رژیم صهیونیستی. کومو می گوید دولت چین ارائه 1,000 هواکش به نیویورک

در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که دولت چین تسهیل اهدای 1000 هواکش به نیویورک که زده شده است با COVID-19 بیماری همه گیر. کومو گفت: هواکش خواهد رسید در John F. Kennedy International Airport در شهر نیویورک بعد از آن در روز شنبه.

کومو تشکر یوسف و کلارا Tsai — که خود بروکلین نتس در بارکلیز سنتر و راهنمایی — و همچنین جک ما موسس راهنمایی برای کمک به با اهدای. او همچنین تشکر چینی Counsul کلی سفیر هوانگ برای “کمک در ساخت همه این اتفاق می افتد.”

هواکش کمک به مردم همچنان به تنفس اگر ریه های خود را شکست و در حال حیاتی برای درمان بیماران مبتلا شدید علائم COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. نیویورک مرکز ویروس, شیوع در ایالات متحده آمریکا; از شنبه بعد از ظهر به وقت شرق دولت تا به حال حداقل 113,704 موارد تایید شده از ویروس و حداقل 3,565 مرگ و میر با توجه به یک ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. هر ردیاب وجود دارد حداقل 278,942 موارد در کل ایالات متحده

کومو بارها خواسته دولت فدرال برای کمک به دستیابی به فن برای مبارزه با این بیماری همه گیر. پس از سازمان مدیریت اضطراری فدرال فرستاده 400 هواکش به دولت کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 24 “آنچه من می خواهم به انجام این کار با 400 هواکش زمانی که من نیاز 30,000? … شما انتخاب 26,000 افرادی که در حال رفتن برای مردن چرا که شما تنها با ارسال 400 هواکش.”

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن در اینجا.

در روز پنج شنبه کومو گفت: دولت تا به حال شش روز باقی مانده از هواکش در دولت سهام شمع. و در روز جمعه کومو اعلام کرد او را به امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد مقامات دولتی را به تصرف هواکش از نهادهایی که به آنها نیاز ندارد و حرکت آنها را به بیمارستان نیاز دارند.

“این یک معامله بزرگ است و آن را به تفاوت قابل توجهی برای ما,” او گفت: در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد چین کمک مالی.

کومو نیز اعلام کرد که ایالت اورگان تماس نیویورک ناخواسته و گفت: آن را نیز ارسال 140 هواکش برای کمک به مقابله با بحران. “من می خواهم برای تشکر از رژیم صهیونیستی است. براون و من می خواهم برای تشکر از همه مردم در ایالت اورگان برای خود اندیشه.”

نیویورک نیست دولت تنها درد و رنج از ونتیلاتور کمبود. لوئیزیانا نیز که ضربه سخت شده توسط ویروس, درخواست 14,000 هواکش از دولت فدرال است. لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: NPR در روز جمعه که دولت تا به حال تنها دریافت 553 تا کنون.

لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>