دولت مسکن آژانس در دور جدید وام مسکن تسکین سیاست برای وام گیرندگان تلاش

وزارت مسکن و توسعه شهری در روز پنج شنبه به کارگردانی و شرکت هایی که خدمات دولت-بیمه وام مسکن وام به محاصره وام گیرندگان گزینه ای برای تاخیر در پرداخت برای یک سال موثر بلافاصله.

حرکت آینده فقط 15 روز پس از HUD اعلام کرد در دو ماه مهلت قانونی برای اخراج و سلب حق مالکیت — بر ضرورت تعمیق بحران اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس. به 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته گنجانده شده تا یک سال از پرداخت امداد در, فدرال, پشتوانه وام های رهنی.

“اگر شما در حال مبارزه فوری به کمک در حال حاضر در دسترس” هود دبیر بن کارسون گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “FHA ادامه خواهد داد به کار با ذینفعان به اطمینان حاصل شود که این کاهش از دست دادن گزینه های که ارائه شده برای هر دو جلو و عقب وام گیرندگان مناسب مناسب برای وضعیت کنونی است.”

این بیماری همه گیر در حال حاضر گرفته شده عظیم تلفات در اقتصاد با برخی از 10 میلیون آمریکایی تشکیل پرونده مدعیان بیکاری در دو هفته گذشته و برخی از اقتصاددانان پیش بینی رکود اقتصادی فلج کننده برای ماه می باشد.

اداره مسکن فدرال یک سازمان تحت HUD است که بیمه وام مسکن برای افراد کم درآمد و متوسط وام گیرندگان نیز دستور شرکت ها وام مسکن به تاخیر به علت تاریخ برای وام مسکن معکوس ادعا توسط شش ماه در نامه ای به وام دهندگان چهارشنبه.

و آژانس نورد جزئی ادعا گزینه برای جلوگیری از وام گیرندگان که پرداخت ها به حالت تعلیق از گرفتن آمار با تجمعی lump-sum لایحه برای پرداخت های از دست رفته زمانی که دوره تحمل به پایان می رسد. بخشی ادعا می کنند که FHA ارائه می دهد پس از بلایای طبیعی گسترش بهره وام معوق پرداخت یش بر روی پایان وام مسکن.

“برای خانواده های آمریکایی نهفته Covid-19 ویروس و قادر به پرداخت بیمه FHA وام مسکن imminently از دست دادن خانه های خود را در حال حاضر یکی کمتر ترس آنها باید” معاون وزیر مسکن و مسکن فدرال کمیسر برایان مونتگمری گفت.

HUD نیز تشویق وام دهندگان “در نظر گرفتن اثرات COVID-19 اضطراری ملی در مورد وام گیرندگان شرایط مالی و هر گونه انعطاف یک servicer ممکن است … زمانی که مصرف هر گونه اعتبار منفی گزارش اقدامات” در این نامه است.

سیاستگذاران’ پاسخ به همه گیر بحران اورژانس قرار داده کنندگان شرکت هایی که روند پرداخت وام مسکن در یک موقعیت دشوار به عنوان مطلب منتخب صاحبخانه را به حالت تعلیق پرداخت در طول بحران. حتی زمانی که وام گیرنده نتواند پرداخت, شرکت های خدماتی در حال قرارداد موظف به پرداخت به سرمایه گذاران در بازار اوراق بهادار.

چند نقدینگی به مقاومت در برابر گسترده وام مسکن به حالت تعلیق در آورده است که می تواند در نهایت قرار دادن آنها در قلاب برای بیش از 100 میلیارد دلار, با توجه به یک صنعت برآورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im