گویا غذاهای مدیر عامل دونفره را در مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی از در حال رشد در میان تحریم


“آنها در حال کشتن ما ملت’: گویا غذاهای مدیر عامل انتقاد شدید رو به رشد تحریم از نام تجاری خود را و می گوید معترضان هستند همان افرادی که در حال تخریب مجسمه عیسی مسیح به عنوان او دو برابر را در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن

  • گویا غذاهای مدیر عامل شرکت رابرت Unanue باران بیشتر ستایش در مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با فاکس نیوز سهشنبه گفت: “ما با رئیس جمهور’
  • Unanue خار گویا تحریم به عنوان بازتابی از بخش’ در آمریکا
  • او چندین نازک-محجبه حمله به معترضان گفت: برخی از افراد ‘متولد می شوند و به ساخت و دیگران را به نفرت و از بین بردن’
  • او لعنتی مردم برای ‘تخریب مجسمه عیسی در اشاره آشکار به تماس های ساخته شده توسط یکی از بحث برانگیز فعال برای سرنگونی سفید عیسی ارقام
  • در یک باغ گل رز رویداد پنج شنبه, Unanue گفت: آمریکایی ها آنها واقعا خوش شانس’ به یک رهبر مانند مغلوب ساختن پیشی جستن
  • نظرات خود را به موجب یک واکنش فوری در رسانه های اجتماعی و برخی از عمده سیاسی نام از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز و جولیان کاسترو
  • تماس های در حال نصب تحریم از مواد غذایی محبوب با نام تجاری

گویا غذاهای مدیر عامل شرکت رابرت Unanue دو برابر شده است در پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما با رئیس جمهور’ و انفجار اعتراض به ‘کشتار ملت ما’ میان رشد تحریم از خانواده خود را با نام تجاری.

Unanue باران بیشتر ستایش در مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با فاکس نیوز روز جمعه تنها یک روز بعد از صحبت او در یک رویداد در باغ گل رز کاخ سفید که در آن او گفت که آمریکایی ها آنها واقعا خوش شانس’ به یک رهبر مانند او.

نظرات خود را به موجب یک واکنش فوری در رسانه های اجتماعی و برخی از عمده سیاسی نام از جمله اسکندریه Ocasio-کورتز و جولیان کاسترو با تماس نصب تحریم از مواد غذایی محبوب با نام تجاری.

‘ما با رئیس جمهور. ما با این کشور, شما می دانید, راست, چپ, بالا و پایین,’ Unanue گفته فاکس نیوز جمعه.

Goya Foods CEO Robert Unanue has doubled down on his support for Donald Trump saying 'we are with the president' and blasting protesters for 'killing our nation' amid the growing boycott of his family brand

گویا غذاهای مدیر عامل شرکت رابرت Unanue دو برابر شده است در پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما با رئیس جمهور’ و انفجار اعتراض به ‘کشتار ملت ما’ میان رشد تحریم از خانواده خود را با نام تجاری

تاجر خار تحریم به عنوان بازتابی از بخش’ در امریکا ساخته شده و چندین نازک-محجبه حمله به معترضان برای ‘تخریب مجسمه عیسی مسیح’ و ‘نفرت’.

بنابراین بسیاری از مردم در برابر تحریم ها و برای شرکت ما پس از آن فقط یک اعتقاد من از این بخش وجود دارد که در این کشور گفت.

“من نمی دانم که به نسبت این قول به اما ما زندگی می کنند فلسفه ای که وجود دارد کسانی هستند که به دنیا به عشق و به ساخت و دیگران را به نفرت و از بین ببرد.

و متاسفانه این شکاف بزرگ که در کشتار ملت ما است.’

وی افزود: ‘ما در حال تخریب مجسمه عیسی مسیح که به نظر می رسد در اشاره به تنها تماس از بحث عدالت اجتماعی جنگجو ترجمه برای “سفید اروپایی’ عیسی مجسمه به پایین پاره شده – تماس های که هرگز محسوس.

Unanue است که نوه گویا غذایی بنیانگذاران گفت: شرکت ‘را انتخاب کنید[s] به عشق و به ساخت و متمرکز شده است ‘رفاه ساختمان و دادن’.

Unanue showered more praise on Trump in an interview with Fox News Friday (pictured) and brushed off the boycott as 'a reflection of the division' in America. He also made several thinly-veiled attacks on protesters for 'tearing down statues of Jesus Christ' and spreading 'hate'

Unanue باران بیشتر ستایش در مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با فاکس نیوز سهشنبه (تصویر) و خار تحریم به عنوان بازتابی از بخش ” در امریکا است. او همچنین چندین نازک-محجبه حمله به معترضان برای ‘تخریب مجسمه عیسی مسیح’ و ‘نفرت’

او همچنین اشاره رئیس جمهور آبراهام لینکلن به قول معروف – ‘یک خانه تقسیم شده علیه خود را نمی تواند ایستاده’ – و هشدار داد که ایالات متحده در حال حاضر در نقطه اوج از بزرگ ‘تخریب’.

“این می تواند بزرگ نابودی ملت ما – ما در آن نقطه و ما نیاز به ادامه به عشق و برای ساخت به تفاوت و به بازگشت به همسایه ما,” او گفت:.

Unanue در ادامه به پرتاب حمایت خود را پشت مغلوب ساختن پیشی جستن ‘هیسپانیک رفاه ابتکار’ که او اعلام کرد در باغ گل رز رویداد پنج شنبه.

چه رئیس جمهور است که به دنبال به انجام است را در هیسپانیک رهبران و نگاه کنید که چگونه ما می تواند همچنان به کمک به رفاه این ملت’ او گفت.

‘اسپانیایی باز بیشتر کسب و کار در سه بار رای بیش از دیگران… پس هیسپانیک رفاه به معنی ما رفاه.’

Unanue spoke at an event in the White House Rose Garden Thursday (above) where he told Americans they were 'truly blessed' to have a leader like Trump

Unanue صحبت در یک رویداد در باغ گل رز کاخ سفید روز شنبه (بالا) که در آن او گفت که آمریکایی ها آنها واقعا خوش شانس’ به یک رهبر مانند مغلوب ساختن پیشی جستن

His comments sparked an instant backlash on social media, with calls mounting for a boycott of the popular food brand

نظرات خود را به موجب یک واکنش فوری در رسانه های اجتماعی با تماس های نصب برای تحریم محبوب با نام تجاری مواد غذایی

Unanue آخرین حمایت خود تهمت می آید و پس از او در مواجه با واکنش شدید برای استقبال از رئیس جمهور در کاخ سفید به رویداد اعلام ابتکار پنج شنبه.

‘ما همه واقعا خوش شانس, در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده’ Unanue گفت: ایستاده در یک تریبون در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن.

تقریبا بلافاصله #BoycottGoya, #GoyaFoods و #Goyaway شروع روند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

چندین سیاسی نام وزن در مناظره با استناد به تهمت تاریخ از نظرات موهن و خشن سیاست های اسپانیایی به ویژه دولت از سیاست جدا از خانواده های مهاجر در مرز آمریکا و مکزیک.

Ocasio-کورتز از نیویورک گفت که او را یاد بگیرند تا از ابتدا برخی از غذاهای که گویا باعث می شود در حالی که نامزد سابق ریاست جمهوری کاسترو لعنتی Unanue برای ‘ستایش یک رئیس جمهور که villainizes و بدتر حملات Latinos سیاسی دست آوردن”.

 

Twitter outrage: Alexandria Ocasio-Cortez and former Democratic 2020 presidential candidate Julian Castro were among those attacking Goya

توییتر خشم: اسکندریه Ocasio-کورتز و سابق دموکراتیک 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جولیان کاسترو در میان کسانی که حمله گویا

مغلوب ساختن پیشی جستن ضربه به عقب جمعه ارسال یک “من دوست دارم گویا’ پیام در رسانه های اجتماعی.

گویا تاسیس شد در منهتن در سال 1936 توسط همین Prudencio Unanue و همسرش, کارولینای مهاجران از اسپانیا.

شرکت تماس خود را به بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در ایالات متحده باقی می ماند و در خانواده کنترل با برآورد ارزش 3 میلیارد دلار است و در حال حاضر مستقر در نیوجرسی.

Unanue ثبت شده جمهوری خواه هرگز علنی شده است یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی.

او اهدا 6000 دلار به حزب جمهوری خواه در سال گذشته در قالب حمایت از کمیته ملی حزب جمهوری خواه و آن Winred عمومی جمع آوری کمک های مردمی بازوی.

قبلا او شده است در مقیاس کوچک کمک کننده به کریس کریستی و میت رامنی در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری بلکه به نیوجرسی و سناتور دموکرات رابرت منندز.

گویا این رویای آمریکایی: چگونه اسپانیایی مهاجران تبدیل شده خود را طبخ به یک میلیاردر سلسله را لرزاند اولین بار توسط یک خانواده تلخ دشمنی و در حال حاضر توسط یک ضد تحریم مغلوب ساختن پیشی جستن

این Unanue خانواده داستان مظهر رویای آمریکایی – یک زن و شوهر از مهاجران شروع یک کسب و کار رشد می کند که برای تبدیل شدن به بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در ایالات متحده است.

“گویا” با نام تجاری تاسیس شد و در سال 1936 در منهتن توسط Prudencio Unanue Ortiz, مهاجر از شمال اسپانیا که در سمت چپ در سن 17 سالگی در سال 1903 برای پورتوریکو در جستجوی اشتغال است. او به ملاقات همسرش کارولینای Casal همچنین یک مهاجر اسپانیایی و به رهبری ایالات متحده در سال 1918.

سه نسل بعد و این شرکت همچنان در کنترل خانواده با برآورد ارزش $3billion.

در حال حاضر این شرکت دیدن بدترین واکنش در تاریخ خود با تشکر از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن نظر پنج شنبه توسط گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue دان Prudencio شنود که قبلا سرنگون خود را عمو و پسر عموی به بالا طراحی شده و موقعیت.

The Goya brand was founded in 1936 in Manhattan by Prudencio Unanue Ortiz and his wife Carolina Casal, both immigrants from Spain (pictured)

“گویا” با نام تجاری تاسیس شد و در سال 1936 در منهتن توسط Prudencio Unanue اورتیز و همسرش کارولینای Casal هر دو از مهاجران از اسپانیا (تصویر)

Three generations later and the company remains in family control with an estimated value of $3billion and run by Prudencio's grandson Robert Unanue

سه نسل بعد و این شرکت همچنان در کنترل خانواده با برآورد ارزش $3billion و اجرا توسط Prudencio نوه رابرت Unanue

رابرت صحبت می کرد در یک باغ گل رز رویداد اعلام ‘هیسپانیک رفاه ابتکار’ روز پنج شنبه.

‘ما همه واقعا خوش شانس, در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده” رابرت گفت: ایستاده در یک تریبون در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن.

Robert became CEO in 2004 after ousting his uncle Joseph Unanue (pictured), president of Goya since 1974. Joseph died in 2013

رابرت شد مدیر عامل شرکت در سال 2004 پس از برکناری عمویش یوسف Unanue (تصویر) رئیس جمهور گویا از سال 1974. یوسف درگذشت در سال 2013

تقریبا بلافاصله #BoycottGoya, #GoyaFoods و #Goyaway شروع روند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند توییتر با تمسخر آمدن به ظاهر از همه جهات از جمله برخی از نمایندگان نام.

اما رابرت دو برابر کردن جمعه گفت: “من نه عذرخواهی و خواستار واکنش ‘سرکوب مي باشند.

رابرت Unanue بوده است در خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت گویا مواد غذایی از سال 2004 زمانی که او رییس عمویش یوسف Unanue – رئیس جمهور وقت – و پسر عموی اندی Unanue – سپس-COO – از شرکت.

یوسف تزئین قهرمان جنگ در خدمت به عنوان رئیس جمهور گویا مواد غذایی از سال 1974 پس از به دست گرفتن زمام از پدرش Prudencio. همین Prudencio درگذشت و دو سال بعد در سال 1976.

اما پس از 27 سال به عنوان رئیس جمهور برادرزاده خود را رابرت و فرانسیسکو Unanue سوار او و پسرش اندی با حمایت از سهامداران خود را با استناد به ‘تفاوت نظرات’.

رابرت و فرانسیسکو ادعا این بود که با توجه به جوزف تصمیم گیری بدون ورودی خود را.

وجود اختلاف نظر به عنوان جهت شرکت’ رابرت گفت ABC در سال 2008. ‘در حال حاضر ما همه در همان صفحه.’

خانواده تنها مشارکت سیاسی بود و کمتر بحث برانگیز با یوسف پسر اندی به طور خلاصه یک نامزد جمهوری خواه نامزدی برای آمریکا صندلی برای نیوجرسی در سال 2008 اما کاهش یافته است. او در حال حاضر شریک مدیریت از AUA Private Equity Partners, LLC.

یوسف تزئین قهرمان جنگ و شوالیه سفارش از مالت درگذشت فيبروز ريوی عوارض در سال 2013.

Joseph's son Andy Unanue (pictured) was also ousted as COO in 2004. Andy was briefly a candidate for the Republican nomination for a US Senate Seat for New Jersey in 2008, but dropped out. He is now managing partner of AUA Private Equity Partners, LLC

یوسف پسر اندی Unanue (تصویر) نیز سرنگون به عنوان COO در سال 2004. اندی بود به طور خلاصه یک نامزد جمهوری خواه نامزدی برای آمریکا و صندلی برای نیوجرسی در سال 2008 اما کاهش یافته است. او در حال حاضر شریک مدیریت از AUA Private Equity Partners, LLC

Don Prudencio Unanue Ortiz started by selling Spanish condiments in a small storefront on Duane Street in Lower Manhattan

همین Prudencio Unanue Ortiz آغاز شده توسط فروش اسپانیایی چاشنی در یک نمای کوچک در Duane خیابان در پایین منهتن

مدت ها قبل از خانواده, درام, همین Prudencio Unanue Ortiz آغاز شده توسط فروش اسپانیایی چاشنی در یک نمای کوچک در Duane خیابان در پایین منهتن تا زمانی که جنگ داخلی اسپانیا را قطع منابع. او شروع به واردات ساردین از یک درهم شرکت به جای.

درهم شرکت بود به نام ‘گویا’ و Prudencio خریداری حقوق به نام برای $1 از آنجا که او فکر خود را نام خواهد بود بیش از حد دشوار است برای مشتریان آمریکایی به تلفظ و برای آن میل به نقاش اسپانیایی فرانسیسکو گویا.

او وارد سنتی اسپانیایی کالا مانند زیتون فروش آنها به سرعت در حال رشد جامعه اسپانیایی در نیویورک است.

رانده شده توسط این باور بود که رشد بازار مصرف برای با کیفیت بالا, تازه, مزه, لاتینا, غذاهای این Unanues catered به محلی اسپانیایی خانواده با توزیع معتبر, محصولات از جمله زیتون و روغن زیتون و ساردین,’ “گویا” در سایت می خواند.

Prudencio و کارولینای تا به حال چهار پسر چارلز جوزف آنتونی و فرانک, شاغل به تحصيل در مدرسه کاتولیک.

پس از بازگشت از جنگ جهانی دوم و فارغ التحصیل از دانشگاه کاتولیک آمریکا, جوزف پیوست برادران آنتونی و فرانک در حال اجرا کسب و کار خانوادگی و در طول زمان به عنوان رئیس جمهور گویا در سال 1974.

این شرکت نقل مکان از منهتن به بروکلین در سال 1958 و به نیوجرسی در سال 1974 که در آن در حال حاضر دارای مقر آن.

بسیاری از Unanue را هنوز نیوجرسی-بر اساس عمدتا زندگی مرفه حومه شهر برگن شهرستان با بسیاری از کار در کسب و کار خانوادگی.

رابرت بزرگتر از شش فرزند بزرگ در حومه نیوجرسی با اسپانیایی خود پدر و ایرلندی ،

After returning from WWII and graduating Catholic University of America, Joseph joined his brothers Anthony and Frank in running the family business and took over as president of Goya in 1974. Joseph is pictured in 2009 with wife Carmen and daughter Maribel

پس از بازگشت از جنگ جهانی دوم و فارغ التحصیل از دانشگاه کاتولیک آمریکا, جوزف پیوست برادران آنتونی و فرانک در حال اجرا کسب و کار خانوادگی و در طول زمان به عنوان رئیس جمهور گویا در سال 1974. یوسف در حالی که در سال 2009 با همسر کارمن و دختر, Maribel

Robert and Francisco aka Frank (pictured) claimed the ouster was due to Joseph making decisions without their input

رابرت و فرانسیسکو با نام مستعار فرانک (تصویر) ادعا کرد که بیمارستانها در حال تمام شدن بود که با توجه به جوزف تصمیم گیری بدون ورودی خود را

یک سال پس از رابرت تصاحب گویا راه اندازی 10 سال برنامه ریزی استراتژیک و سرمایه گذاری 500 میلیون دلار در گسترش جهانی برای رسیدن به مصرف کنندگان و تقویت گویا نام تجاری در سراسر جهان.

در سال 2008 این شرکت قرار گرفت شماره 377 در غنی لیست شرکت های آمریکایی در فهرست فوربس شد و به ارزش $1.4 میلیارد دلار در سال 2014.

از 2014 – 2016 گویا باز پنج جدید تولیدی و مراکز توزیع در تگزاس و کالیفرنیا گرجستان و نیوجرسی برای دیدار با خواسته های مصرف کننده به صورت گویا محصولات با توجه به گویا سایت.

گویا در حال حاضر 26 امکانات در سراسر ایالات متحده آمریکا, پورتوریکو, جمهوری دومینیکن و اسپانیا و استخدام بیش از 4000 نفر در سراسر جهان است.

سال گذشته این شرکت ملاقات با گلدمن ساکس و برآورد شد که آنها می توانند برای فروش 3 میلیارد دلار اما هنوز به انجام این کار. و تا زمانی که رابرت اخیر روابط عمومی فاجعه COVID-19 انجام شگفتی برای کسب و کار با توجه به افزایش مواد غذایی در تقاضا.

‘ما لوبیا در حال پرواز کردن قفسه. گاهی اوقات ما کامیون وارد در فروشگاه های آنها را ندارد آن را به فروشگاه. سوپر مارکت کارکنان و در نهایت فروش آنها را در پیاده رو ” رابرت Unanue گفت: این بیماری همه گیر.

 در مارس و آوریل سال جاری گویا اهدا بیش از 300.000 پوند از غذا و یا در مورد 270,000 وعده های غذایی به مواد غذایی بانک ها و سازمان های دیگر به عنوان بخشی از آن همه گیر امداد تلاش است.

این شرکت گفت: همچنین اهدا بیش از 20 ، 000 ماسک محافظ. ماه گذشته گویا نشان داد تا با هزاران پوند از مواد غذایی به خانواده ها در برانکس و هارلم که متاثر شده اند COVID-19 و به مواد غذایی به یک مدرسه عمومی در کوئینز.

گویا لیست 2,500 محصولات از ادویه و روغن های پخت و پز برای لوبیا و دیگر آمریکای لاتین کالاهای اساسی و همچنین محصولات منجمد و تنقلات. ارائه آنها در حال حاضر در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده گاهی اوقات مصرف خود را تمام راهرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de