فرمانداران بگویید خارج از منطقه داغ’ به ماندن به عنوان ویروس تقسیم متحده

میامی — فلوریدا یک پیام برای نیویورکی: لطفا دیدار نیست. و اگر شما آماده برای نشستن در قرنطینه یا خطر زندان است. هاوایی که همچنین رشد گردشگری است درخواست بازدید کنندگان برای دور ماندن برای یک ماه. و آلاسکا است که نیاز به 14 روز در قرنطینه برای هر کسی که از ورود به آلاسکا قرار دادن آن در خارج.

این شرایط نادر در ایالات متحده یک کشور که در آن سفر بین کشورها است که به طور کلی استقبال و اغلب تنها متوجه در فقره گردشگری بازدیدکننده داشته است است که به طور ناگهانی به دنبال راه هایی برای تضعیف ساکنان کشورهای دیگر از آمدن به آنان است.

فرمانداران که همچنین در حال حاضر پیدا کردن خود را در رقابت با یکدیگر برای به فوریت مورد نیاز منابع پزشکی مانند فن می گویند آنها در حال قرار دادن محدودیت بر روی بازدید کنندگان خود را برای نجات مردم خود در تلاش برای جلوگیری از ویروس مسری از گسترش بیشتر به کشورهای خود را. آنها در خاص هشدار برای مسافران از شهر نیویورک است که به مراتب بیشتر موارد تایید شده از هر منطقه دیگر در کشور است.

و در یک فزاینده بحران بهداشتی است که تا حد زیادی موفق شده است توسط فردی فرمانداران به جای منسجم دولت فدرال شده است وجود دارد کمی به جلوگیری از آنها را از قوانین خود را دارند.

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis از فلوریدا یک جمهوری خواه امضا فرمان اجرایی نیاز به 14 روز در قرنطینه از هر کسی که وارد شده بود از نیویورک منطقه بیش از گذشته سه هفته. همه تازه واردان را به گزارش نام افراد آنها را در تماس با به مقامات بهداشت عمومی به طوری که آنها می تواند ردیابی این افراد و همچنین, او گفت:.

“شاید آنها حتی نشان داده شده است, علائم, اما آنها می تواند آلوده” آقای DeSantis گفت. “بعد از این همه کار سخت ما نمی خواهید آن را به در حال حاضر کشت به عنوان مردم فرار داغ منطقه.”

هفته گذشته رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige هاوایی یک دموکرات بود که غیر قابل تصور در یک کشور زندگی می کند که سرگرم بازدید کنندگان با درخواست مسافران برای به تعویق انداختن سفر برای 30 روز.

“اقدامات من اعلام امروز ممکن است به نظر می رسد شدید به برخی از از شما و ما می دانیم که از آن خواهد شد که اثرات منفی برای اقتصاد ما” آقای Ige گفت. “اما ما با اعتماد به نفس است که در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی در حال حاضر ما اجازه خواهد داد به بهبود سریعتر زمانی که این بحران است.”

رژیم صهیونیستی. مایک Dunleavy از آلاسکا یک جمهوری خواه به تصویب رسید یکی از دقیقترین اقدامات روز دوشنبه هنگامی که او دستور داد تقریبا همه ورود در آلاسکا که آیا آنها زندگی می کنند وجود دارد و یا در حال بازدید از برای خود قرنطینه به مدت 14 روز و مانیتور خود را به صورت علائم و نشانه های این ویروس است. دولت 42 موارد تشخیص داده شده — یک عدد کوچکتر از تایید عفونت از همه اما سه ایالت دیگر — همانطور که از بعد از ظهر چهارشنبه.

“اگر شما یک اقامت خود را تعیین محل قرنطینه است محل اقامت خود را” منظور گفت. “اگر شما یک بازدید کننده و یا کارگر خود را تعیین قرنطینه محل اتاق هتل خود را و یا اجاره مسکن.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • سنا عبور 2 تریلیون دلار طرح محرک اقتصادی.
  • Fauci می بیند نشانه های این ویروس تبدیل شدن به دوره ای مانند آنفولانزا.
  • برخی از مدارس سیگنال است که دانش آموزان ممکن است بازگشت تا سال آینده.

مورخان گفت: آن را دشوار است به یاد یک بار در تاریخ آمریکای مدرن زمانی که ایالات متحده اعمال قرنطینه محدودیت در ساکنان برخی از کشورهای دیگر.

David M. Oshinsky پزشکی مورخ گفت: او آشنا نیست با فردی متحده در نظر گرفتن چنین اقداماتی اما که در طول چندین شیوع فلج اطفال در قرن 20th مقامات محلی منع “غیر خودی” از ورود به حوزه های قضایی خود را.

“در سال 1916 که روزنامه سرزنش مهاجران ایتالیایی در نیویورک برای شروع جدی شیوع بیماری فلج اطفال چندین شهرداری های اطراف استفاده می شود به شدت مسلح پلیس به گشت زنی در جاده ها و ایستگاه های راه آهن در جستجوی فرار از نیویورک و فرزندان خود را,” او گفت:.

دیگر تنش — و برخی از همسایگی پیشنهادهای شد ناهمواری در مرزهای دولتی در سراسر کشور به عنوان زنگ هشدار بیش از این ویروس در ادامه به افزایش است.

به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که مورد بحث توسط سنا در روز چهارشنبه نیز تا به حال بالقوه به گودال متحده در برابر یکدیگر است. رژیم صهیونیستی. Andrew M. کومو نیویورک یک دموکرات ناودان از آن به عنوان “وحشتناک” برای دولت گفت: 3.8 میلیارد دلار آن دریافت خواهد شد “یک قطره در سطل” داده چقدر سخت نیویورکی ضربه شده بود توسط ویروس.

مهاجم قرنطینه اقدامات در فلوریدا بودند ملاقات با شک و تردید بسیاری از ساکنان که تقصیر فرماندار برای برداشتن گام با هدف ورود نیروهای جدید به جای اتخاذ محدودیت های سختگیرانه تر در سراسر کشور. اما کاخ سفید Coronavirus نیروی کار نیز توصیه می شود که افرادی که از طریق سمت چپ و یا شهر نیویورک جای خود را به 14 روز در قرنطینه.

فرماندار DeSantis مقاومت کرده است و خواستار فلوریدا به ماندن در خانه های خود بر خلاف در نیویورک که در آن فرماندار کومو صادر ایالت تماس برای ساکنان تنها به ترک خانه های خود در صورت لزوم.

“فلوریدا اشاره شده است در نیویورک و همه اشاره در فلوریدا گفت:” Billy Corben میامی فیلمساز که به کارگردانی “Cocaine Cowboys” و به طور گسترده وقایع دولت رنگارنگ کوچک است. “چون فلوریدا.”

آقای Corben با اشاره به توده ها از افراد جوان که شلوغ دولت آفتاب سواحل برای شکستن بهار در هفته های اخیر نادیده گرفتن تماس های اجتماعی فاصله. ساحل میامی و فورت Lauderdale در نهایت تعطیل خود را در سواحل و حوزه های قضایی دیگر به دنبال کت و شلوار اما تلاش های خود را ممکن است بیش از حد دیر است.

شهردار دن Gelber از ساحل میامی از حزب دموکرات که از شهرستان برای اولین بار در این دولت به طور رسمی صدور اقامت در خانه سفارش در دوشنبه تحسین فرماندار قرنطینه منظور از نیویورک. حداقل 141 از فلوریدا نزدیک به 2000 coronavirus موارد مرتبط شده اند برای سفر به نیویورک, نیوجرسی یا کانکتیکات از جمله حدود 8 درصد از موارد شناخته شده در پالم بیچ شهرستان.

“آنها در حال آمدن از منطقه ای که در آن به نظر می رسد خیلی بیشتر شایع تر از اینجا” آقای Gelber گفت. “من نگران است که مردم از آمدن به اینجا از نیویورک می آیند زیرا آنها نمی مانند اقامت در خانه سفارش و آنها فقط به دنبال سوار شدن به آن را هر جای دیگری. ما نمی تواند رفت و آمد مکرر شما رفتن به در حال حاضر.”

برخی از افرادی که سفر به فلوریدا اذعان کرد آنچه را که آنها پشت سر بگذارد. استفان Moosbrugger که دریافت قرنطینه سفارشات زمانی که او فرود در فرودگاه بین المللی میامی در روز سه شنبه شب در خطوط هوایی آمریکا پرواز از La Guardia فرودگاه در نیویورک امیدوار بودم به پیوست با همسرش در ساحل میامی آپارتمان. او تغییر ذهن خود را پس از تماس با او از فرودگاه.

“او گفت:” خوب بابا که واقعا احمقانه'” آقای Moosbrugger, 64, به یاد می آورد با خنده. “این شرم آور است که فرزند خود را در سخنرانی پدر.”

بنابراین آقای Moosbrugger یک حسابدار خبره عمومی که انشعابات وقت خود را بین ساحل میامی و قسمت فوقانی سمت غرب نیویورک شکار برای یک اتاق هتل و یکی در مرکز شهر میامی است. او قصد دارد به سوار خود را قرنطینه وجود دارد همسر خود را چندین بار در روز به چت.

“من آزرده ؟ خوب من تحمیل یک هزینه است که در غیر این صورت من نمی خواهد که تا به حال متحمل اما من آن را دریافت کنید,” او گفت:. “اگر ما می تواند صاف این در نیویورک آن را فقط حقیقی. این محل دیگری است که شانس خود را به یک واقعا دیوانه عفونت رای دادن به خاطر تمام افرادی که اینجا می آیند.”

فلوریدا وزارت بهداشت شکل است که مسافران باید با پر کردن نیاز به آنها را به لیست اعضای خانواده آنها در حال سفر و ثبت نام در یک صفحه تصدیق کرد که نقض 14 روز قرنطینه می تواند با مجازات تا 60 روز از زندان و 500 دلار جریمه نقدی.

آقای DeSantis هفته گذشته گفت که او خواست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک حقوقی مقیم فلوریدا برای محدود کردن داخلی سفر بین نیویورک و فلوریدا. بیش از 190 روزانه پروازهای مستقیم بودند پس از رسیدن در فلوریدا از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات با توجه به فرماندار. زمانی که هیچ محدودیت آمد آقای DeSantis گفت: او دستور داد قرنطينه.

به طور مشابه رژیم صهیونیستی است. واندا Vázquez از پورتوریکو تحمیل دو هفته قرنطینه در تمام ورود مسافران پس از درخواست او به زمین تمام پروازهای داخلی و بین المللی به این جزیره رفت و توجهی نشد. و بیشتر متحده و به دنبال آن در روز چهارشنبه با رژیم صهیونیستی است. لری هوگان از مریلند از حزب جمهوری خواه گفت که هر کسی که اخیرا در شهر نیویورک در منطقه باید قرنطینه برای حداقل دو هفته پس از ورود در مریلند است. و رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر از ایالت کارولینای جنوبی نیز یک جمهوری خواه خواسته همه بازدید کنندگان که برنامه ریزی برای اقامت در خارجه برای دو یا بیشتر از دو شب به قرنطینه به مدت دو هفته.

منابع پزشکی تبدیل شده اند یکی دیگر از منطقه از تنش میان ایالات متحده است. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر ایلینوی از حزب دموکرات است که مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: این هفته که او در بر داشت خود را در موقعیت فوق العاده ای از رقابت با کشورهای دیگر و سازمان های فدرال برای لوازم پزشکی, شکایت تکرار توسط دیگر مقامات وزارت امور خارجه ،

“حقیقت این است که من در این گوشی دیروز صحبت کردن به شرکت ها و در اینجا چیزی است که من به زد: در یک مورد ما در حال رقابت برای به هواکش با FEMA و دولت فدرال” آقای پریتزکر در یک مصاحبه تلویزیونی گفت. “پس ایلینوی است مناقصه برای هواکش در برابر دولت فدرال است. در یک مورد دیگر ما بودند مناقصه علیه کشورهای خارجی و کشورهای دیگر است.”

و زمانی که شهرداران از دو شمالی آیداهو شهرهای آیداهو و پست می افتد متوجه شده است که واشنگتن به ساکنان جاری شدن سیل بیش از این مرز آیداهو آخر هفته گذشته ظاهرا به دلیل آیداهو شهرها آرام تر قوانین آنها به سرعت ممنوع کافه ها و رستوران ها از وعده ناهار خوردن در وعده های غذایی.

در جنوب دورتر شهردار سفت Hibberd از وایزر ایالت آیداهو, شهرستان حدود 5,300 مردم گفت: شهرستان خود را که هم مرز اورگان, خوش شانس بود به دور از دولتی که بیشتر در مناطق پرجمعیت که در آن تایید coronavirus موارد افزایش یافته است. او گفت که او نگران بود در مورد دیگر ساکنان آیداهو رانندگی از بویز به شهر خود برای حمله به فروشگاه های مواد غذایی.

“وجود هر گونه صحبت از محدود کردن سفر” آقای Hibberd گفت. “شرق اورگان است که در اصل بخشی از غربی آیداهو است.”

او گفت که او رفته بود به یک انتصاب دکتر در بویزی روز دیگر, یک سفر است که او را به طور خلاصه به اورگان است.

“من خواسته بود زمانی که من وجود دارد اگر من می خواهم از دولت و به من گفت: “آره امروز صبح’,” او گفت:. “شما نمی تواند همه چیز را.”

پاتریشیا mazzei از گزارش از میامی جولی Bosman از شیکاگو و نیکلاس Bogel-Burroughs از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im