ایران از سوی دیگر ، تیم اسکات: برنی ساندرز به شمار بزرگترین تهدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند – گذشته از مغلوب ساختن پیشی جستن خود

واشنگتن – جمهوری خواه ایالت Tim Scott روز دوشنبه گفت که او فکر می کند که نامزد حزب دموکرات که بهترین شانس شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر بهداشت ، برنی ساندرز.

“برنی ساندرز به ارمغان می آورد که در خارج از بازی در یک مد مشابه که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن را در سال 2016” اسکات گفت: CBS “این صبح است.” او گفت: ساندرز و تهمت مشابه بودند نامزدهای چرا که آنها هر دو رو مخالفان از مربوطه خود را ایجاد که فکر نمی کنم آنها می تواند برنده.

اما این سناتور از ایالت کارولینای جنوبی گفت: بزرگترین کلی تهدید برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد بود و نه ساندرز اما برگ برنده خود را بنحوی رئیس جمهور لفاظی می تواند گاهی اوقات او را به خود بدترین دشمن است.

“اگر او در بازی خود را به عنوان او در دولت, اتحادیه اروپا, من فکر نمی کنم وجود یک نامزد در کشور است که می توانید او را ضرب و شتم” اسکات اضافه شده است.

“ما در حال رفتن به برنده شدن در این انتخابات’: برنی ساندرز جشن, نوادا, برنده

ساندرز پدید آمده است به عنوان جبهه دموکراتیک-دونده پس از برنده دو از سه اولیه مسابقات. علاوه بر پیشرو در تعداد نماینده های خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی بوده صعودی در نظرسنجی های اخیر.

اسکات گفت که اگر نامزدهای دیگر می خواهید را به نفع خود آنها را به “برنی ساندرز در سر-به-سر” در روز سه شنبه بحث در چارلستون کارولینای جنوبی است. او هشدار داد که اگر ساندرز برنده کثرت نمایندگان در مسابقه اولیه اما حزب تاسیس در تلاش برای جلوگیری از او را از نامزدی, آن می تواند یک “انفجار در بنیاد از حزب دموکرات.”

کارولینای جنوبی اولیه شنبه است. تا همین اواخر, اسکات گفت: معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسید بود “شکست ناپذیر” در پلمتو دولت است. اما ساندرز اتحاد رسید نیز وجود دارد و منجر به بسته بیش از 20 درصد برای خیلی از 2019 بایدن خود را دیده است استفاده بیش از ساندرز کوچک به 5 امتیاز در ایسنا نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

“ما زنده هستیم و ما در حال آمدن’: جو بایدن سهام ریاست جمهوری پیشنهاد مهم کارولینای جنوبی اولیه

اسکات گفت که در حالی که میلیاردر تام Steyer کشیده است برخی از آرا بایدن در کارولینای جنوبی با تبلیغات حمله رعد اسا ساندرز کشیده از رای دهندگان به چادر خود را.

“برنی ساندرز در حال انجام چیزی است که در سال 2020 است که او نمی تواند در سال 2016 است که آمریکایی های آفریقایی تبار و اسپانیایی رای دهندگان را به نگاه دوم در مبارزات انتخاباتی خود” اسکات گفت. او گفت: ساندر “مدیکر برای همه” پیشنهاد شد و بخشی از درخواست تجدید نظر خود را به اقلیت رای دهندگان.

“او غیر قابل انکار است یک سوسیالیست اما او قوی است و پاک و صالح در مسائل او از” Scott گفت: از Sanders. “و با موضوع مراقبت از سلامت یک مسئله بزرگ در جامعه آمریکا و من فکر می کنم این مسئله است که چرا او به پایان رسید تا با 51 درصد از اسپانیایی رای در نوادا است.”

اسکات گفت: ساده ترین نامزد برای مغلوب ساختن پیشی جستن به شکست در انتخابات عمومی خواهد بود سابق شهر نیویورک شهردار و multibillionaire media mogul مایکل بلومبرگ – که بر اساس مبارزات انتخاباتی خود بر بهترین بودن نامزد را در مغلوب ساختن پیشی جستن. بلومبرگ معتقد است که او می تواند در رای دهندگان میانه خواهد بود که بیگانه توسط ساندرز’ مترقی سیاست های اقتصادی.

‘ناعادلانه می گویند همه چیز بد است’: ساندرز ناودان پس از ستایش جنبه های فیدل کاسترو در کوبا

بدون توضیح اسکات گفت که او فکر بلومبرگ بوده است بیش از حد “تحریک آمیز” و “بسیاری از به چالش کشیدن عناوین.”

وقتی پرسیده شد که در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن نام مستعار برای بلومبرگ ، “مینی مایک” که مسخره نامزد ارتفاع اسکات او شخصا “نمی خواهد تماس مردمی لقب.”

“اما این کار در حزب جمهوری خواه اولیه. من به تماشای نامزد که من شروع به حمایت از مارکو روبیو به یک کاریکاتور در طول راه” اسکات گفت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن “کمی مارکو” moniker برای این سناتور از ایالت فلوریدا که یکی از رقبای رئیس برای ایران با نامزدی در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن “درک رسانه” اسکات گفت.

“همه چیز را احساس می کند مانند یک نشان می دهد زمانی که او بر روی صحنه زیرا او می داند که چگونه برای به دست آوردن مخاطب درگیر است.”

S. C. اولیه: میلیاردر تام Steyer واجد شرایط برای آینده بحث به عنوان بایدن سرزنش او برای کارولینای جنوبی اسلاید

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: برنی ساندرز بزرگترین دموکراتیک تهدید به ناروا دیابت تیم اسکات می گوید:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im