بر باد رفته ستاره Olivia de Havilland می میرد در 104


بر باد رفته ستاره Olivia de Havilland می میرد در 104: بازیگر برنده جایزه اسکار می گذرد دور ‘مسالمت آمیز در خواب’ در خانه اش در پاریس

  • Olivia de Havilland درگذشت مسالمت آمیز در خواب او را در خانه اش در پاریس در روز شنبه در سن 104
  • از بر باد رفته ستاره در نظر گرفته شد به یکی از آخرین باقی مانده ستارگان قدیمی هالیوود
  • او برنده دو بهترین بازیگر زن اسکار برای هر خود (1946) و اری برنده زن (1949) بود
  • در سال 2018 اولیویا معروف در زمان اقدام قانونی علیه FX و رایان مورفی پس از او گفت که مورفی هرگز او را به دنبال اجازه به تصویر کشیدن خود و یا استفاده از نام او در درام دشمنی: بت & Joan

Olivia de Havilland درگذشت در سن 104.

انگلیسی-امریکایی کدبانو شاید بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان ملانی همیلتون در بر باد رفته (1939) درگذشت مسالمت آمیز در خواب او را در خانه اش در پاریس در روز شنبه, سرگرمی, گزارش هفتگی.

اولیویا – خواهر بازیگر Joan Fontaine – رفت و به پیروزی دو بهترین بازیگر زن اسکار برای هر خود (1946) و اری برنده زن (1949) بود و او زندگی و کار حرفه ای است که هنوز هم فریبنده به صنعت سرگرمی به این روز است.

RIP: Gone With the Wind actress (pictured above in 2011 at the 36th Cesar Awards in Paris) ishas died aged 104

RIP: بر باد رفته بازیگر زن (تصویر بالا در سال 2011 در 36th Cesar Awards در پاریس) ishas درگذشت در سن 104

بر باد رفته به تازگی آمار عناوین پس از HBO حداکثر حذف تصویر از خدمات خود را قبل از اینکه دوباره با اضافه کردن آن را با کمی اضافات از جمله جدید مقدمه بحث در مورد این فیلم بحث برانگیز تصویر از برده داری در جنوب.

در ضمن در سال 2018 اولیویا معروف در زمان اقدام قانونی علیه FX و رایان مورفی پس از او گفت که مورفی هرگز او را به دنبال اجازه به تصویر کشیدن خود و یا استفاده از نام او در درام خود را در دشمنی: بت & جوآن.

هشت قسمت سری در مورد جوآن کرافورد و بت دیویس دیدم اولیویا بازی های برگزار شده توسط شخص برنده اسکار کاترین زتا-جونز این پرونده بود و بعد رد کرد.

Golden era: The British-American Dame is perhaps best-known for her role as Melanie Hamilton in Gone with the Wind (1939)

دوران طلایی: انگلیسی-آمریکایی Dame است که شاید بهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان ملانی همیلتون در بر باد رفته (1939)

جالب, Olivia است گفت: تا به حال او را دشمنی با بازیگر زن-خواهر جون که متولد Joan de Beauvoir de Havilland که قطعا می تواند به مورفی چیزی برای جویدن بیش برای پروژه بعدی خود را.

به ترویج 1978 خاطرات هیچ بستری از گلهای رز جون گفت: ‘شما می توانید طلاق خواهر خود را به عنوان به خوبی به عنوان شوهران خود را. من نمی بینم او را در همه و من قصد ندارم به.’

او همچنین افزود: “من از ازدواج اول و یک جایزه اسکار برای اولین بار تا به حال یک کودک ، اگر مرگ من او را خشمگین بود چرا که دوباره من رو برای اولین بار وجود دارد!’

Portrayal: Fellow Oscar-winner Catherine Zeta-Jones played Olivia in Ryan Murphy's hit series Feud, although the actress was not happy that FX failed to seek her permission over the show

تصویر: همکار برنده اسکار کاترین زتا-جونز با بازی اولیویا در رایان مورفی سری آمار دشمنی اگر بازیگر نمی شد خوشحال است که FX شکست خورده به دنبال او اجازه بیش از این را نشان دهد

Hollywood royalty: Olivia one two Best Actress Oscars for To Each His Own (1946) and The Heiress (1949) respectively

هالیوود royalty: اولیویا یکی دو بهترین بازیگر زن اسکار برای هر خود (1946) و اری برنده زن (1949) بود

اولیویا نگاه تابشی در سال 2011 زمانی که او با حضور 36 Cesar Awards – فرانسه جایزه اسکار در تئاتر du Chatelet در پاریس.

او حرفه بازیگری میرسد شش دهه و در ادامه به اواخر دهه هشتاد و او با بازی ملکه Elizbaeth ملکه مادر در فیلم تلویزیونی سلطنتی رمان چارلز و دیانا در سال 1982.

این بازیگر تا به حال دو ازدواج به فیلمنامه مارکوس Goodrich از سال 1946 تا 1953 و Pierre Galante از سال 1955 تا سال 1979.

Honors: Olivia pictured holding her Honoegree of Doctor of Letters certificate, awarded by the University of Hertfordshire, Hatfiel

افتخارات: اولیویا تصویر نگه داشتن او درجه افتخاری از دکتر گواهی نامه اعطا شده توسط دانشگاه هرتفوردشایر هتفیلد

او اولین فرزند با مارکوس یک پسر به نام بنیامین Goodrich, درگذشت, در سن 42 از بیماری های قلبی در آورده با خود مبتلا به بیماری هوچکین.

او فرزند دوم دختر Gisèle Galante با شوهر پیر بود که سردبیر اجرایی برای مجله فرانسوی Paris Match. اولیویا ازدواج به پیر به معنای جابجایی به پاریس که در آن او باقی مانده به این روز است.

در سال 2017, اولیویا شد قدیمی ترین فردی بود به نام a Dame.

صحبت کردن در مورد این افتخار را در زمان اولیویا در بیانیه ای گفت که او را ” بسیار افتخار است که ملکه منصوب کرده است من یک کدبانو فرمانده منظور از امپراتوری بریتانیا.’

A Star Is Born: Olivia pictured in 1948

ستاره متولد شده است: اولیویا تصویر در سال 1948

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im