بر باد رفته کاهش یافته و از HBO حداکثر بیش از تصویر از برده داری

جنگ های داخلی آمریکا حماسه بر باد رفته کاهش یافته و از HBO حداکثر جریان خدمات به تازگی راه اندازی شده توسط Warner Bros به عنوان یک رقیب به Netflix و دیزنی+ پس از تظاهرات آن به تصویر کشیده شدهاست.

این حرکت به دنبال یک مقاله در LA بار توسط جان ریدلی اسکار-برنده شدن نویسنده از 12 سال یک برده است که در آن او توضیح داد که آن را به عنوان “یک فیلم است که زمانی که آن را نه نادیده گرفتن وحشت از برده داری مکث تنها به تداوم برخی از دردناک ترین کلیشه های از مردم از رنگ”.

ریدلی افزود: “در لحظه ای که همه ما با توجه به آنچه بیشتر ما می توانید انجام دهید برای مبارزه با تعصب و عدم تحمل من می پرسند که همه ارائه دهندگان محتوا نگاهی به کتابخانه خود را و نیت تلاش برای جدا نویسی است که ممکن است فاقد نمایندگی خود را از آن است که آشکار در آن قلع و قمع.”

HBO در پاسخ با بیانیه ای که گفت: “این نژادپرست توصیفاتی در اشتباه بودند و سپس در اشتباه هستند و ما احساس کردند که برای حفظ این عنوان بدون توضیح و denouncement از آن توصیفاتی غیر مسئولانه خواهد بود.”

جریان خدمات اضافه شده است که این فیلم را به پلت فرم به همراه “بحث در آن بافت تاریخی و denouncement از کسانی که بسیار توصیفاتی” اما باقی خواهد ماند بدون تغییر “از آنجا که به انجام در غیر این صورت خواهد بود که همان ادعا این تعصبات هرگز وجود نداشته است”.

منتشر شده در سال 1939 بر باد رفته برنده هشت اسکار (و دو جوایز افتخاری) و تجاری بود که آمار در ایالات متحده و جاهای دیگر. اما آمریکایی آفریقایی نویسندگان و فعالان در اعتراض به آن تصویر منفعل سازگار با بردگان و sentimentalised تصویر از جنوب قبل از جنگ داخلی. معاصر, نقد و بررسی در شیکاگو مدافع آن را به نام یک “سلاح ترور علیه سیاه امریکا” در حالی که کارگردان و فیلم ساز کارلتون خزه نوشت: در سال 1940 بود که آن را “دلتنگ درخواست برای همدردی با, هنوز هم زندگی باعث جنوبی واکنش”.

هتی مک دنیل شد اولین زن آمریکایی آفریقایی برنده جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش او را به عنوان خانه بنده لله بود اما مجاز به نشستن با بقیه بازیگران در آکادمی جوایز شام در هتل سفیر در لس آنجلس که اجرا تبعیض نژادی تا 1959.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>