر که مشغول به کار به عنوان screeners به عنوان فرودگاه بین المللی لس آنجلس. لس آنجلس گفته مقامات این شهر ماراتن را به عنوان برنامه ریزی شده در یکشنبه اگر چه مقامات خواست دونده که از کشورهای آسیب دیده توسط ویروس به تجدید نظر شرکت.

سه تن از دانشجویان در دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس بودند که تست شده برای این ویروس و منزوی خود را در خارج از دانشگاه.

این ویروس همچنین به نظر می رسید در مناطق روستایی است. مقامات در Yolo County یک منطقه کشاورزی در دره ساکرامنتو اعلام کرد اولین مورد در روز جمعه. بیمار شد و یک زن مسن تر با شرایط بهداشتی اساسی که اعتقاد بر این است که قرارداد این بیماری از شخص دیگری در جامعه مسئولان شهرستان در بیانیه ای گفت.

به عنوان تعدادی از موارد رشد بود و ترس برای ایمنی از اورژانس های پزشکی کارگران و اعضای کادر پزشکی.

کسانی که نگران بودند متبلور بعد از یک حادثه در Sunnyvale همسایه در شهرستان سانتا کلارا که در آن افسران پلیس در روز پنج شنبه انجام CPR در یک مرد بود که به طور بالقوه آلوده با کروناویروس بود و به تازگی از کشتی کروز در حال حاضر گیر کرده در سواحل. مرد مرده اعلام شد و هفت افسران که در پاسخ به تماس قرار داده شد در قرنطینه و سپس به خانه فرستاد.

“من می خواهم به بیان اهمیت همه باقی مانده آرام” Sunnyvale وزارت امنیت عمومی رئیس افزار های غیر دولتی به خبرنگاران گفت:.

در همان زمان اضافه کردن به اضطراب گسترش در سراسر کشور وجود دارد نگرانی رو به رشد در کالیفرنیا که امکانات بهداشتی بیمار هستند-مجهز برای مقابله با این ویروس و لازم نیست به اندازه کافی تست کیت برای رسیدگی به تعداد فزاینده ای از موارد.

یک پرستار که در حال قرنطینه در شمال کالیفرنیا صادر ناشناس بیانیه ای در روز پنجشنبه از طریق کالیفرنیا انجمن پرستاران انتقاد از دولت فدرال برای به اندازه کافی مدیریت بحران است. “به عنوان یک پرستار من بسیار نگران آن است که به اندازه کافی در حال انجام است برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. من می دانم که چون من در حال حاضر بیمار و در قرنطینه پس از مراقبت از یک بیمار که تست مثبت است. من انتظار ‘اجازه’ از دولت فدرال اجازه می دهد تا برای تست من حتی پس از من پزشک و شهرستان, بهداشت حرفه ای آن را دستور داد.”

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom پیش از آن در هفته, اعلام شرایط اضطراری در کالیفرنیا به صورت رایگان اضافی دولت فدرال و منابع به مبارزه با ویروس. شهرهای لس آنجلس و سان فرانسیسکو نیز ساخته اضطراری اعلان.

مقامات گفته بودند پیش بینی عواقب اقتصادی از دست دادن گردشگری و چشم انداز ها و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر دیدن تیز قطره در کسب و کار به عنوان آنها را در دیگر نقاط جهان آسیب دیده توسط ویروس. در شهرستان سانتا کلارا خانه را به بسیاری از دره سیلیکون که در آن وجود داشته است حداقل 20 موارد مقامات پیشنهاد فوری فرمان به توقف خانواده ها از خارج وجود دارد باید تعطیلی کسب و کار و یا اخراج.

آزمون از کشتی کروز شده اند مشتاقانه در انتظار از فرماندار اعلام اوایل این هفته که 11 مسافر و 10 خدمه در کشتی بوده است نشان flulike علائم. روز پنجشنبه مقامات پرواز کیت های آزمایش به کشتی با هلیکوپتر و نمونه های جمع آوری شده از حدود 45 نفر است.

هزاران نفر از مسافران شده بود جدا شده در کابین خود انتظار برای کلمه.

به گذر زمان, Denise استونهام, 52, گفت که او و شوهرش شده بود تماشای پشت به پشت ، چند بار در روز کروز کارکنان با پوشیدن ماسک اسلاید یک سینی غذا به اتاق خود را, او گفت:, اقدام به عنوان اگر هر کس در هیئت مدیره آلوده است. او گفت: نه او و نه او هیچ نشانه ای از ویروس.

پس از یادگیری است که از موارد وجود دارد در هیئت مدیره خانم استونهام یک کد اجرای افسر از Novato, کالیفرنیا., گفت: او سعی داشت برای آرام کردن خودش پایین با نشستن در بالکن و در هوای تازه. لحظه ای احساس او بیان شده در روز قبل از آن: “ما در یک سلول زندان اما در دریا.”

توماس فولر گزارش از سان فرانسیسکو, سارا Mervosh و جنی ناخالص از نیویورک و تیم Arango از لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>